Startliste for Brøndby Sommer Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 7
|
Stævne navn |
Brøndby Sommer Cup |
|
Udskriftsdato |
10 juni 2017 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|
|
Arrangør |
Vest Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
10 juni 2017 |
|
|
|
|
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
Finaler (10) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
2 |
Røskva Rosenbohm |
2007 |
0772AA |
BIRKERØD |
|
25m |
|
86 |
3 |
Emilie Enevoldsen |
2006 |
0648AH |
ROSKILDE |
|
25m |
|
335 |
4 |
Sasia Lundhus |
2002 |
0216AO |
VEST |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
216 |
1 |
Vera Jespersen |
2009 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:30.00 |
224 |
2 |
Andrea Lage |
2009 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:20.00 |
244 |
3 |
Clara Vestergaard |
2008 |
0864AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:16.63 |
197 |
4 |
Esther Lærke Lund Cliff |
2009 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:20.00 |
221 |
5 |
Vigga Jørgensen |
2008 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:20.00 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
240 |
1 |
Elisabeth Thastum |
2010 |
1084AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:15.00 |
324 |
2 |
Mikkeline H. Jacobsen |
2007 |
0788AC |
VEST |
|
25m |
1:13.27 |
201 |
3 |
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:10.00 |
203 |
4 |
Thilde Gammelvind |
2008 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:10.00 |
242 |
5 |
Aimée Overby Traberg |
2009 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:15.00 |
239 |
6 |
Andrea Busk Strodtmann |
2008 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:15.38 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
207 |
1 |
Alvilde Gemmer Hanghøj |
2008 |
0814AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:08.35 |
232 |
2 |
Christiane Dreyer Riis |
2009 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:03.68 |
195 |
3 |
Astrid Wied Christiansen |
2004 |
0412AX |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:01.47 |
215 |
4 |
Lea F. H. Jespersen |
2008 |
0838AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:03.64 |
186 |
5 |
Betty Bibeyron-Wara |
2008 |
0888AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:06.46 |
194 |
6 |
Josephine S. Christensen |
2009 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:09.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
368 |
1 |
Frederikke Vesth |
2007 |
0766AL |
VEST |
|
25m |
1:00.24 |
241 |
2 |
Alberte Theglev |
2005 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:00.00 |
219 |
3 |
Sophia Jones |
2006 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:00.00 |
218 |
4 |
Amina Jones |
2006 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:00.00 |
180 |
5 |
Anna Agerbak |
2005 |
0554AR |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:00.00 |
342 |
6 |
Ila Murphy |
2007 |
0748AJ |
VEST |
|
25m |
1:00.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
253 |
1 |
Line Appel |
2007 |
0778AG |
FR.SUND |
|
25m |
59.99 |
223 |
2 |
Camilla Guldborg Knudsen |
2005 |
0526AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
58.49 |
69 |
3 |
Vivian Bahador Snitker |
2007 |
0758AI |
BIRKERØD |
|
25m |
58.38 |
313 |
4 |
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
0766AC |
VEST |
|
25m |
58.47 |
58 |
5 |
Christine Dalsgaard |
2007 |
0754AA |
BIRKERØD |
|
25m |
59.60 |
217 |
6 |
Astrid Johns |
2007 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:00.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
165 |
1 |
Asta Hindborg |
2007 |
0736AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
57.22 |
142 |
2 |
Silje Lyse Legaard |
2006 |
0638AD |
HILLERØD |
|
25m |
55.07 |
168 |
3 |
Isabella Pedersen |
2007 |
0706AD |
HOVEDSTAD |
|
50m |
53.57 |
274 |
4 |
Asta Fehrend Vejlbo |
2007 |
0772AK |
FR.SUND |
|
25m |
54.40 |
213 |
5 |
Vigga Jacoby |
2007 |
0782AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
55.20 |
43 |
6 |
Julie Sand Gottlieb |
2007 |
0716AA |
ALLERØD |
|
25m |
57.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
167 |
1 |
Astrid Høyer |
2007 |
0792AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
50.56 |
304 |
2 |
Anna Blom Bygum |
2006 |
0682AI |
VEST |
|
25m |
49.53 |
161 |
3 |
Julie Philip |
2007 |
0742AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
48.18 |
144 |
4 |
Emma Nissen |
2004 |
0406AL |
HILLERØD |
|
25m |
49.42 |
322 |
5 |
Ida Jacobsen |
2005 |
0528AD |
VEST |
|
50m |
50.37 |
250 |
6 |
Josephine Aagesen |
2003 |
0338AK |
HOVEDSTAD |
|
25m |
53.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
38 |
1 |
Caroline Mathilde Bang |
2006 |
0626AB |
ALLERØD |
|
25m |
47.19 |
311 |
2 |
Annika Egenhardt |
2003 |
0348AM |
VEST |
|
50m |
45.11 |
371 |
3 |
Mia Witt |
2002 |
0206AO |
VEST |
|
50m |
41.77 |
252 |
4 |
Sille Andersen |
2003 |
0312AS |
FR.SUND |
|
25m |
42.98 |
356 |
5 |
Maya Amstrup Riis |
2007 |
0708AA |
VEST |
|
25m |
47.11 |
209 |
6 |
Selma Grube Hansen |
2003 |
0364BC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
47.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
146 |
1 |
Anna Haugsted Pihl |
2003 |
0384AA |
HILLERØD |
|
25m |
39.74 |
343 |
2 |
Delphine Møller |
1999 |
9908AK |
VEST |
|
25m |
37.32 |
360 |
3 |
Katrine V. Sørensen |
1996 |
9616AH |
VEST |
|
25m |
33.33 |
359 |
4 |
Amalie V. Sørensen |
2002 |
0274AC |
VEST |
|
25m |
36.77 |
153 |
5 |
Frida Uldall |
2003 |
0364AJ |
HILLERØD |
|
25m |
38.49 |
270 |
6 |
Camille Hvid Ravnholt |
2003 |
0372AQ |
FR.SUND |
|
25m |
41.07 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 |
Udskriftsdato |
10 juni 2017 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|