Program för Öppna DM/JDM 50m VSSF 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 6
|
Tävling |
Öppet DM/JDM 50m VSSF 2017 |
|
Utskriftsdatum |
24 mars 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
15:31 |
|
|
Arrangör |
Västsvenska Simförbundet |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
25 mars 2017 |
|
|
|
|
Gren 6, 100m Fjärilsim Damer |
Finaler (5) |
Distriktrekord Seniorer: Céline Bertrand (1995) 1:01.19 2011-07-22 |
Distriktrekord Juniorer: Céline Bertrand (1995) 1:01.19 2011-07-22 |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
750 |
3 |
Matilda Eni |
2002 |
AF0402 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:24.26 |
840 |
4 |
Melina Robertson |
2001 |
AO9401 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:16.25 |
677 |
5 |
Oliwia Wierzbowska |
2003 |
BD6803 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:18.69 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
670 |
1 |
Ella Simonsson |
2002 |
BK2202 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:13.41 |
692 |
2 |
Isabelle Rydahl |
2003 |
AC0203 |
KARLSTAD |
|
50m |
1:12.95 |
841 |
3 |
Olivia Rudqvist |
2000 |
AA2600 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:12.40 |
752 |
4 |
Ebba Olsson |
2001 |
AM7201 |
MARIESTAD |
|
50m |
1:12.09 |
756 |
5 |
Amayah Bergman |
2002 |
BD1202 |
MASS |
|
50m |
1:12.36 |
775 |
6 |
Sara Nyqvist |
2003 |
BG4603 |
MASS |
|
50m |
1:12.92 |
729 |
7 |
Petronella Johansson |
2000 |
AW0600 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:13.05 |
662 |
8 |
Fannie Gronowitz |
2003 |
BA0203 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:15.64 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
852 |
1 |
Ellie Geigel |
2003 |
BR2203 |
VARBERG |
|
50m |
1:11.84 |
846 |
2 |
Clara Balslev |
2001 |
AE7601 |
VARBERG |
|
50m |
1:11.78 |
704 |
3 |
Gina Hvarfvenius |
1997 |
AY5297 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
1:11.70 |
630 |
4 |
Astrid Lilja |
2002 |
AE3602 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:11.46 |
879 |
5 |
Tilda Nilsson |
2001 |
AW2601 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:11.57 |
763 |
6 |
Boiana Gradinarska |
2004 |
AJ5204 |
MASS |
|
50m |
1:11.76 |
805 |
7 |
Agnes Svantesson |
2001 |
AM2201 |
S 02 |
|
50m |
1:11.82 |
793 |
8 |
Emma Abrahamsson |
2003 |
AZ7603 |
S 02 |
|
50m |
1:12.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
594 |
1 |
Mette Baack |
2000 |
0028AU |
AGF |
|
50m |
1:11.45 |
835 |
2 |
Klara Hasslin |
2001 |
AF3201 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:10.42 |
794 |
3 |
Selma Avdic |
2003 |
AM6803 |
S 02 |
|
50m |
1:09.13 |
822 |
4 |
Ida Lövgren |
2001 |
AB2801 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:08.64 |
660 |
5 |
Christina Ekstedt |
1996 |
AM2296 |
GÖTEBORG |
|
50m |
1:09.06 |
839 |
6 |
Annie Lätt |
2001 |
AO0601 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:09.50 |
874 |
7 |
Elin Gustafson |
1999 |
AM5699 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:11.07 |
847 |
8 |
Molly Bengtsson |
2001 |
BL5401 |
VARBERG |
|
50m |
1:11.46 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
868 |
1 |
Hilda Andersson |
1999 |
AM7699 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:08.33 |
742 |
2 |
Mellie Wijk |
2002 |
AM1602 |
SK LAXEN |
|
50m |
1:07.85 |
815 |
3 |
Nikki Brockmar |
1999 |
AR2299 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:07.41 |
602 |
4 |
Trine Kjøngerskov |
2000 |
0038AC |
AGF |
|
50m |
1:02.40 |
823 |
5 |
Tuva Rosebrink |
2001 |
AJ7601 |
SKÖVDE SS |
|
50m |
1:07.31 |
621 |
6 |
Linnéa Fahlberg |
1998 |
AC5898 |
ELFSBORG |
|
50m |
1:07.56 |
608 |
7 |
Stine Mary Vissing |
1997 |
9788AB |
AGF |
|
50m |
1:08.21 |
773 |
8 |
Alice Lindhé |
1999 |
AF7699 |
MASS |
|
50m |
1:08.43 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
24 mars 2017 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet |
Utskriftstid |
15:31 |
|