Program för UGP 3 2017, Ljungby
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 1
|
Tävling |
UGP-3 Ljungby 2017 |
|
Utskriftsdatum |
03 juni 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Ljungby |
|
Utskriftstid |
09:51 |
|
|
Arrangör |
Ljungby SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 1, 200m Frisim Flickor |
Finaler (8) |
Sponsor: SVETRUCK AB |
|
Heat 1 (8) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
75 |
2 |
Iris Nyström |
2004 |
BR5204 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
|
144 |
3 |
Elin Cronqvist |
2005 |
AI1405 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
|
62 |
4 |
Ella Harrysson |
2005 |
AR4605 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:22.95 |
78 |
5 |
Ella Sjö |
2006 |
AT1606 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:25.47 |
11 |
6 |
Linnéa Welinder |
2005 |
AQ0805 |
ALVESTA SS |
|
50m |
|
139 |
7 |
Leila Gaston |
2006 |
AS5606 |
MARKARYD |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
51 |
1 |
Alice Nyström |
2005 |
AS8205 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
3:15.07 |
77 |
2 |
Agnes Sjö |
2004 |
BE9204 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:12.71 |
111 |
3 |
Jenny Davidsson |
2003 |
AV7603 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
3:11.67 |
8 |
4 |
Sophie Wilts |
2001 |
AL4201 |
ÄLMHULT |
|
25m |
3:08.86 |
29 |
5 |
Hedda Strandberg |
2004 |
AH5404 |
KALMAR SS |
|
25m |
3:09.14 |
10 |
6 |
Emilia Svensson |
2005 |
AW7605 |
ALVESTA SS |
|
25m |
3:12.70 |
91 |
7 |
Cajsa Hulusjö |
2004 |
BD8204 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
3:12.98 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
25 |
1 |
Sofia Marcusson |
2005 |
AL1805 |
KALMAR SS |
|
25m |
3:06.78 |
112 |
2 |
Maria Davidsson |
2005 |
AE9805 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
3:04.35 |
106 |
3 |
Elly Andersson |
2005 |
AA2605 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
3:02.14 |
36 |
4 |
Linnea Bengtsson |
2003 |
BE7203 |
MARKARYD |
|
50m |
3:00.37 |
76 |
5 |
Lily Provencher |
2005 |
AR6605 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:01.45 |
130 |
6 |
Ida Rickhardsson |
2003 |
BD9803 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
3:04.08 |
39 |
7 |
Julia Almquist |
2007 |
AD4407 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
3:05.90 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
56 |
1 |
Mara Nichitelea |
2006 |
AM3406 |
VÄRNAMO SS |
|
50m |
2:58.76 |
116 |
2 |
Julia Gamberg |
2005 |
AF1205 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
2:57.86 |
30 |
3 |
Maja Strümpel |
2005 |
AR2605 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:55.68 |
69 |
4 |
Zandra Hultqvist |
2004 |
AH8604 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:51.00 |
61 |
5 |
Molly Bäckström |
2004 |
BK3204 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:52.03 |
15 |
6 |
Olivia Andersson Jansen |
2005 |
AZ6405 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:57.04 |
107 |
7 |
Linnea Bergman |
2003 |
BB5403 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
2:58.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
42 |
1 |
Ida Ekström |
2005 |
AG3805 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
2:50.88 |
129 |
2 |
Beatrice Pap |
2003 |
AB6803 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
2:47.84 |
104 |
3 |
Ella Åkesson |
2003 |
BL0203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:47.01 |
73 |
4 |
Vanja Magnusson |
2004 |
AH7604 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:42.79 |
57 |
5 |
Felicia Nyberg |
2004 |
AC0204 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
2:44.08 |
74 |
6 |
Kajsa Månsson |
2003 |
BL0803 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:47.47 |
60 |
7 |
Ella Stensson |
2005 |
AC1605 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
2:50.84 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
64 |
1 |
Agnes Hildebrand Westerberg |
2004 |
BF9404 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:41.91 |
114 |
2 |
Louise Ebbesen |
2001 |
AE1601 |
LJUNGBY SS |
|
50m |
2:40.00 |
54 |
3 |
Hilma Ihreborn |
2005 |
AW7205 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
2:39.14 |
127 |
4 |
Biborka Nagy |
1998 |
BO5498 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
2:38.70 |
2 |
5 |
Vilma Haglund |
2002 |
BV6802 |
ÄLMHULT |
|
25m |
2:39.01 |
16 |
6 |
Hannah Bondeson |
2003 |
AE9603 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:39.32 |
132 |
7 |
Leah Sagadin |
2002 |
AR5602 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
2:40.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
44 |
1 |
Johanna Fransson |
2004 |
AT6404 |
OSKARSHAMN |
|
50m |
2:37.82 |
86 |
2 |
Emmie Davis |
2002 |
AK7202 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:35.56 |
41 |
3 |
Nora Björklund |
2003 |
BA4803 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
2:33.98 |
103 |
4 |
Felicia Tubbin |
2003 |
BK3203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:32.65 |
92 |
5 |
Mariam Istiphan |
2001 |
BG4201 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:33.83 |
100 |
6 |
Natalie Stjärnås |
2003 |
AL3403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:35.18 |
55 |
7 |
Jennifer Jingmark |
2003 |
AO0603 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
2:35.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
81 |
1 |
Alba Arberg |
2005 |
AA1405 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:31.53 |
34 |
2 |
Ebba Axelsson |
2001 |
AP5601 |
MARKARYD |
|
25m |
2:29.10 |
98 |
3 |
Nadija Sabic |
2002 |
AI7802 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:24.09 |
12 |
4 |
Julia Åstrand |
1999 |
AT7499 |
ALVESTA SS |
|
50m |
2:19.74 |
102 |
5 |
Tilda Tellfjord |
2003 |
AC9203 |
JÖNKÖPING |
|
50m |
2:22.08 |
101 |
6 |
Wilma Svensson |
2004 |
AG6604 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:26.76 |
19 |
7 |
Jenny Fröstberg |
2002 |
AD1602 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:29.69 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
03 juni 2017 |
Licensierad till: Ljungby Simsällskap |
Utskriftstid |
09:51 |
|