Program för Saltis-Cup 2016
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 22
|
Tävling |
Saltis Cup 2016 |
|
Utskriftsdatum |
06 november 2016 |
|
|
Tävlingsort |
Saltsjöbaden |
|
Utskriftstid |
14:46 |
|
|
Arrangör |
Saltsjöbadens IF Simning |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 november 2016 |
|
|
|
|
Gren 22, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
2 |
Amanda Malmsten |
2000 |
AT8600 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
|
12 |
3 |
Stella Mörfelt |
2000 |
BS9200 |
GUSTAVSBER |
|
25m |
|
193 |
4 |
Nora Segerström |
2002 |
BM0802 |
SKK |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
300 |
1 |
Sophie Dellmark |
2001 |
AO8801 |
ÄLVSJÖ AIK |
|
25m |
1:33.16 |
155 |
2 |
Olivia Östlund |
2003 |
AZ9203 |
SKURU IK |
|
25m |
1:27.80 |
133 |
3 |
Klara Hjalt |
2003 |
BL4603 |
SKURU IK |
|
25m |
1:24.99 |
54 |
4 |
Tova Sjöberg |
2001 |
BC3401 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:26.45 |
187 |
5 |
Sara Kärvestedt |
2003 |
AO0403 |
SKK |
|
25m |
1:31.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
345 |
1 |
Alexandra Reiman |
2002 |
BS9602 |
SS04 |
|
25m |
1:24.80 |
224 |
2 |
Linnéa Teljstedt |
2003 |
AZ6203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:22.99 |
51 |
3 |
Emma Pettersson |
2001 |
AV2201 |
NORRTÄLJE |
|
25m |
1:22.32 |
135 |
4 |
Ella Langell Högblom |
2001 |
BF1801 |
SKURU IK |
|
25m |
1:22.73 |
117 |
5 |
Josefin Almgren |
2002 |
AX0602 |
SKURU IK |
|
25m |
1:23.01 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
246 |
1 |
Kajsa Iwarsson |
2003 |
BA9403 |
TUREBERG |
|
25m |
1:21.50 |
77 |
2 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:21.25 |
222 |
3 |
Isabel Teglöf |
2003 |
AZ3203 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:18.42 |
134 |
4 |
Matilda Högberg-Klang |
2000 |
AU3600 |
SKURU IK |
|
25m |
1:20.18 |
119 |
5 |
Andrea Belin |
2000 |
BR9800 |
SKURU IK |
|
25m |
1:21.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
66 |
1 |
Mira Burmeister |
2003 |
AD8803 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:18.30 |
288 |
2 |
Matilda Ringbom |
2003 |
AX6803 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:16.07 |
152 |
3 |
Anna Westborg |
2002 |
AE0402 |
SKURU IK |
|
25m |
1:12.56 |
154 |
4 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
1:15.02 |
65 |
5 |
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
AC9602 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:16.30 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
06 november 2016 |
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening |
Utskriftstid |
14:46 |
|