Program för Falu SkinsGames 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 25/2 Klockan 14.00 (Insim kl. 13.00)
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Falu SkinsGames |
|
Utskriftsdatum |
25 februari 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
13:10 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 februari 2017 |
|
|
|
|
Gren 7, 400m Frisim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
219 |
3 |
Lovis Lång |
2005 |
AM4205 |
UPSALA S |
|
25m |
|
57 |
4 |
Julia Lindgren |
2004 |
AN0604 |
FALUN |
|
25m |
|
202 |
5 |
Alma Bergqvist |
2005 |
AC5205 |
UPSALA S |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
331 |
1 |
Elvira Montes |
2004 |
AS3804 |
SS04 |
|
25m |
|
295 |
2 |
Amanda Boson |
2004 |
BG8804 |
SK ÄGIR |
|
25m |
6:00.00 |
58 |
3 |
Ellen Lundin |
2005 |
AB5405 |
FALUN |
|
25m |
5:44.65 |
118 |
4 |
Agnes Jonasson |
2005 |
AQ9805 |
HUDIKSVALL |
|
25m |
5:38.78 |
199 |
5 |
Emma Alfredeen |
2003 |
AS7803 |
UPSALA S |
|
25m |
5:40.74 |
75 |
6 |
Emelie Höök |
2003 |
AB0403 |
FILIPSTAD |
|
25m |
5:45.78 |
189 |
7 |
Sofie Leander |
2005 |
AH3405 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
7:21.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
316 |
1 |
Jessica Edlundh |
2002 |
BC3402 |
SS04 |
|
50m |
5:36.62 |
158 |
2 |
Ida Dalin |
2005 |
AG6205 |
SALA SS |
|
25m |
5:27.06 |
297 |
3 |
Alice Eriksson |
2004 |
BQ0604 |
SK ÄGIR |
|
25m |
5:23.03 |
85 |
4 |
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
GÄVLE SS |
|
25m |
5:17.28 |
182 |
5 |
Anna Jönsson |
2003 |
BC5203 |
SANDVIKEN |
|
25m |
5:20.10 |
4 |
6 |
Alisa Ailanen |
2004 |
04129 |
STRauma |
|
25m |
5:25.98 |
53 |
7 |
Tuva Hjemli |
2005 |
AN8805 |
FALUN |
|
25m |
5:30.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
5 |
1 |
Olivia Uusitorppa |
2004 |
04A10 |
STRauma |
|
25m |
5:17.07 |
253 |
2 |
Edith Engström |
2002 |
AW7802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
5:04.24 |
44 |
3 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
4:59.11 |
32 |
4 |
Emma Larsson |
2002 |
AY0602 |
BORLÄNGE |
|
25m |
4:52.66 |
275 |
5 |
Felicia Rogell |
2003 |
AQ6603 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
4:56.24 |
190 |
6 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
5:01.71 |
165 |
7 |
Amanda Lindgren |
2000 |
BL6200 |
SALA SS |
|
25m |
5:13.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
223 |
1 |
Julia Norlin |
1998 |
AG0498 |
UPSALA S |
|
25m |
4:52.21 |
48 |
2 |
Cecilia Czarnecki |
1999 |
AT9699 |
FALUN |
|
25m |
4:45.21 |
43 |
3 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
FAGERSTA |
|
25m |
4:43.73 |
56 |
4 |
Frida Lannhard |
2000 |
AB6800 |
FALUN |
|
25m |
4:27.54 |
191 |
5 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
4:41.36 |
61 |
6 |
Ronja Rantanen |
1999 |
AH0899 |
FALUN |
|
25m |
4:44.58 |
84 |
7 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
GÄVLE SS |
|
25m |
4:47.14 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
25 februari 2017 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
13:10 |
|