Startliste for Sydkystens Ã…rgangs Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 910 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 2:17.51 | |
2 | 592 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:18.89 | |
3 | 732 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 2:19.78 | |
4 | 933 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:24.94 | EFT |
5 | 755 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 2:26.60 | |
6 | 739 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 2:28.41 | |
7 | 662 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 2:28.47 | |
8 | 593 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:28.49 | |
9 | 679 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | 2:28.96 | |
10 | 483 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:29.26 | |
11 | 754 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 2:31.71 | |
12 | 671 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | 2:32.40 | |
13 | 909 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 2:32.57 | |
14 | 486 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:32.60 | |
15 | 591 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:32.94 | |
16 | 588 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 2:34.52 | |
17 | 603 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:35.02 | |
18 | 908 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 2:35.20 | |
19 | 701 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:36.85 | |
20 | 912 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 2:37.67 | |
21 | 916 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 2:37.88 | |
22 | 610 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 2:38.40 | |
23 | 896 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 2:38.46 | |
24 | 702 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 2:38.62 | |
25 | 832 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 2:40.57 | |
26 | 904 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 2:40.64 | |
27 | 926 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 2:41.12 | |
28 | 937 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 2:41.25 | EFT |
29 | 660 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 2:41.34 | |
30 | 901 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 2:41.93 | |
31 | 906 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | 2:42.01 | |
32 | 585 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 2:42.19 | |
33 | 890 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 2:43.23 | |
34 | 600 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 2:43.96 | |
35 | 622 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:44.15 | |
36 | 891 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 2:44.47 | |
37 | 737 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 2:45.09 | |
38 | 620 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 2:45.22 | |
39 | 911 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 25 m | 2:45.24 | |
40 | 500 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 2:45.88 | |
41 | 836 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 2:46.22 | |
42 | 720 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 2:46.31 | |
43 | 699 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:46.39 | |
44 | 829 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 2:46.54 | |
45 | 647 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 2:46.57 | |
46 | 887 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | ISHØJ | 0365AK | 25 m | 2:49.86 | |
47 | 721 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 2:50.26 | |
48 | 613 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:52.38 | |
49 | 892 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 2:52.59 | |
50 | 704 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 2:53.12 | |
51 | 621 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 2:53.46 | |
52 | 742 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:53.92 | |
53 | 616 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:53.99 | |
54 | 581 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 2:58.20 | |
55 | 898 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 2:58.26 | |
56 | 677 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 2:58.42 | |
57 | 765 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:58.62 | |
58 | 589 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 2:58.85 | |
59 | 743 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 3:00.24 | |
60 | 736 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 3:00.31 | |
61 | 488 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 3:00.56 | |
62 | 646 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 3:00.73 | |
63 | 893 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 3:01.31 | |
64 | 706 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 3:01.54 | |
65 | 674 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 3:02.46 | |
66 | 498 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 3:03.62 | |
67 | 718 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 3:04.82 | |
68 | 817 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 3:06.13 | |
69 | 722 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 3:06.39 | |
70 | 756 | Stri William Scherling de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 3:06.73 | |
71 | 837 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 3:07.35 | |
72 | 727 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 3:08.08 | |
73 | 873 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 3:11.31 | |
74 | 730 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 3:11.96 | |
75 | 791 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 3:12.76 | |
76 | 707 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 3:13.16 | |
77 | 930 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 3:14.53 | |
78 | 729 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 3:15.47 | |
79 | 623 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 3:16.83 | |
80 | 748 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 3:17.55 | |
81 | 856 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 3:18.84 | |
82 | 487 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 3:19.14 | |
83 | 807 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 3:21.21 | |
84 | 738 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 3:22.57 | |
85 | 502 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 3:22.60 | |
86 | 745 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 3:25.11 | |
87 | 728 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 3:27.89 | |
88 | 723 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 3:31.35 | |
89 | 931 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 3:33.47 | |
90 | 747 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 3:34.90 | |
91 | 842 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 3:42.40 | |
92 | 668 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 3:44.16 | |
93 | 806 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 3:48.90 | |
94 | 803 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 3:52.88 | |
95 | 675 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | ||
96 | 682 | Winther Mikkel | 2002 | HVIDOVRE | 0285AS | 25 m | ||
97 | 792 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | ||
98 | 844 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | ||
99 | 862 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 11 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:39 |
Løb 2, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 503 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 2:31.05 | |
2 | 733 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 2:32.71 | |
3 | 595 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:33.57 | |
4 | 598 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:34.05 | |
5 | 735 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 2:34.23 | |
6 | 914 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 2:37.85 | |
7 | 710 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:39.34 | |
8 | 672 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 2:40.43 | |
9 | 597 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 2:40.59 | |
10 | 752 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 2:42.12 | |
11 | 582 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 2:42.53 | |
12 | 907 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 25 m | 2:42.99 | |
13 | 579 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 2:43.60 | |
14 | 596 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:44.56 | |
15 | 657 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | 2:45.65 | |
16 | 810 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 2:46.03 | |
17 | 919 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 2:46.11 | |
18 | 921 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 2:47.90 | |
19 | 913 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 2:49.34 | |
20 | 577 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 2:49.50 | |
21 | 601 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 2:49.56 | |
22 | 619 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 2:49.86 | |
23 | 757 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 2:49.96 | |
24 | 612 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 2:50.34 | |
25 | 650 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:52.05 | |
26 | 663 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | 2:52.09 | |
27 | 578 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 2:52.92 | |
28 | 496 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:52.95 | |
29 | 608 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:53.09 | |
30 | 827 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 2:53.09 | |
31 | 586 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 2:54.01 | |
32 | 478 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 2:54.60 | |
33 | 895 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 2:56.11 | |
34 | 830 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 2:56.84 | |
35 | 744 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:57.37 | |
36 | 584 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 2:58.39 | |
37 | 716 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 2:59.81 | |
38 | 918 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 25 m | 3:00.09 | |
39 | 900 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 3:00.38 | |
40 | 576 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 3:00.50 | |
41 | 652 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 3:02.02 | |
42 | 834 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 3:02.16 | |
43 | 575 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 3:02.30 | |
44 | 740 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 3:02.51 | |
45 | 709 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:05.30 | |
46 | 484 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 3:05.64 | |
47 | 615 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 3:06.19 | |
48 | 587 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 3:07.22 | |
49 | 838 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 3:07.31 | |
50 | 932 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 3:08.77 | |
51 | 661 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 3:09.13 | |
52 | 583 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 3:10.28 | |
53 | 897 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | 3:10.55 | |
54 | 618 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 3:10.82 | |
55 | 606 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 3:11.24 | |
56 | 653 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 3:11.70 | |
57 | 758 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 3:11.97 | |
58 | 886 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 3:13.27 | |
59 | 492 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 3:13.48 | |
60 | 609 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 3:13.85 | |
61 | 607 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 3:14.45 | |
62 | 717 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 3:18.03 | |
63 | 490 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 3:20.04 | |
64 | 617 | Nimskov Bolette | 2005 | LYNGBY | 0514AF | 25 m | 3:22.25 | |
65 | 811 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 3:22.88 | |
66 | 666 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 3:23.35 | |
67 | 929 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 3:26.90 | |
68 | 849 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 3:27.78 | |
69 | 673 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 3:28.03 | |
70 | 894 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GREVE | 0598AD | 25 m | 3:29.73 | |
71 | 731 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 3:29.94 | |
72 | 769 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 3:31.47 | |
73 | 800 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 3:35.01 | |
74 | 691 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 3:38.68 | |
75 | 680 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | 3:39.31 | |
76 | 839 | Andersen Alma Høj | 2007 | ISHØJ | 0722AH | 25 m | 3:46.43 | |
77 | 889 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 3:47.62 | |
78 | 696 | Prescott Ellen | 2005 | HILLERØD | 0516AT | 25 m | 3:54.03 | |
79 | 479 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | ||
80 | 574 | Andreasen Lucca | 2004 | A6 | 0422AN | 25 m | ||
81 | 602 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | ||
82 | 611 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | ||
83 | 664 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | ||
84 | 681 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | ||
85 | 780 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | ||
86 | 798 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | ||
87 | 851 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | ||
88 | 861 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | ||
89 | 872 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 11 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:39 |
Løb 3, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 910 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 1:06.33 | |
2 | 934 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 1:09.80 | EFT |
3 | 936 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VATCPH-STT | 0277AI | 25 m | 1:12.71 | EFT |
4 | 592 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:13.09 | |
5 | 933 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:13.73 | EFT |
6 | 890 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:15.49 | |
7 | 916 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 1:18.56 | |
8 | 603 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:18.63 | |
9 | 486 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 1:18.67 | |
10 | 593 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:19.47 | |
11 | 700 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:19.52 | |
12 | 600 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:19.59 | |
13 | 704 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:21.05 | |
14 | 591 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:22.20 | |
15 | 702 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:22.69 | |
16 | 896 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:22.87 | |
17 | 622 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:23.09 | |
18 | 610 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:23.76 | |
19 | 701 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:24.28 | |
20 | 923 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363aa | 25 m | 1:24.34 | EFT |
21 | 589 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 1:24.72 | |
22 | 489 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 1:24.92 | |
23 | 705 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:25.71 | |
24 | 892 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 1:26.23 | |
25 | 646 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:26.28 | |
26 | 620 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:26.70 | |
27 | 616 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:26.81 | |
28 | 604 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:29.91 | |
29 | 790 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 1:30.14 | |
30 | 785 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:30.65 | |
31 | 928 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:30.94 | |
32 | 808 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:31.45 | |
33 | 893 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 1:34.13 | |
34 | 748 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:34.80 | |
35 | 613 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:34.90 | |
36 | 823 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:34.92 | |
37 | 795 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:35.08 | |
38 | 742 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:36.83 | |
39 | 697 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:37.39 | |
40 | 706 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:37.63 | |
41 | 727 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 1:38.59 | |
42 | 685 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:40.27 | |
43 | 807 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:43.25 | |
44 | 856 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 1:43.35 | |
45 | 498 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:44.35 | |
46 | 794 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:44.68 | |
47 | 623 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:44.78 | |
48 | 809 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:50.55 | |
49 | 812 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:51.45 | |
50 | 729 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 1:51.71 | |
51 | 502 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:52.81 | |
52 | 842 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 1:53.06 | |
53 | 776 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 1:54.99 | |
54 | 728 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 1:55.95 | |
55 | 779 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 1:56.34 | |
56 | 764 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 25 m | 1:59.89 | ||
57 | 495 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 2:05.48 | |
58 | 723 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 2:07.61 | |
59 | 841 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 2:11.68 | |
60 | 879 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 2:13.07 | |
61 | 738 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 2:27.21 | |
62 | 777 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 2:32.31 | |
63 | 480 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | ||
64 | 485 | Buch Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | ||
65 | 493 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | ||
66 | 773 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | ||
67 | 775 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | ||
68 | 814 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | ||
69 | 818 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | ||
70 | 824 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 11 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:39 |
Løb 4, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 503 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 1:14.83 | |
2 | 828 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 1:20.99 | |
3 | 710 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:21.55 | |
4 | 913 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 1:21.85 | |
5 | 595 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:22.56 | |
6 | 598 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:23.68 | |
7 | 651 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:23.71 | |
8 | 619 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:24.34 | |
9 | 831 | Madsen Anna Maria | 2004 | VATCPH-STT | 0444AJ | 25 m | 1:24.91 | |
10 | 735 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:25.04 | |
11 | 921 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 1:26.77 | |
12 | 584 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 1:27.89 | |
13 | 907 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 25 m | 1:27.92 | |
14 | 597 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:28.80 | |
15 | 478 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:29.14 | |
16 | 608 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:29.94 | |
17 | 605 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:30.46 | |
18 | 609 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:31.91 | |
19 | 740 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:32.43 | |
20 | 759 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:32.86 | |
21 | 917 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 25 m | 1:33.83 | |
22 | 654 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 1:34.10 | |
23 | 615 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:34.39 | |
24 | 902 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 1:34.97 | |
25 | 758 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:35.83 | |
26 | 607 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:36.73 | |
27 | 506 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 1:37.21 | |
28 | 601 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:37.66 | |
29 | 820 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:37.82 | |
30 | 602 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:38.04 | |
31 | 484 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:38.46 | |
32 | 741 | Kjørtsholtsen Laura | 2004 | GLADSAXE | 0428AH | 25 m | 1:40.54 | |
33 | 715 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:40.68 | |
34 | 612 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:40.74 | |
35 | 618 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:41.13 | |
36 | 596 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:41.54 | |
37 | 611 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 1:41.67 | |
38 | 932 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:43.81 | |
39 | 889 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 1:45.76 | |
40 | 686 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:46.19 | |
41 | 744 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:47.51 | |
42 | 855 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GREVE | 0646AM | 25 m | 1:47.51 | |
43 | 799 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 1:50.21 | |
44 | 848 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 1:53.11 | |
45 | 843 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 1:58.09 | |
46 | 690 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 1:58.69 | |
47 | 815 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 2:01.63 | |
48 | 731 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 2:06.12 | |
49 | 689 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 2:08.25 | |
50 | 692 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 2:08.59 | |
51 | 783 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 2:19.77 | |
52 | 771 | Hansen K-Lee | 2007 | FR.SUND | 0756AE | 25 m | 2:28.27 | |
53 | 491 | Jensen Sara Engmose | 2004 | HOLBÆK | 0428BA | 25 m | ||
54 | 774 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | ||
55 | 868 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | ||
56 | 903 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 11 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:39 |
Løb 5, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 497 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 10:03.40 | |
2 | 750 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 10:24.06 | |
3 | 595 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 10:29.63 | |
4 | 752 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 10:33.75 | |
5 | 914 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 10:35.13 | |
6 | 598 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 10:38.07 | |
7 | 733 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 10:55.00 | |
8 | 596 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 11:27.89 | |
9 | 724 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 11:39.21 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 11 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:39 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 598 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 32.98 | |
2 | 833 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 33.27 | |
3 | 597 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 34.11 | |
4 | 746 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 34.48 | |
5 | 724 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 34.54 | |
6 | 835 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 34.59 | |
7 | 605 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 34.64 | |
8 | 595 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 34.95 | |
9 | 759 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 35.60 | |
10 | 919 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 35.80 | |
11 | 608 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 36.28 | |
12 | 709 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 36.62 | |
13 | 615 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 36.71 | |
14 | 596 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 37.00 | |
15 | 582 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 37.29 | |
16 | 918 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 25 m | 37.71 | |
17 | 577 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 37.77 | |
18 | 712 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 37.91 | |
19 | 586 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 38.25 | |
20 | 618 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 38.67 | |
21 | 788 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 38.71 | |
22 | 711 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 39.26 | |
23 | 819 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 39.27 | |
24 | 607 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 39.34 | |
25 | 717 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 39.49 | |
26 | 492 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 39.69 | |
27 | 900 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 40.06 | |
28 | 816 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 40.31 | |
29 | 583 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 40.49 | |
30 | 769 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 40.49 | |
31 | 575 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 40.95 | |
32 | 574 | Andreasen Lucca | 2004 | A6 | 0422AN | 25 m | 41.02 | |
33 | 917 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 25 m | 41.42 | |
34 | 490 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 42.63 | |
35 | 653 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 42.65 | |
36 | 654 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 42.78 | |
37 | 894 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GREVE | 0598AD | 25 m | 42.90 | |
38 | 897 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | 43.02 | |
39 | 886 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 43.43 | |
40 | 695 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 43.82 | |
41 | 606 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 43.91 | |
42 | 479 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 44.22 | |
43 | 820 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 44.50 | |
44 | 899 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | TUNE | 0464AJ | 25 m | 44.83 | |
45 | 811 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 45.03 | |
46 | 800 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 45.05 | |
47 | 888 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 45.61 | |
48 | 851 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 46.12 | |
49 | 602 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 46.27 | |
50 | 504 | Søegaard Marie | 2005 | HOLBÆK | 0508AR | 25 m | 46.53 | |
51 | 872 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 47.35 | |
52 | 617 | Nimskov Bolette | 2005 | LYNGBY | 0514AF | 25 m | 47.76 | |
53 | 771 | Hansen K-Lee | 2007 | FR.SUND | 0756AE | 25 m | 49.51 | |
54 | 853 | Lang Liva Josephine | 2006 | GREVE | 0682AO | 25 m | 49.71 | |
55 | 686 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 49.73 | |
56 | 861 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 51.77 | |
57 | 858 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 52.22 | |
58 | 839 | Andersen Alma Høj | 2007 | ISHØJ | 0722AH | 25 m | 52.62 | |
59 | 868 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 53.21 | |
60 | 798 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | 53.48 | |
61 | 843 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 53.87 | |
62 | 848 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 56.51 | |
63 | 855 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GREVE | 0646AM | 25 m | 57.98 | |
64 | 491 | Jensen Sara Engmose | 2004 | HOLBÆK | 0428BA | 25 m | ||
65 | 494 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | ||
66 | 496 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | ||
67 | 601 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | ||
68 | 609 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | ||
69 | 611 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | ||
70 | 612 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | ||
71 | 619 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | ||
72 | 757 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | ||
73 | 774 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | ||
74 | 846 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GREVE | 0776AI | 25 m | ||
75 | 852 | Kotmark Laura Halkjær | 2006 | GREVE | 25 m | |||
76 | 854 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | ||
77 | 860 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2007 | GREVE | 25 m | |||
78 | 863 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GREVE | 0688AN | 25 m | ||
79 | 864 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GREVE | 0774AH | 25 m | ||
80 | 867 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | ||
81 | 869 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 25 m | |||
82 | 870 | Kristensen Rebekka | 2007 | TUNE | 0722AI | 25 m | ||
83 | 875 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | ||
84 | 877 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 11 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:39 |
Løb 7, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 739 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 29.65 | |
2 | 920 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 30.14 | |
3 | 591 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 30.18 | |
4 | 592 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 30.21 | |
5 | 908 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 31.82 | |
6 | 904 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 31.95 | |
7 | 912 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 32.15 | |
8 | 732 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 33.25 | |
9 | 593 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 33.47 | |
10 | 610 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 33.51 | |
11 | 891 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 33.72 | |
12 | 901 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 34.42 | |
13 | 906 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | 34.83 | |
14 | 581 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 34.93 | |
15 | 500 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 35.03 | |
16 | 622 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 35.35 | |
17 | 648 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 35.40 | |
18 | 585 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 35.69 | |
19 | 736 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 35.73 | |
20 | 488 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 35.84 | |
21 | 915 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | TUNE | 0351AG | 25 m | 36.28 | |
22 | 600 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 36.59 | |
23 | 702 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 36.79 | |
24 | 620 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 36.80 | |
25 | 718 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 36.97 | |
26 | 823 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 37.10 | |
27 | 721 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 37.14 | |
28 | 887 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | ISHØJ | 0365AK | 25 m | 37.15 | |
29 | 743 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 37.36 | |
30 | 616 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 37.80 | |
31 | 613 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 37.89 | |
32 | 813 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 37.89 | |
33 | 604 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 38.18 | |
34 | 776 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 39.53 | |
35 | 722 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 39.67 | |
36 | 748 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 40.00 | |
37 | 747 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 40.46 | |
38 | 745 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 41.05 | |
39 | 707 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 41.18 | |
40 | 795 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 41.84 | |
41 | 728 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 42.42 | |
42 | 791 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 42.42 | |
43 | 623 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 43.57 | |
44 | 779 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 43.75 | |
45 | 792 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 44.04 | |
46 | 923 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363aa | 25 m | 44.40 | EFT |
47 | 928 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 44.74 | |
48 | 874 | Madsen Cilas | 2005 | TUNE | 0557AB | 25 m | 45.90 | |
49 | 756 | Stri William Scherling de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 46.35 | |
50 | 862 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 47.39 | |
51 | 806 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 47.89 | |
52 | 841 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 47.96 | |
53 | 824 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 49.19 | |
54 | 775 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 49.23 | |
55 | 880 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 50.31 | |
56 | 865 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 50.37 | |
57 | 879 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 50.67 | |
58 | 802 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 51.12 | |
59 | 883 | Toft Simon Hasting | 2006 | TUNE | 0613AD | 25 m | 52.58 | |
60 | 764 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 25 m | 55.06 | ||
61 | 485 | Buch Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 55.07 | |
62 | 850 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 55.26 | |
63 | 840 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 57.39 | |
64 | 770 | Hansen Keanu | 2007 | FR.SUND | 0723AC | 25 m | 57.49 | |
65 | 489 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | ||
66 | 493 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | ||
67 | 603 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | ||
68 | 621 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | ||
69 | 765 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | ||
70 | 847 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | ||
71 | 857 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | ||
72 | 876 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 25 m | |||
73 | 878 | Petersen Philip Kriwat | 2007 | TUNE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 11 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:39 |
Løb 8, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 480 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 17:06.00 | |
2 | 483 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 17:44.50 | |
3 | 592 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 18:06.82 | |
4 | 754 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 18:11.85 | |
5 | 591 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 18:20.61 | |
6 | 905 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 18:21.72 | |
7 | 501 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 18:27.40 | |
8 | 593 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 18:29.76 | |
9 | 701 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 18:51.64 | RES |
10 | 739 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 19:26.94 | RES |
11 | 702 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 20:00.00 | RES |
12 | 720 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 50 m | 20:28.27 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 11 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:39 |
Løb 9, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 937 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 2:32.31 | EFT |
2 | 483 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:32.72 | |
3 | 909 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 2:34.81 | |
4 | 647 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 2:37.89 | |
5 | 720 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 2:42.03 | |
6 | 911 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 25 m | 2:53.83 | |
7 | 622 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 2:57.50 | |
8 | 785 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 2:59.30 | |
9 | 809 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 3:04.25 | |
10 | 896 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 3:10.51 | |
11 | 794 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 3:12.02 | |
12 | 610 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | ||
13 | 620 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | ||
14 | 745 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | ||
15 | 790 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | ||
16 | 805 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | ||
17 | 808 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | ||
18 | 926 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 11 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:39 |
Løb 10, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 914 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 2:47.81 | |
2 | 652 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:55.86 | |
3 | 769 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 3:01.77 | |
4 | 597 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 3:05.33 | |
5 | 651 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 3:18.34 | |
6 | 819 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 3:49.24 | |
7 | 497 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | ||
8 | 503 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | ||
9 | 582 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | ||
10 | 709 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | ||
11 | 711 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | ||
12 | 716 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | ||
13 | 799 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 11 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:39 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 592 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:03.23 | |
2 | 905 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 1:05.27 | |
3 | 591 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:05.52 | |
4 | 920 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 1:06.10 | |
5 | 593 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 1:06.89 | |
6 | 908 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 1:08.73 | |
7 | 699 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:10.71 | |
8 | 912 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 1:10.87 | |
9 | 832 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 1:13.71 | |
10 | 500 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:15.10 | |
11 | 700 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:15.53 | |
12 | 915 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | TUNE | 0351AG | 25 m | 1:15.65 | |
13 | 603 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:15.90 | |
14 | 704 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:16.21 | |
15 | 600 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:16.22 | |
16 | 701 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:17.06 | |
17 | 621 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:17.98 | |
18 | 938 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:18.43 | EFT |
19 | 923 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363aa | 25 m | 1:18.82 | EFT |
20 | 901 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 1:19.12 | |
21 | 823 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:20.79 | |
22 | 616 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:22.06 | |
23 | 705 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:22.34 | |
24 | 813 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:22.50 | |
25 | 613 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:22.71 | |
26 | 487 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 1:23.43 | |
27 | 930 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:26.37 | |
28 | 738 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 1:27.14 | |
29 | 742 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:27.57 | |
30 | 723 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:27.60 | |
31 | 623 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 1:27.99 | |
32 | 706 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:28.27 | |
33 | 730 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:28.99 | |
34 | 604 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:31.42 | |
35 | 776 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 1:31.56 | |
36 | 814 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:32.35 | |
37 | 791 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:32.36 | |
38 | 803 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 1:37.04 | |
39 | 931 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 1:39.49 | |
40 | 818 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 1:39.97 | |
41 | 773 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 1:44.50 | |
42 | 841 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:45.32 | |
43 | 495 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 1:46.70 | |
44 | 879 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 1:51.32 | |
45 | 880 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 1:53.60 | |
46 | 802 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 1:53.98 | |
47 | 865 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:56.86 | |
48 | 883 | Toft Simon Hasting | 2006 | TUNE | 0613AD | 25 m | 1:56.90 | |
49 | 850 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 1:57.69 | |
50 | 493 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 2:02.96 | |
51 | 840 | Holm Frederik William | 2007 | ISHØJ | 0727AE | 25 m | 2:08.56 | |
52 | 770 | Hansen Keanu | 2007 | FR.SUND | 0723AC | 25 m | 2:13.57 | |
53 | 489 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | ||
54 | 812 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | ||
55 | 847 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | ||
56 | 857 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 11 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:39 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 935 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:10.16 | EFT |
2 | 598 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:10.99 | |
3 | 595 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:12.25 | |
4 | 597 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:12.79 | |
5 | 605 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:13.47 | |
6 | 710 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:13.65 | |
7 | 907 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 25 m | 1:14.00 | |
8 | 759 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:15.31 | |
9 | 596 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:15.35 | |
10 | 827 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:17.60 | |
11 | 608 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:19.25 | |
12 | 615 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:19.46 | |
13 | 712 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:19.65 | |
14 | 601 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:19.92 | |
15 | 612 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:20.24 | |
16 | 788 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:22.26 | |
17 | 618 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 1:22.71 | |
18 | 725 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:22.86 | |
19 | 918 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 25 m | 1:23.48 | |
20 | 815 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:24.24 | |
21 | 607 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:24.47 | |
22 | 619 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 1:24.96 | |
23 | 478 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:26.77 | |
24 | 716 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:28.95 | |
25 | 617 | Nimskov Bolette | 2005 | LYNGBY | 0514AF | 25 m | 1:32.01 | |
26 | 609 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 1:33.52 | |
27 | 894 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GREVE | 0598AD | 25 m | 1:35.17 | |
28 | 715 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:36.02 | |
29 | 849 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:36.17 | |
30 | 800 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:36.71 | |
31 | 479 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:37.91 | |
32 | 929 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 1:38.53 | |
33 | 506 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 1:39.32 | |
34 | 695 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:41.41 | |
35 | 504 | Søegaard Marie | 2005 | HOLBÆK | 0508AR | 25 m | 1:41.73 | |
36 | 692 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:42.76 | |
37 | 690 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 1:43.24 | |
38 | 602 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 1:45.64 | |
39 | 611 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 1:47.05 | |
40 | 696 | Prescott Ellen | 2005 | HILLERØD | 0516AT | 25 m | 1:50.81 | |
41 | 839 | Andersen Alma Høj | 2007 | ISHØJ | 0722AH | 25 m | 1:53.86 | |
42 | 798 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | 1:56.60 | |
43 | 771 | Hansen K-Lee | 2007 | FR.SUND | 0756AE | 25 m | 2:00.10 | |
44 | 858 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 2:02.83 | |
45 | 848 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 2:08.35 | |
46 | 491 | Jensen Sara Engmose | 2004 | HOLBÆK | 0428BA | 25 m | ||
47 | 494 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | ||
48 | 774 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | ||
49 | 780 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | ||
50 | 783 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | ||
51 | 843 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | ||
52 | 853 | Lang Liva Josephine | 2006 | GREVE | 0682AO | 25 m | ||
53 | 854 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | ||
54 | 863 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GREVE | 0688AN | 25 m | ||
55 | 867 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | ||
56 | 870 | Kristensen Rebekka | 2007 | TUNE | 0722AI | 25 m | ||
57 | 875 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | ||
58 | 877 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 11 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:39 |
Løb 13, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 592 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:02.97 | |
2 | 936 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VATCPH-STT | 0277AI | 25 m | 2:02.97 | EFT |
3 | 910 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 2:06.14 | |
4 | 591 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:06.77 | |
5 | 593 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 2:07.95 | |
6 | 483 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 2:08.67 | |
7 | 501 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 2:09.51 | |
8 | 486 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:12.62 | |
9 | 755 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 2:13.67 | |
10 | 908 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 2:13.92 | |
11 | 912 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 2:17.61 | |
12 | 585 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 2:19.33 | |
13 | 588 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 2:20.67 | |
14 | 785 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 2:21.69 | |
15 | 887 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | ISHØJ | 0365AK | 25 m | 2:22.40 | |
16 | 817 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 2:22.52 | |
17 | 737 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 2:22.69 | |
18 | 904 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 2:22.72 | |
19 | 938 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 2:23.52 | EFT |
20 | 648 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 2:24.04 | |
21 | 898 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 2:24.96 | |
22 | 829 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 2:25.42 | |
23 | 620 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 2:27.86 | |
24 | 581 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 2:28.02 | |
25 | 646 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:30.00 | |
26 | 647 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 2:30.08 | |
27 | 718 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 2:30.14 | |
28 | 891 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 2:30.39 | |
29 | 603 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 2:30.72 | |
30 | 836 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 2:31.29 | |
31 | 685 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:31.40 | |
32 | 589 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 2:34.85 | |
33 | 616 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 2:35.78 | |
34 | 743 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 2:36.13 | |
35 | 613 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 2:36.97 | |
36 | 706 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 2:37.40 | |
37 | 604 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 2:38.29 | |
38 | 600 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 2:39.17 | |
39 | 498 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 2:40.26 | |
40 | 488 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 2:41.17 | |
41 | 805 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 2:44.45 | |
42 | 727 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 2:44.50 | |
43 | 794 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 2:46.28 | |
44 | 823 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 2:47.08 | |
45 | 722 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 2:47.86 | |
46 | 928 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 2:49.46 | |
47 | 730 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 2:49.75 | |
48 | 756 | Stri William Scherling de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 2:52.03 | |
49 | 487 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 2:53.00 | |
50 | 623 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 2:56.62 | |
51 | 873 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 2:58.25 | |
52 | 792 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 2:58.90 | |
53 | 775 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 3:06.16 | |
54 | 747 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 3:18.62 | |
55 | 802 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 3:20.98 | |
56 | 485 | Buch Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 3:26.73 | |
57 | 824 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 3:41.60 | |
58 | 502 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | ||
59 | 610 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | ||
60 | 622 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | ||
61 | 844 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | ||
62 | 857 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | ||
63 | 862 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | ||
64 | 874 | Madsen Cilas | 2005 | TUNE | 0557AB | 25 m | ||
65 | 890 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 11 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:39 |
Løb 14, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 503 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 2:16.82 | |
2 | 595 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:17.76 | |
3 | 577 | Dahl Louise | 2003 | A6 | 0362AN | 25 m | 2:19.47 | |
4 | 719 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:19.48 | |
5 | 497 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:20.36 | |
6 | 914 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 2:22.36 | |
7 | 835 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 2:23.94 | |
8 | 828 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 2:25.00 | |
9 | 597 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 2:25.29 | |
10 | 596 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 2:26.22 | |
11 | 921 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 2:27.93 | |
12 | 810 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 2:28.14 | |
13 | 496 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 2:28.28 | |
14 | 608 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:28.44 | |
15 | 757 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 2:29.20 | |
16 | 598 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 2:30.16 | |
17 | 709 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 2:31.54 | |
18 | 478 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 2:32.17 | |
19 | 650 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 2:32.36 | |
20 | 612 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 2:32.43 | |
21 | 606 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:32.95 | |
22 | 652 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:33.43 | |
23 | 830 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 2:33.56 | |
24 | 578 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 2:33.69 | |
25 | 587 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 2:37.33 | |
26 | 576 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 2:37.36 | |
27 | 586 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 2:37.51 | |
28 | 816 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:38.67 | |
29 | 615 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 2:38.99 | |
30 | 619 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 2:40.31 | |
31 | 653 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 2:40.80 | |
32 | 583 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 2:42.26 | |
33 | 725 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 2:42.32 | |
34 | 895 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 2:43.94 | |
35 | 575 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 2:45.08 | |
36 | 811 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 2:47.31 | |
37 | 820 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 2:47.78 | |
38 | 654 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 2:49.00 | |
39 | 484 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 2:49.68 | |
40 | 601 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 2:49.69 | |
41 | 902 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 2:50.38 | |
42 | 618 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 2:50.63 | |
43 | 929 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 2:50.99 | |
44 | 490 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 2:51.72 | |
45 | 886 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 2:53.03 | |
46 | 607 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 2:56.30 | |
47 | 617 | Nimskov Bolette | 2005 | LYNGBY | 0514AF | 25 m | 2:59.49 | |
48 | 889 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 3:07.03 | |
49 | 691 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 3:13.88 | |
50 | 689 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 3:40.01 | |
51 | 574 | Andreasen Lucca | 2004 | A6 | 0422AN | 25 m | ||
52 | 602 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | ||
53 | 609 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | ||
54 | 611 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | ||
55 | 853 | Lang Liva Josephine | 2006 | GREVE | 0682AO | 25 m | ||
56 | 872 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 11 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:39 |
Løb 15, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 591 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 27.23 | |
2 | 936 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VATCPH-STT | 0277AI | 25 m | 27.94 | EFT |
3 | 905 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 28.66 | |
4 | 906 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | 29.20 | |
5 | 933 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 29.29 | EFT |
6 | 592 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 29.38 | |
7 | 593 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 25 m | 29.49 | |
8 | 588 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 29.61 | |
9 | 909 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 29.96 | |
10 | 700 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 29.99 | |
11 | 916 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 30.01 | |
12 | 701 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 30.21 | |
13 | 817 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 31.03 | |
14 | 808 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 31.09 | |
15 | 934 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 31.12 | EFT |
16 | 489 | Ellekær Jacob | 2002 | HOLBÆK | 0215AN | 25 m | 31.97 | |
17 | 702 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 32.47 | |
18 | 501 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 32.48 | |
19 | 915 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | TUNE | 0351AG | 25 m | 32.73 | |
20 | 486 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 32.74 | |
21 | 622 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 32.81 | |
22 | 500 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 33.21 | |
23 | 581 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 33.27 | |
24 | 790 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 33.32 | |
25 | 610 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 33.61 | |
26 | 620 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 33.85 | |
27 | 911 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 25 m | 34.39 | |
28 | 765 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 34.79 | |
29 | 926 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 34.83 | |
30 | 898 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 35.10 | |
31 | 809 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 35.25 | |
32 | 603 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 35.33 | |
33 | 795 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 35.73 | |
34 | 604 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 36.06 | |
35 | 616 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 36.69 | |
36 | 813 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 37.05 | |
37 | 930 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 37.08 | |
38 | 600 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 37.15 | |
39 | 613 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 37.61 | |
40 | 697 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 38.29 | |
41 | 805 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 38.33 | |
42 | 873 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 38.43 | |
43 | 892 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 39.90 | |
44 | 837 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 39.97 | |
45 | 874 | Madsen Cilas | 2005 | TUNE | 0557AB | 25 m | 40.02 | |
46 | 844 | Bastholm Daniel | 2005 | GREVE | 0569AF | 25 m | 40.14 | |
47 | 623 | Thorn Kasper | 2004 | LYNGBY | 0401AH | 25 m | 40.35 | |
48 | 707 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 40.45 | |
49 | 814 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 41.02 | |
50 | 893 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 42.37 | |
51 | 812 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 43.97 | |
52 | 807 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 44.48 | |
53 | 705 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 44.74 | |
54 | 856 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 45.98 | |
55 | 931 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 46.20 | |
56 | 779 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 46.81 | |
57 | 806 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 53.10 | |
58 | 495 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 55.65 | |
59 | 880 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 56.47 | |
60 | 818 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 56.74 | |
61 | 764 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 25 m | 59.76 | ||
62 | 850 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 1:11.73 | |
63 | 777 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 1:30.41 | |
64 | 842 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | ||
65 | 865 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 11 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:39 |
Løb 16, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 719 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 31.54 | |
2 | 605 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 31.88 | |
3 | 833 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 31.90 | |
4 | 921 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 32.22 | |
5 | 601 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 32.33 | |
6 | 919 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 32.58 | |
7 | 579 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 32.82 | |
8 | 831 | Madsen Anna Maria | 2004 | VATCPH-STT | 0444AJ | 25 m | 33.21 | |
9 | 596 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 33.23 | |
10 | 598 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 33.36 | |
11 | 913 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 33.49 | |
12 | 597 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 33.77 | |
13 | 712 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 33.85 | |
14 | 619 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 0326AW | 25 m | 33.91 | |
15 | 595 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 34.15 | |
16 | 612 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 34.37 | |
17 | 608 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 34.53 | |
18 | 711 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 34.58 | |
19 | 895 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 34.71 | |
20 | 799 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 35.16 | |
21 | 819 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 35.49 | |
22 | 780 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 35.74 | |
23 | 606 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 35.94 | |
24 | 834 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 36.08 | |
25 | 496 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 36.54 | |
26 | 578 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 36.60 | |
27 | 810 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 37.04 | |
28 | 651 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 37.15 | |
29 | 584 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 37.59 | |
30 | 897 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | 38.35 | |
31 | 617 | Nimskov Bolette | 2005 | LYNGBY | 0514AF | 25 m | 38.40 | |
32 | 917 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 25 m | 38.58 | |
33 | 788 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 38.66 | |
34 | 932 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 38.87 | |
35 | 838 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 39.14 | |
36 | 717 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 39.62 | |
37 | 900 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 39.63 | |
38 | 888 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 40.18 | |
39 | 618 | Olivarius Alma | 2005 | LYNGBY | 0532AF | 25 m | 40.62 | |
40 | 609 | Jensen Isabella Ravn | 2004 | LYNGBY | 0404AM | 25 m | 41.12 | |
41 | 815 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 41.24 | |
42 | 615 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 42.83 | |
43 | 506 | Toft Annette | 2006 | HOLBÆK | 0672AC | 25 m | 43.14 | |
44 | 602 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 25 m | 43.89 | |
45 | 492 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 46.02 | |
46 | 820 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 46.11 | |
47 | 849 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 46.97 | |
48 | 686 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 47.01 | |
49 | 715 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 48.68 | |
50 | 607 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 49.26 | |
51 | 861 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 52.58 | |
52 | 611 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 54.12 | |
53 | 858 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 56.21 | |
54 | 494 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | ||
55 | 504 | Søegaard Marie | 2005 | HOLBÆK | 0508AR | 25 m | ||
56 | 851 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 11 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:39 |
Løb 17, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 924 | Gti2 B-Boys | 0 | GTI | 25 m | 4:17.35 | ||
2 | 590 | Lyngby Nation 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:19.21 | ||
3 | 599 | Lyngby Nation 2 | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:34.53 | ||
4 | 698 | Vest Drenge 1 | 2003 | VEST | 25 m | 4:43.41 | ||
5 | 884 | Gti3 Bois | 0 | GTI | 25 m | 4:44.00 | ||
6 | 644 | Boys From The Hood | 2003 | VI39 | 25 m | 4:53.00 | ||
7 | 825 | Roskilde Vikinger B | 0 | ROSKILDE | 25 m | 4:59.00 | ||
8 | 703 | Vest Drenge 2 | 2003 | VEST | 25 m | 5:18.41 | ||
9 | 826 | Roskilde Vikinger C | 0 | ROSKILDE | 25 m | 6:04.21 | ||
10 | 766 | Drenge 1 Frederikssund | 0 | FR.SUND | 25 m | |||
11 | 767 | Drenge 2 Frederikssund | 0 | FR.SUND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 11 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:39 |
Løb 18, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 590 | Lyngby Nation 1 | 0 | LYNGBY | 25 m | 4:44.97 | ||
2 | 925 | Gti2 Fly Girls | 0 | GTI | 25 m | 4:55.17 | ||
3 | 599 | Lyngby Nation 2 | 0 | LYNGBY | 25 m | 5:00.29 | ||
4 | 708 | Vest Piger 1 | 2003 | VEST | 25 m | 5:10.84 | ||
5 | 649 | Turbo Tøser | 2003 | VI39 | 25 m | 5:12.00 | ||
6 | 821 | Roskilde Skjoldmøer B | 0 | ROSKILDE | 25 m | 5:42.11 | ||
7 | 885 | Gti3 Tøsser | 0 | GTI | 25 m | 5:46.00 | ||
8 | 683 | Hils Piger | 0 | HILLERØD | 25 m | 7:15.01 | ||
9 | 768 | Piger Frederikssund | 0 | FR.SUND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 11 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:39 |
Løb 19, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 501 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 59.42 | |
2 | 906 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | 59.69 | |
3 | 912 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 1:00.45 | |
4 | 908 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 1:01.15 | |
5 | 817 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 1:01.24 | |
6 | 808 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:02.23 | |
7 | 581 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 1:03.01 | |
8 | 701 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:03.96 | |
9 | 901 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 1:04.01 | |
10 | 916 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 1:04.05 | |
11 | 887 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | ISHØJ | 0365AK | 25 m | 1:04.11 | |
12 | 699 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:04.45 | |
13 | 891 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 1:04.98 | |
14 | 937 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 1:05.05 | EFT |
15 | 790 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 1:05.33 | |
16 | 647 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:05.67 | |
17 | 648 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 1:05.71 | |
18 | 702 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:05.84 | |
19 | 920 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 1:06.33 | |
20 | 500 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:06.84 | |
21 | 915 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | TUNE | 0351AG | 25 m | 1:06.94 | |
22 | 829 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 1:07.53 | |
23 | 896 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:08.26 | |
24 | 705 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:08.31 | |
25 | 890 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:08.58 | |
26 | 718 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:08.70 | |
27 | 778 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:08.88 | |
28 | 685 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:09.01 | |
29 | 795 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:10.51 | |
30 | 923 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363aa | 25 m | 1:11.08 | EFT |
31 | 482 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 1:11.16 | |
32 | 801 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 1:11.39 | |
33 | 813 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:11.68 | |
34 | 836 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:12.25 | |
35 | 794 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:12.26 | |
36 | 697 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:12.45 | |
37 | 930 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 1:12.45 | |
38 | 488 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:12.55 | |
39 | 646 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:12.60 | |
40 | 722 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 1:13.14 | |
41 | 809 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:13.24 | |
42 | 805 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:13.31 | |
43 | 791 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:13.68 | |
44 | 498 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 1:14.36 | |
45 | 738 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 1:14.59 | |
46 | 727 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 1:14.97 | |
47 | 807 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 1:18.24 | |
48 | 487 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 1:18.63 | |
49 | 873 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:18.84 | |
50 | 893 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 1:18.86 | |
51 | 756 | Stri William Scherling de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 1:19.62 | |
52 | 792 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 1:19.70 | |
53 | 728 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 1:19.80 | |
54 | 928 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 1:20.34 | |
55 | 931 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 1:21.07 | |
56 | 502 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:21.52 | |
57 | 748 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:21.95 | |
58 | 812 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 1:26.83 | |
59 | 779 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 1:26.99 | |
60 | 760 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 1:27.15 | |
61 | 495 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 1:27.98 | |
62 | 775 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:28.40 | |
63 | 802 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 1:29.97 | |
64 | 803 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 1:31.21 | |
65 | 772 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:32.72 | |
66 | 841 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 1:35.75 | |
67 | 763 | Brink William Thidemann | 2006 | FR.SUND | 0687AI | 25 m | 1:35.77 | |
68 | 485 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 1:36.22 | |
69 | 879 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 1:38.91 | |
70 | 764 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 25 m | 1:39.12 | ||
71 | 850 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 1:39.64 | |
72 | 773 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 1:40.33 | |
73 | 883 | Toft Simon Hasting | 2006 | TUNE | 0613AD | 25 m | 1:44.20 | |
74 | 786 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:45.40 | |
75 | 493 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:49.50 | |
76 | 865 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 1:49.59 | |
77 | 922 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 1:58.77 | |
78 | 770 | Hansen Keanu | 2007 | FR.SUND | 0723AC | 25 m | 2:06.16 | |
79 | 777 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 2:09.05 | |
80 | 796 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 2:11.67 | |
81 | 797 | Ejegod Frederik | 2008 | ROSKILDE | 0819AB | 25 m | ||
82 | 847 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | ||
83 | 857 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | ||
84 | 862 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | ||
85 | 866 | Baadsgaard Mathias H. | 2006 | TUNE | 0607AJ | 25 m | ||
86 | 874 | Madsen Cilas | 2005 | TUNE | 0557AB | 25 m | ||
87 | 880 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 12 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:41 |
Løb 20, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 935 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 1:03.39 | EFT |
2 | 914 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 1:04.43 | |
3 | 497 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:05.29 | |
4 | 579 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 1:05.49 | |
5 | 710 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:06.98 | |
6 | 759 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:07.82 | |
7 | 828 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 1:08.17 | |
8 | 831 | Madsen Anna Maria | 2004 | VATCPH-STT | 0444AJ | 25 m | 1:08.42 | |
9 | 780 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 1:08.54 | |
10 | 921 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 50 m | 1:08.86 | |
11 | 919 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 1:09.05 | |
12 | 587 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 1:09.46 | |
13 | 584 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | 1:09.50 | |
14 | 652 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:10.06 | |
15 | 650 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:10.46 | |
16 | 578 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 1:10.96 | |
17 | 830 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 1:11.46 | |
18 | 709 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:12.03 | |
19 | 827 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:12.88 | |
20 | 651 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:13.23 | |
21 | 744 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:13.50 | |
22 | 653 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:13.57 | |
23 | 816 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:13.59 | |
24 | 820 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:13.62 | |
25 | 576 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 1:13.92 | |
26 | 918 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 25 m | 1:14.05 | |
27 | 716 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:14.47 | |
28 | 834 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:14.73 | |
29 | 815 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:14.83 | |
30 | 902 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 1:15.30 | |
31 | 838 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 1:16.26 | |
32 | 731 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:16.85 | |
33 | 819 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:17.31 | |
34 | 932 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 1:18.08 | |
35 | 811 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:18.83 | |
36 | 800 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:20.32 | |
37 | 897 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | 1:20.48 | |
38 | 929 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 1:20.70 | |
39 | 899 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | TUNE | 0464AJ | 25 m | 1:21.16 | |
40 | 484 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 1:21.20 | |
41 | 900 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 1:21.54 | |
42 | 888 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 1:21.66 | |
43 | 490 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 1:21.78 | |
44 | 695 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:24.64 | |
45 | 492 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:24.71 | |
46 | 688 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:25.01 | |
47 | 504 | Søegaard Marie | 2005 | HOLBÆK | 0508AR | 25 m | 1:26.49 | |
48 | 479 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:28.10 | |
49 | 686 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:29.12 | |
50 | 849 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:32.46 | |
51 | 690 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 1:33.76 | |
52 | 872 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 1:35.66 | |
53 | 771 | Hansen K-Lee | 2007 | FR.SUND | 0756AE | 25 m | 1:38.58 | |
54 | 491 | Jensen Sara Engmose | 2004 | HOLBÆK | 0428BA | 25 m | 1:38.76 | |
55 | 798 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | 1:39.02 | |
56 | 858 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 1:40.40 | |
57 | 859 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 1:40.75 | |
58 | 861 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:40.87 | |
59 | 868 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 1:42.41 | |
60 | 851 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:42.49 | |
61 | 843 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | 1:45.65 | |
62 | 882 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 1:47.56 | |
63 | 855 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GREVE | 0646AM | 25 m | 1:52.87 | |
64 | 848 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 1:53.74 | |
65 | 494 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | ||
66 | 853 | Lang Liva Josephine | 2006 | GREVE | 0682AO | 25 m | ||
67 | 854 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | ||
68 | 863 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GREVE | 0688AN | 25 m | ||
69 | 867 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | ||
70 | 870 | Kristensen Rebekka | 2007 | TUNE | 0722AI | 25 m | ||
71 | 875 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | ||
72 | 877 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | ||
73 | 940 | Bak Bianka Venø | 2004 | ROSKILDE | 25 m | EFT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 12 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:41 |
Løb 21, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 910 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 4:59.02 | |
2 | 483 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 5:02.35 | |
3 | 755 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 5:16.57 | |
4 | 739 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 5:18.37 | |
5 | 909 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 5:24.58 | |
6 | 905 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 5:26.48 | |
7 | 726 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 5:27.53 | |
8 | 662 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 25 m | 5:31.01 | |
9 | 701 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 5:31.69 | |
10 | 486 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 5:35.33 | |
11 | 700 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 5:36.86 | |
12 | 588 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 5:46.64 | |
13 | 720 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 5:47.15 | |
14 | 765 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 5:51.27 | |
15 | 832 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 5:55.00 | |
16 | 926 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 6:04.97 | |
17 | 809 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 6:37.15 | |
18 | 671 | Lind Mads | 2002 | HVIDOVRE | 0255AI | 25 m | ||
19 | 679 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 25 m | ||
20 | 682 | Winther Mikkel | 2002 | HVIDOVRE | 0285AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 12 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:41 |
Løb 22, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 503 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 5:23.28 | |
2 | 733 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 5:24.13 | |
3 | 752 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 5:39.84 | |
4 | 757 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 5:44.70 | |
5 | 735 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 5:46.87 | |
6 | 810 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 5:57.48 | |
7 | 496 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 6:03.03 | |
8 | 740 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 6:35.48 | |
9 | 769 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 7:09.73 | |
10 | 691 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 8:00.01 | |
11 | 575 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | ||
12 | 657 | Bak Sofie | 2003 | HVIDOVRE | 0336AN | 25 m | ||
13 | 663 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 25 m | ||
14 | 711 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | ||
15 | 917 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 12 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:41 |
Løb 23, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 936 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VATCPH-STT | 0277AI | 25 m | 1:00.35 | EFT |
2 | 933 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 1:05.65 | EFT |
3 | 937 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | VATCPH-STT | 0205AF | 25 m | 1:07.22 | EFT |
4 | 700 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:07.60 | EFT |
5 | 938 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:08.03 | EFT |
6 | 701 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:08.27 | |
7 | 906 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | 1:09.61 | |
8 | 647 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:10.56 | |
9 | 702 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:11.54 | |
10 | 720 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 1:11.74 | |
11 | 785 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:12.22 | |
12 | 808 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:12.56 | |
13 | 920 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 1:13.32 | |
14 | 790 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 1:14.45 | |
15 | 911 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 25 m | 1:14.86 | |
16 | 482 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 1:16.83 | |
17 | 501 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:17.82 | |
18 | 898 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 1:17.85 | |
19 | 500 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:18.36 | |
20 | 488 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:21.31 | |
21 | 904 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 1:21.54 | |
22 | 778 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:23.38 | |
23 | 704 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:30.01 | |
24 | 707 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 1:30.69 | |
25 | 745 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:33.19 | |
26 | 736 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:33.75 | |
27 | 805 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 1:34.35 | |
28 | 791 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:35.08 | |
29 | 814 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:37.61 | |
30 | 747 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 2:10.26 | |
31 | 775 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 2:19.29 | |
32 | 723 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | ||
33 | 873 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | ||
34 | 874 | Madsen Cilas | 2005 | TUNE | 0557AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 12 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:41 |
Løb 24, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 503 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 1:10.94 | |
2 | 735 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 25 m | 1:11.00 | |
3 | 919 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 1:14.89 | |
4 | 914 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 1:15.04 | |
5 | 907 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 25 m | 1:17.69 | |
6 | 652 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 1:18.31 | |
7 | 496 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:18.56 | |
8 | 710 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:19.13 | |
9 | 497 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 1:19.46 | |
10 | 586 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:20.31 | |
11 | 582 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 1:21.42 | |
12 | 799 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 1:22.45 | |
13 | 576 | Colley Matilda | 2003 | A6 | 0344AG | 25 m | 1:23.27 | |
14 | 651 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 1:23.64 | |
15 | 895 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:23.73 | |
16 | 740 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:32.84 | |
17 | 820 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 1:36.49 | |
18 | 788 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 1:43.09 | |
19 | 800 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:46.88 | |
20 | 715 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | ||
21 | 717 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | ||
22 | 913 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 12 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:41 |
Løb 25, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 732 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 26.48 | |
2 | 906 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | 26.78 | |
3 | 936 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VATCPH-STT | 0277AI | 25 m | 26.84 | EFT |
4 | 905 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 26.96 | |
5 | 486 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 27.61 | |
6 | 912 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 27.68 | |
7 | 585 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 27.89 | |
8 | 483 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 27.90 | |
9 | 755 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 25 m | 27.96 | |
10 | 908 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 28.08 | |
11 | 808 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 28.61 | |
12 | 581 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 28.62 | |
13 | 726 | Christensen Magnus | 2002 | GLADSAXE | 0287AI | 25 m | 28.83 | |
14 | 817 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 28.83 | |
15 | 790 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 28.84 | |
16 | 934 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 28.97 | EFT |
17 | 904 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 29.01 | |
18 | 887 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | ISHØJ | 0365AK | 25 m | 29.10 | |
19 | 785 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 29.35 | |
20 | 700 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 29.51 | |
21 | 699 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 29.59 | |
22 | 896 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 29.81 | |
23 | 648 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 29.99 | |
24 | 890 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 30.23 | |
25 | 901 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 30.26 | |
26 | 915 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | TUNE | 0351AG | 25 m | 30.73 | |
27 | 898 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 31.05 | |
28 | 891 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 31.20 | |
29 | 778 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 31.27 | |
30 | 765 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 31.77 | |
31 | 926 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 31.86 | |
32 | 801 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 32.05 | |
33 | 795 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 32.07 | |
34 | 930 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 32.10 | |
35 | 589 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 32.52 | |
36 | 892 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 33.30 | |
37 | 823 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 33.52 | |
38 | 502 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 34.76 | |
39 | 760 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 35.19 | |
40 | 931 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | 36.08 | |
41 | 837 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 37.15 | |
42 | 847 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | 37.50 | |
43 | 856 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 37.50 | |
44 | 495 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 37.53 | |
45 | 779 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 37.86 | |
46 | 782 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 25 m | 37.95 | |
47 | 806 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 38.51 | |
48 | 841 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | 39.14 | |
49 | 850 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | 39.38 | |
50 | 842 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 39.51 | |
51 | 880 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 39.84 | |
52 | 803 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 39.96 | |
53 | 775 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 40.44 | |
54 | 879 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 40.70 | |
55 | 485 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 41.13 | |
56 | 866 | Baadsgaard Mathias H. | 2006 | TUNE | 0607AJ | 25 m | 43.06 | |
57 | 922 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | 43.10 | |
58 | 797 | Ejegod Frederik | 2008 | ROSKILDE | 0819AB | 25 m | 49.63 | |
59 | 770 | Hansen Keanu | 2007 | FR.SUND | 0723AC | 25 m | 50.45 | |
60 | 876 | Nielsen Tristan Hovedskov | 2007 | TUNE | 25 m | 53.67 | ||
61 | 796 | Echardt William | 2008 | ROSKILDE | 0845AB | 25 m | 53.86 | |
62 | 493 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | ||
63 | 764 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 25 m | |||
64 | 857 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | ||
65 | 878 | Petersen Philip Kriwat | 2007 | TUNE | 25 m | |||
66 | 883 | Toft Simon Hasting | 2006 | TUNE | 0613AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 12 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:41 |
Løb 26, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 750 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | 27.45 | |
2 | 751 | Rudbeck Terese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 0342AQ | 25 m | 28.96 | |
3 | 833 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 29.48 | |
4 | 914 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 29.69 | |
5 | 579 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | 29.78 | |
6 | 712 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 29.90 | |
7 | 835 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 29.95 | |
8 | 582 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 30.08 | |
9 | 780 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 30.27 | |
10 | 919 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 30.67 | |
11 | 921 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 30.67 | |
12 | 907 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 25 m | 30.82 | |
13 | 799 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 31.14 | |
14 | 759 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 31.33 | |
15 | 587 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | 31.55 | |
16 | 583 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 31.69 | |
17 | 895 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 32.41 | |
18 | 578 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 32.63 | |
19 | 815 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 32.70 | |
20 | 820 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 32.73 | |
21 | 478 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 33.43 | |
22 | 575 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | 33.55 | |
23 | 716 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 33.61 | |
24 | 902 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 33.65 | |
25 | 816 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 34.20 | |
26 | 717 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 34.23 | |
27 | 917 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 25 m | 34.54 | |
28 | 900 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 34.75 | |
29 | 888 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 34.78 | |
30 | 819 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 34.90 | |
31 | 788 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | 34.93 | |
32 | 897 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | 35.15 | |
33 | 932 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | 35.51 | |
34 | 903 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 25 m | 35.80 | |
35 | 574 | Andreasen Lucca | 2004 | A6 | 0422AN | 25 m | 35.88 | |
36 | 894 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GREVE | 0598AD | 25 m | 36.57 | |
37 | 769 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 36.91 | |
38 | 886 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 37.37 | |
39 | 889 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 37.38 | |
40 | 899 | Kyhnæb Andrea Bruhn | 2004 | TUNE | 0464AJ | 25 m | 37.42 | |
41 | 929 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 37.88 | |
42 | 858 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | 38.58 | |
43 | 851 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 39.26 | |
44 | 859 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | 39.64 | |
45 | 882 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | 40.42 | |
46 | 853 | Lang Liva Josephine | 2006 | GREVE | 0682AO | 25 m | 40.89 | |
47 | 867 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | 42.03 | |
48 | 771 | Hansen K-Lee | 2007 | FR.SUND | 0756AE | 25 m | 42.05 | |
49 | 692 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 42.08 | |
50 | 696 | Prescott Ellen | 2005 | HILLERØD | 0516AT | 25 m | 42.48 | |
51 | 875 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | 43.40 | |
52 | 798 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | 43.50 | |
53 | 863 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GREVE | 0688AN | 25 m | 43.64 | |
54 | 689 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 44.04 | |
55 | 854 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | 45.31 | |
56 | 877 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | 47.25 | |
57 | 846 | Byrne Fiona Lei | 2007 | GREVE | 0776AI | 25 m | 49.06 | |
58 | 852 | Kotmark Laura Halkjær | 2006 | GREVE | 25 m | 51.26 | ||
59 | 855 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GREVE | 0646AM | 25 m | 51.84 | |
60 | 869 | Kirkegaard Freja Monrad | 2008 | TUNE | 25 m | 53.78 | ||
61 | 845 | Bruun Julie | 2008 | GREVE | 25 m | 1:04.66 | ||
62 | 491 | Jensen Sara Engmose | 2004 | HOLBÆK | 0428BA | 25 m | ||
63 | 494 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | ||
64 | 843 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | ||
65 | 860 | Rasmussen Sarah Cecilie | 2007 | GREVE | 25 m | |||
66 | 864 | Ünal Jasmin Freja Hansen | 2007 | GREVE | 0774AH | 25 m | ||
67 | 870 | Kristensen Rebekka | 2007 | TUNE | 0722AI | 25 m | ||
68 | 940 | Bak Bianka Venø | 2004 | ROSKILDE | 25 m | EFT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 12 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:41 |
Løb 27, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 910 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 30.92 | |
2 | 934 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 33.03 | EFT |
3 | 933 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 33.54 | EFT |
4 | 486 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 35.83 | |
5 | 739 | Jensen Jakob Alexander | 2002 | GLADSAXE | 0205AH | 25 m | 36.38 | |
6 | 923 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363aa | 25 m | 36.62 | EFT |
7 | 704 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 36.68 | |
8 | 483 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 36.71 | |
9 | 909 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 38.32 | |
10 | 705 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 39.09 | |
11 | 892 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 39.36 | |
12 | 938 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 40.14 | EFT |
13 | 720 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 41.23 | |
14 | 928 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 41.95 | |
15 | 893 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 43.12 | |
16 | 795 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 43.31 | |
17 | 823 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 43.54 | |
18 | 498 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | 43.96 | |
19 | 801 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 44.03 | |
20 | 697 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 45.24 | |
21 | 813 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 46.38 | |
22 | 812 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | 48.85 | |
23 | 779 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 54.93 | |
24 | 802 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | 55.22 | |
25 | 806 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 55.28 | |
26 | 772 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 56.23 | |
27 | 866 | Baadsgaard Mathias H. | 2006 | TUNE | 0607AJ | 25 m | 56.52 | |
28 | 792 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 58.17 | |
29 | 814 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:00.45 | |
30 | 763 | Brink William Thidemann | 2006 | FR.SUND | 0687AI | 25 m | 1:03.06 | |
31 | 777 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 1:17.64 | |
32 | 701 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | ||
33 | 786 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 12 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:41 |
Løb 28, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 503 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 34.55 | |
2 | 582 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | 36.82 | |
3 | 913 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 37.36 | |
4 | 810 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 38.06 | |
5 | 752 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 38.12 | |
6 | 651 | Blond Lærke | 2003 | VI39 | 0362AW | 25 m | 38.29 | |
7 | 578 | Ekman Emma | 2004 | A6 | 0494AG | 25 m | 38.63 | |
8 | 921 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 38.74 | |
9 | 650 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 40.32 | |
10 | 586 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 40.71 | |
11 | 746 | Løkkegaard Roseline | 2004 | GLADSAXE | 0462AF | 25 m | 41.24 | |
12 | 574 | Andreasen Lucca | 2004 | A6 | 0422AN | 25 m | 42.71 | |
13 | 917 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 25 m | 42.90 | |
14 | 484 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 42.96 | |
15 | 654 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 43.08 | |
16 | 902 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | 43.84 | |
17 | 715 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 45.13 | |
18 | 583 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 46.23 | |
19 | 492 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 47.10 | |
20 | 758 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 47.41 | |
21 | 717 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 48.63 | EFT |
22 | 889 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 49.09 | |
23 | 855 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GREVE | 0646AM | 25 m | 49.70 | |
24 | 504 | Søegaard Marie | 2005 | HOLBÆK | 0508AR | 25 m | 50.08 | |
25 | 490 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 50.45 | |
26 | 848 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 52.14 | |
27 | 479 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 52.59 | |
28 | 903 | Segato Julie | 2005 | TUNE | 0538AJ | 25 m | 53.20 | |
29 | 690 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 55.00 | |
30 | 868 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | 57.70 | |
31 | 861 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 59.13 | |
32 | 695 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:01.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 12 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:41 |
Løb 29, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 905 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 2:21.97 | |
2 | 920 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | TUNE | 0345AC | 25 m | 2:23.35 | |
3 | 908 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 2:24.51 | |
4 | 501 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 2:25.06 | |
5 | 732 | Grimmelikhuijzen Jeroen | 2002 | GLADSAXE | 0211AF | 25 m | 2:28.18 | |
6 | 916 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 2:30.70 | |
7 | 912 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 2:33.44 | |
8 | 832 | Skadhauge Oliver | 2002 | VATCPH-STT | 0297AG | 25 m | 2:35.78 | |
9 | 808 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:37.78 | |
10 | 704 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 2:40.08 | |
11 | 500 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 2:41.45 | |
12 | 915 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | TUNE | 0351AG | 25 m | 2:41.57 | |
13 | 588 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | 2:47.26 | |
14 | 648 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 2:51.22 | |
15 | 487 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 2:55.59 | |
16 | 809 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 2:56.84 | |
17 | 817 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 2:58.20 | |
18 | 722 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 2:58.71 | |
19 | 807 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 3:10.44 | |
20 | 747 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 3:18.25 | |
21 | 728 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 3:20.90 | |
22 | 792 | Christiansen Nicolas | 2007 | ROSKILDE | 0743AA | 25 m | 3:21.07 | |
23 | 748 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 3:24.82 | |
24 | 729 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 3:29.96 | |
25 | 730 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 3:38.30 | |
26 | 723 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | ||
27 | 742 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | ||
28 | 745 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | ||
29 | 773 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | ||
30 | 782 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 25 m | ||
31 | 862 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | ||
32 | 865 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 12 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:41 |
Løb 30, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 759 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:35.82 | |
2 | 935 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 2:35.97 | EFT |
3 | 907 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | ISHØJ | 0362AE | 25 m | 2:39.00 | |
4 | 497 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 2:44.58 | |
5 | 709 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 2:45.27 | |
6 | 833 | Tabor Schastine Skifter | 2005 | VATCPH-STT | 0598AB | 25 m | 2:46.25 | |
7 | 780 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 2:47.18 | |
8 | 652 | Hansen Liva Lund | 2005 | VI39 | 0542AE | 25 m | 2:51.61 | |
9 | 712 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 2:53.09 | |
10 | 918 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 25 m | 2:53.74 | |
11 | 769 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:53.93 | |
12 | 744 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:56.65 | |
13 | 711 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 2:58.70 | |
14 | 716 | Jensen Lykke Gøtterup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:03.26 | |
15 | 816 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 3:06.69 | |
16 | 725 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 3:06.97 | |
17 | 811 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 3:20.42 | |
18 | 688 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 3:20.99 | |
19 | 849 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 3:30.18 | |
20 | 692 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 4:00.01 | |
21 | 575 | Brage Silja | 2005 | A6 | 0544AL | 25 m | ||
22 | 584 | Lillebæk Isabel | 2004 | A6 | 0466AT | 25 m | ||
23 | 872 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | ||
24 | 932 | Vedel Dicte Laurberg | 2006 | VATCPH-STT | 0606AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 12 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:41 |
Løb 31, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 910 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 1:02.09 | |
2 | 936 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VATCPH-STT | 0277AI | 25 m | 1:05.07 | EFT |
3 | 483 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | 1:06.94 | |
4 | 501 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBÆK | 0261AO | 25 m | 1:09.50 | |
5 | 912 | Knudsen Marco | 2003 | GREVE | 0399AF | 25 m | 1:10.67 | |
6 | 737 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:11.06 | |
7 | 660 | Cleemann Oscar | 2003 | HVIDOVRE | 0349AH | 25 m | 1:11.32 | |
8 | 890 | Englev Alexander Marcus | 2004 | GREVE | 0481AI | 25 m | 1:11.83 | |
9 | 904 | Søby Emil | 2004 | TUNE | 0443AF | 25 m | 1:12.77 | |
10 | 906 | Liang Kevin | 2002 | ISHØJ | 0215AI | 25 m | 1:12.91 | |
11 | 901 | Plank Nicklas | 2004 | TUNE | 0463AN | 25 m | 1:13.87 | |
12 | 896 | Mølbak Oliver Kjærsgaard | 2004 | GREVE | 0441AC | 25 m | 1:14.26 | |
13 | 647 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 1:14.44 | |
14 | 702 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:15.15 | |
15 | 581 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | 1:15.72 | |
16 | 699 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:15.81 | |
17 | 836 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:16.20 | |
18 | 887 | Gath Nicolai Schuster | 2003 | ISHØJ | 0365AK | 25 m | 1:16.80 | |
19 | 500 | Pedersen Alexander E. | 2002 | HOLBÆK | 0255AQ | 25 m | 1:16.99 | |
20 | 911 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 25 m | 1:17.31 | |
21 | 721 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:17.42 | |
22 | 646 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:18.20 | |
23 | 736 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:18.64 | |
24 | 829 | Hjalholt Malte | 2003 | VATCPH-STT | 0355AG | 25 m | 1:19.00 | |
25 | 742 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:19.04 | |
26 | 589 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 1:19.22 | |
27 | 674 | Parkhøi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 25 m | 1:20.87 | |
28 | 743 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 1:21.47 | |
29 | 482 | Brixner Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0383AJ | 25 m | 1:21.48 | |
30 | 677 | Siegumfeldt Oskar Bondo | 2004 | HVIDOVRE | 0417AA | 25 m | 1:21.79 | |
31 | 891 | Hansen Nicolai D. B. | 2004 | GREVE | 0423AG | 25 m | 1:21.88 | |
32 | 898 | Isberg Oscar | 2004 | TUNE | 0433AC | 25 m | 1:22.21 | |
33 | 730 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:22.26 | |
34 | 718 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:23.78 | |
35 | 738 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | 1:23.90 | |
36 | 488 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:24.76 | |
37 | 893 | Jensen Villads Brasch | 2004 | GREVE | 0419AK | 25 m | 1:24.86 | |
38 | 837 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:25.32 | |
39 | 892 | Hartington Mads Mørkhøj | 2006 | GREVE | 0645AA | 25 m | 1:25.49 | |
40 | 727 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 1:25.81 | |
41 | 675 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 25 m | 1:26.44 | |
42 | 722 | Breinholt Emil | 2003 | GLADSAXE | 0311AE | 25 m | 1:27.12 | |
43 | 729 | Fallenkamp Nikolaj | 2004 | GLADSAXE | 0471AI | 25 m | 1:27.17 | |
44 | 748 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:27.60 | |
45 | 728 | Fabel Anton Hvistendahl | 2004 | GLADSAXE | 0435AL | 25 m | 1:27.83 | |
46 | 707 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 1:29.29 | |
47 | 756 | Stri William Scherling de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 1:30.48 | |
48 | 745 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:31.20 | |
49 | 873 | Larsen Magnus Ulrik | 2005 | TUNE | 0513AF | 25 m | 1:32.01 | |
50 | 487 | Dalskov Hjalte | 2005 | HOLBÆK | 0539AI | 25 m | 1:32.14 | |
51 | 723 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:32.78 | |
52 | 705 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:34.30 | |
53 | 502 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HOLBÆK | 0563AJ | 25 m | 1:34.97 | |
54 | 856 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 1:36.55 | |
55 | 668 | Kusk Kasper | 2003 | HVIDOVRE | 0327AD | 25 m | 1:37.88 | |
56 | 747 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 1:38.30 | |
57 | 656 | Aunsholm Bertram T. | 2004 | HVIDOVRE | 0499AJ | 25 m | 1:38.64 | |
58 | 803 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | 1:41.37 | |
59 | 862 | Schärer Vincent Borup | 2006 | GREVE | 0675AB | 25 m | 1:45.33 | |
60 | 495 | Munkholm Mikkel | 2006 | HOLBÆK | 0631AE | 25 m | 1:46.38 | |
61 | 658 | Bech Anton Rytter | 2005 | HVIDOVRE | 0515AK | 25 m | 1:47.36 | |
62 | 879 | Rasmussen Mathias W. | 2005 | TUNE | 0519AE | 25 m | 1:55.86 | |
63 | 485 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0711AF | 25 m | 1:57.79 | |
64 | 880 | Segato Marius Hedvang | 2007 | TUNE | 0791AD | 25 m | 2:00.41 | |
65 | 786 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 2:03.95 | |
66 | 865 | Bøgeskov Oliver Holst | 2006 | TUNE | 0637AI | 25 m | 2:11.10 | |
67 | 493 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | ||
68 | 841 | Lamprecht Frederik Luca | 2006 | ISHØJ | 0689AF | 25 m | ||
69 | 842 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | ||
70 | 847 | Dimon Mark | 2006 | GREVE | 0667AJ | 25 m | ||
71 | 850 | Hansen Nicolai Østergaard | 2007 | GREVE | 0763AC | 25 m | ||
72 | 857 | Pedersen Emil Szipli | 2006 | GREVE | 0627AF | 25 m | ||
73 | 874 | Madsen Cilas | 2005 | TUNE | 0557AB | 25 m | ||
74 | 883 | Toft Simon Hasting | 2006 | TUNE | 0613AD | 25 m | ||
75 | 915 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | TUNE | 0351AG | 25 m | ||
76 | 922 | Bjørneborg Victor | 2007 | GREVE | 0729AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 12 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:41 |
Løb 32, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 719 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:11.47 | |
2 | 733 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 25 m | 1:11.55 | |
3 | 914 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | TUNE | 0482AK | 25 m | 1:13.59 | |
4 | 672 | Nielsen Anna Marie | 2004 | HVIDOVRE | 0482AF | 25 m | 1:14.53 | |
5 | 710 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:14.75 | |
6 | 828 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VATCPH-STT | 0326AD | 25 m | 1:14.90 | |
7 | 919 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | TUNE | 0446AD | 25 m | 1:15.90 | |
8 | 831 | Madsen Anna Maria | 2004 | VATCPH-STT | 0444AJ | 25 m | 1:16.42 | |
9 | 650 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 1:17.81 | |
10 | 744 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:18.01 | |
11 | 712 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:19.54 | |
12 | 586 | Møller Freja | 2004 | A6 | 0442AF | 25 m | 1:19.71 | |
13 | 496 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:20.12 | |
14 | 830 | Høffer Astrid | 2004 | VATCPH-STT | 0438AB | 25 m | 1:20.12 | |
15 | 725 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:20.52 | |
16 | 478 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:21.50 | |
17 | 827 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 1:21.82 | |
18 | 895 | Madsen Julie Liv | 2006 | GREVE | 0682AB | 25 m | 1:23.23 | |
19 | 834 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:25.16 | |
20 | 838 | Thomadsen Laura | 2004 | GSK | 0412AH | 25 m | 1:25.23 | |
21 | 753 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:25.67 | |
22 | 758 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:25.71 | |
23 | 918 | Schmedes Clara | 2004 | TUNE | 0478AI | 25 m | 1:25.72 | |
24 | 711 | Bennetzen Mathilde | 2004 | VEST | 0428AN | 25 m | 1:25.74 | |
25 | 583 | Larsen Isabella | 2005 | A6 | 0592AK | 25 m | 1:25.89 | |
26 | 653 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 1:26.03 | |
27 | 900 | Larsen Annika Britt | 2005 | TUNE | 0586AD | 25 m | 1:27.49 | |
28 | 574 | Andreasen Lucca | 2004 | A6 | 0422AN | 25 m | 1:27.90 | EFT |
29 | 888 | Gotfredsen Emilia | 2005 | ISHØJ | 0562AE | 25 m | 1:28.14 | |
30 | 717 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:28.97 | |
31 | 492 | Karup Anna Mundt | 2005 | HOLBÆK | 0594AC | 25 m | 1:29.90 | |
32 | 886 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 1:29.90 | |
33 | 819 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 1:30.29 | |
34 | 661 | Dann-Nielsen Lærke | 2005 | HVIDOVRE | 0552AL | 25 m | 1:30.92 | |
35 | 897 | Svendsen Mathilde | 2004 | GREVE | 0472AQ | 25 m | 1:30.99 | |
36 | 673 | Olsen Gry Emilie Kudsk | 2005 | HVIDOVRE | 0552AK | 25 m | 1:31.67 | |
37 | 654 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 1:31.82 | |
38 | 731 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:33.13 | |
39 | 800 | From Frederikke Meisner | 2004 | ROSKILDE | 0418AM | 25 m | 1:33.38 | |
40 | 490 | Hoppe Simone | 2004 | HOLBÆK | 0478AS | 25 m | 1:33.60 | |
41 | 666 | Jensen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0594AI | 25 m | 1:34.18 | |
42 | 715 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:34.23 | |
43 | 894 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GREVE | 0598AD | 25 m | 1:35.27 | |
44 | 695 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:35.57 | |
45 | 479 | Andersen Nana | 2006 | HOLBÆK | 0634AA | 25 m | 1:36.49 | |
46 | 889 | Clausen Lærke Marie | 2005 | GREVE | 0504AE | 25 m | 1:38.54 | |
47 | 504 | Søegaard Marie | 2005 | HOLBÆK | 0508AR | 25 m | 1:38.61 | |
48 | 680 | Steen Laura Sonne | 2004 | HVIDOVRE | 0408AV | 25 m | 1:39.73 | |
49 | 686 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:40.09 | |
50 | 851 | Knudsen Frida Caroline | 2007 | GREVE | 0754AG | 25 m | 1:44.21 | |
51 | 849 | Englev Elisabeth Augusta | 2006 | GREVE | 0604AE | 25 m | 1:44.23 | |
52 | 690 | Kjærsgaard Jasmin | 2006 | HILLERØD | 0682AF | 25 m | 1:47.71 | |
53 | 872 | Larsen Alberte Crone | 2006 | TUNE | 0682AK | 25 m | 1:48.53 | |
54 | 681 | Timmerman Mikkeline | 2005 | HVIDOVRE | 0576AR | 25 m | 1:49.11 | |
55 | 696 | Prescott Ellen | 2005 | HILLERØD | 0516AT | 25 m | 1:50.01 | |
56 | 861 | Rasmussen Sophie Amalie | 2006 | GREVE | 0692AJ | 25 m | 1:56.83 | |
57 | 798 | Enevoldsen Emilie | 2006 | ROSKILDE | 0648AH | 25 m | 1:59.00 | |
58 | 689 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 2:00.01 | |
59 | 848 | Dithmar Malene | 2006 | GREVE | 0634AN | 25 m | 2:08.30 | |
60 | 491 | Jensen Sara Engmose | 2004 | HOLBÆK | 0428BA | 25 m | ||
61 | 494 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 25 m | ||
62 | 664 | Henriksen Amalie | 2005 | HVIDOVRE | 0582AU | 25 m | ||
63 | 843 | Andersen Nicole Damhøj | 2006 | GREVE | 0674AN | 25 m | ||
64 | 853 | Lang Liva Josephine | 2006 | GREVE | 0682AO | 25 m | ||
65 | 854 | Madsen Amalie Lykke | 2008 | GREVE | 0866AC | 25 m | ||
66 | 855 | Nielsen Felicia N. | 2006 | GREVE | 0646AM | 25 m | ||
67 | 858 | Pedersen Sarah Ankjær | 2006 | GREVE | 0686AJ | 25 m | ||
68 | 859 | Pejø Sabrina Meldgaard | 2006 | GREVE | 0626AJ | 25 m | ||
69 | 863 | Sørensen Mathilde Bremer | 2006 | GREVE | 0688AN | 25 m | ||
70 | 867 | Frederiksen Annika | 2007 | TUNE | 0766AI | 25 m | ||
71 | 868 | Giolbas Mille | 2006 | TUNE | 0604AL | 25 m | ||
72 | 870 | Kristensen Rebekka | 2007 | TUNE | 0722AI | 25 m | ||
73 | 875 | Neergaard Naja O. K. | 2007 | TUNE | 0704AI | 25 m | ||
74 | 877 | Naaby Signe C. H. | 2007 | TUNE | 0712AI | 25 m | ||
75 | 882 | Sørensen Marie Skole | 2006 | TUNE | 0636AI | 25 m | ||
76 | 902 | Schau Nomi I. K. | 2004 | TUNE | 0408AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 12 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:41 |
Løb 33, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 754 | Steenberg Emil | 2002 | GLADSAXE | 0229AC | 25 m | 4:33.68 | |
2 | 905 | Enghave Mads | 2002 | ISHØJ | 0227AA | 25 m | 4:36.53 | |
3 | 701 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 4:48.73 | |
4 | 908 | Baltzer Mads | 2002 | GREVE | 0251AG | 25 m | 4:49.15 | |
5 | 720 | Brandt Mark | 2002 | GLADSAXE | 0299AR | 25 m | 4:52.67 | |
6 | 909 | Gummer Mikkel | 2002 | GREVE | 0269AF | 25 m | 4:52.95 | |
7 | 585 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | A6 | 0363AB | 25 m | 4:55.27 | |
8 | 648 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 5:06.38 | |
9 | 721 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 5:18.59 | |
10 | 685 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 5:20.01 | |
11 | 718 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 5:22.87 | |
12 | 813 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 5:26.27 | |
13 | 737 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 5:26.61 | |
14 | 805 | Isaksen Emil | 2005 | ROSKILDE | 0573AI | 25 m | 5:41.21 | |
15 | 823 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 6:06.31 | |
16 | 791 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 6:09.23 | |
17 | 814 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 6:23.93 | |
18 | 581 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | A6 | 0359AN | 25 m | EFT | |
19 | 588 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 25 m | ||
20 | 785 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | ||
21 | 802 | Granic Valdemar | 2006 | ROSKILDE | 0695AE | 25 m | ||
22 | 803 | Hellum Bertil Frøbjerg | 2007 | ROSKILDE | 0783AA | 25 m | ||
23 | 812 | Møller-Munkøe Sebastian | 2005 | ROSKILDE | 0541AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 12 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:41 |
Løb 34, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 497 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 4:53.65 | |
2 | 752 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 25 m | 4:54.68 | |
3 | 935 | Veggerby Caroline | 2003 | VI39 | 0318AN | 25 m | 4:56.51 | EFT |
4 | 810 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 5:14.09 | |
5 | 496 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 5:22.23 | |
6 | 724 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 5:29.18 | |
7 | 653 | Køhn Annika | 2005 | VI39 | 0596AK | 25 m | 5:49.78 | |
8 | 811 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 5:50.91 | |
9 | 929 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VATCPH-STT | 0506AK | 25 m | 6:05.05 | |
10 | 799 | Enevoldsen Emma | 2003 | ROSKILDE | 0372AZ | 25 m | 6:10.08 | |
11 | 815 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 6:13.81 | |
12 | 894 | Klausen Emma Hou Theilade | 2005 | GREVE | 0598AD | 25 m | 6:28.38 | |
13 | 691 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 6:50.21 | |
14 | 579 | Henriksen Christine | 2003 | A6 | 0376AM | 25 m | ||
15 | 582 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | A6 | 0414AM | 25 m | ||
16 | 587 | Terp Maya Hauerberg | 2005 | A6 | 0564AA | 25 m | ||
17 | 719 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | ||
18 | 788 | Andersen Juliane Bo | 2005 | ROSKILDE | 0564AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 12 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:41 |
Løb 35, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 910 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GREVE | 0239AF | 25 m | 2:22.38 | |
2 | 934 | Henriksen Casper Koch | 2002 | VI39 | 0245AO | 25 m | 2:30.75 | EFT |
3 | 933 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | VI39 | 0371AG | 25 m | 2:39.65 | EFT |
4 | 916 | Koch Casper | 2002 | TUNE | 0227AF | 25 m | 2:48.74 | |
5 | 486 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 2:51.27 | |
6 | 700 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 2:52.11 | |
7 | 923 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363aa | 25 m | 2:56.03 | EFT |
8 | 589 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 25 m | 2:56.48 | EFT |
9 | 646 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 3:05.48 | |
10 | 911 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GREVE | 0367AC | 25 m | 3:06.37 | |
11 | 938 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 3:09.89 | EFT |
12 | 705 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 3:19.89 | |
13 | 928 | Knudsen Kalle Gerner | 2004 | VATCPH-STT | 0487AE | 25 m | 3:22.48 | |
14 | 926 | Dalgaard Andreas Stampe | 2004 | VATCPH-STT | 0449AD | 25 m | 3:23.71 | |
15 | 801 | Gieseler Marc | 2003 | ROSKILDE | 0303AJ | 25 m | 3:23.74 | |
16 | 727 | Christians Oscar Frejwald | 2003 | GLADSAXE | 0339AH | 25 m | 3:25.29 | |
17 | 756 | Stri William Scherling de | 2003 | GLADSAXE | 0321AD | 25 m | 3:31.84 | |
18 | 743 | Ladefoged Andreas Ivang | 2004 | GLADSAXE | 0437AH | 25 m | 3:37.24 | |
19 | 782 | Sønderby Mads Frost | 2004 | FR.SUND | 0413AK | 25 m | 3:37.69 | |
20 | 930 | Rasmussen Alexander Cueto | 2004 | VATCPH-STT | 0471AH | 25 m | 3:38.04 | |
21 | 856 | Olsen Mathias | 2005 | GREVE | 0521AF | 25 m | 3:40.81 | |
22 | 807 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0595AE | 25 m | 3:44.45 | |
23 | 765 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 3:50.99 | |
24 | 760 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 3:52.60 | |
25 | 772 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 4:09.30 | |
26 | 842 | Mains Marius | 2005 | ISHØJ | 0551AF | 25 m | 4:10.45 | |
27 | 707 | Bjerrum Thorbjørn | 2004 | VEST | 0495AN | 25 m | 4:24.77 | |
28 | 483 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 25 m | ||
29 | 498 | Nielsen Mikkel | 2004 | HOLBÆK | 0403AC | 25 m | ||
30 | 736 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | ||
31 | 738 | Iversen Oliver Zeeberg | 2004 | GLADSAXE | 0419AH | 25 m | ||
32 | 763 | Brink William Thidemann | 2006 | FR.SUND | 0687AI | 25 m | ||
33 | 764 | Cruse Victor Enemark | 2004 | FR.SUND | 25 m | |||
34 | 806 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | ||
35 | 866 | Baadsgaard Mathias H. | 2006 | TUNE | 0607AJ | 25 m | ||
36 | 931 | Svensson Jonas Vollquartz | 2004 | VATCPH-STT | 0413AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 12 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:41 |
Løb 36, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 503 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HOLBÆK | 0352AQ | 25 m | 2:42.72 | |
2 | 710 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:56.40 | |
3 | 835 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 2:59.00 | |
4 | 913 | Baadsgaard Nicoline H. | 2004 | TUNE | 0464AK | 25 m | 3:01.18 | |
5 | 650 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VI39 | 0402AP | 25 m | 3:08.48 | |
6 | 921 | Wolter Julie | 2003 | TUNE | 0374AJ | 25 m | 3:10.42 | |
7 | 753 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 3:12.35 | |
8 | 478 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 3:12.44 | |
9 | 709 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:14.16 | |
10 | 820 | Rasmussen Cille Winskov | 2006 | ROSKILDE | 0624AA | 25 m | 3:17.19 | |
11 | 725 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 3:19.24 | |
12 | 917 | Mørk Ida | 2004 | TUNE | 0492AJ | 25 m | 3:20.78 | |
13 | 484 | Buck Maja | 2004 | HOLBÆK | 0456AP | 25 m | 3:25.94 | |
14 | 654 | Hansen Mille | 2005 | VI39 | 0548AO | 25 m | 3:28.04 | |
15 | 886 | Andersen Frida Høj | 2005 | ISHØJ | 0504AL | 25 m | 3:34.25 | |
16 | 758 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 4:04.19 | |
17 | 692 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 4:08.67 | |
18 | 731 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | ||
19 | 757 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 12 marts 2017 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 07:41 |