Program för Falu SkinsGames 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Falu SkinsGames |
|
Utskriftsdatum |
25 februari 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
13:28 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 februari 2017 |
|
|
|
|
Gren 4, 50m Bröstsim Herrar |
Försök (10) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
19 |
1 |
Kim Forsman |
2004 |
AV9104 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
|
144 |
2 |
Oscar Glad |
2007 |
AC8107 |
SS MORA |
|
25m |
|
250 |
3 |
Theo Dellbrant |
2006 |
AH8106 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:03.66 |
107 |
4 |
Elliot Ekman |
2007 |
AG6907 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
58.83 |
13 |
5 |
Eino Jussinoja |
2006 |
A6A481 |
STRauma |
|
25m |
59.17 |
66 |
6 |
Noel Westman |
2007 |
AA1307 |
FALUN |
|
25m |
1:05.36 |
139 |
7 |
Eskil Nilsson |
2008 |
AB6108 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
146 |
1 |
Samuel Henze |
2008 |
AA6508 |
SS MORA |
|
25m |
57.79 |
15 |
2 |
Alexander Andersson |
2006 |
AQ5306 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
56.63 |
245 |
3 |
Helmer Brobacke |
2004 |
AI1304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
54.24 |
227 |
4 |
Edvin Pitic |
2005 |
AH2105 |
UPSALA S |
|
25m |
53.19 |
38 |
5 |
Alex Storbacka |
2006 |
AE6306 |
BORLÄNGE |
|
25m |
53.45 |
302 |
6 |
Olle Lööf |
2002 |
AX7502 |
SK ÄGIR |
|
25m |
55.65 |
9 |
7 |
Viljami Vaahensalo |
2005 |
05A569 |
STRauma |
|
25m |
57.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
272 |
1 |
Isac Mörtstrand |
2007 |
AC4107 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
53.09 |
79 |
2 |
Noel Spelling |
2006 |
AJ4106 |
FILIPSTAD |
|
25m |
50.70 |
218 |
3 |
Rasmus Loklint |
2005 |
AD2105 |
UPSALA S |
|
25m |
49.72 |
8 |
4 |
Joel Korte |
2005 |
05A570 |
STRauma |
|
25m |
48.31 |
216 |
5 |
Castor Lindholm |
2005 |
AF6505 |
UPSALA S |
|
25m |
48.42 |
296 |
6 |
Roine Epäilys |
2003 |
AR3103 |
SK ÄGIR |
|
25m |
49.93 |
314 |
7 |
Neo Carlberg |
2005 |
AA8505 |
SS04 |
|
25m |
52.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
265 |
1 |
Lucas Kokki |
2003 |
AZ3303 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
48.23 |
16 |
2 |
Gustav Buvik Spännare |
2004 |
AS4704 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
46.16 |
109 |
3 |
Malte Eriksson |
2003 |
AT3903 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
45.24 |
181 |
4 |
Lucas Humling |
2005 |
AA8305 |
SANDVIKEN |
|
25m |
45.11 |
21 |
5 |
Arvid Lind |
2005 |
AL4105 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
45.22 |
142 |
6 |
Qintin Bröms |
2003 |
AZ5703 |
SS MORA |
|
25m |
45.27 |
256 |
7 |
Olle Halvarsson |
2006 |
AH7106 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
47.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
225 |
1 |
Ravi Parekh |
2005 |
AL7705 |
UPSALA S |
|
25m |
44.45 |
10 |
2 |
Topias Vaahensalo |
2002 |
02B106 |
STRauma |
|
25m |
44.21 |
35 |
3 |
Timothy Manns-Ståhl |
2004 |
AC3504 |
BORLÄNGE |
|
25m |
43.30 |
276 |
4 |
Samuel Rundgren |
2004 |
AK4304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
42.39 |
306 |
5 |
Jakob Wassberg |
2003 |
AR7103 |
SK ÄGIR |
|
25m |
42.71 |
248 |
6 |
Hampus Carlsson |
1998 |
AV8998 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
44.15 |
74 |
7 |
Alexander Hörnquist |
2001 |
AE3101 |
FILIPSTAD |
|
25m |
44.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
323 |
1 |
Marcus Larsson |
2003 |
AM0903 |
SS04 |
|
25m |
42.28 |
318 |
2 |
Oskar Fridsell |
2003 |
AS7503 |
SS04 |
|
25m |
39.28 |
87 |
3 |
Oliver Hjalmarsson Sarlind |
2003 |
AN7503 |
GÄVLE SS |
|
25m |
39.11 |
100 |
4 |
Hugo Swanson |
2006 |
AA6106 |
GÄVLE SS |
|
25m |
38.59 |
211 |
5 |
Elias Holst |
2002 |
AO9302 |
UPSALA S |
|
25m |
39.04 |
251 |
6 |
Tom Dijkhuizen |
2003 |
AH5703 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
39.16 |
229 |
7 |
William Rismyhr |
2004 |
AK5104 |
UPSALA S |
|
25m |
42.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
37 |
1 |
Daniel Ruijs |
2004 |
AE5504 |
BORLÄNGE |
|
25m |
37.71 |
117 |
2 |
Niels Herrmann |
2001 |
AV7901 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
37.02 |
52 |
3 |
Tim Hansson |
2001 |
AM7101 |
FALUN |
|
25m |
35.64 |
39 |
4 |
Marcus Tägtström |
2002 |
AE8702 |
BORLÄNGE |
|
25m |
34.80 |
279 |
5 |
Lucas Sterling |
2004 |
AC6704 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
34.93 |
263 |
6 |
Peter Khabarov |
2002 |
AM6302 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
35.78 |
22 |
7 |
Marcus Nordh |
2000 |
AS7900 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
37.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
133 |
1 |
Jakob Gustafsson |
1999 |
AL0399 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
34.77 |
159 |
2 |
Jonathan Douib |
2000 |
AS8100 |
SALA SS |
|
25m |
33.83 |
94 |
3 |
Andreas Persson |
2000 |
AT8100 |
GÄVLE SS |
|
25m |
32.74 |
131 |
4 |
Anton Campalto |
1998 |
AI5398 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
31.43 |
47 |
5 |
Henrik Bransell |
1999 |
AG2599 |
FALUN |
|
25m |
32.47 |
161 |
6 |
Marcus Johnsson |
2002 |
AN2502 |
SALA SS |
|
25m |
33.37 |
196 |
7 |
Rasmus Rantanen |
1997 |
AI7397 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
34.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
148 |
1 |
Lukas Hill |
1999 |
AH6999 |
SS MORA |
|
25m |
34.60 |
332 |
2 |
Leonardo Montes |
2002 |
AN2902 |
SS04 |
|
25m |
33.75 |
51 |
3 |
David Hambraeus |
1999 |
AL0799 |
FALUN |
|
25m |
32.65 |
151 |
4 |
Edvin Persson |
1999 |
AI9399 |
SS MORA |
|
25m |
31.03 |
152 |
5 |
Elias Persson |
2002 |
AA7502 |
SS MORA |
|
25m |
31.71 |
162 |
6 |
Joel Larsson |
2001 |
AP9301 |
SALA SS |
|
25m |
33.12 |
24 |
7 |
Martin Schön |
2003 |
AJ9703 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
34.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
40 |
1 |
Anton Waller-Kaustinen |
2000 |
AJ5500 |
BORLÄNGE |
|
25m |
34.30 |
209 |
2 |
Carl Göransson |
2000 |
AQ8300 |
UPSALA S |
|
25m |
33.68 |
200 |
3 |
Alexander Almasi |
2000 |
AB0300 |
UPSALA S |
|
25m |
32.57 |
197 |
4 |
Filip Antlöv |
1998 |
AE5998 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
30.93 |
103 |
5 |
Marcus Ålenius |
2001 |
AQ6901 |
GÄVLE SS |
|
25m |
31.69 |
136 |
6 |
Erik Krysén |
2000 |
AE0100 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
32.95 |
221 |
7 |
Roman Milkin |
1999 |
AH0599 |
UPSALA S |
|
25m |
34.07 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
25 februari 2017 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
13:28 |
|