Program for Brøndby Sommer Cup 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 16
|
Stvne navn |
Brndby Sommer Cup |
|
Udskriftsdato |
10 juni 2017 |
|
|
Stvne by |
Brndby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:39 |
|
|
Arrangr |
Vest Brndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
10 juni 2017 |
|
|
|
|
Lb 16, 50m Butterfly Herrer |
Finaler (11) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
267 |
1 |
Emil Bantz Nielsen |
2007 |
0755AB |
FR.SUND |
|
25m |
1:04.45 |
273 |
2 |
Mads Frost Snderby |
2004 |
0413AK |
FR.SUND |
|
25m |
56.59 |
353 |
3 |
Erik Rasmussen |
2006 |
0695AD |
VEST |
|
25m |
54.27 |
79 |
4 |
Christoffer Bo Andersen |
2007 |
0797AC |
ROSKILDE |
|
25m |
54.80 |
249 |
5 |
Asbjrn Zeller |
2007 |
0737AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
58.42 |
308 |
6 |
Tobias Davidsen |
2003 |
0329AD |
VEST |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
312 |
1 |
Sebastian Egenhardt |
2006 |
0655AA |
VEST |
|
25m |
51.55 |
178 |
2 |
Tristan Jensen |
2006 |
0611AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
51.25 |
352 |
3 |
Ditlev Queitsch |
2006 |
0671AB |
VEST |
|
25m |
49.78 |
370 |
4 |
Conrad Klyver Vind |
2005 |
0501AJ |
VEST |
|
25m |
50.81 |
179 |
5 |
Elias Valkonen Akrim |
2006 |
0611AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
51.52 |
193 |
6 |
Finn Elbo Card |
2005 |
0599AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
52.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
350 |
1 |
Mauritz Otzen |
2005 |
0515AN |
VEST |
|
25m |
48.90 |
174 |
2 |
Aksel Thuesen Gsmer |
2006 |
0639AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
47.93 |
62 |
3 |
Thomas Jrgensen |
2005 |
0543AB |
BIRKERD |
|
25m |
46.28 |
57 |
4 |
Albert Andersson |
2006 |
0689AL |
BIRKERD |
|
25m |
46.80 |
261 |
5 |
Loui Krag |
2007 |
0793AD |
FR.SUND |
|
50m |
48.30 |
83 |
6 |
Nicolas Christiansen |
2007 |
0743AA |
ROSKILDE |
|
25m |
49.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
120 |
1 |
Johan Galse |
2005 |
0537AF |
HILLERD |
|
25m |
45.91 |
170 |
2 |
Halfdan Dahl Jespersen |
2006 |
0623AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
45.05 |
71 |
3 |
Magnus Tullberg |
2005 |
0593AD |
BIRKERD |
|
25m |
44.59 |
369 |
4 |
Sigurd Chistopher Vickery |
2005 |
0567AE |
VEST |
|
25m |
44.71 |
379 |
5 |
Johan Madvig Kristensen |
2004 |
0445AO |
VRLSE |
|
25m |
45.75 |
355 |
6 |
Magnus Rasmussen |
2006 |
0675AD |
VEST |
|
25m |
46.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
378 |
1 |
Fabian Holst Krabbe |
2005 |
0539AJ |
VRLSE |
|
25m |
44.37 |
305 |
2 |
Rodi Cetinkaya |
2006 |
0651AH |
VEST |
|
25m |
42.55 |
42 |
3 |
Frederik Gersby |
2006 |
0673AB |
ALLERD |
|
25m |
42.22 |
345 |
4 |
Theodor Mller |
2005 |
0533AA |
VEST |
|
25m |
42.40 |
107 |
5 |
Aleksander Grn Skovgaard |
2004 |
0477AC |
ROSKILDE |
|
25m |
44.02 |
316 |
6 |
Hugo Haakansson |
2006 |
0609AA |
VEST |
|
25m |
44.56 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
268 |
1 |
Mads Bantz Nielsen |
2004 |
0465AK |
FR.SUND |
|
25m |
41.49 |
37 |
2 |
Noah Anker-Mller |
2006 |
0605AB |
ALLERD |
|
25m |
39.11 |
400 |
3 |
Oscar Jensen |
2003 |
0317AE |
BIRKERD |
|
25m |
38.75 |
64 |
4 |
Oliver Lassen |
2005 |
0571AF |
BIRKERD |
|
25m |
39.02 |
63 |
5 |
Hector Kaltoft |
2006 |
0627AC |
BIRKERD |
|
25m |
41.02 |
59 |
6 |
Ben Hargreaves |
2005 |
0597AA |
BIRKERD |
|
25m |
42.18 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
301 |
1 |
Thorbjrn Bjerrum |
2004 |
0495AN |
VEST |
|
50m |
38.35 |
199 |
2 |
Carl-Anton Drauschke |
2003 |
0339AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
37.69 |
354 |
3 |
Esben Rasmussen |
2004 |
0413AJ |
VEST |
|
25m |
37.44 |
154 |
4 |
Louie Uldall |
2005 |
0537AE |
HILLERD |
|
25m |
37.61 |
49 |
5 |
Theodor Wernberg Lvgreen |
2005 |
0509AB |
ALLERD |
|
25m |
37.93 |
372 |
6 |
Axel Fns Voss |
2005 |
0517AL |
VEST |
|
25m |
38.46 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
391 |
1 |
Jakob Legaard |
2003 |
0317AC |
ALLERD |
|
25m |
36.33 |
98 |
2 |
Malte Hagbarth Jrgensen |
2005 |
0515AE |
ROSKILDE |
|
25m |
34.89 |
48 |
3 |
Magnus Lfquist |
2005 |
0513AB |
ALLERD |
|
25m |
34.63 |
234 |
4 |
Kristoffer Sandfeld |
2003 |
0313AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
34.85 |
382 |
5 |
Niels Peter Lund |
2002 |
0213AO |
VRLSE |
|
25m |
35.79 |
61 |
6 |
Tobias Stenderup Jensen |
2005 |
0569AC |
BIRKERD |
|
25m |
37.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
256 |
1 |
Victor Dyrhauge |
2004 |
0407AJ |
FR.SUND |
|
25m |
33.75 |
116 |
2 |
Sebastian Ejdesgaard |
2001 |
0181AO |
HILLERD |
|
25m |
32.46 |
97 |
3 |
Lucas Hagbarth Jrgensen |
2002 |
0225AO |
ROSKILDE |
|
25m |
30.54 |
399 |
4 |
Mathias Holm |
2001 |
0165AF |
BIRKERD |
|
25m |
30.94 |
319 |
5 |
Mikkel Hemmingsen |
2002 |
0283AK |
VEST |
|
50m |
32.98 |
138 |
6 |
Villads Kruse |
2003 |
0371AI |
HILLERD |
|
25m |
34.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
299 |
1 |
Frederik Emil Bkgaard |
2002 |
0299AI |
VEST |
|
50m |
29.95 |
135 |
2 |
Carl Adelsten Kirchhoff |
2002 |
0257AL |
HILLERD |
|
25m |
29.68 |
113 |
3 |
Frederik Clausen |
2001 |
0141AN |
HILLERD |
|
25m |
29.21 |
99 |
4 |
William W. Kofoed |
2001 |
0159AH |
ROSKILDE |
|
50m |
29.67 |
374 |
5 |
Asbjrn Hammershj |
2000 |
0077AQ |
VRLSE |
|
25m |
29.89 |
323 |
6 |
Martin Jacobsen |
2002 |
0267AL |
VEST |
|
50m |
30.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
332 |
1 |
Sebastian Bidstrup Lantz |
1999 |
9901AH |
VEST |
|
50m |
28.26 |
117 |
2 |
Jakob Bjerre Eriksen |
2000 |
0077AN |
HILLERD |
|
25m |
27.65 |
361 |
3 |
Lars Thor Srensen |
1999 |
9935AL |
VEST |
|
50m |
26.49 |
408 |
4 |
Andreas Vestergaard |
1999 |
9997AG |
VEST |
|
25m |
27.15 |
315 |
5 |
Andreas Thybo Ganzhorn |
2001 |
0117AE |
VEST |
|
50m |
28.25 |
326 |
6 |
Lucas Jensen |
2001 |
0183AM |
VEST |
|
50m |
29.19 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
10 juni 2017 |
Licens til Svmmeklubben Vest Brndby |
Udskriftstidspunkt |
08:39 |
|