Program for Västerås Meet 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Gren 1, 100m Bröstsim Damer |
Sponsor: Kansliet AB |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 420 | Brunzell Hannah | 2001 | VÄSTERÅS | AP6801 | 25 m | 1:07.63 | |
2 | 119 | Nilsson Alexandra | 1998 | SK NEPTUN | AJ5498 | 25 m | 1:10.49 | |
3 | 242 | Thurfjell Julia | 1994 | TYRESÖ SS | BG3894 | 25 m | 1:10.61 | |
4 | 356 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 1:11.77 | |
5 | 499 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 1:12.37 | |
6 | 253 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 25 m | 1:13.26 | |
7 | 106 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 1:13.34 | |
8 | 455 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 1:13.77 | |
9 | 255 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 1:14.10 | |
10 | 427 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | AL9201 | 25 m | 1:14.35 | |
11 | 393 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 1:14.37 | |
12 | 357 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 1:14.44 | |
13 | 278 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 25 m | 1:14.56 | |
14 | 355 | Berntsson Michelle | 2000 | VÄSBY SS | BD6200 | 25 m | 1:14.84 | |
15 | 199 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 1:15.20 | |
16 | 262 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 1:15.28 | |
17 | 462 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 1:15.39 | |
18 | 261 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 1:15.85 | |
19 | 108 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 25 m | 1:16.21 | |
20 | 147 | Humling Agnes | 2000 | SANDVIKEN | AV2400 | 25 m | 1:16.30 | |
21 | 192 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH4698 | 25 m | 1:16.44 | |
22 | 38 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 1:16.53 | |
23 | 19 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 1:16.83 | |
24 | 198 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 1:16.94 | |
25 | 186 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 25 m | 1:17.19 | |
26 | 264 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 1:17.39 | |
27 | 413 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 1:17.77 | |
28 | 283 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 25 m | 1:18.21 | |
29 | 215 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 1:18.30 | |
30 | 325 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 1:18.80 | |
31 | 158 | Hansson Tora | 2002 | SKURU IK | AW6802 | 25 m | 1:18.95 | |
32 | 347 | Albertsson Astrid | 2000 | VÄSBY SS | AF5400 | 25 m | 1:19.43 | |
33 | 440 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 1:19.77 | |
34 | 452 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 1:19.85 | |
35 | 414 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 1:19.88 | |
36 | 498 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 1:19.91 | |
37 | 101 | Waara Elin | 1997 | KARLSKO SF | BD3497 | 25 m | 1:20.00 | |
38 | 386 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 1:20.17 | |
39 | 51 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 25 m | 1:20.26 | |
40 | 273 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 25 m | 1:20.40 | |
41 | 3 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 1:20.53 | |
42 | 488 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 1:20.55 | |
43 | 23 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 1:20.92 | |
44 | 395 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 1:21.11 | |
45 | 85 | Grandelius Saga | 2001 | KARLSKO SF | AE1801 | 25 m | 1:21.34 | |
46 | 146 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 1:21.36 | |
47 | 39 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 25 m | 1:21.44 | |
48 | 52 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 1:21.48 | |
49 | 54 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 25 m | 1:21.58 | |
50 | 76 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 1:21.66 | |
51 | 10 | Rudqvist Cecilia | 2001 | DEJE SS | BJ0601 | 25 m | 1:21.67 | |
52 | 296 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 1:21.79 | |
53 | 92 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 1:22.37 | |
54 | 224 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 25 m | 1:22.56 | |
55 | 109 | Krysén Anna | 2003 | LUDVIKA SS | AC2403 | 25 m | 1:22.89 | |
56 | 56 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 25 m | 1:23.09 | |
57 | 458 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 1:23.09 | |
58 | 502 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 1:23.10 | |
59 | 142 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 1:23.46 | |
60 | 75 | Tsirona Ioanna | 2004 | JÄRFÄLLA S | AE2404 | 25 m | 1:23.89 | |
61 | 16 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 1:23.94 | |
62 | 65 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 25 m | 1:24.01 | |
63 | 459 | Rydberg Ebba | 2001 | VÄSTERÅS | AN1401 | 25 m | 1:24.39 | |
64 | 424 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 1:24.43 | |
65 | 102 | Waara Emma | 2000 | KARLSKO SF | AU2800 | 25 m | 1:24.51 | |
66 | 343 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 25 m | 1:24.67 | |
67 | 394 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 1:25.21 | |
68 | 164 | Lindskog Filippa | 2004 | SKURU IK | AL6404 | 25 m | 1:25.38 | |
69 | 457 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 1:25.49 | |
70 | 362 | Frisk Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | 1:25.62 | |
71 | 429 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 1:25.82 | |
72 | 408 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 1:25.83 | |
73 | 93 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | AM4201 | 25 m | 1:26.56 | |
74 | 316 | Fröman Ive | 2003 | UPSALA S | AL8803 | 25 m | 1:26.65 | |
75 | 402 | Stromberg Ebba | 2002 | VÄSBY SS | AV7402 | 25 m | 1:27.13 | |
76 | 318 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 1:27.34 | |
77 | 449 | Muhr Amelie | 2003 | VÄSTERÅS | AQ4603 | 25 m | 1:28.54 | |
78 | 322 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 1:28.95 | |
79 | 236 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 25 m | 1:29.07 | |
80 | 352 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 25 m | 1:29.37 | |
81 | 78 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 1:29.47 | |
82 | 446 | Lindgren Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AG5804 | 25 m | 1:29.83 | |
83 | 243 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 1:29.86 | |
84 | 405 | Taflin Jäghult Therese | 2002 | VÄSBY SS | BH0602 | 25 m | 1:30.14 | |
85 | 306 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 1:30.18 | |
86 | 13 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:30.27 | |
87 | 37 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 1:30.31 | |
88 | 227 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 25 m | 1:30.41 | |
89 | 61 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 1:30.52 | |
90 | 21 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 1:31.13 | |
91 | 361 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 1:31.24 | |
92 | 241 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 25 m | 1:31.33 | |
93 | 46 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 1:31.38 | |
94 | 130 | Eriksson Leia | 2004 | SALA SS | BB6804 | 25 m | 1:31.65 | |
95 | 214 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 1:32.25 | |
96 | 79 | Andersson Stina | 2002 | KARLSKO SF | AG2202 | 25 m | 1:32.31 | |
97 | 472 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 25 m | 1:32.34 | |
98 | 389 | Nygård Emma | 2004 | VÄSBY SS | AI8804 | 25 m | 1:32.59 | |
99 | 486 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 1:32.62 | |
100 | 160 | Hjalt Klara | 2003 | SKURU IK | BL4603 | 25 m | 1:32.72 | |
101 | 387 | Nyblom Moa | 2005 | VÄSBY SS | AA5605 | 25 m | 1:32.77 | |
102 | 157 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | AT1404 | 25 m | 1:32.83 | |
103 | 406 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 1:33.43 | |
104 | 91 | Johansson Isabelle | 2005 | KARLSKO SF | AM0405 | 25 m | 1:33.63 | |
105 | 217 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 1:33.64 | |
106 | 86 | Hammarbäck Moa | 2003 | KARLSKO SF | AR5403 | 25 m | 1:33.91 | |
107 | 428 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 1:33.99 | |
108 | 80 | Bergström Alice | 2004 | KARLSKO SF | AS5404 | 25 m | 1:34.30 | |
109 | 83 | Ek Matilda | 2002 | KARLSKO SF | AG5202 | 25 m | 1:34.33 | |
110 | 12 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 1:34.34 | |
111 | 385 | Mudyna Jessika | 2004 | VÄSBY SS | AI7804 | 25 m | 1:34.47 | |
112 | 333 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:35.54 | |
113 | 188 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 1:35.79 | |
114 | 320 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 1:35.95 | |
115 | 404 | Svensson Olivia | 2003 | VÄSBY SS | CA4203 | 25 m | 1:37.09 | |
116 | 53 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:37.17 | |
117 | 330 | Myrelid Lisen | 2005 | UPSALA S | AD0805 | 25 m | 1:37.26 | |
118 | 305 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 1:37.28 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 24 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 20:23 |
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar |
Sponsor: Human movment |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 103 | Palmqvist Pontus | 1991 | LASS | AV7391 | 25 m | 53.19 | |
2 | 297 | Törnqvist Samuel | 1997 | TÄBY SIM | AI6197 | 25 m | 55.01 | |
3 | 43 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 25 m | 55.81 | |
4 | 189 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 56.04 | |
5 | 49 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 56.12 | |
6 | 289 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 57.06 | |
7 | 117 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | AJ6998 | 25 m | 58.10 | |
8 | 250 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 58.10 | |
9 | 269 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 25 m | 58.18 | |
10 | 418 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 58.39 | |
11 | 363 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 58.75 | |
12 | 114 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | AX3300 | 25 m | 58.81 | |
13 | 518 | Paulsson Adam | 1995 | ELFSBORG | ab4395 | 25 m | 58.89 | |
14 | 209 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | BA7300 | 25 m | 59.33 | |
15 | 388 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 59.41 | |
16 | 193 | Hansson Theodor | 1994 | SÖDERTÄLJE | AG8394 | 25 m | 59.91 | |
17 | 494 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 1:00.04 | |
18 | 132 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 1:00.42 | |
19 | 423 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 1:00.50 | |
20 | 222 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 1:00.51 | |
21 | 221 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 1:00.52 | |
22 | 501 | Östrand Emil | 1998 | SS04 | AB2598 | 25 m | 1:00.54 | |
23 | 112 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 1:00.58 | |
24 | 220 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 25 m | 1:00.72 | |
25 | 412 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 1:00.78 | |
26 | 263 | Halldén Victor | 2000 | TÄBY SIM | AP7300 | 25 m | 1:01.37 | |
27 | 317 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 1:01.70 | |
28 | 44 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 1:01.92 | |
29 | 82 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 1:02.38 | |
30 | 505 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 1:02.40 | |
31 | 259 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 1:02.59 | |
32 | 311 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | AO9399 | 25 m | 1:02.70 | |
33 | 28 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 1:03.40 | |
34 | 140 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 1:03.41 | |
35 | 377 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 1:03.41 | |
36 | 185 | Nyrén Ludvig | 1997 | SÄFFLE SS | AO5797 | 25 m | 1:03.78 | |
37 | 292 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 1:04.17 | |
38 | 141 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 1:04.25 | |
39 | 464 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 1:04.45 | |
40 | 341 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 1:04.63 | |
41 | 483 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 1:04.89 | |
42 | 77 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 1:04.97 | |
43 | 116 | Jafaar Ali | 1998 | SK NEPTUN | AY4598 | 25 m | 1:04.99 | |
44 | 156 | Flykt-Rosén Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 25 m | 1:05.00 | |
45 | 201 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 1:05.16 | |
46 | 497 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 1:05.50 | |
47 | 8 | Waller-Kaustinen Anton | 2000 | BORLÄNGE | AJ5500 | 25 m | 1:05.67 | |
48 | 187 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 1:05.74 | |
49 | 233 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 25 m | 1:06.03 | |
50 | 105 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 1:06.08 | |
51 | 373 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 1:06.09 | |
52 | 358 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 1:06.13 | |
53 | 279 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 1:06.24 | |
54 | 425 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 1:06.27 | |
55 | 173 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 25 m | 1:06.30 | |
56 | 303 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 1:06.39 | |
57 | 107 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 1:06.64 | |
58 | 285 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 1:06.79 | |
59 | 286 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 1:06.91 | |
60 | 167 | Malmström Lukas | 2003 | SKURU IK | AF5303 | 25 m | 1:07.24 | |
61 | 68 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 1:07.82 | |
62 | 216 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 25 m | 1:07.97 | |
63 | 62 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 1:08.05 | |
64 | 240 | Steinholtz Niklas | 2000 | TYRESÖ SS | AK4100 | 25 m | 1:08.11 | |
65 | 277 | Lörinc Wilhelm | 2000 | TÄBY SIM | AU7900 | 25 m | 1:08.11 | |
66 | 477 | Flyman Robin | 1995 | ÖSA | BA0795 | 25 m | 1:08.18 | |
67 | 489 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 1:08.54 | |
68 | 383 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 1:08.66 | |
69 | 431 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:09.33 | |
70 | 204 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:09.54 | |
71 | 327 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 1:09.79 | |
72 | 301 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 1:09.83 | |
73 | 232 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 25 m | 1:10.22 | |
74 | 329 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 1:10.46 | |
75 | 131 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 1:10.58 | |
76 | 287 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 1:10.68 | |
77 | 183 | Lithner Daniel | 2001 | SÄFFLE SS | AJ9701 | 25 m | 1:10.72 | |
78 | 463 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:11.59 | |
79 | 276 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 25 m | 1:11.62 | |
80 | 166 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | 1:11.85 | |
81 | 110 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 50 m | 1:12.30 | |
82 | 396 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 1:12.69 | |
83 | 231 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 1:12.70 | |
84 | 280 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 1:12.94 | |
85 | 381 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 1:13.09 | |
86 | 350 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 1:13.13 | |
87 | 417 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 1:13.49 | |
88 | 64 | Parsa Arian | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD3302 | 25 m | 1:14.76 | |
89 | 324 | Karlsson Alexander | 2002 | UPSALA S | AQ4102 | 25 m | 1:14.96 | |
90 | 309 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 1:15.00 | |
91 | 60 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 1:15.26 | |
92 | 59 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 1:16.11 | |
93 | 354 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 1:17.61 | |
94 | 63 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 1:17.73 | |
95 | 213 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | 1:18.61 | |
96 | 445 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 1:18.63 | |
97 | 390 | Olsson Anton | 2001 | VÄSBY SS | AO0301 | 25 m | 1:18.91 | |
98 | 58 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 1:19.31 | |
99 | 148 | Humling Lucas | 2005 | SANDVIKEN | AA8305 | 25 m | 1:22.02 | |
100 | 87 | Hodberg Noel | 2002 | KARLSKO SF | AS7302 | 25 m | 1:22.58 | |
101 | 89 | Högqvist Oskar | 2003 | KARLSKO SF | AN1703 | 25 m | 1:27.55 | |
102 | 6 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLÄNGE | AE5504 | 25 m | 1:27.62 | |
103 | 168 | Sartor Gustav | 2003 | SKURU IK | AR8903 | 25 m | 1:28.51 | |
104 | 337 | Shiva Kevin | 2002 | UPSALA S | AB1102 | 25 m | 1:30.38 | |
105 | 304 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 1:30.59 | |
106 | 323 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 1:31.22 | |
107 | 179 | Feki Adam | 2005 | SÄFFLE SS | AC8905 | 25 m | 1:31.47 | |
108 | 321 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 1:31.67 | |
109 | 138 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 1:31.74 | |
110 | 335 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 1:33.87 | |
111 | 90 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | AV0502 | 25 m | 1:36.93 | |
112 | 210 | Soume Sebastian | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE2901 | 25 m | 1:39.08 | |
113 | 313 | Franzén Malte | 2007 | UPSALA S | AA3707 | 25 m | 1:44.00 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 24 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 20:23 |
Gren 3, 200m Medley Damer |
Sponsor: Fruktjuice |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 34 | Svärd Elin | 1998 | FALUN | AL9498 | 25 m | 2:17.23 | |
2 | 384 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 2:20.63 | |
3 | 47 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 25 m | 2:21.25 | |
4 | 415 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 2:23.40 | |
5 | 192 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH4698 | 25 m | 2:23.91 | |
6 | 235 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 2:24.23 | |
7 | 359 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 2:24.57 | |
8 | 393 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 2:24.96 | |
9 | 41 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 2:25.51 | |
10 | 355 | Berntsson Michelle | 2000 | VÄSBY SS | BD6200 | 25 m | 2:25.86 | |
11 | 349 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 2:26.36 | |
12 | 207 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 2:26.42 | |
13 | 470 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 2:27.54 | |
14 | 186 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 25 m | 2:29.84 | |
15 | 392 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 2:30.06 | |
16 | 408 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 2:31.03 | |
17 | 252 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 2:31.38 | |
18 | 50 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 25 m | 2:31.54 | |
19 | 67 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 25 m | 2:31.72 | |
20 | 180 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 2:31.85 | |
21 | 262 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 2:32.09 | |
22 | 283 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 25 m | 2:32.28 | |
23 | 265 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 2:32.84 | |
24 | 382 | Melin Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 2:33.08 | |
25 | 278 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 25 m | 2:33.26 | |
26 | 15 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 25 m | 2:33.28 | |
27 | 348 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 25 m | 2:33.61 | |
28 | 499 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 2:33.62 | |
29 | 196 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 2:33.82 | |
30 | 386 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 2:33.97 | |
31 | 211 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 2:34.08 | |
32 | 199 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 2:34.30 | |
33 | 288 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 25 m | 2:34.80 | |
34 | 325 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 2:34.88 | |
35 | 255 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 2:34.98 | |
36 | 147 | Humling Agnes | 2000 | SANDVIKEN | AV2400 | 25 m | 2:35.54 | |
37 | 268 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 25 m | 2:35.74 | |
38 | 55 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 2:35.75 | |
39 | 74 | Tsirona Dimitra | 2002 | JÄRFÄLLA S | AP3602 | 25 m | 2:36.04 | |
40 | 308 | Byström Stina | 2002 | UPSALA S | AD7202 | 25 m | 2:36.60 | |
41 | 435 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 2:37.11 | |
42 | 215 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 2:37.36 | |
43 | 51 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 25 m | 2:37.42 | |
44 | 458 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 2:37.59 | |
45 | 275 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 2:37.66 | |
46 | 52 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 2:37.96 | |
47 | 258 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 2:38.18 | |
48 | 9 | Nykvist Alva | 1999 | DEJE SS | AM8399 | 25 m | 2:38.66 | |
49 | 498 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 2:38.75 | |
50 | 253 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 25 m | 2:38.90 | |
51 | 69 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 2:39.16 | |
52 | 155 | Danielsson Victoria | 2002 | SKURU IK | BP6802 | 25 m | 2:39.22 | |
53 | 421 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 2:39.58 | |
54 | 376 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 2:39.79 | |
55 | 65 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 25 m | 2:40.62 | |
56 | 56 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 25 m | 2:40.78 | |
57 | 318 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 2:41.28 | |
58 | 273 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 25 m | 2:43.00 | |
59 | 212 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 2:43.84 | |
60 | 353 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 2:43.92 | |
61 | 224 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 25 m | 2:44.19 | |
62 | 238 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 25 m | 2:44.34 | |
63 | 261 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 2:44.59 | |
64 | 344 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 2:44.94 | |
65 | 39 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 25 m | 2:45.11 | |
66 | 142 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 2:45.37 | |
67 | 75 | Tsirona Ioanna | 2004 | JÄRFÄLLA S | AE2404 | 25 m | 2:45.42 | |
68 | 78 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 2:46.95 | |
69 | 406 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 2:47.71 | |
70 | 146 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 2:47.81 | |
71 | 37 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 2:48.44 | |
72 | 14 | Klarbo Egan Tara | 2005 | SK ENA | AQ6605 | 25 m | 2:49.20 | |
73 | 414 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 2:49.55 | |
74 | 128 | Dalin Ida | 2005 | SALA SS | AG6205 | 25 m | 2:51.21 | |
75 | 361 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 2:53.12 | |
76 | 217 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 2:53.91 | |
77 | 316 | Fröman Ive | 2003 | UPSALA S | AL8803 | 25 m | 2:54.09 | |
78 | 175 | Östlund Olivia | 2003 | SKURU IK | AZ9203 | 25 m | 2:55.04 | |
79 | 345 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 2:55.12 | |
80 | 214 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 2:55.21 | |
81 | 319 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 2:55.70 | RES |
82 | 149 | Jönsson Anna | 2003 | SANDVIKEN | BC5203 | 25 m | 2:56.68 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 24 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 20:23 |
Gren 4, 400m Frisim Herrar |
Sponsor: Swimnet |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 518 | Paulsson Adam | 1995 | ELFSBORG | ab4395 | 25 m | 3:41.38 | |
2 | 461 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 3:51.70 | |
3 | 115 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 25 m | 3:58.36 | |
4 | 71 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 25 m | 4:01.09 | |
5 | 121 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 25 m | 4:02.63 | |
6 | 311 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | AO9399 | 25 m | 4:05.37 | |
7 | 403 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 4:05.86 | |
8 | 123 | Tähtivuori Aaro | 1998 | SK NEPTUN | AY7798 | 25 m | 4:07.02 | |
9 | 194 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 4:08.76 | |
10 | 317 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 4:09.99 | |
11 | 364 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 25 m | 4:12.44 | |
12 | 182 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 25 m | 4:15.08 | |
13 | 383 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 4:18.71 | |
14 | 501 | Östrand Emil | 1998 | SS04 | AB2598 | 25 m | 4:19.34 | |
15 | 358 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 4:20.69 | |
16 | 159 | Henkel Gabriel | 2001 | SKURU IK | AS3301 | 25 m | 4:21.50 | |
17 | 327 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 4:22.98 | |
18 | 256 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 25 m | 4:23.06 | |
19 | 263 | Halldén Victor | 2000 | TÄBY SIM | AP7300 | 25 m | 4:23.19 | |
20 | 341 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 4:23.86 | |
21 | 497 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 4:24.89 | |
22 | 516 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | ad0102 | 50 m | 4:25.95 | |
23 | 483 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 4:28.16 | |
24 | 368 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 4:28.20 | |
25 | 430 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 4:28.46 | |
26 | 99 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 4:31.31 | |
27 | 29 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 4:31.87 | |
28 | 277 | Lörinc Wilhelm | 2000 | TÄBY SIM | AU7900 | 25 m | 4:32.07 | |
29 | 286 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 4:33.06 | |
30 | 77 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 4:33.35 | |
31 | 62 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 4:35.82 | |
32 | 285 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 4:36.34 | |
33 | 195 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 25 m | 4:36.39 | |
34 | 490 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 4:36.60 | |
35 | 399 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 4:37.80 | |
36 | 183 | Lithner Daniel | 2001 | SÄFFLE SS | AJ9701 | 25 m | 4:38.70 | |
37 | 48 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 4:39.25 | |
38 | 260 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 4:39.77 | |
39 | 301 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 4:43.06 | |
40 | 68 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 4:43.19 | |
41 | 300 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 25 m | 4:43.19 | |
42 | 240 | Steinholtz Niklas | 2000 | TYRESÖ SS | AK4100 | 25 m | 4:45.11 | |
43 | 59 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 4:46.15 | |
44 | 434 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 4:46.51 | |
45 | 293 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 25 m | 4:48.36 | |
46 | 489 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 4:50.57 | |
47 | 246 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 4:51.29 | |
48 | 63 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 4:51.32 | |
49 | 20 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 4:52.01 | |
50 | 324 | Karlsson Alexander | 2002 | UPSALA S | AQ4102 | 25 m | 4:55.43 | |
51 | 204 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 4:55.92 | |
52 | 58 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 4:57.74 | |
53 | 417 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 4:58.13 | |
54 | 396 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 4:58.90 | |
55 | 346 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 5:00.68 | |
56 | 475 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 5:01.21 | |
57 | 350 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 5:03.12 | |
58 | 310 | Forsblad David | 2002 | UPSALA S | AU3302 | 25 m | 5:03.94 | |
59 | 304 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 5:07.29 | |
60 | 335 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 5:07.57 | |
61 | 334 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 5:09.69 | |
62 | 191 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 5:10.28 | |
63 | 274 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 5:11.01 | |
64 | 60 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 5:13.97 | |
65 | 354 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 5:19.91 | RES |
66 | 213 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | 5:20.22 | RES |
67 | 177 | Andersson Jonathan | 2003 | SÄFFLE SS | AB2903 | 25 m | 5:23.53 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 24 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 20:23 |
Gren 5, 200m Ryggsim Damer |
Sponsor: Ica Maxi Erikslund |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 120 | Pavlu Lewin Marlene | 1997 | SK NEPTUN | AH9497 | 25 m | 2:13.26 | |
2 | 420 | Brunzell Hannah | 2001 | VÄSTERÅS | AP6801 | 25 m | 2:13.93 | |
3 | 384 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 2:15.01 | |
4 | 440 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 2:20.73 | |
5 | 349 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 2:23.87 | |
6 | 268 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 25 m | 2:24.54 | |
7 | 207 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 2:24.93 | |
8 | 252 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 2:25.21 | |
9 | 198 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 2:26.90 | |
10 | 265 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 2:27.20 | |
11 | 223 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 2:27.22 | |
12 | 111 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 2:27.27 | |
13 | 38 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 2:29.11 | |
14 | 226 | Björkman Frida | 1999 | TYRESÖ SS | AU7499 | 25 m | 2:29.25 | |
15 | 392 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 2:29.88 | |
16 | 57 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 2:30.10 | |
17 | 283 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 25 m | 2:30.29 | |
18 | 211 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 2:30.67 | |
19 | 362 | Frisk Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | 2:30.76 | |
20 | 11 | Boberg Emilia | 2002 | SK ENA | AV9602 | 25 m | 2:31.08 | |
21 | 295 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 2:31.24 | |
22 | 33 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 2:31.31 | |
23 | 35 | Östling Emmy | 2001 | FALUN | AI8401 | 25 m | 2:31.34 | |
24 | 262 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 2:32.61 | |
25 | 290 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 25 m | 2:32.94 | |
26 | 196 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 2:33.09 | |
27 | 424 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 2:33.10 | |
28 | 127 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 2:33.54 | |
29 | 395 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 2:33.89 | |
30 | 97 | Nilsson Elin | 2001 | KARLSKO SF | BU9401 | 25 m | 2:35.07 | |
31 | 343 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 25 m | 2:35.75 | |
32 | 118 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 2:35.92 | |
33 | 504 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 2:36.00 | |
34 | 155 | Danielsson Victoria | 2002 | SKURU IK | BP6802 | 25 m | 2:36.09 | |
35 | 318 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 2:36.41 | |
36 | 40 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 25 m | 2:36.56 | |
37 | 74 | Tsirona Dimitra | 2002 | JÄRFÄLLA S | AP3602 | 25 m | 2:37.51 | |
38 | 184 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 2:38.35 | |
39 | 10 | Rudqvist Cecilia | 2001 | DEJE SS | BJ0601 | 25 m | 2:38.37 | |
40 | 25 | Borbos Jessika | 2001 | FALUN | AF2801 | 25 m | 2:38.88 | |
41 | 459 | Rydberg Ebba | 2001 | VÄSTERÅS | AN1401 | 25 m | 2:39.57 | |
42 | 314 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 2:39.77 | |
43 | 413 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 2:40.06 | |
44 | 308 | Byström Stina | 2002 | UPSALA S | AD7202 | 25 m | 2:40.26 | |
45 | 79 | Andersson Stina | 2002 | KARLSKO SF | AG2202 | 25 m | 2:41.70 | |
46 | 275 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 2:42.11 | |
47 | 492 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 25 m | 2:42.88 | |
48 | 258 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 50 m | 2:43.39 | |
49 | 370 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 2:43.68 | |
50 | 328 | Löding Jonna | 2002 | UPSALA S | BE4202 | 25 m | 2:44.77 | |
51 | 344 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 2:44.80 | |
52 | 215 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 2:45.11 | |
53 | 394 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 2:47.94 | |
54 | 175 | Östlund Olivia | 2003 | SKURU IK | AZ9203 | 25 m | 2:48.25 | |
55 | 18 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 2:48.57 | |
56 | 331 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 2:48.72 | |
57 | 16 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 2:49.03 | |
58 | 244 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 2:49.66 | |
59 | 488 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 2:50.84 | |
60 | 162 | Högberg-Klang Matilda | 2000 | SKURU IK | AU3600 | 25 m | 2:50.99 | |
61 | 352 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 25 m | 2:51.77 | |
62 | 224 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 25 m | 2:52.17 | |
63 | 312 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 2:53.07 | |
64 | 345 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 2:54.38 | |
65 | 306 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 2:54.54 | |
66 | 448 | Mowafy Amalia | 2005 | VÄSTERÅS | AP3805 | 25 m | 2:54.75 | |
67 | 333 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 2:55.58 | |
68 | 12 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 2:56.36 | |
69 | 152 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 2:57.86 | |
70 | 243 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 2:58.42 | |
71 | 446 | Lindgren Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AG5804 | 25 m | 3:00.32 | |
72 | 315 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 3:00.53 | |
73 | 5 | Lövstrand Emilia | 2002 | BORLÄNGE | AY8602 | 25 m | 3:01.91 | |
74 | 319 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 3:03.84 | |
75 | 510 | Pettersson Wilma | 2004 | HK SIM | BD4804 | 25 m | 3:05.52 | |
76 | 479 | Gacic Anesa | 2002 | ÖSA | BK4202 | 25 m | 3:06.84 | |
77 | 302 | Alfredeen Emma | 2003 | UPSALA S | AS7803 | 25 m | 3:07.56 | |
78 | 410 | Velin Rebecca | 2004 | VÄSBY SS | AJ1204 | 25 m | 3:09.59 | |
79 | 340 | Svensson Esther | 2003 | UPSALA S | AJ3203 | 25 m | 3:09.95 | |
80 | 442 | Jónsdóttir Kolbrún | 2003 | VÄSTERÅS | BP9403 | 25 m | 3:10.43 | |
81 | 481 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 3:15.27 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 24 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 20:23 |
Gren 6, 200m Bröstsim Herrar |
Sponsor: Sportköket |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 518 | Paulsson Adam | 1995 | ELFSBORG | ab4395 | 25 m | 2:08.43 | |
2 | 391 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 25 m | 2:11.73 | |
3 | 443 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 2:12.21 | |
4 | 117 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | AJ6998 | 25 m | 2:12.74 | |
5 | 289 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 2:13.15 | |
6 | 70 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 25 m | 2:16.47 | |
7 | 363 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 2:17.12 | |
8 | 412 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 2:21.88 | |
9 | 220 | Antlöv Filip | 1998 | SÖDERTÖRN | AE5998 | 25 m | 2:23.13 | |
10 | 269 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 25 m | 2:24.19 | |
11 | 247 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 25 m | 2:24.34 | |
12 | 222 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 2:25.41 | |
13 | 388 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:25.61 | |
14 | 71 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 25 m | 2:25.85 | |
15 | 250 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 2:27.69 | |
16 | 516 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | ad0102 | 50 m | 2:29.70 | |
17 | 49 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 2:30.30 | |
18 | 373 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 2:31.20 | |
19 | 292 | Simic Victor | 2000 | TÄBY SIM | AD5500 | 25 m | 2:32.14 | |
20 | 231 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | AJ4102 | 25 m | 2:32.50 | |
21 | 26 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 2:32.98 | |
22 | 44 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 2:34.54 | |
23 | 201 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 2:35.99 | |
24 | 280 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 2:36.47 | |
25 | 401 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 2:36.98 | |
26 | 210 | Soume Sebastian | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE2901 | 25 m | 2:37.43 | |
27 | 82 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 2:37.97 | |
28 | 8 | Waller-Kaustinen Anton | 2000 | BORLÄNGE | AJ5500 | 25 m | 2:38.28 | |
29 | 209 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | BA7300 | 25 m | 2:38.52 | |
30 | 279 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 2:40.68 | |
31 | 368 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 2:44.22 | |
32 | 285 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 2:45.13 | |
33 | 141 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 2:45.44 | |
34 | 110 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 2:45.92 | |
35 | 256 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 25 m | 2:46.12 | |
36 | 173 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 25 m | 2:46.68 | |
37 | 475 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 2:49.06 | |
38 | 445 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 2:49.86 | |
39 | 431 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 2:50.06 | |
40 | 7 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 2:51.00 | |
41 | 329 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 2:51.22 | |
42 | 187 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 2:51.51 | |
43 | 417 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 2:51.88 | |
44 | 463 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 2:53.70 | |
45 | 20 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 2:54.91 | |
46 | 104 | Bjärud Hampus | 2001 | LUDVIKA SS | AF6301 | 25 m | 2:56.07 | |
47 | 287 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 2:56.49 | |
48 | 249 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 2:57.30 | |
49 | 6 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLÄNGE | AE5504 | 25 m | 2:57.80 | |
50 | 254 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 2:59.19 | |
51 | 346 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 2:59.45 | |
52 | 191 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 3:02.41 | |
53 | 309 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 3:04.68 | |
54 | 426 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 3:04.70 | |
55 | 377 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 50 m | 3:04.97 | |
56 | 87 | Hodberg Noel | 2002 | KARLSKO SF | AS7302 | 25 m | 3:05.52 | |
57 | 64 | Parsa Arian | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD3302 | 25 m | 3:09.32 | |
58 | 321 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 3:10.18 | |
59 | 90 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | AV0502 | 25 m | 3:12.41 | |
60 | 310 | Forsblad David | 2002 | UPSALA S | AU3302 | 25 m | 3:12.99 | |
61 | 471 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 3:13.99 | |
62 | 89 | Högqvist Oskar | 2003 | KARLSKO SF | AN1703 | 25 m | 3:35.56 | |
63 | 178 | Edberg Jacob | 2003 | SÄFFLE SS | AB1903 | 25 m | 3:47.11 | |
64 | 400 | Simonsson Ragnar | 2004 | VÄSBY SS | AM1904 | 25 m | 3:48.81 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 24 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 20:23 |
Gren 7, 800m Frisim Damer |
Sponsor: Invent |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 113 | Ekman Christine | 1994 | SK NEPTUN | AE8294 | 25 m | 8:43.56 | |
2 | 367 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 25 m | 9:03.81 | |
3 | 47 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 50 m | 9:05.02 | |
4 | 468 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 9:07.61 | |
5 | 41 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 9:16.04 | |
6 | 180 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 9:21.61 | |
7 | 67 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 25 m | 9:26.80 | |
8 | 359 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 9:32.06 | |
9 | 174 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 25 m | 9:39.07 | |
10 | 288 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 25 m | 9:42.79 | |
11 | 267 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 25 m | 9:43.68 | |
12 | 40 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 25 m | 9:44.96 | |
13 | 268 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 25 m | 9:46.37 | |
14 | 294 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 9:46.67 | |
15 | 55 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 9:47.87 | |
16 | 22 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 9:48.51 | |
17 | 27 | Czarnecki Cecilia | 1999 | FALUN | AT9699 | 25 m | 9:49.10 | |
18 | 211 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 9:51.49 | |
19 | 33 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 9:51.75 | |
20 | 332 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 25 m | 9:52.75 | |
21 | 19 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 9:56.43 | |
22 | 50 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 25 m | 9:56.68 | |
23 | 266 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 9:57.08 | |
24 | 31 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 9:59.55 | |
25 | 15 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 25 m | 10:01.02 | |
26 | 23 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 10:13.95 | |
27 | 382 | Melin Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 10:14.12 | |
28 | 376 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 10:16.03 | |
29 | 4 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 10:19.10 | |
30 | 212 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 10:31.65 | |
31 | 457 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 10:33.26 | |
32 | 39 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 25 m | 10:39.59 | |
33 | 78 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 10:41.88 | |
34 | 344 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 10:46.78 | |
35 | 244 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 10:47.46 | |
36 | 14 | Klarbo Egan Tara | 2005 | SK ENA | AQ6605 | 25 m | 10:48.64 | |
37 | 164 | Lindskog Filippa | 2004 | SKURU IK | AL6404 | 25 m | 10:51.68 | |
38 | 238 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 50 m | 11:06.41 | |
39 | 53 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 11:08.54 | |
40 | 379 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 50 m | 11:27.55 | |
41 | 61 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 11:28.38 | RES |
42 | 157 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | AT1404 | 25 m | 11:30.84 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 24 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 20:23 |
Gren 8, 200m Frisim Damer |
Sponsor: Fruktjuice |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 42 | Eriksen Ida | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD4497 | 25 m | 2:02.01 | |
2 | 66 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 2:02.90 | |
3 | 367 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 25 m | 2:03.57 | |
4 | 349 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 2:04.32 | |
5 | 122 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SK NEPTUN | AI0699 | 25 m | 2:05.10 | |
6 | 470 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 2:07.00 | |
7 | 47 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 25 m | 2:07.50 | |
8 | 192 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH4698 | 25 m | 2:08.35 | |
9 | 440 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 2:08.89 | |
10 | 31 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 2:09.80 | |
11 | 415 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 2:10.26 | |
12 | 196 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 2:10.62 | |
13 | 67 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 25 m | 2:11.17 | |
14 | 234 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 2:11.42 | |
15 | 393 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 2:11.62 | |
16 | 40 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 50 m | 2:12.01 | |
17 | 359 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 2:12.05 | |
18 | 495 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 25 m | 2:12.31 | |
19 | 180 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 2:12.57 | |
20 | 22 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 2:13.48 | |
21 | 266 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 2:14.00 | |
22 | 252 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 2:14.37 | |
23 | 33 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 2:15.04 | |
24 | 27 | Czarnecki Cecilia | 1999 | FALUN | AT9699 | 25 m | 2:15.17 | |
25 | 242 | Thurfjell Julia | 1994 | TYRESÖ SS | BG3894 | 25 m | 2:15.30 | |
26 | 211 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 2:16.06 | |
27 | 382 | Melin Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 2:16.46 | |
28 | 55 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 2:16.84 | |
29 | 308 | Byström Stina | 2002 | UPSALA S | AD7202 | 25 m | 2:16.90 | |
30 | 15 | Magnusson Tova | 2002 | SK ENA | AC5802 | 25 m | 2:16.95 | |
31 | 54 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 25 m | 2:17.11 | |
32 | 9 | Nykvist Alva | 1999 | DEJE SS | AM8399 | 25 m | 2:17.14 | |
33 | 19 | Walldén Adelina | 2002 | SK ENA | AS2602 | 25 m | 2:17.74 | |
34 | 355 | Berntsson Michelle | 2000 | VÄSBY SS | BD6200 | 25 m | 2:17.78 | |
35 | 57 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 2:17.87 | |
36 | 268 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 25 m | 2:18.08 | |
37 | 174 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 25 m | 2:18.15 | |
38 | 69 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 2:18.56 | |
39 | 294 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 2:19.02 | |
40 | 147 | Humling Agnes | 2000 | SANDVIKEN | AV2400 | 25 m | 2:19.13 | |
41 | 184 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 2:19.45 | |
42 | 155 | Danielsson Victoria | 2002 | SKURU IK | BP6802 | 25 m | 2:19.80 | |
43 | 374 | Lindeblad Lo | 2000 | VÄSBY SS | AN5300 | 25 m | 2:20.41 | |
44 | 376 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 2:20.60 | |
45 | 85 | Grandelius Saga | 2001 | KARLSKO SF | AE1801 | 25 m | 2:20.66 | |
46 | 93 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | AM4201 | 25 m | 2:20.86 | |
47 | 429 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 2:21.28 | |
48 | 158 | Hansson Tora | 2002 | SKURU IK | AW6802 | 25 m | 2:21.59 | |
49 | 186 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 25 m | 2:21.95 | |
50 | 278 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 25 m | 2:22.05 | |
51 | 52 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 2:22.27 | |
52 | 492 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 25 m | 2:22.95 | |
53 | 332 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 25 m | 2:23.03 | |
54 | 411 | Vespertini Lucrezia | 2002 | VÄSBY SS | AX3602 | 50 m | 2:23.20 | |
55 | 23 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 2:23.89 | |
56 | 253 | Bergh Mikaela | 1999 | TÄBY SIM | AK5299 | 25 m | 2:24.13 | |
57 | 478 | Gabot Salma | 2001 | ÖSA | AN1801 | 25 m | 2:24.16 | |
58 | 347 | Albertsson Astrid | 2000 | VÄSBY SS | AF5400 | 25 m | 2:24.29 | |
59 | 421 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 2:24.58 | |
60 | 76 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 2:24.73 | |
61 | 413 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 2:24.96 | |
62 | 78 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 2:25.17 | |
63 | 128 | Dalin Ida | 2005 | SALA SS | AG6205 | 25 m | 2:25.19 | |
64 | 328 | Löding Jonna | 2002 | UPSALA S | BE4202 | 25 m | 2:25.21 | |
65 | 271 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 50 m | 2:25.33 | |
66 | 353 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 2:25.34 | |
67 | 10 | Rudqvist Cecilia | 2001 | DEJE SS | BJ0601 | 50 m | 2:25.49 | |
68 | 502 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 2:25.53 | |
69 | 3 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 2:25.69 | |
70 | 281 | Nylund Viktoria | 2001 | TÄBY SIM | BD1801 | 25 m | 2:26.06 | |
71 | 212 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 2:26.31 | |
72 | 491 | Åhlund Josefine | 2002 | ÖSA | AU5802 | 25 m | 2:26.31 | |
73 | 379 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 2:26.43 | |
74 | 238 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 25 m | 2:26.71 | |
75 | 343 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 25 m | 2:26.79 | |
76 | 394 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 2:27.37 | |
77 | 14 | Klarbo Egan Tara | 2005 | SK ENA | AQ6605 | 25 m | 2:27.58 | |
78 | 406 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 2:27.74 | |
79 | 164 | Lindskog Filippa | 2004 | SKURU IK | AL6404 | 25 m | 2:28.21 | |
80 | 18 | Randerstedt Sara | 2004 | SK ENA | AC3804 | 25 m | 2:28.40 | |
81 | 163 | Langell Högblom Ella | 2001 | SKURU IK | BF1801 | 25 m | 2:28.61 | |
82 | 203 | Nadouri Yasmine | 2001 | SÖDERTÄLJE | BH7601 | 25 m | 2:28.84 | |
83 | 136 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 2:29.30 | |
84 | 414 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 2:29.36 | |
85 | 37 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 2:29.38 | |
86 | 457 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 2:29.71 | |
87 | 188 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 2:30.19 | |
88 | 352 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 25 m | 2:31.14 | |
89 | 248 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 2:31.41 | |
90 | 12 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 2:31.86 | |
91 | 162 | Högberg-Klang Matilda | 2000 | SKURU IK | AU3600 | 25 m | 2:32.00 | |
92 | 306 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 2:32.29 | |
93 | 200 | Lundqvist Vendela | 2002 | SÖDERTÄLJE | BM3602 | 25 m | 2:32.33 | |
94 | 83 | Ek Matilda | 2002 | KARLSKO SF | AG5202 | 25 m | 2:32.55 | |
95 | 175 | Östlund Olivia | 2003 | SKURU IK | AZ9203 | 25 m | 2:33.04 | |
96 | 361 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 2:34.38 | |
97 | 345 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 2:34.44 | |
98 | 149 | Jönsson Anna | 2003 | SANDVIKEN | BC5203 | 25 m | 2:34.54 | |
99 | 202 | Mardo Jennifer | 2005 | SÖDERTÄLJE | AW1405 | 25 m | 2:34.64 | |
100 | 61 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 50 m | 2:35.11 | |
101 | 53 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 2:36.44 | |
102 | 448 | Mowafy Amalia | 2005 | VÄSTERÅS | AP3805 | 25 m | 2:36.60 | |
103 | 405 | Taflin Jäghult Therese | 2002 | VÄSBY SS | BH0602 | 25 m | 2:37.07 | |
104 | 17 | Persson Tea | 2004 | SK ENA | AC1404 | 25 m | 2:37.44 | |
105 | 488 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 2:37.86 | |
106 | 199 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 2:38.64 | |
107 | 320 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 2:38.95 | |
108 | 160 | Hjalt Klara | 2003 | SKURU IK | BL4603 | 25 m | 2:39.19 | |
109 | 312 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 2:39.20 | |
110 | 46 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 2:39.31 | |
111 | 86 | Hammarbäck Moa | 2003 | KARLSKO SF | AR5403 | 25 m | 2:39.62 | |
112 | 331 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 2:39.99 | |
113 | 319 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 2:40.06 | |
114 | 157 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | AT1404 | 25 m | 2:40.12 | |
115 | 152 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 2:41.73 | |
116 | 146 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 2:41.74 | |
117 | 510 | Pettersson Wilma | 2004 | HK SIM | BD4804 | 25 m | 2:41.87 | |
118 | 21 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 2:42.70 | |
119 | 302 | Alfredeen Emma | 2003 | UPSALA S | AS7803 | 25 m | 2:42.70 | |
120 | 385 | Mudyna Jessika | 2004 | VÄSBY SS | AI7804 | 25 m | 2:43.51 | |
121 | 389 | Nygård Emma | 2004 | VÄSBY SS | AI8804 | 25 m | 2:43.59 | |
122 | 236 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 25 m | 2:43.69 | |
123 | 217 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 2:43.73 | |
124 | 322 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 2:43.93 | |
125 | 205 | Porling Evelina | 2002 | SÖDERTÄLJE | BH9202 | 25 m | 2:44.22 | |
126 | 402 | Stromberg Ebba | 2002 | VÄSBY SS | AV7402 | 25 m | 2:46.79 | |
127 | 333 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 2:47.73 | |
128 | 387 | Nyblom Moa | 2005 | VÄSBY SS | AA5605 | 25 m | 2:47.85 | |
129 | 410 | Velin Rebecca | 2004 | VÄSBY SS | AJ1204 | 25 m | 2:48.26 | |
130 | 404 | Svensson Olivia | 2003 | VÄSBY SS | CA4203 | 25 m | 2:48.39 | |
131 | 316 | Fröman Ive | 2003 | UPSALA S | AL8803 | 25 m | 2:48.42 | |
132 | 305 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 2:49.93 | |
133 | 80 | Bergström Alice | 2004 | KARLSKO SF | AS5404 | 25 m | 2:50.91 | |
134 | 398 | Safaei Anna | 2004 | VÄSBY SS | AS8804 | 25 m | 2:52.77 | |
135 | 245 | Vicente Amanda | 2003 | TYRESÖ SS | AL5403 | 25 m | 2:54.23 | |
136 | 315 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 2:54.28 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 24 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 20:23 |
Gren 9, 200m Fjärilsim Herrar |
Sponsor: Erla frakt |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 43 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 25 m | 1:59.03 | |
2 | 289 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 2:02.17 | |
3 | 461 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 2:02.39 | |
4 | 418 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 2:02.68 | |
5 | 117 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | AJ6998 | 25 m | 2:03.70 | |
6 | 112 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | AQ9199 | 25 m | 2:05.03 | |
7 | 71 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 25 m | 2:05.18 | |
8 | 209 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | BA7300 | 25 m | 2:09.77 | |
9 | 388 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:09.87 | |
10 | 363 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 2:11.14 | |
11 | 250 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | AE5700 | 25 m | 2:13.14 | |
12 | 317 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 2:15.80 | |
13 | 412 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 2:16.04 | |
14 | 377 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 2:18.40 | |
15 | 341 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 2:18.41 | |
16 | 141 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 2:19.29 | |
17 | 44 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 2:22.71 | |
18 | 263 | Halldén Victor | 2000 | TÄBY SIM | AP7300 | 25 m | 2:23.99 | |
19 | 464 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 2:24.90 | |
20 | 311 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | AO9399 | 25 m | 2:25.63 | |
21 | 77 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 2:26.33 | |
22 | 204 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 2:29.70 | |
23 | 249 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 2:31.00 | |
24 | 256 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 25 m | 2:31.94 | |
25 | 399 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 2:32.67 | |
26 | 287 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 2:35.20 | |
27 | 156 | Flykt-Rosén Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 50 m | 2:36.49 | |
28 | 505 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 2:37.08 | |
29 | 131 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 2:37.82 | |
30 | 285 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 25 m | 2:38.04 | |
31 | 477 | Flyman Robin | 1995 | ÖSA | BA0795 | 25 m | 2:41.03 | |
32 | 232 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 25 m | 2:44.17 | |
33 | 166 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | 2:48.72 | |
34 | 286 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 2:49.12 | |
35 | 276 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 25 m | 2:49.42 | |
36 | 95 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 2:52.51 | |
37 | 456 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 3:01.03 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 24 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 20:23 |
Gren 10, 100m Ryggsim Damer |
Sponsor: Dahlströms kök |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 120 | Pavlu Lewin Marlene | 1997 | SK NEPTUN | AH9497 | 25 m | 1:02.58 | |
2 | 384 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 1:02.59 | |
3 | 235 | Ossmyr Josefin | 1999 | TYRESÖ SS | AS0299 | 25 m | 1:04.26 | |
4 | 42 | Eriksen Ida | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD4497 | 25 m | 1:05.53 | |
5 | 207 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 1:05.71 | |
6 | 462 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 1:06.10 | |
7 | 34 | Svärd Elin | 1998 | FALUN | AL9498 | 25 m | 1:06.35 | |
8 | 111 | Östh Rebecka | 1999 | LUDVIKA SS | AE3699 | 25 m | 1:07.05 | |
9 | 452 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 1:07.13 | |
10 | 252 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 1:07.17 | |
11 | 223 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 1:07.25 | |
12 | 349 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 1:07.82 | |
13 | 192 | Gustafsson Rebecka | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH4698 | 25 m | 1:08.00 | |
14 | 267 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | AG6800 | 25 m | 1:08.01 | |
15 | 367 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 25 m | 1:08.01 | |
16 | 268 | Junehed Josephine | 2002 | TÄBY SIM | AN1202 | 25 m | 1:08.16 | |
17 | 198 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 1:08.23 | |
18 | 11 | Boberg Emilia | 2002 | SK ENA | AV9602 | 25 m | 1:08.48 | |
19 | 47 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 25 m | 1:08.64 | |
20 | 265 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 1:08.87 | |
21 | 124 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | AV5299 | 25 m | 1:08.89 | |
22 | 435 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 1:09.86 | |
23 | 57 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 1:09.97 | |
24 | 211 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 1:09.98 | |
25 | 66 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 1:10.10 | |
26 | 288 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 25 m | 1:10.14 | |
27 | 226 | Björkman Frida | 1999 | TYRESÖ SS | AU7499 | 25 m | 1:10.17 | |
28 | 262 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 1:10.21 | |
29 | 295 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 1:10.36 | |
30 | 408 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 1:10.40 | |
31 | 290 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 25 m | 1:10.45 | |
32 | 184 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 1:10.55 | |
33 | 196 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 1:10.69 | |
34 | 97 | Nilsson Elin | 2001 | KARLSKO SF | BU9401 | 25 m | 1:10.76 | |
35 | 33 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 1:10.85 | |
36 | 362 | Frisk Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | 1:10.98 | |
37 | 35 | Östling Emmy | 2001 | FALUN | AI8401 | 25 m | 1:11.07 | |
38 | 283 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 25 m | 1:11.08 | |
39 | 27 | Czarnecki Cecilia | 1999 | FALUN | AT9699 | 25 m | 1:11.15 | |
40 | 127 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 1:11.18 | |
41 | 172 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 1:11.29 | |
42 | 343 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 25 m | 1:11.38 | |
43 | 504 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 1:11.45 | |
44 | 424 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 1:11.47 | |
45 | 40 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 25 m | 1:11.64 | |
46 | 118 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 1:11.67 | |
47 | 492 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 25 m | 1:11.70 | |
48 | 135 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 1:12.35 | |
49 | 10 | Rudqvist Cecilia | 2001 | DEJE SS | BJ0601 | 25 m | 1:12.41 | |
50 | 278 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 25 m | 1:12.47 | |
51 | 9 | Nykvist Alva | 1999 | DEJE SS | AM8399 | 25 m | 1:13.07 | |
52 | 275 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 1:13.27 | |
53 | 215 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 1:13.28 | |
54 | 314 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 1:13.49 | |
55 | 413 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 1:13.50 | |
56 | 491 | Åhlund Josefine | 2002 | ÖSA | AU5802 | 25 m | 1:13.51 | |
57 | 478 | Gabot Salma | 2001 | ÖSA | AN1801 | 25 m | 1:13.65 | |
58 | 328 | Löding Jonna | 2002 | UPSALA S | BE4202 | 25 m | 1:13.68 | |
59 | 376 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 1:13.71 | |
60 | 395 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 1:13.91 | |
61 | 308 | Byström Stina | 2002 | UPSALA S | AD7202 | 25 m | 1:14.24 | |
62 | 271 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 1:14.28 | |
63 | 92 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 1:14.40 | |
64 | 318 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 1:14.45 | |
65 | 155 | Danielsson Victoria | 2002 | SKURU IK | BP6802 | 25 m | 1:14.52 | |
66 | 25 | Borbos Jessika | 2001 | FALUN | AF2801 | 25 m | 1:14.74 | |
67 | 224 | Angerfelt Tea | 2004 | TYRESÖ SS | AJ7404 | 25 m | 1:15.02 | |
68 | 394 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 1:15.03 | |
69 | 370 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 1:15.13 | |
70 | 458 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 1:15.21 | |
71 | 498 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 1:15.24 | |
72 | 264 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | BH5801 | 25 m | 1:15.25 | |
73 | 294 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 1:15.34 | |
74 | 459 | Rydberg Ebba | 2001 | VÄSTERÅS | AN1401 | 25 m | 1:15.73 | |
75 | 273 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 25 m | 1:15.81 | |
76 | 243 | Tottie-Håkansson Filippa | 2003 | TYRESÖ SS | AX9803 | 25 m | 1:16.02 | |
77 | 344 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 1:16.02 | |
78 | 16 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 1:16.07 | |
79 | 281 | Nylund Viktoria | 2001 | TÄBY SIM | BD1801 | 25 m | 1:16.25 | |
80 | 502 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 1:16.33 | |
81 | 353 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 1:16.52 | |
82 | 37 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 1:16.62 | |
83 | 448 | Mowafy Amalia | 2005 | VÄSTERÅS | AP3805 | 25 m | 1:16.66 | |
84 | 175 | Östlund Olivia | 2003 | SKURU IK | AZ9203 | 25 m | 1:16.99 | |
85 | 244 | Törnqvist Ella | 2003 | TYRESÖ SS | AQ1603 | 25 m | 1:17.31 | |
86 | 162 | Högberg-Klang Matilda | 2000 | SKURU IK | AU3600 | 25 m | 1:17.34 | |
87 | 14 | Klarbo Egan Tara | 2005 | SK ENA | AQ6605 | 25 m | 1:17.88 | |
88 | 261 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 1:17.88 | |
89 | 128 | Dalin Ida | 2005 | SALA SS | AG6205 | 25 m | 1:18.11 | |
90 | 315 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 1:18.31 | |
91 | 374 | Lindeblad Lo | 2000 | VÄSBY SS | AN5300 | 25 m | 1:18.39 | |
92 | 86 | Hammarbäck Moa | 2003 | KARLSKO SF | AR5403 | 25 m | 1:18.45 | |
93 | 146 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 1:18.62 | |
94 | 406 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 1:18.72 | |
95 | 488 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 1:19.10 | |
96 | 154 | Almgren Josefin | 2002 | SKURU IK | AX0602 | 25 m | 1:19.38 | |
97 | 61 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 1:19.46 | |
98 | 214 | Tossavainen Sofia | 2005 | SÖDERTÄLJE | AJ2805 | 25 m | 1:19.82 | |
99 | 333 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:20.15 | |
100 | 12 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 1:20.35 | |
101 | 248 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 1:20.41 | |
102 | 203 | Nadouri Yasmine | 2001 | SÖDERTÄLJE | BH7601 | 25 m | 1:20.78 | |
103 | 312 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 1:20.94 | |
104 | 319 | Hoffner Celina | 2004 | UPSALA S | AX1604 | 25 m | 1:21.20 | |
105 | 306 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 1:21.25 | |
106 | 152 | Wikström Maja | 2002 | SANDVIKEN | AY2602 | 25 m | 1:21.41 | |
107 | 361 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 1:21.42 | |
108 | 352 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 25 m | 1:21.47 | |
109 | 46 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 1:21.52 | |
110 | 405 | Taflin Jäghult Therese | 2002 | VÄSBY SS | BH0602 | 25 m | 1:22.33 | |
111 | 451 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 1:22.52 | |
112 | 387 | Nyblom Moa | 2005 | VÄSBY SS | AA5605 | 25 m | 1:22.57 | |
113 | 320 | Holmström Matilda | 2005 | UPSALA S | AF9205 | 25 m | 1:22.61 | |
114 | 241 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 25 m | 1:22.78 | |
115 | 342 | Westermark Emma | 2003 | UPSALA S | BI6403 | 25 m | 1:22.99 | |
116 | 236 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 25 m | 1:23.24 | |
117 | 414 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 1:23.31 | |
118 | 78 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 1:23.51 | |
119 | 149 | Jönsson Anna | 2003 | SANDVIKEN | BC5203 | 25 m | 1:23.82 | |
120 | 398 | Safaei Anna | 2004 | VÄSBY SS | AS8804 | 25 m | 1:24.05 | |
121 | 17 | Persson Tea | 2004 | SK ENA | AC1404 | 25 m | 1:24.20 | |
122 | 446 | Lindgren Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AG5804 | 25 m | 1:24.62 | |
123 | 5 | Lövstrand Emilia | 2002 | BORLÄNGE | AY8602 | 25 m | 1:25.00 | |
124 | 469 | von der Burg Sarah | 2004 | VÄSTERÅS | AP6604 | 25 m | 1:25.01 | |
125 | 137 | Lithell Anna | 2001 | SALA SS | BD4201 | 25 m | 1:25.03 | |
126 | 76 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 1:25.04 | |
127 | 479 | Gacic Anesa | 2002 | ÖSA | BK4202 | 25 m | 1:25.06 | |
128 | 473 | Cen Michelle | 2000 | ÖSA | BM3200 | 25 m | 1:25.09 | |
129 | 53 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:25.41 | |
130 | 449 | Muhr Amelie | 2003 | VÄSTERÅS | AQ4603 | 25 m | 1:25.49 | |
131 | 245 | Vicente Amanda | 2003 | TYRESÖ SS | AL5403 | 25 m | 1:26.00 | |
132 | 302 | Alfredeen Emma | 2003 | UPSALA S | AS7803 | 25 m | 1:26.09 | |
133 | 13 | Johansson Alice | 2003 | SK ENA | AJ0603 | 25 m | 1:26.49 | |
134 | 322 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 1:26.54 | |
135 | 21 | Walldén Malvina | 2005 | SK ENA | AB1205 | 25 m | 1:26.56 | |
136 | 157 | Furingsten Elin | 2004 | SKURU IK | AT1404 | 25 m | 1:26.70 | |
137 | 160 | Hjalt Klara | 2003 | SKURU IK | BL4603 | 25 m | 1:26.73 | |
138 | 410 | Velin Rebecca | 2004 | VÄSBY SS | AJ1204 | 25 m | 1:26.78 | |
139 | 480 | Hagelvik Ella | 2004 | ÖSA | BN3804 | 25 m | 1:26.84 | |
140 | 227 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 25 m | 1:26.98 | |
141 | 510 | Pettersson Wilma | 2004 | HK SIM | BD4804 | 25 m | 1:27.11 | |
142 | 340 | Svensson Esther | 2003 | UPSALA S | AJ3203 | 25 m | 1:28.55 | |
143 | 442 | Jónsdóttir Kolbrún | 2003 | VÄSTERÅS | BP9403 | 25 m | 1:28.58 | |
144 | 486 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 25 m | 1:29.27 | |
145 | 305 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 1:29.39 | |
146 | 389 | Nygård Emma | 2004 | VÄSBY SS | AI8804 | 25 m | 1:29.40 | |
147 | 481 | Holgersson Eliasson Smilla | 2003 | ÖSA | AQ9803 | 25 m | 1:30.05 | |
148 | 96 | Löthgren Smilla | 2004 | KARLSKO SF | BA4404 | 25 m | 1:30.89 | |
149 | 428 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 1:31.10 | |
150 | 80 | Bergström Alice | 2004 | KARLSKO SF | AS5404 | 25 m | 1:31.40 | |
151 | 402 | Stromberg Ebba | 2002 | VÄSBY SS | AV7402 | 25 m | 1:32.24 | |
152 | 218 | Yitbarek Simona | 2003 | SÖDERTÄLJE | BW3603 | 25 m | 1:33.65 | |
153 | 397 | Rehnström Oline | 2002 | VÄSBY SS | BV7402 | 25 m | 1:33.65 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 24 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 20:23 |
Gren 11, 100m Frisim Herrar |
Sponsor: Confidence |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 189 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 25 m | 49.28 | |
2 | 103 | Palmqvist Pontus | 1991 | LASS | AV7391 | 25 m | 49.32 | |
3 | 518 | Paulsson Adam | 1995 | ELFSBORG | ab4395 | 25 m | 49.89 | |
4 | 49 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | AA2701 | 25 m | 50.28 | |
5 | 423 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 50.70 | |
6 | 443 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 51.84 | |
7 | 297 | Törnqvist Samuel | 1997 | TÄBY SIM | AI6197 | 25 m | 51.85 | |
8 | 194 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 51.92 | |
9 | 115 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 25 m | 52.56 | |
10 | 364 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 25 m | 53.01 | |
11 | 121 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 25 m | 53.15 | |
12 | 289 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | AE0199 | 25 m | 53.19 | |
13 | 117 | Lulek William | 1998 | SK NEPTUN | AJ6998 | 25 m | 53.38 | |
14 | 269 | Kruthammar David | 1997 | TÄBY SIM | AN6197 | 25 m | 53.46 | |
15 | 114 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | AX3300 | 25 m | 53.75 | |
16 | 193 | Hansson Theodor | 1994 | SÖDERTÄLJE | AG8394 | 50 m | 54.06 | |
17 | 43 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 25 m | 54.17 | |
18 | 494 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 54.61 | |
19 | 403 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 54.73 | |
20 | 221 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 54.85 | |
21 | 358 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 54.96 | |
22 | 73 | Talback Samuel | 2000 | JÄRFÄLLA S | AB8500 | 25 m | 55.03 | |
23 | 222 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 55.15 | |
24 | 388 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 55.23 | |
25 | 501 | Östrand Emil | 1998 | SS04 | AB2598 | 25 m | 55.31 | |
26 | 70 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 25 m | 55.33 | |
27 | 28 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 55.40 | |
28 | 182 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 25 m | 55.66 | |
29 | 247 | Alin Isak | 1999 | TÄBY SIM | AP0799 | 25 m | 55.88 | |
30 | 263 | Halldén Victor | 2000 | TÄBY SIM | AP7300 | 25 m | 55.93 | |
31 | 311 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | AO9399 | 25 m | 55.98 | |
32 | 256 | Coleman Daniel | 2000 | TÄBY SIM | AP0700 | 25 m | 56.14 | |
33 | 412 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | AE6199 | 25 m | 56.15 | |
34 | 195 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 25 m | 56.29 | |
35 | 26 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 56.58 | |
36 | 126 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 56.67 | |
37 | 483 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 56.67 | |
38 | 44 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | AE9901 | 25 m | 56.72 | |
39 | 516 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | ad0102 | 50 m | 56.94 | |
40 | 277 | Lörinc Wilhelm | 2000 | TÄBY SIM | AU7900 | 25 m | 56.95 | |
41 | 140 | Nordgren Elias | 2001 | SALA SS | AE2101 | 25 m | 57.08 | |
42 | 159 | Henkel Gabriel | 2001 | SKURU IK | AS3301 | 25 m | 57.16 | |
43 | 167 | Malmström Lukas | 2003 | SKURU IK | AF5303 | 25 m | 57.43 | |
44 | 505 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 57.51 | |
45 | 105 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 57.60 | |
46 | 303 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 57.63 | |
47 | 156 | Flykt-Rosén Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 25 m | 57.65 | |
48 | 107 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 57.71 | |
49 | 129 | Douib Jonathan | 2000 | SALA SS | AS8100 | 25 m | 57.79 | |
50 | 82 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 57.96 | |
51 | 233 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 25 m | 57.99 | |
52 | 286 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 58.01 | |
53 | 110 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 58.33 | |
54 | 373 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 58.40 | |
55 | 185 | Nyrén Ludvig | 1997 | SÄFFLE SS | AO5797 | 25 m | 58.45 | |
56 | 201 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 58.53 | |
57 | 216 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 25 m | 58.68 | |
58 | 490 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 58.91 | |
59 | 183 | Lithner Daniel | 2001 | SÄFFLE SS | AJ9701 | 25 m | 58.97 | |
60 | 377 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 59.15 | |
61 | 417 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 59.19 | |
62 | 285 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | AM5901 | 50 m | 59.20 | |
63 | 259 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 59.35 | |
64 | 327 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 59.41 | |
65 | 300 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 25 m | 59.53 | |
66 | 249 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 59.59 | |
67 | 477 | Flyman Robin | 1995 | ÖSA | BA0795 | 25 m | 59.64 | |
68 | 280 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 59.74 | |
69 | 62 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 59.76 | |
70 | 29 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 59.84 | |
71 | 368 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 59.94 | |
72 | 59 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH9701 | 25 m | 59.99 | |
73 | 425 | Dijkhuizen Gijs | 2000 | VÄSTERÅS | AL8300 | 25 m | 1:00.47 | |
74 | 475 | Danqi Adrijan | 2002 | ÖSA | AS2502 | 25 m | 1:00.51 | |
75 | 187 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 1:00.53 | |
76 | 8 | Waller-Kaustinen Anton | 2000 | BORLÄNGE | AJ5500 | 25 m | 1:00.73 | |
77 | 279 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 1:01.39 | |
78 | 141 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 1:01.54 | |
79 | 431 | Granlund Per | 2002 | VÄSTERÅS | AH9502 | 25 m | 1:01.56 | |
80 | 240 | Steinholtz Niklas | 2000 | TYRESÖ SS | AK4100 | 25 m | 1:01.58 | |
81 | 489 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 1:01.74 | |
82 | 210 | Soume Sebastian | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE2901 | 25 m | 1:01.96 | |
83 | 95 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 1:01.98 | |
84 | 171 | Sjöborg Noah | 2001 | SKURU IK | AY9501 | 25 m | 1:02.37 | |
85 | 434 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 1:02.41 | |
86 | 324 | Karlsson Alexander | 2002 | UPSALA S | AQ4102 | 25 m | 1:02.56 | |
87 | 7 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 1:02.57 | |
88 | 177 | Andersson Jonathan | 2003 | SÄFFLE SS | AB2903 | 25 m | 1:02.57 | |
89 | 463 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:02.64 | |
90 | 170 | Sjöborg Adam | 2001 | SKURU IK | AY8501 | 25 m | 1:02.87 | |
91 | 181 | Klasson Tobias | 2000 | SÄFFLE SS | AM1500 | 25 m | 1:02.97 | |
92 | 131 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 1:03.32 | |
93 | 293 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 25 m | 1:03.36 | |
94 | 329 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 1:03.44 | |
95 | 310 | Forsblad David | 2002 | UPSALA S | AU3302 | 25 m | 1:03.78 | |
96 | 445 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 1:03.89 | |
97 | 58 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 1:04.19 | |
98 | 204 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:04.37 | |
99 | 287 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 1:04.44 | |
100 | 232 | Lundwall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | AP7301 | 25 m | 1:04.45 | |
101 | 337 | Shiva Kevin | 2002 | UPSALA S | AB1102 | 25 m | 1:05.01 | |
102 | 399 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 1:05.11 | |
103 | 334 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 1:05.16 | |
104 | 166 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | 1:05.28 | |
105 | 104 | Bjärud Hampus | 2001 | LUDVIKA SS | AF6301 | 25 m | 1:05.72 | |
106 | 191 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 1:05.94 | |
107 | 64 | Parsa Arian | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD3302 | 25 m | 1:06.02 | |
108 | 254 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 1:06.22 | |
109 | 276 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 25 m | 1:06.24 | |
110 | 213 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | 1:06.70 | |
111 | 1 | Gustavsson Elias | 2002 | BORLÄNGE | AR2702 | 25 m | 1:06.89 | |
112 | 87 | Hodberg Noel | 2002 | KARLSKO SF | AS7302 | 25 m | 1:07.85 | |
113 | 208 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 1:08.09 | |
114 | 274 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 1:08.19 | |
115 | 148 | Humling Lucas | 2005 | SANDVIKEN | AA8305 | 25 m | 1:09.36 | |
116 | 321 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 1:09.52 | |
117 | 304 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 1:09.56 | |
118 | 168 | Sartor Gustav | 2003 | SKURU IK | AR8903 | 25 m | 1:09.83 | |
119 | 178 | Edberg Jacob | 2003 | SÄFFLE SS | AB1903 | 25 m | 1:11.30 | |
120 | 179 | Feki Adam | 2005 | SÄFFLE SS | AC8905 | 25 m | 1:11.87 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 24 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 20:23 |
Gren 12, 400m Medley Damer |
Sponsor: Sportköket |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 113 | Ekman Christine | 1994 | SK NEPTUN | AE8294 | 25 m | 4:48.42 | |
2 | 420 | Brunzell Hannah | 2001 | VÄSTERÅS | AP6801 | 25 m | 4:50.92 | |
3 | 34 | Svärd Elin | 1998 | FALUN | AL9498 | 25 m | 4:55.16 | |
4 | 468 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 4:57.99 | |
5 | 384 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 5:01.39 | |
6 | 359 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 5:02.38 | |
7 | 31 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 5:09.24 | |
8 | 198 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 5:09.54 | |
9 | 427 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | AL9201 | 25 m | 5:13.06 | |
10 | 186 | Arnou Solène | 2000 | SÖDERTÄLJE | AX4600 | 25 m | 5:14.11 | |
11 | 67 | Sandh Linnéa | 2000 | JÄRFÄLLA S | BS1400 | 25 m | 5:14.71 | |
12 | 392 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | AL3601 | 25 m | 5:16.86 | |
13 | 180 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 5:22.35 | |
14 | 262 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 5:24.24 | |
15 | 357 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 5:28.62 | |
16 | 325 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 5:29.16 | |
17 | 275 | Loid Sigrid | 1999 | TÄBY SIM | AF0499 | 25 m | 5:32.00 | |
18 | 52 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 5:32.60 | |
19 | 147 | Humling Agnes | 2000 | SANDVIKEN | AV2400 | 25 m | 5:37.29 | |
20 | 421 | Båvenäs Sofia | 2002 | VÄSTERÅS | AD9802 | 25 m | 5:39.34 | |
21 | 314 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 5:40.81 | |
22 | 457 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 5:41.00 | |
23 | 344 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 5:47.29 | |
24 | 4 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 50 m | 5:52.05 | |
25 | 318 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 5:52.70 | |
26 | 200 | Lundqvist Vendela | 2002 | SÖDERTÄLJE | BM3602 | 25 m | 5:58.53 | |
27 | 386 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 50 m | 5:59.57 | |
28 | 79 | Andersson Stina | 2002 | KARLSKO SF | AG2202 | 25 m | 5:59.88 | |
29 | 238 | Ringbom Matilda | 2003 | TYRESÖ SS | AX6803 | 25 m | 6:01.95 | |
30 | 142 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 6:09.68 | |
31 | 370 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 50 m | 6:10.03 | |
32 | 199 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 6:10.15 | |
33 | 316 | Fröman Ive | 2003 | UPSALA S | AL8803 | 25 m | 6:12.59 | |
34 | 345 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 6:12.91 | |
35 | 348 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 50 m | 6:14.51 | |
36 | 331 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 6:23.16 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 24 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 20:23 |
Gren 13, 1500m Frisim Herrar |
Sponsor: Västerås tidtagning |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 461 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 15:32.63 | |
2 | 71 | Swedenborg Gustav | 1998 | JÄRFÄLLA S | AD7598 | 25 m | 15:42.43 | |
3 | 115 | Gérnyi Karl Gustav | 1999 | SK NEPTUN | AG9599 | 25 m | 15:53.12 | |
4 | 403 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 16:04.77 | |
5 | 123 | Tähtivuori Aaro | 1998 | SK NEPTUN | AY7798 | 25 m | 16:19.72 | |
6 | 317 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 16:29.52 | |
7 | 327 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 17:08.01 | |
8 | 341 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 17:15.03 | |
9 | 99 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 17:42.72 | |
10 | 497 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 17:45.56 | |
11 | 430 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 17:50.05 | |
12 | 62 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 18:20.52 | |
13 | 129 | Douib Jonathan | 2000 | SALA SS | AS8100 | 25 m | 18:25.77 | |
14 | 260 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 18:41.13 | |
15 | 489 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 18:45.55 | |
16 | 20 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 19:07.78 | |
17 | 463 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 19:36.86 | |
18 | 309 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 20:27.00 | |
19 | 274 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 20:30.11 | |
20 | 293 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 50 m | 20:47.13 | |
21 | 335 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 21:58.67 | |
22 | 178 | Edberg Jacob | 2003 | SÄFFLE SS | AB1903 | 25 m | 23:03.11 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 24 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 20:23 |
Gren 14, 200m Frisim Herrar |
Sponsor: Fruktjuice |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 461 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 1:49.48 | |
2 | 257 | Ericsson Oskar | 1997 | TÄBY SIM | AF9397 | 25 m | 1:50.98 | |
3 | 403 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 1:54.29 | |
4 | 43 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | AO4798 | 25 m | 1:54.67 | |
5 | 364 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 25 m | 1:55.67 | |
6 | 194 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 25 m | 1:57.44 | |
7 | 221 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 1:58.36 | |
8 | 358 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 1:58.83 | |
9 | 222 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 1:59.13 | |
10 | 501 | Östrand Emil | 1998 | SS04 | AB2598 | 25 m | 1:59.39 | |
11 | 311 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | AO9399 | 25 m | 1:59.63 | |
12 | 182 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 25 m | 1:59.84 | |
13 | 159 | Henkel Gabriel | 2001 | SKURU IK | AS3301 | 25 m | 2:00.26 | |
14 | 494 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 2:00.26 | |
15 | 516 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | ad0102 | 50 m | 2:00.96 | |
16 | 45 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 2:01.08 | |
17 | 237 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 25 m | 2:01.18 | |
18 | 28 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 2:03.21 | |
19 | 26 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 2:03.26 | |
20 | 388 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:03.26 | |
21 | 263 | Halldén Victor | 2000 | TÄBY SIM | AP7300 | 25 m | 2:03.34 | |
22 | 132 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 2:03.71 | |
23 | 383 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 2:05.44 | |
24 | 185 | Nyrén Ludvig | 1997 | SÄFFLE SS | AO5797 | 25 m | 2:05.55 | |
25 | 341 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 2:05.74 | |
26 | 277 | Lörinc Wilhelm | 2000 | TÄBY SIM | AU7900 | 25 m | 2:05.87 | |
27 | 368 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 2:05.97 | |
28 | 505 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 2:06.79 | |
29 | 327 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 2:06.84 | |
30 | 483 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 2:08.07 | |
31 | 286 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 2:08.71 | |
32 | 156 | Flykt-Rosén Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 25 m | 2:09.61 | |
33 | 29 | Hansson Tim | 2001 | FALUN | AM7101 | 25 m | 2:09.63 | |
34 | 279 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 2:09.98 | |
35 | 477 | Flyman Robin | 1995 | ÖSA | BA0795 | 25 m | 2:10.16 | |
36 | 126 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 2:10.18 | |
37 | 110 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 2:10.32 | |
38 | 490 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 2:10.54 | |
39 | 183 | Lithner Daniel | 2001 | SÄFFLE SS | AJ9701 | 25 m | 2:10.61 | |
40 | 399 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 2:11.91 | |
41 | 260 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 2:12.14 | |
42 | 300 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 25 m | 2:12.15 | |
43 | 173 | Åkerblom Lukas | 2002 | SKURU IK | AO2302 | 25 m | 2:12.19 | |
44 | 280 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 2:12.29 | |
45 | 68 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 2:12.50 | |
46 | 430 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 2:12.92 | |
47 | 496 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 2:13.09 | |
48 | 48 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 2:13.38 | |
49 | 153 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 25 m | 2:14.26 | |
50 | 417 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 2:14.86 | |
51 | 167 | Malmström Lukas | 2003 | SKURU IK | AF5303 | 25 m | 2:14.93 | |
52 | 434 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 2:15.32 | |
53 | 293 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 25 m | 2:15.56 | |
54 | 303 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 2:15.95 | |
55 | 187 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 2:17.09 | |
56 | 7 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 2:17.78 | |
57 | 324 | Karlsson Alexander | 2002 | UPSALA S | AQ4102 | 25 m | 2:17.97 | |
58 | 246 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 2:18.34 | |
59 | 131 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 2:18.63 | |
60 | 8 | Waller-Kaustinen Anton | 2000 | BORLÄNGE | AJ5500 | 25 m | 2:18.77 | |
61 | 489 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 2:19.04 | |
62 | 63 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 2:19.06 | |
63 | 396 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 2:19.22 | |
64 | 58 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 2:20.74 | |
65 | 445 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 2:21.96 | |
66 | 346 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 2:23.66 | |
67 | 310 | Forsblad David | 2002 | UPSALA S | AU3302 | 25 m | 2:23.78 | |
68 | 87 | Hodberg Noel | 2002 | KARLSKO SF | AS7302 | 25 m | 2:23.95 | |
69 | 350 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 2:23.95 | |
70 | 191 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 2:24.55 | |
71 | 254 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 2:24.71 | |
72 | 177 | Andersson Jonathan | 2003 | SÄFFLE SS | AB2903 | 25 m | 2:24.89 | |
73 | 60 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 2:24.98 | |
74 | 381 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 2:25.95 | |
75 | 213 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | 2:26.95 | |
76 | 334 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 2:27.90 | |
77 | 304 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 2:28.97 | |
78 | 81 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | AH2703 | 25 m | 2:28.99 | |
79 | 335 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 2:30.13 | |
80 | 426 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 2:32.01 | |
81 | 354 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 2:33.33 | |
82 | 178 | Edberg Jacob | 2003 | SÄFFLE SS | AB1903 | 25 m | 2:34.63 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 26 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 08:10 |
Gren 15, 200m Fjärilsim Damer |
Sponsor: Olanderswim |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 378 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 2:17.52 | |
2 | 31 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 2:17.94 | |
3 | 47 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 25 m | 2:18.42 | |
4 | 440 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 2:20.73 | |
5 | 367 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 25 m | 2:20.82 | |
6 | 180 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 2:22.80 | |
7 | 66 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 2:23.58 | |
8 | 468 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 2:25.65 | |
9 | 384 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 2:28.89 | |
10 | 74 | Tsirona Dimitra | 2002 | JÄRFÄLLA S | AP3602 | 25 m | 2:30.59 | |
11 | 382 | Melin Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 2:31.60 | |
12 | 457 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 2:34.45 | |
13 | 215 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 2:37.40 | |
14 | 314 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 2:38.84 | |
15 | 55 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 2:39.92 | |
16 | 172 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 2:40.88 | |
17 | 4 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 50 m | 2:42.46 | |
18 | 386 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 2:42.86 | |
19 | 266 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 2:43.11 | |
20 | 295 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 2:44.05 | |
21 | 344 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 2:48.09 | |
22 | 345 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 2:51.45 | |
23 | 162 | Högberg-Klang Matilda | 2000 | SKURU IK | AU3600 | 25 m | 2:52.98 | |
24 | 409 | Wahlund Emma | 1998 | VÄSBY SS | AB5298 | 25 m | 2:53.58 | |
25 | 436 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 2:54.06 | |
26 | 83 | Ek Matilda | 2002 | KARLSKO SF | AG5202 | 25 m | 2:54.74 | |
27 | 379 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 2:55.05 | |
28 | 188 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 2:57.97 | |
29 | 174 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 50 m | 2:58.10 | |
30 | 353 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 3:02.67 | |
31 | 312 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 3:33.55 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 26 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 08:10 |
Gren 16, 100m Ryggsim Herrar |
Sponsor: Pågen |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 443 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 55.01 | |
2 | 423 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 57.80 | |
3 | 311 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | AO9399 | 25 m | 1:01.66 | |
4 | 237 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 25 m | 1:02.36 | |
5 | 82 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 1:02.41 | |
6 | 501 | Östrand Emil | 1998 | SS04 | AB2598 | 25 m | 1:02.65 | |
7 | 317 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 1:02.76 | |
8 | 494 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 1:02.84 | |
9 | 107 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 1:03.23 | |
10 | 373 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 1:03.92 | |
11 | 62 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 1:04.20 | |
12 | 259 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 1:04.45 | |
13 | 165 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 25 m | 1:05.00 | |
14 | 483 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 1:05.07 | |
15 | 26 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 1:05.15 | |
16 | 141 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 1:05.40 | |
17 | 249 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 1:05.88 | |
18 | 303 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 1:05.95 | |
19 | 301 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 1:06.43 | |
20 | 463 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:06.67 | |
21 | 279 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 1:06.94 | |
22 | 153 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 25 m | 1:07.50 | |
23 | 246 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 1:07.65 | |
24 | 95 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 1:07.86 | |
25 | 260 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 1:08.15 | |
26 | 204 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 1:08.59 | |
27 | 401 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 1:09.25 | |
28 | 490 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 1:09.40 | |
29 | 110 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 1:10.19 | |
30 | 185 | Nyrén Ludvig | 1997 | SÄFFLE SS | AO5797 | 25 m | 1:10.29 | |
31 | 77 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 1:10.81 | |
32 | 327 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 1:11.30 | |
33 | 63 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 1:11.35 | |
34 | 105 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 1:11.45 | |
35 | 48 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 1:11.56 | |
36 | 350 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 1:11.83 | |
37 | 190 | Bystedt Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE6701 | 25 m | 1:12.02 | |
38 | 434 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 1:12.16 | |
39 | 58 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 1:12.20 | |
40 | 181 | Klasson Tobias | 2000 | SÄFFLE SS | AM1500 | 25 m | 1:12.24 | |
41 | 329 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 1:12.24 | |
42 | 417 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 1:12.31 | |
43 | 381 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 1:12.82 | |
44 | 2 | Gustavsson Hannes | 2002 | BORLÄNGE | AR3702 | 25 m | 1:13.10 | |
45 | 309 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 1:13.70 | |
46 | 131 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 1:13.76 | |
47 | 300 | von Goës Axel | 2002 | TÄBY SIM | AP1502 | 25 m | 1:14.63 | |
48 | 280 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 1:14.83 | |
49 | 445 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 1:14.93 | |
50 | 363 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 1:15.25 | |
51 | 324 | Karlsson Alexander | 2002 | UPSALA S | AQ4102 | 25 m | 1:15.59 | |
52 | 177 | Andersson Jonathan | 2003 | SÄFFLE SS | AB2903 | 25 m | 1:16.31 | |
53 | 213 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | 1:16.47 | |
54 | 104 | Bjärud Hampus | 2001 | LUDVIKA SS | AF6301 | 25 m | 1:16.97 | |
55 | 170 | Sjöborg Adam | 2001 | SKURU IK | AY8501 | 25 m | 1:17.00 | |
56 | 299 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 25 m | 1:17.09 | |
57 | 396 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 1:17.29 | |
58 | 321 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 1:17.46 | |
59 | 293 | Stein Tor | 2003 | TÄBY SIM | AR2903 | 25 m | 1:17.63 | |
60 | 274 | Lingham Karl | 2002 | TÄBY SIM | AM0502 | 25 m | 1:17.69 | |
61 | 208 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 1:17.76 | |
62 | 346 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 1:18.63 | |
63 | 1 | Gustavsson Elias | 2002 | BORLÄNGE | AR2702 | 25 m | 1:18.70 | |
64 | 191 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 1:19.14 | |
65 | 407 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 1:19.21 | |
66 | 390 | Olsson Anton | 2001 | VÄSBY SS | AO0301 | 25 m | 1:19.42 | |
67 | 148 | Humling Lucas | 2005 | SANDVIKEN | AA8305 | 25 m | 1:19.53 | |
68 | 304 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 1:19.62 | |
69 | 60 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 1:19.84 | |
70 | 323 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 1:20.82 | |
71 | 254 | Bergström Alexander | 2002 | TÄBY SIM | AP2502 | 25 m | 1:21.44 | |
72 | 168 | Sartor Gustav | 2003 | SKURU IK | AR8903 | 25 m | 1:21.55 | |
73 | 471 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 1:21.60 | |
74 | 178 | Edberg Jacob | 2003 | SÄFFLE SS | AB1903 | 25 m | 1:22.23 | |
75 | 81 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | AH2703 | 25 m | 1:22.33 | |
76 | 419 | Brewitz Joel | 2005 | VÄSTERÅS | AG2505 | 25 m | 1:22.58 | |
77 | 138 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 1:25.61 | |
78 | 335 | Rismyhr William | 2004 | UPSALA S | AK5104 | 25 m | 1:26.60 | |
79 | 354 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 1:26.64 | |
80 | 134 | Larsson Malte | 2003 | SALA SS | AU2503 | 25 m | 1:27.04 | |
81 | 179 | Feki Adam | 2005 | SÄFFLE SS | AC8905 | 25 m | 1:27.81 | |
82 | 125 | Antonsson Max | 2004 | SALA SS | AG6304 | 25 m | 1:28.45 | |
83 | 90 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | AV0502 | 25 m | 1:30.86 | |
84 | 89 | Högqvist Oskar | 2003 | KARLSKO SF | AN1703 | 25 m | 1:31.27 | |
85 | 454 | Norlén Melvin | 2005 | VÄSTERÅS | AM2305 | 25 m | 1:38.45 | |
86 | 400 | Simonsson Ragnar | 2004 | VÄSBY SS | AM1904 | 25 m | 1:40.67 | |
87 | 100 | Osman Mohamed | 2003 | KARLSKO SF | AW4903 | 25 m | 1:46.54 | |
88 | 465 | Thorvaldsson Oskar | 2004 | VÄSTERÅS | AS0304 | 25 m | 1:46.61 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 26 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 08:10 |
Gren 17, 100m Frisim Damer |
Sponsor: Confidence |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 378 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 54.52 | |
2 | 206 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 25 m | 55.22 | |
3 | 31 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 56.56 | |
4 | 42 | Eriksen Ida | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD4497 | 25 m | 57.68 | |
5 | 367 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 25 m | 58.09 | |
6 | 470 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 58.38 | |
7 | 34 | Svärd Elin | 1998 | FALUN | AL9498 | 25 m | 58.76 | |
8 | 349 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 58.89 | |
9 | 384 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 59.01 | |
10 | 440 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 59.18 | |
11 | 393 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 59.36 | |
12 | 420 | Brunzell Hannah | 2001 | VÄSTERÅS | AP6801 | 25 m | 59.41 | |
13 | 234 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 59.56 | |
14 | 495 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 25 m | 59.69 | |
15 | 355 | Berntsson Michelle | 2000 | VÄSBY SS | BD6200 | 25 m | 59.82 | |
16 | 462 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 1:00.29 | |
17 | 196 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 1:00.53 | |
18 | 252 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 1:00.79 | |
19 | 40 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 25 m | 1:00.86 | |
20 | 427 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | AL9201 | 25 m | 1:01.03 | |
21 | 180 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 1:01.13 | |
22 | 41 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 1:01.20 | |
23 | 382 | Melin Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 1:01.25 | |
24 | 348 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 25 m | 1:01.29 | |
25 | 47 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 25 m | 1:01.58 | |
26 | 359 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 1:01.64 | |
27 | 493 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 1:01.93 | |
28 | 492 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 25 m | 1:02.16 | |
29 | 22 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 1:02.17 | |
30 | 184 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 1:02.19 | |
31 | 255 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 1:02.49 | |
32 | 88 | Håkansson Elin | 1997 | KARLSKO SF | BL4697 | 25 m | 1:02.50 | |
33 | 272 | Lennerthson Sofia | 1999 | TÄBY SIM | BE4899 | 25 m | 1:02.55 | |
34 | 92 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 1:02.65 | |
35 | 33 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 1:03.05 | |
36 | 155 | Danielsson Victoria | 2002 | SKURU IK | BP6802 | 25 m | 1:03.09 | |
37 | 9 | Nykvist Alva | 1999 | DEJE SS | AM8399 | 25 m | 1:03.17 | |
38 | 266 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 1:03.17 | |
39 | 147 | Humling Agnes | 2000 | SANDVIKEN | AV2400 | 25 m | 1:03.18 | |
40 | 265 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | BH5601 | 25 m | 1:03.33 | |
41 | 27 | Czarnecki Cecilia | 1999 | FALUN | AT9699 | 25 m | 1:03.39 | |
42 | 458 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 1:03.39 | |
43 | 278 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 25 m | 1:03.44 | |
44 | 308 | Byström Stina | 2002 | UPSALA S | AD7202 | 25 m | 1:03.59 | |
45 | 144 | Ragnarsson Klara | 2002 | SALA SS | AY1202 | 25 m | 1:03.60 | |
46 | 57 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 1:03.61 | |
47 | 199 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 1:03.62 | |
48 | 435 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 1:03.62 | |
49 | 258 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 1:03.70 | |
50 | 271 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 1:03.72 | |
51 | 51 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 25 m | 1:03.75 | |
52 | 294 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 1:03.79 | |
53 | 408 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 1:03.88 | |
54 | 356 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 1:03.93 | |
55 | 499 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 1:04.02 | |
56 | 283 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 25 m | 1:04.04 | |
57 | 65 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 25 m | 1:04.08 | |
58 | 69 | Strand Sara | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ1802 | 25 m | 1:04.13 | |
59 | 290 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 25 m | 1:04.17 | |
60 | 288 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 25 m | 1:04.29 | |
61 | 74 | Tsirona Dimitra | 2002 | JÄRFÄLLA S | AP3602 | 25 m | 1:04.30 | |
62 | 3 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 1:04.32 | |
63 | 11 | Boberg Emilia | 2002 | SK ENA | AV9602 | 25 m | 1:04.40 | |
64 | 211 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 1:04.47 | |
65 | 52 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 1:04.50 | |
66 | 135 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 1:04.51 | |
67 | 424 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 1:04.60 | |
68 | 93 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | AM4201 | 25 m | 1:04.67 | |
69 | 108 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 25 m | 1:04.74 | |
70 | 357 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 1:04.94 | |
71 | 158 | Hansson Tora | 2002 | SKURU IK | AW6802 | 25 m | 1:05.00 | |
72 | 85 | Grandelius Saga | 2001 | KARLSKO SF | AE1801 | 25 m | 1:05.18 | |
73 | 429 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 1:05.26 | |
74 | 127 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 1:05.34 | |
75 | 328 | Löding Jonna | 2002 | UPSALA S | BE4202 | 25 m | 1:05.48 | |
76 | 25 | Borbos Jessika | 2001 | FALUN | AF2801 | 25 m | 1:05.52 | |
77 | 78 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 1:05.54 | |
78 | 386 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 1:05.63 | |
79 | 215 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 1:05.69 | |
80 | 374 | Lindeblad Lo | 2000 | VÄSBY SS | AN5300 | 50 m | 1:05.73 | |
81 | 281 | Nylund Viktoria | 2001 | TÄBY SIM | BD1801 | 25 m | 1:05.75 | |
82 | 97 | Nilsson Elin | 2001 | KARLSKO SF | BU9401 | 25 m | 1:05.88 | |
83 | 353 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 1:05.95 | |
84 | 10 | Rudqvist Cecilia | 2001 | DEJE SS | BJ0601 | 25 m | 1:06.01 | |
85 | 504 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 1:06.04 | |
86 | 164 | Lindskog Filippa | 2004 | SKURU IK | AL6404 | 25 m | 1:06.16 | |
87 | 106 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 1:06.18 | |
88 | 343 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 25 m | 1:06.22 | |
89 | 478 | Gabot Salma | 2001 | ÖSA | AN1801 | 25 m | 1:06.23 | |
90 | 513 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 1:06.37 | |
91 | 76 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 1:06.38 | |
92 | 212 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 1:06.48 | |
93 | 23 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 1:06.64 | |
94 | 56 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 25 m | 1:06.74 | |
95 | 143 | Ragnarsson Hannah | 2000 | SALA SS | BL7200 | 25 m | 1:06.75 | |
96 | 502 | Eriksson Ellen | 2001 | HK SIM | BP7201 | 25 m | 1:06.78 | |
97 | 154 | Almgren Josefin | 2002 | SKURU IK | AX0602 | 50 m | 1:06.85 | |
98 | 16 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 1:06.93 | |
99 | 370 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 1:07.10 | |
100 | 473 | Cen Michelle | 2000 | ÖSA | BM3200 | 25 m | 1:07.25 | |
101 | 406 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 1:07.30 | |
102 | 39 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 25 m | 1:07.37 | |
103 | 318 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 1:07.44 | |
104 | 12 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 1:07.45 | |
105 | 75 | Tsirona Ioanna | 2004 | JÄRFÄLLA S | AE2404 | 25 m | 1:07.72 | |
106 | 261 | Franks Ingrid | 2003 | TÄBY SIM | AT5603 | 25 m | 1:07.72 | |
107 | 14 | Klarbo Egan Tara | 2005 | SK ENA | AQ6605 | 25 m | 1:07.77 | |
108 | 128 | Dalin Ida | 2005 | SALA SS | AG6205 | 25 m | 1:07.94 | |
109 | 314 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 1:08.05 | |
110 | 248 | Alin Stella | 2002 | TÄBY SIM | BC1802 | 25 m | 1:08.34 | |
111 | 163 | Langell Högblom Ella | 2001 | SKURU IK | BF1801 | 25 m | 1:08.42 | |
112 | 200 | Lundqvist Vendela | 2002 | SÖDERTÄLJE | BM3602 | 25 m | 1:08.45 | |
113 | 436 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 1:08.46 | |
114 | 37 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 1:08.55 | |
115 | 273 | Lindberg Izabelle | 2003 | TÄBY SIM | AX6603 | 25 m | 1:08.74 | |
116 | 414 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 1:08.99 | |
117 | 379 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 1:09.00 | |
118 | 53 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:09.03 | |
119 | 61 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 25 m | 1:09.14 | |
120 | 306 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 1:09.24 | |
121 | 362 | Frisk Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | 1:09.35 | |
122 | 345 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 1:09.41 | |
123 | 175 | Östlund Olivia | 2003 | SKURU IK | AZ9203 | 25 m | 1:09.52 | |
124 | 448 | Mowafy Amalia | 2005 | VÄSTERÅS | AP3805 | 25 m | 1:09.72 | |
125 | 361 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 1:09.84 | |
126 | 149 | Jönsson Anna | 2003 | SANDVIKEN | BC5203 | 25 m | 1:09.95 | |
127 | 188 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 1:10.41 | |
128 | 142 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 1:10.42 | |
129 | 451 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 1:10.51 | |
130 | 86 | Hammarbäck Moa | 2003 | KARLSKO SF | AR5403 | 25 m | 1:11.18 | |
131 | 217 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 1:11.30 | |
132 | 312 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 1:12.73 | |
133 | 428 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 1:12.82 | |
134 | 510 | Pettersson Wilma | 2004 | HK SIM | BD4804 | 25 m | 1:13.23 | |
135 | 146 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 1:13.54 | |
136 | 387 | Nyblom Moa | 2005 | VÄSBY SS | AA5605 | 25 m | 1:13.68 | |
137 | 315 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 1:14.03 | |
138 | 302 | Alfredeen Emma | 2003 | UPSALA S | AS7803 | 25 m | 1:14.14 | |
139 | 91 | Johansson Isabelle | 2005 | KARLSKO SF | AM0405 | 25 m | 1:14.27 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 26 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 08:10 |
Gren 18, 400m Medley Herrar |
Sponsor: Petter PePrint |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 461 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 4:25.05 | |
2 | 45 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 4:45.26 | |
3 | 317 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 4:45.43 | |
4 | 388 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 4:48.77 | |
5 | 373 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 4:51.40 | |
6 | 141 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 4:53.85 | |
7 | 341 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 4:54.31 | |
8 | 516 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | ad0102 | 50 m | 4:56.09 | |
9 | 401 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 4:58.76 | |
10 | 62 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 4:59.70 | |
11 | 249 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 5:02.97 | |
12 | 286 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 5:04.26 | |
13 | 383 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 5:04.56 | |
14 | 77 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 5:07.33 | |
15 | 99 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 5:08.94 | |
16 | 301 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 5:17.70 | |
17 | 201 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 5:18.03 | |
18 | 204 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 5:18.78 | |
19 | 464 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 5:21.11 | |
20 | 489 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 5:22.29 | |
21 | 187 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 5:24.20 | |
22 | 68 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 5:28.05 | |
23 | 463 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 5:29.61 | |
24 | 287 | Rune Isac | 2003 | TÄBY SIM | AM9503 | 25 m | 5:30.89 | |
25 | 276 | Lörinc Simon | 2003 | TÄBY SIM | AK8503 | 25 m | 5:38.38 | |
26 | 246 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 5:38.52 | |
27 | 190 | Bystedt Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE6701 | 25 m | 5:38.99 | |
28 | 309 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 5:45.36 | |
29 | 334 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 5:47.91 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 26 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 08:10 |
Gren 19, 1500m Frisim Damer |
Sponsor: Västerås tidtagning |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 66 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 17:12.65 | |
2 | 349 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 25 m | 17:46.99 | |
3 | 40 | Bergerstam Sandra | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI1401 | 25 m | 18:04.65 | |
4 | 288 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 25 m | 18:22.64 | |
5 | 174 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 25 m | 18:23.04 | |
6 | 38 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 18:30.77 | |
7 | 348 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 25 m | 18:41.83 | |
8 | 332 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 25 m | 18:42.09 | |
9 | 50 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 25 m | 18:54.91 | |
10 | 294 | Ström Thilda | 2003 | TÄBY SIM | AT5803 | 25 m | 18:58.86 | |
11 | 55 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 19:08.55 | |
12 | 54 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 25 m | 19:36.56 | |
13 | 457 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 19:41.08 | |
14 | 4 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 19:51.78 | |
15 | 478 | Gabot Salma | 2001 | ÖSA | AN1801 | 25 m | 20:18.10 | |
16 | 79 | Andersson Stina | 2002 | KARLSKO SF | AG2202 | 25 m | 21:01.47 | |
17 | 163 | Langell Högblom Ella | 2001 | SKURU IK | BF1801 | 25 m | 21:06.35 | |
18 | 136 | Lindgren Amanda | 2000 | SALA SS | BL6200 | 25 m | 21:17.05 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 26 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 08:10 |
Gren 20, 100m Bröstsim Herrar |
Sponsor: Kansliet AB |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 365 | Fürst Andreas | 1990 | VÄSBY SS | AE1990 | 25 m | 1:00.75 | |
2 | 391 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | AC1392 | 25 m | 1:01.98 | |
3 | 70 | Swanepoel Hugo | 1998 | JÄRFÄLLA S | AW5198 | 25 m | 1:03.08 | |
4 | 363 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 1:04.01 | |
5 | 222 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | AN2701 | 25 m | 1:05.37 | |
6 | 494 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 1:05.50 | |
7 | 105 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 1:08.88 | |
8 | 45 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 1:08.92 | |
9 | 99 | Nylén Alexander | 2000 | KARLSKO SF | AD4300 | 25 m | 1:10.98 | |
10 | 26 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 1:10.99 | |
11 | 373 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 1:11.15 | |
12 | 28 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 1:11.82 | |
13 | 401 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 1:11.97 | |
14 | 201 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 1:12.00 | |
15 | 280 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 1:12.22 | |
16 | 341 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 1:12.59 | |
17 | 82 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 1:12.76 | |
18 | 505 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 1:12.83 | |
19 | 303 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 1:13.47 | |
20 | 423 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 1:13.51 | |
21 | 8 | Waller-Kaustinen Anton | 2000 | BORLÄNGE | AJ5500 | 25 m | 1:13.67 | |
22 | 358 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 1:14.20 | |
23 | 110 | Krysén Erik | 2000 | LUDVIKA SS | AE0100 | 25 m | 1:14.52 | |
24 | 368 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 1:14.74 | |
25 | 279 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 1:14.77 | |
26 | 107 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 1:15.34 | |
27 | 299 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 25 m | 1:15.46 | |
28 | 77 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 25 m | 1:15.50 | |
29 | 463 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 1:15.91 | |
30 | 286 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 1:16.16 | |
31 | 249 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 1:16.69 | |
32 | 377 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 1:16.72 | |
33 | 445 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 1:16.73 | |
34 | 329 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 1:17.31 | |
35 | 7 | Tägtström Marcus | 2002 | BORLÄNGE | AE8702 | 25 m | 1:17.52 | |
36 | 187 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 1:18.25 | |
37 | 63 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 1:18.73 | |
38 | 434 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 1:18.77 | |
39 | 183 | Lithner Daniel | 2001 | SÄFFLE SS | AJ9701 | 25 m | 1:18.87 | |
40 | 153 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 25 m | 1:19.70 | |
41 | 417 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 1:20.07 | |
42 | 104 | Bjärud Hampus | 2001 | LUDVIKA SS | AF6301 | 25 m | 1:20.37 | |
43 | 190 | Bystedt Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE6701 | 25 m | 1:20.81 | |
44 | 95 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 1:22.02 | |
45 | 20 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 1:22.21 | |
46 | 477 | Flyman Robin | 1995 | ÖSA | BA0795 | 25 m | 1:22.77 | |
47 | 426 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 1:23.48 | |
48 | 60 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 1:24.03 | |
49 | 6 | Ruijs Daniel | 2004 | BORLÄNGE | AE5504 | 25 m | 1:24.19 | |
50 | 191 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 1:24.63 | |
51 | 471 | Baastad Simon | 2002 | ÖSA | AC2102 | 25 m | 1:25.00 | |
52 | 87 | Hodberg Noel | 2002 | KARLSKO SF | AS7302 | 25 m | 1:25.85 | |
53 | 399 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 1:25.85 | |
54 | 383 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 1:26.07 | |
55 | 171 | Sjöborg Noah | 2001 | SKURU IK | AY9501 | 25 m | 1:26.49 | |
56 | 346 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | AK8302 | 25 m | 1:26.96 | |
57 | 321 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 1:27.18 | |
58 | 396 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 1:27.24 | |
59 | 334 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 1:27.80 | |
60 | 177 | Andersson Jonathan | 2003 | SÄFFLE SS | AB2903 | 25 m | 1:28.31 | |
61 | 81 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | AH2703 | 25 m | 1:30.11 | |
62 | 354 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 1:30.19 | |
63 | 90 | Hökemyr Gabriel | 2002 | KARLSKO SF | AV0502 | 25 m | 1:30.31 | |
64 | 310 | Forsblad David | 2002 | UPSALA S | AU3302 | 25 m | 1:30.44 | |
65 | 213 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | 1:32.93 | |
66 | 168 | Sartor Gustav | 2003 | SKURU IK | AR8903 | 25 m | 1:33.62 | |
67 | 456 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 1:34.38 | |
68 | 304 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 1:34.41 | |
69 | 148 | Humling Lucas | 2005 | SANDVIKEN | AA8305 | 25 m | 1:35.12 | |
70 | 178 | Edberg Jacob | 2003 | SÄFFLE SS | AB1903 | 25 m | 1:38.77 | |
71 | 138 | Mårvad Felix | 2003 | SALA SS | AS2303 | 25 m | 1:38.81 | |
72 | 89 | Högqvist Oskar | 2003 | KARLSKO SF | AN1703 | 25 m | 1:38.83 | |
73 | 179 | Feki Adam | 2005 | SÄFFLE SS | AC8905 | 25 m | 1:39.66 | |
74 | 400 | Simonsson Ragnar | 2004 | VÄSBY SS | AM1904 | 25 m | 1:39.91 | |
75 | 84 | Fahlin Liam | 2003 | KARLSKO SF | AO9303 | 25 m | 1:40.17 | |
76 | 139 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 1:42.46 | |
77 | 100 | Osman Mohamed | 2003 | KARLSKO SF | AW4903 | 25 m | 1:45.98 | |
78 | 465 | Thorvaldsson Oskar | 2004 | VÄSTERÅS | AS0304 | 25 m | 1:59.91 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 26 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 14:05 |
Gren 21, 100m Fjärilsim Damer |
Sponsor: Ica Maxi Erikslund |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 31 | Junevik Sara | 2000 | FALUN | AL3400 | 25 m | 58.23 | |
2 | 378 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | AK4493 | 25 m | 59.58 | |
3 | 206 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 25 m | 1:01.50 | |
4 | 34 | Svärd Elin | 1998 | FALUN | AL9498 | 25 m | 1:02.51 | |
5 | 384 | Miram Anna | 1999 | VÄSBY SS | AG7299 | 25 m | 1:04.38 | |
6 | 367 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 25 m | 1:04.70 | |
7 | 180 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 1:04.91 | |
8 | 355 | Berntsson Michelle | 2000 | VÄSBY SS | BD6200 | 25 m | 1:04.93 | |
9 | 470 | Åberg Victoria | 2001 | VÄSTERÅS | AL7201 | 25 m | 1:04.94 | |
10 | 47 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 25 m | 1:05.09 | |
11 | 393 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 1:06.93 | |
12 | 359 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 1:07.16 | |
13 | 452 | Mörtstrand Elvira | 2003 | VÄSTERÅS | AH9603 | 25 m | 1:07.35 | |
14 | 382 | Melin Romstad Hanne | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 1:07.39 | |
15 | 215 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 1:08.19 | |
16 | 74 | Tsirona Dimitra | 2002 | JÄRFÄLLA S | AP3602 | 25 m | 1:08.37 | |
17 | 462 | Sterling Filippa | 2002 | VÄSTERÅS | AE7402 | 25 m | 1:08.74 | |
18 | 38 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 1:09.47 | |
19 | 513 | Stenman Josefine | 2002 | HK SIM | AR3202 | 25 m | 1:09.70 | |
20 | 266 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 1:09.74 | |
21 | 493 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 1:09.77 | |
22 | 308 | Byström Stina | 2002 | UPSALA S | AD7202 | 25 m | 1:09.79 | |
23 | 295 | Strömdahl Amanda | 2000 | TÄBY SIM | AL7400 | 25 m | 1:10.12 | |
24 | 172 | Westborg Anna | 2002 | SKURU IK | AE0402 | 25 m | 1:10.18 | |
25 | 356 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 1:10.23 | |
26 | 252 | Banestig Ellen | 2002 | TÄBY SIM | BT1802 | 25 m | 1:10.24 | |
27 | 135 | Lindblom Ida | 2001 | SALA SS | BJ8201 | 25 m | 1:10.93 | |
28 | 283 | Persson Johanna | 2001 | TÄBY SIM | AY6601 | 25 m | 1:11.04 | |
29 | 498 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 1:11.50 | |
30 | 457 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 1:11.66 | |
31 | 349 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | AH8201 | 50 m | 1:12.14 | |
32 | 436 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 1:12.41 | |
33 | 155 | Danielsson Victoria | 2002 | SKURU IK | BP6802 | 25 m | 1:12.44 | |
34 | 52 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 1:12.61 | |
35 | 65 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 25 m | 1:12.68 | |
36 | 314 | Franzén Tova | 2001 | UPSALA S | AK9601 | 25 m | 1:12.98 | |
37 | 57 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 1:13.04 | |
38 | 504 | Jansson Elsa | 2002 | HK SIM | AB7202 | 25 m | 1:13.23 | |
39 | 108 | Holmström Moa | 2001 | LUDVIKA SS | AD0201 | 25 m | 1:13.25 | |
40 | 357 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 1:13.28 | |
41 | 158 | Hansson Tora | 2002 | SKURU IK | AW6802 | 25 m | 1:13.41 | |
42 | 386 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 1:13.68 | |
43 | 255 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 1:13.72 | |
44 | 188 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 1:15.27 | |
45 | 97 | Nilsson Elin | 2001 | KARLSKO SF | BU9401 | 25 m | 1:15.29 | |
46 | 345 | Zarei Geshin | 2003 | UPSALA S | AB9603 | 25 m | 1:15.93 | |
47 | 184 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 1:16.21 | |
48 | 56 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 25 m | 1:16.26 | |
49 | 75 | Tsirona Ioanna | 2004 | JÄRFÄLLA S | AE2404 | 25 m | 1:16.61 | |
50 | 353 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | AI8203 | 25 m | 1:16.80 | |
51 | 106 | Fredriksson Maja | 1999 | LUDVIKA SS | AF6299 | 25 m | 1:16.98 | |
52 | 212 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 1:17.08 | |
53 | 379 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | AJ7403 | 25 m | 1:17.14 | |
54 | 76 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 1:17.22 | |
55 | 51 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 25 m | 1:17.82 | |
56 | 217 | Vinger Lisa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ8203 | 25 m | 1:18.34 | |
57 | 83 | Ek Matilda | 2002 | KARLSKO SF | AG5202 | 25 m | 1:18.61 | |
58 | 281 | Nylund Viktoria | 2001 | TÄBY SIM | BD1801 | 25 m | 1:19.00 | |
59 | 344 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 1:19.13 | |
60 | 162 | Högberg-Klang Matilda | 2000 | SKURU IK | AU3600 | 25 m | 1:19.19 | |
61 | 488 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 1:19.44 | |
62 | 14 | Klarbo Egan Tara | 2005 | SK ENA | AQ6605 | 25 m | 1:19.93 | |
63 | 482 | Juhler Mikaela | 2000 | ÖSA | BM7200 | 25 m | 1:20.41 | |
64 | 370 | Kantecki Oliwia | 2003 | VÄSBY SS | AE7203 | 25 m | 1:20.70 | |
65 | 414 | Åkerman Hanna | 2004 | VÄSBY SS | AJ0204 | 25 m | 1:20.76 | |
66 | 79 | Andersson Stina | 2002 | KARLSKO SF | AG2202 | 25 m | 1:21.11 | |
67 | 271 | Ladis Anna | 2001 | TÄBY SIM | BH7801 | 25 m | 1:21.16 | |
68 | 12 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 1:22.10 | |
69 | 37 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 1:22.17 | |
70 | 10 | Rudqvist Cecilia | 2001 | DEJE SS | BJ0601 | 25 m | 1:22.24 | |
71 | 199 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 1:22.57 | |
72 | 163 | Langell Högblom Ella | 2001 | SKURU IK | BF1801 | 25 m | 1:22.73 | |
73 | 352 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 25 m | 1:22.90 | |
74 | 361 | Fantenberg Lovisa | 2004 | VÄSBY SS | AS3604 | 25 m | 1:23.38 | |
75 | 302 | Alfredeen Emma | 2003 | UPSALA S | AS7803 | 25 m | 1:23.41 | |
76 | 78 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 50 m | 1:23.50 | |
77 | 316 | Fröman Ive | 2003 | UPSALA S | AL8803 | 25 m | 1:24.19 | |
78 | 318 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 1:24.61 | |
79 | 296 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 1:25.47 | |
80 | 331 | Myrelid Malla | 2002 | UPSALA S | AQ0202 | 25 m | 1:25.99 | |
81 | 53 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 1:26.54 | |
82 | 437 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 1:26.57 | |
83 | 398 | Safaei Anna | 2004 | VÄSBY SS | AS8804 | 25 m | 1:27.45 | |
84 | 86 | Hammarbäck Moa | 2003 | KARLSKO SF | AR5403 | 25 m | 1:27.77 | |
85 | 473 | Cen Michelle | 2000 | ÖSA | BM3200 | 25 m | 1:27.84 | |
86 | 61 | Mattila Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | BH1203 | 50 m | 1:28.01 | |
87 | 387 | Nyblom Moa | 2005 | VÄSBY SS | AA5605 | 25 m | 1:29.73 | |
88 | 333 | Pettersson Klara | 2004 | UPSALA S | AU6204 | 25 m | 1:29.88 | |
89 | 46 | Granberg Felicia | 2002 | JÄRFÄLLA S | AT3602 | 25 m | 1:31.22 | |
90 | 312 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 1:32.51 | |
91 | 305 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 1:34.64 | |
92 | 322 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 1:36.92 | |
93 | 360 | Engström Cecilia | 2001 | VÄSBY SS | BX7801 | 25 m | 1:40.18 | |
94 | 315 | Frykberg Clara | 2005 | UPSALA S | AV6405 | 25 m | 1:43.20 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 26 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 14:05 |
Gren 22, 200m Medley Herrar |
Sponsor: Fruktjuice |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 443 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 1:57.53 | |
2 | 461 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 2:07.56 | |
3 | 388 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:12.27 | |
4 | 363 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 2:13.05 | |
5 | 311 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | AO9399 | 25 m | 2:13.82 | |
6 | 317 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 2:15.60 | |
7 | 221 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | AB9501 | 25 m | 2:17.80 | |
8 | 28 | Hambraeus David | 1999 | FALUN | AL0799 | 25 m | 2:17.99 | |
9 | 132 | Johnsson Marcus | 2002 | SALA SS | AN2502 | 25 m | 2:18.18 | |
10 | 82 | Blagojevic Igor | 2000 | KARLSKO SF | AG5700 | 25 m | 2:18.95 | |
11 | 358 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 2:19.75 | |
12 | 201 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 2:21.73 | |
13 | 62 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | AH3701 | 25 m | 2:22.06 | |
14 | 141 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 2:22.15 | |
15 | 341 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 2:22.77 | |
16 | 401 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 2:23.04 | |
17 | 377 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | AQ1702 | 25 m | 2:23.64 | |
18 | 286 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 2:24.24 | |
19 | 496 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | AL6901 | 25 m | 2:24.53 | |
20 | 303 | Almasi Alexander | 2000 | UPSALA S | AB0300 | 25 m | 2:25.74 | |
21 | 259 | Fernandez Tobias | 1999 | TÄBY SIM | AN7799 | 25 m | 2:25.88 | |
22 | 464 | Szabo Gellert | 2001 | VÄSTERÅS | AM6901 | 25 m | 2:26.41 | |
23 | 165 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 25 m | 2:28.02 | |
24 | 434 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 25 m | 2:28.20 | |
25 | 505 | Jansson Vilmer | 2000 | HK SIM | AI2100 | 25 m | 2:28.39 | |
26 | 280 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | AO3301 | 25 m | 2:29.43 | |
27 | 463 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 2:30.57 | |
28 | 187 | Bergstrand Erik | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD3102 | 25 m | 2:30.64 | |
29 | 417 | Björk Linus | 2002 | VÄSTERÅS | AB6902 | 25 m | 2:31.15 | |
30 | 489 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 2:31.34 | |
31 | 68 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 2:31.48 | |
32 | 204 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 2:31.79 | |
33 | 260 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 2:33.18 | |
34 | 327 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 2:33.41 | |
35 | 329 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 2:33.80 | |
36 | 63 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 2:34.26 | |
37 | 190 | Bystedt Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE6701 | 25 m | 2:34.55 | |
38 | 167 | Malmström Lukas | 2003 | SKURU IK | AF5303 | 25 m | 2:35.71 | |
39 | 490 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 2:36.39 | |
40 | 309 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 2:37.54 | |
41 | 299 | Westholm Hugo | 2004 | TÄBY SIM | AI2904 | 25 m | 2:38.29 | |
42 | 324 | Karlsson Alexander | 2002 | UPSALA S | AQ4102 | 25 m | 2:39.71 | |
43 | 48 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 2:41.26 | |
44 | 483 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 50 m | 2:41.94 | |
45 | 171 | Sjöborg Noah | 2001 | SKURU IK | AY9501 | 25 m | 2:43.40 | |
46 | 396 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | AJ0103 | 25 m | 2:43.59 | |
47 | 60 | Malmberg Nils | 2004 | JÄRFÄLLA S | AI3504 | 25 m | 2:43.63 | |
48 | 334 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 2:44.57 | |
49 | 213 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | 2:48.00 | |
50 | 208 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 2:49.08 | |
51 | 426 | Dijkhuizen Tom | 2003 | VÄSTERÅS | AH5703 | 25 m | 2:50.12 | |
52 | 191 | Fällman Oscar | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM5103 | 25 m | 2:50.57 | |
53 | 58 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 2:52.15 | |
54 | 321 | Holst Elias | 2002 | UPSALA S | AO9302 | 25 m | 2:53.34 | |
55 | 323 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 2:53.79 | |
56 | 354 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | AC1104 | 25 m | 2:55.99 | |
57 | 81 | Björstam Oscar | 2003 | KARLSKO SF | AH2703 | 25 m | 2:58.00 | |
58 | 168 | Sartor Gustav | 2003 | SKURU IK | AR8903 | 25 m | 2:59.11 | |
59 | 89 | Högqvist Oskar | 2003 | KARLSKO SF | AN1703 | 25 m | 3:03.05 | |
60 | 179 | Feki Adam | 2005 | SÄFFLE SS | AC8905 | 25 m | 3:04.97 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 26 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 14:05 |
Gren 23, 400m Frisim Damer |
Sponsor: Pågen |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 66 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | AF7498 | 25 m | 4:15.58 | |
2 | 42 | Eriksen Ida | 1997 | JÄRFÄLLA S | AD4497 | 25 m | 4:16.72 | |
3 | 367 | Halldén Louise | 1998 | VÄSBY SS | AW2498 | 25 m | 4:19.16 | |
4 | 47 | Hanson Isabelle | 1998 | JÄRFÄLLA S | AB4298 | 25 m | 4:24.21 | |
5 | 420 | Brunzell Hannah | 2001 | VÄSTERÅS | AP6801 | 25 m | 4:26.51 | |
6 | 393 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | AJ7603 | 25 m | 4:31.64 | |
7 | 427 | Eklund Malin | 2001 | VÄSTERÅS | AL9201 | 25 m | 4:32.91 | |
8 | 41 | Edbom Ebba | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ4602 | 25 m | 4:36.01 | |
9 | 348 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | AL2601 | 25 m | 4:37.29 | |
10 | 440 | Jernstedt Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AG1202 | 25 m | 4:37.83 | |
11 | 359 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | AC1800 | 25 m | 4:37.88 | |
12 | 288 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | BN8801 | 25 m | 4:42.11 | |
13 | 33 | Rantanen Ronja | 1999 | FALUN | AH0899 | 25 m | 4:43.19 | |
14 | 22 | Hellgren Emelie | 2001 | FAGERSTA | BC5601 | 25 m | 4:43.73 | |
15 | 495 | Hargsten Hanna | 1999 | SS04 | AH8899 | 25 m | 4:44.55 | |
16 | 27 | Czarnecki Cecilia | 1999 | FALUN | AT9699 | 25 m | 4:45.21 | |
17 | 55 | Lindqvist Amanda | 2002 | JÄRFÄLLA S | AU6202 | 25 m | 4:45.31 | |
18 | 211 | Teglöf Isabel | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ3203 | 25 m | 4:45.53 | |
19 | 57 | Lundgren Lilly | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC7402 | 25 m | 4:46.80 | |
20 | 308 | Byström Stina | 2002 | UPSALA S | AD7202 | 25 m | 4:47.34 | |
21 | 266 | Jensen Alexandra | 2001 | TÄBY SIM | BG6801 | 25 m | 4:48.03 | |
22 | 174 | Östlund Felicia | 2002 | SKURU IK | BD6202 | 25 m | 4:48.06 | |
23 | 9 | Nykvist Alva | 1999 | DEJE SS | AM8399 | 25 m | 4:48.78 | |
24 | 184 | Lithner Ida | 2004 | SÄFFLE SS | AB6204 | 25 m | 4:50.40 | |
25 | 458 | Rogell Felicia | 2003 | VÄSTERÅS | AQ6603 | 25 m | 4:50.74 | |
26 | 325 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 4:51.22 | |
27 | 4 | Larsson Emma | 2002 | BORLÄNGE | AY0602 | 25 m | 4:51.48 | |
28 | 376 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | AQ2801 | 25 m | 4:51.62 | |
29 | 332 | Norlin Julia | 1998 | UPSALA S | AG0498 | 25 m | 4:52.21 | |
30 | 88 | Håkansson Elin | 1997 | KARLSKO SF | BL4697 | 25 m | 4:53.21 | |
31 | 435 | Holmberg Julia | 2002 | VÄSTERÅS | AE4402 | 25 m | 4:53.70 | |
32 | 23 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 4:55.15 | |
33 | 408 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | AF7603 | 25 m | 4:56.30 | |
34 | 318 | Hermansson Vera | 2003 | UPSALA S | AY1603 | 25 m | 4:56.51 | |
35 | 93 | Lekberg Sanna | 2001 | KARLSKO SF | AM4201 | 25 m | 4:57.68 | |
36 | 492 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | AE5201 | 25 m | 4:59.48 | |
37 | 344 | Viksten Amanda | 2004 | UPSALA S | AK8604 | 25 m | 5:00.51 | |
38 | 290 | Sangfelt Malin | 2001 | TÄBY SIM | AC3801 | 25 m | 5:00.55 | |
39 | 74 | Tsirona Dimitra | 2002 | JÄRFÄLLA S | AP3602 | 25 m | 5:00.79 | |
40 | 212 | Teljstedt Linnéa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AZ6203 | 25 m | 5:01.15 | |
41 | 127 | Dalin Elvira | 2003 | SALA SS | AO8803 | 25 m | 5:01.91 | |
42 | 56 | Lindqvist Elin | 2004 | JÄRFÄLLA S | AP7204 | 25 m | 5:02.16 | |
43 | 328 | Löding Jonna | 2002 | UPSALA S | BE4202 | 25 m | 5:02.20 | |
44 | 424 | Degerlund Hanna | 2004 | VÄSTERÅS | AX9404 | 25 m | 5:02.83 | |
45 | 78 | Zetterlund Linnea | 2003 | JÄRFÄLLA S | AO5403 | 25 m | 5:03.08 | |
46 | 478 | Gabot Salma | 2001 | ÖSA | AN1801 | 25 m | 5:04.86 | |
47 | 39 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 25 m | 5:07.88 | |
48 | 14 | Klarbo Egan Tara | 2005 | SK ENA | AQ6605 | 25 m | 5:09.11 | |
49 | 258 | Ewerbring Jennie | 2003 | TÄBY SIM | AT6603 | 25 m | 5:10.80 | |
50 | 37 | Andersson Josefin | 2003 | JÄRFÄLLA S | AZ5603 | 25 m | 5:12.71 | |
51 | 65 | Policastro Rebecca | 2003 | JÄRFÄLLA S | AI2403 | 25 m | 5:14.99 | |
52 | 128 | Dalin Ida | 2005 | SALA SS | AG6205 | 25 m | 5:15.90 | |
53 | 406 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | AP3804 | 25 m | 5:19.60 | |
54 | 149 | Jönsson Anna | 2003 | SANDVIKEN | BC5203 | 25 m | 5:20.10 | |
55 | 175 | Östlund Olivia | 2003 | SKURU IK | AZ9203 | 25 m | 5:23.56 | |
56 | 312 | Franzén Kajsa | 2004 | UPSALA S | AC7204 | 25 m | 5:31.63 | |
57 | 53 | Lejonqvist Elina | 2004 | JÄRFÄLLA S | AA3804 | 25 m | 5:32.15 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 26 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 14:05 |
Gren 24, 200m Ryggsim Herrar |
Sponsor: human movment |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 45 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 2:09.23 | |
2 | 311 | Forsström Erik | 1999 | UPSALA S | AO9399 | 25 m | 2:10.87 | |
3 | 237 | Parsons Philip | 1999 | TYRESÖ SS | AJ8199 | 25 m | 2:14.30 | |
4 | 373 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 2:17.76 | |
5 | 317 | Göransson Carl | 2000 | UPSALA S | AQ8300 | 25 m | 2:18.87 | |
6 | 249 | Al-Khalili Jonas | 2002 | TÄBY SIM | AI6502 | 25 m | 2:21.57 | |
7 | 301 | Åstrand Erik | 2003 | TÄBY SIM | AO2903 | 25 m | 2:22.37 | |
8 | 279 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | AJ2901 | 25 m | 2:22.98 | |
9 | 483 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 2:24.76 | |
10 | 141 | Nystrand Edwin | 2002 | SALA SS | AE8902 | 25 m | 2:25.26 | |
11 | 165 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 25 m | 2:25.27 | |
12 | 153 | Allberg Johan | 2002 | SKURU IK | AH7502 | 25 m | 2:26.88 | |
13 | 107 | Gustafsson Jakob | 1999 | LUDVIKA SS | AL0399 | 25 m | 2:27.10 | |
14 | 204 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 2:27.51 | |
15 | 489 | Wallin Anton | 2000 | ÖSA | AM7700 | 25 m | 2:27.55 | |
16 | 463 | Sterling Lucas | 2004 | VÄSTERÅS | AC6704 | 25 m | 2:27.97 | |
17 | 182 | Kuijpers Ivo | 1999 | SÄFFLE SS | AG6199 | 25 m | 2:28.63 | |
18 | 341 | Söderberg Mikael | 2003 | UPSALA S | AA9303 | 25 m | 2:28.68 | |
19 | 260 | Forsberg Anton | 2001 | TÄBY SIM | AM4901 | 25 m | 2:29.01 | |
20 | 246 | Ahlqvist Gustav | 2003 | TÄBY SIM | AK6503 | 25 m | 2:29.38 | |
21 | 95 | Löfbom Philip | 2003 | KARLSKO SF | AC0903 | 25 m | 2:31.36 | |
22 | 185 | Nyrén Ludvig | 1997 | SÄFFLE SS | AO5797 | 25 m | 2:31.43 | |
23 | 381 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | AW8503 | 25 m | 2:33.88 | |
24 | 77 | Westberg Pontus | 2000 | JÄRFÄLLA S | AS9500 | 50 m | 2:34.66 | |
25 | 68 | Sandh Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AZ1302 | 25 m | 2:35.60 | |
26 | 2 | Gustavsson Hannes | 2002 | BORLÄNGE | AR3702 | 25 m | 2:36.23 | |
27 | 350 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | AI9504 | 25 m | 2:36.50 | |
28 | 329 | Milkin Roman | 1999 | UPSALA S | AH0599 | 25 m | 2:38.94 | |
29 | 20 | Walldén Gustaf | 2003 | SK ENA | AE8503 | 25 m | 2:39.20 | |
30 | 309 | Fischer Jonatan | 2001 | UPSALA S | AM1301 | 25 m | 2:39.27 | |
31 | 445 | Khabarov Peter | 2002 | VÄSTERÅS | AM6302 | 25 m | 2:40.84 | |
32 | 48 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 2:41.23 | |
33 | 63 | Nykvist Marcus | 2004 | JÄRFÄLLA S | AB1504 | 25 m | 2:41.35 | |
34 | 131 | Hanson Jakob | 2002 | SALA SS | AJ4902 | 25 m | 2:42.95 | |
35 | 208 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 2:43.46 | |
36 | 434 | Holmberg Jonathan | 2000 | VÄSTERÅS | AT1300 | 50 m | 2:44.87 | |
37 | 390 | Olsson Anton | 2001 | VÄSBY SS | AO0301 | 25 m | 2:48.70 | |
38 | 304 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 2:51.60 | |
39 | 213 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | 2:53.31 | |
40 | 323 | Höglund Lukas | 2004 | UPSALA S | AK0904 | 25 m | 2:53.44 | |
41 | 407 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 2:56.58 | |
42 | 1 | Gustavsson Elias | 2002 | BORLÄNGE | AR2702 | 50 m | 2:57.76 | |
43 | 419 | Brewitz Joel | 2005 | VÄSTERÅS | AG2505 | 25 m | 2:59.37 | |
44 | 181 | Klasson Tobias | 2000 | SÄFFLE SS | AM1500 | 50 m | 3:03.35 | |
45 | 139 | Nilsson Olle | 2004 | SALA SS | AL3104 | 25 m | 3:04.21 | |
46 | 178 | Edberg Jacob | 2003 | SÄFFLE SS | AB1903 | 25 m | 3:04.63 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 26 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 14:05 |
Gren 25, 200m Bröstsim Damer |
Sponsor: Cloetta |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 409 | Wahlund Emma | 1998 | VÄSBY SS | AB5298 | 25 m | 2:29.29 | |
2 | 206 | Ramdén Alida | 1997 | SÖDERTÄLJE | AP0297 | 25 m | 2:33.37 | |
3 | 356 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 2:40.89 | |
4 | 499 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 2:41.93 | |
5 | 262 | Franks Julia | 2000 | TÄBY SIM | AR5400 | 25 m | 2:42.50 | |
6 | 468 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 2:43.16 | |
7 | 278 | Malm Smilla | 2003 | TÄBY SIM | AQ4203 | 25 m | 2:43.18 | |
8 | 38 | Arrhén Andersson Ella | 2002 | JÄRFÄLLA S | AX8402 | 25 m | 2:43.80 | |
9 | 255 | Börjesson Embla | 2002 | TÄBY SIM | AZ1802 | 25 m | 2:44.47 | |
10 | 199 | Lindberg Vilma | 2004 | SÖDERTÄLJE | AL9204 | 25 m | 2:44.61 | |
11 | 147 | Humling Agnes | 2000 | SANDVIKEN | AV2400 | 25 m | 2:45.22 | |
12 | 357 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | AC0603 | 25 m | 2:45.25 | |
13 | 386 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 2:48.28 | |
14 | 50 | Hansson Emma | 2002 | JÄRFÄLLA S | AQ9602 | 25 m | 2:48.61 | |
15 | 325 | Lantz Matilda | 2002 | UPSALA S | AP6802 | 25 m | 2:48.70 | |
16 | 101 | Waara Elin | 1997 | KARLSKO SF | BD3497 | 25 m | 2:51.40 | |
17 | 52 | Larsson Louise | 2002 | JÄRFÄLLA S | AH2802 | 25 m | 2:52.53 | |
18 | 23 | Antlöv Nelly | 2002 | FALUN | AB3202 | 25 m | 2:53.58 | |
19 | 85 | Grandelius Saga | 2001 | KARLSKO SF | AE1801 | 25 m | 2:54.01 | |
20 | 395 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 2:55.73 | |
21 | 488 | Titus Jennifer | 2002 | ÖSA | AG5402 | 25 m | 2:55.85 | |
22 | 498 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 2:56.21 | |
23 | 413 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | BN3604 | 25 m | 2:56.62 | |
24 | 39 | Arvehed Moa | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT7803 | 25 m | 2:56.91 | |
25 | 146 | Boråker Saga | 2004 | SANDVIKEN | AN1604 | 25 m | 2:57.34 | |
26 | 92 | Kinell Alexandra | 2000 | KARLSKO SF | AF2200 | 25 m | 2:57.62 | |
27 | 296 | Tavemark Maria | 2001 | TÄBY SIM | BA9601 | 25 m | 2:57.90 | |
28 | 3 | Haglöv Louise | 2003 | BORLÄNGE | BC9603 | 25 m | 2:58.27 | |
29 | 429 | Engström Edith | 2002 | VÄSTERÅS | AW7802 | 25 m | 2:58.76 | |
30 | 142 | Nystrand Lisa | 2006 | SALA SS | AA1206 | 25 m | 2:59.68 | |
31 | 76 | Wall Linnea | 2001 | JÄRFÄLLA S | AV1601 | 25 m | 2:59.85 | |
32 | 51 | Iwarson Josefine | 2003 | JÄRFÄLLA S | AT1603 | 25 m | 3:00.15 | |
33 | 459 | Rydberg Ebba | 2001 | VÄSTERÅS | AN1401 | 25 m | 3:01.19 | |
34 | 281 | Nylund Viktoria | 2001 | TÄBY SIM | BD1801 | 25 m | 3:01.27 | |
35 | 457 | Rehnman Lina | 2002 | VÄSTERÅS | AZ4802 | 25 m | 3:02.34 | |
36 | 343 | Wiell Jeanna | 2001 | UPSALA S | BB9201 | 25 m | 3:03.81 | |
37 | 316 | Fröman Ive | 2003 | UPSALA S | AL8803 | 25 m | 3:05.27 | |
38 | 16 | Olausson Matilda | 2004 | SK ENA | AI0604 | 25 m | 3:06.04 | |
39 | 102 | Waara Emma | 2000 | KARLSKO SF | AU2800 | 25 m | 3:06.44 | |
40 | 155 | Danielsson Victoria | 2002 | SKURU IK | BP6802 | 25 m | 3:06.80 | |
41 | 402 | Stromberg Ebba | 2002 | VÄSBY SS | AV7402 | 25 m | 3:07.78 | |
42 | 394 | Pettersson Tove | 2004 | VÄSBY SS | AF0204 | 25 m | 3:09.19 | |
43 | 322 | Högdin Sofia | 2004 | UPSALA S | BA3404 | 25 m | 3:09.27 | |
44 | 405 | Taflin Jäghult Therese | 2002 | VÄSBY SS | BH0602 | 25 m | 3:10.89 | |
45 | 162 | Högberg-Klang Matilda | 2000 | SKURU IK | AU3600 | 25 m | 3:13.47 | |
46 | 306 | Bergqvist Linnea | 2003 | UPSALA S | AT0203 | 25 m | 3:13.71 | |
47 | 437 | Holmberg Sofi | 2003 | VÄSTERÅS | AB3403 | 25 m | 3:13.97 | |
48 | 352 | Barmark Jardelid Emmy | 2002 | VÄSBY SS | BH2602 | 25 m | 3:14.83 | |
49 | 451 | Myllylä Mira | 2002 | VÄSTERÅS | BL0202 | 25 m | 3:18.86 | |
50 | 446 | Lindgren Matilda | 2004 | VÄSTERÅS | AG5804 | 25 m | 3:19.24 | |
51 | 12 | Budden Alicia | 2004 | SK ENA | AA5404 | 25 m | 3:21.28 | |
52 | 91 | Johansson Isabelle | 2005 | KARLSKO SF | AM0405 | 25 m | 3:22.28 | |
53 | 472 | Bylin Elsa | 2002 | ÖSA | BW4202 | 25 m | 3:22.44 | |
54 | 428 | Engström Astrid | 2004 | VÄSTERÅS | AK0604 | 25 m | 3:22.90 | |
55 | 305 | Bergqvist Alma | 2005 | UPSALA S | AC5205 | 25 m | 3:27.49 | |
56 | 80 | Bergström Alice | 2004 | KARLSKO SF | AS5404 | 25 m | 3:27.80 | |
57 | 486 | Sjöholm Sundström Filippa | 2003 | ÖSA | BQ8203 | 50 m | 3:33.62 | |
58 | 404 | Svensson Olivia | 2003 | VÄSBY SS | CA4203 | 25 m | 3:34.31 | |
59 | 469 | von der Burg Sarah | 2004 | VÄSTERÅS | AP6604 | 25 m | 3:34.81 | |
60 | 410 | Velin Rebecca | 2004 | VÄSBY SS | AJ1204 | 25 m | 3:38.60 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 26 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 14:05 |
Gren 26, 800m Frisim Herrar |
Sponsor: möller bil |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 403 | Sundberg Max | 1999 | VÄSBY SS | AS5399 | 25 m | 8:21.01 | |
2 | 364 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 25 m | 8:33.62 | |
3 | 501 | Östrand Emil | 1998 | SS04 | AB2598 | 25 m | 8:53.76 | |
4 | 383 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | AG1301 | 25 m | 9:00.71 | |
5 | 327 | Ljunggren Johan | 2001 | UPSALA S | AN6101 | 25 m | 9:01.87 | |
6 | 159 | Henkel Gabriel | 2001 | SKURU IK | AS3301 | 25 m | 9:02.93 | |
7 | 368 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 9:12.21 | |
8 | 497 | Holmer Fann Frederick | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 9:13.19 | |
9 | 483 | Laszewski Michal | 2002 | ÖSA | AC4902 | 25 m | 9:19.47 | |
10 | 430 | Fahlén Max | 2001 | VÄSTERÅS | AM1101 | 25 m | 9:21.69 | |
11 | 286 | Roosmark Lukas | 2002 | TÄBY SIM | AI1702 | 25 m | 9:28.13 | |
12 | 399 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | AO9502 | 25 m | 9:30.94 | |
13 | 490 | Wilhelmsson Oscar | 2002 | ÖSA | AM3902 | 25 m | 9:32.73 | |
14 | 477 | Flyman Robin | 1995 | ÖSA | BA0795 | 25 m | 10:10.14 | |
15 | 58 | Lundgren Sid | 2003 | JÄRFÄLLA S | AF2303 | 25 m | 10:15.79 | |
16 | 334 | Ramovic Adi | 2004 | UPSALA S | AG9304 | 25 m | 10:28.70 | |
17 | 304 | Andersson Oskar | 2003 | UPSALA S | AG6503 | 25 m | 10:31.79 | |
18 | 390 | Olsson Anton | 2001 | VÄSBY SS | AO0301 | 25 m | 10:40.85 | |
19 | 407 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 10:55.95 | |
20 | 168 | Sartor Gustav | 2003 | SKURU IK | AR8903 | 25 m | 11:10.74 | |
21 | 456 | Rehnman Isak | 2004 | VÄSTERÅS | AI5304 | 25 m | 11:21.27 | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 26 mars 2017 |
Licensierad till: Västerås Simsällskap | Utskriftstid | 14:05 |