Program för UGP2 2017, Åkersberga
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 2
|
Tävling |
UGP 2 |
|
Utskriftsdatum |
11 mars 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Åkersberga |
|
Utskriftstid |
08:15 |
|
|
Arrangör |
Åkersberga SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 mars 2017 |
|
|
|
|
Gren 2, 800m Frisim Damer |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
457 |
1 |
Moa Nyberg |
2001 |
AR4401 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
437 |
2 |
Isabelle Ehrngren |
1999 |
BC0699 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
901 |
3 |
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
AC9602 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
2 |
4 |
Elina Bergenstein Fransson |
2004 |
BJ7604 |
DANDERYD |
|
25m |
|
465 |
5 |
Marina Tormo Lind |
2003 |
CB2603 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
458 |
1 |
Ella Olsson |
2004 |
AH9204 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
27 |
2 |
Sofia Hansen |
2004 |
AL9604 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
442 |
3 |
Denise Frejd |
2003 |
BI8603 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
13:54.42 |
26 |
4 |
Felicia Göthberg |
2004 |
AW4204 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
|
440 |
5 |
Clara Flatow |
2003 |
BI9603 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
449 |
6 |
Klara Isaksson |
2003 |
BI6803 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
813 |
1 |
Hanna Åkerman |
2004 |
AJ0204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
11:44.47 |
448 |
2 |
Ylwali Häggblad |
2000 |
AB2600 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
11:37.98 |
791 |
3 |
Emelie Lindström |
2003 |
AJ7403 |
VÄSBY SS |
|
50m |
11:27.55 |
455 |
4 |
Lovisa Liljeblad |
2002 |
AF5402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
11:34.18 |
812 |
5 |
Michelle Wissinger |
2004 |
BN3604 |
VÄSBY SS |
|
50m |
11:43.99 |
800 |
6 |
Tove Pettersson |
2004 |
AF0204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
11:51.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
292 |
1 |
Olivia Stille |
2000 |
AJ7600 |
TUREBERG |
|
25m |
11:11.00 |
905 |
2 |
Linnea Gipperth |
2003 |
AA6403 |
SALTSJÖB |
|
25m |
10:49.86 |
760 |
3 |
Emma Lundmark |
2003 |
AT1803 |
SS04 |
|
50m |
10:45.11 |
279 |
4 |
Astrid Eriksson |
2001 |
AD1201 |
TUREBERG |
|
25m |
10:46.73 |
778 |
5 |
Emmy Barmark Jardelid |
2002 |
BH2602 |
VÄSBY SS |
|
25m |
11:10.13 |
461 |
6 |
Wilma Stendrake |
2003 |
BB2403 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
11:13.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
904 |
1 |
Louise Ericsson |
2001 |
AN8601 |
SALTSJÖB |
|
25m |
10:06.81 |
434 |
2 |
Jennifer Bergström |
2002 |
AA9402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
9:36.28 |
919 |
3 |
Olivia Weuro |
2002 |
02A822 |
IFK SÅ |
|
25m |
9:32.12 |
776 |
4 |
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
VÄSBY SS |
|
25m |
9:32.93 |
775 |
5 |
Ebba Andersson |
2001 |
AL2601 |
VÄSBY SS |
|
25m |
9:37.27 |
913 |
6 |
Fanny Ek |
1999 |
99A442 |
IFK SÅ |
|
25m |
10:26.49 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
11 mars 2017 |
Licensierad till: Åkersberga Simsällskap |
Utskriftstid |
08:15 |
|