Program för Öppna DM/JDM 50m VSSF 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 31
|
Tävling |
Öppet DM/JDM 50m VSSF 2017 |
|
Utskriftsdatum |
26 mars 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
12:01 |
|
|
Arrangör |
Västsvenska Simförbundet |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 mars 2017 |
|
|
|
|
Gren 31, 200m Fjärilsim Damer |
Finaler (3) |
Distriktrekord Seniorer: Petra Granlund (1987) 2:12.79 2005-07-25 |
Distriktrekord Juniorer: Petra Granlund (1987) 2:12.79 2005-07-25 |
|
Heat 1 (3) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
775 |
2 |
Sara Nyqvist |
2003 |
BG4603 |
MASS |
|
50m |
2:59.91 |
811 |
3 |
Clara Sandberg |
2004 |
AH6604 |
SK 1970 |
|
50m |
2:56.21 |
643 |
4 |
Filippa Trollsfjord |
2001 |
BE4601 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:53.57 |
677 |
5 |
Oliwia Wierzbowska |
2003 |
BD6803 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:55.92 |
756 |
6 |
Amayah Bergman |
2002 |
BD1202 |
MASS |
|
50m |
2:56.49 |
763 |
7 |
Boiana Gradinarska |
2004 |
AJ5204 |
MASS |
|
50m |
3:00.26 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
801 |
1 |
Signe Kåberg |
2002 |
BG1402 |
S 02 |
|
50m |
2:50.16 |
670 |
2 |
Ella Simonsson |
2002 |
BK2202 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:49.24 |
630 |
3 |
Astrid Lilja |
2002 |
AE3602 |
ELFSBORG |
|
50m |
2:41.79 |
839 |
4 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
2:38.24 |
826 |
5 |
Linn Suchomel |
2003 |
AD2203 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:38.38 |
852 |
6 |
Ellie Geigel |
2003 |
BR2203 |
VARBERG |
|
50m |
2:46.91 |
864 |
7 |
Klara Bennehed |
1997 |
AB4897 |
VÄNERSBORG |
|
50m |
2:49.62 |
659 |
8 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:52.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
794 |
1 |
Selma Avdic |
2003 |
AM6803 |
S 02 |
|
50m |
2:35.87 |
822 |
2 |
Ida Lövgren |
2001 |
AB2801 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:32.03 |
823 |
3 |
Tuva Rosebrink |
2001 |
AJ7601 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
2:27.51 |
602 |
4 |
Trine Kjøngerskov |
2000 |
0038AC |
AGF |
|
50m |
2:17.07 |
689 |
5 |
Elvira Eklund-Ramböl |
1997 |
AV5497 |
KARLSTAD |
|
50m |
2:25.34 |
764 |
6 |
Kamelia Gradinarska |
2001 |
AI3601 |
MASS |
|
50m |
2:29.29 |
868 |
7 |
Hilda Andersson |
1999 |
AM7699 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:33.69 |
742 |
8 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
50m |
2:37.18 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
26 mars 2017 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet |
Utskriftstid |
12:01 |
|