Program för Bockstensdoppet 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 26
|
Tävling |
Bockstensdoppet 2017 |
|
Utskriftsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Varberg |
|
Utskriftstid |
11:40 |
|
|
Arrangör |
Varbergs Sim |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
30 juni 2017 |
|
|
|
|
Gren 26, 200m Medley Damer |
Finaler (6) |
Sponsor: Varbergs Verket |
|
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
495 |
1 |
Malin Kullman |
2004 |
AW8404 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:58.81 |
906 |
2 |
Clara Bjørkegren |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
2:57.19 |
60 |
3 |
Anna Maria Jökulsdottir |
2003 |
BA4203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:56.27 |
393 |
4 |
Astrid Virén |
2004 |
AV5204 |
MASS |
|
50m |
2:55.20 |
328 |
5 |
Wilma Christensen |
2003 |
CA8203 |
MASS |
|
50m |
2:55.39 |
120 |
6 |
Elina Lejonqvist |
2004 |
AA3804 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:57.18 |
416 |
7 |
Lia Bromander |
2004 |
AZ4604 |
S 02 |
|
25m |
2:58.21 |
574 |
8 |
Nadja Rautiainen |
2004 |
AR0204 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:58.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
52 |
1 |
Linnea Högstedt |
2004 |
BK2404 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:53.80 |
110 |
2 |
Felicia Göthberg |
2004 |
AW4204 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:53.45 |
566 |
3 |
Leia Beijron |
2004 |
BO5402 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:52.65 |
446 |
4 |
Matilda Hallman |
2003 |
BF7403 |
SK 1970 |
|
25m |
2:51.85 |
576 |
5 |
Lena Svedberg |
2004 |
AV6804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:51.99 |
253 |
6 |
Erica Ivansson |
2003 |
AQ8803 |
SK LAXEN |
|
50m |
2:52.71 |
839 |
7 |
Sara Wang-Henrichsen |
2003 |
|
SK Speed |
|
50m |
2:53.63 |
788 |
8 |
Tilde Nordström |
2004 |
AG0204 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:54.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
125 |
1 |
Linnea Mattila |
2003 |
BH1203 |
JÄRFÄLLA S |
|
50m |
2:50.85 |
68 |
2 |
Ida Norlander |
2003 |
BD2203 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:50.12 |
731 |
3 |
Hanna Åkerman |
2004 |
AJ0204 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:48.96 |
101 |
4 |
Josefin Andersson |
2003 |
AZ5603 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:48.44 |
428 |
5 |
Elna Magnusson |
2004 |
BG1804 |
S 02 |
|
25m |
2:48.89 |
861 |
6 |
Thea Aksmo Svendsby |
2003 |
|
Haldens SK |
|
50m |
2:49.60 |
150 |
7 |
Felicia Tubbin |
2003 |
BK3203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:50.63 |
656 |
8 |
Stella Warborn |
2003 |
AW4603 |
VARBERG |
|
50m |
2:50.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
370 |
1 |
Olivia Sandberg |
2003 |
BH0403 |
MASS |
|
25m |
2:48.38 |
196 |
2 |
Lina Gustafsson |
2003 |
AM9203 |
KUNGÄLV |
|
50m |
2:48.34 |
534 |
3 |
Hilma Brunnberg |
2003 |
BI0603 |
SKK |
|
25m |
2:47.23 |
537 |
4 |
Ella Engelgren |
2004 |
AM9804 |
SKK |
|
25m |
2:46.43 |
673 |
5 |
Nike Källkvist |
2004 |
AZ5204 |
VELLINGE-N |
|
25m |
2:47.02 |
888 |
6 |
Anna Grape |
2004 |
|
Bærum |
|
50m |
2:48.30 |
465 |
7 |
Ida Kristiansson |
2004 |
AX8204 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
2:48.37 |
235 |
8 |
Moa Bergdahl |
2003 |
BB8603 |
SK LAXEN |
|
25m |
2:48.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
473 |
1 |
Johanna Bagelius |
2004 |
BB4604 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:45.48 |
499 |
2 |
Veronica Lythell |
2003 |
BC0603 |
SPÅRVÄGEN |
|
50m |
2:44.98 |
859 |
3 |
Nora Misund |
2003 |
|
Haldens SK |
|
50m |
2:44.39 |
728 |
4 |
Amanda Takala |
2004 |
AP3804 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:43.92 |
339 |
5 |
Tuva Gustavsson |
2004 |
AF5604 |
MASS |
|
50m |
2:44.21 |
708 |
6 |
Elin Bergman |
2003 |
AI8203 |
VÄSBY SS |
|
25m |
2:44.46 |
133 |
7 |
Ioanna Tsirona |
2004 |
AE2404 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:45.42 |
511 |
8 |
Sara Torstensson |
2004 |
AW3604 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
2:45.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
343 |
1 |
Sara Hopmark |
2004 |
AJ7204 |
MASS |
|
50m |
2:42.41 |
41 |
2 |
Johanna Edgren |
2004 |
AZ5604 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:41.07 |
82 |
3 |
Oliwia Wierzbowska |
2003 |
BD6803 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:40.00 |
887 |
4 |
Tia Sauthon |
2003 |
|
Bærum |
|
50m |
2:35.37 |
611 |
5 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
2:35.59 |
122 |
6 |
Elin Lindqvist |
2004 |
AP7204 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
2:40.72 |
835 |
7 |
Wilhemina Knutsen |
2004 |
|
SK Speed |
|
50m |
2:42.30 |
620 |
8 |
Ellie Geigel |
2003 |
BR2203 |
VARBERG |
|
25m |
2:42.46 |
Skapad av WinGrodan 1.25.14 |
Utskriftsdatum |
30 juni 2017 |
Licensierad till: Varberg-Falkenberg Sim |
Utskriftstid |
11:40 |
|