Startliste for GTI Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 3
|
Stævne navn |
GTI Cup |
|
Udskriftsdato |
23 september 2017 |
|
|
Stævne by |
Greve |
|
Udskriftstidspunkt |
08:07 |
|
|
Arrangør |
Startfællesskabet GTI |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
23 september 2017 |
|
|
|
|
Løb 3, 100m Rygsvømning Herrer |
Finaler (14) |
Vejledende starttid 09:32 |
Heat 1 (14) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
3 |
Mathias Bæklund Thygesen |
2005 |
|
VATCPH-STT |
|
25m |
|
624 |
4 |
William Zuk Rasmussen |
2008 |
0801AE |
GTI |
|
25m |
|
237 |
5 |
Luca de Masi |
2008 |
0877AD |
HELSINGØR |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
76 |
1 |
Furkan Guler |
2005 |
|
HOLBÆK |
|
25m |
|
201 |
2 |
Anders Rye Gefke |
2008 |
0855AB |
HELSINGØR |
|
25m |
|
243 |
3 |
Marcus Munk |
2007 |
0757AB |
HELSINGØR |
|
25m |
|
53 |
4 |
Magnus Bæklund Thygesen |
2003 |
|
VATCPH-STT |
|
25m |
|
241 |
5 |
Peter Mortensen |
2005 |
0501AO |
HELSINGØR |
|
25m |
|
52 |
6 |
Bjarke Søndergaard Jensen |
2004 |
0493AR |
VATCPH-STT |
|
25m |
|
393 |
7 |
Thor Bjørn Skinne |
2003 |
0363AQ |
SOLRØD |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
597 |
1 |
Alex Leander Dabelsteen |
2006 |
0699AG |
GTI |
|
25m |
2:08.84 |
683 |
2 |
Matil Kelm |
2007 |
0751AF |
VEST |
|
25m |
2:05.18 |
682 |
3 |
Peter Damsø |
2007 |
0761AF |
VEST |
|
25m |
2:02.14 |
25 |
4 |
Jonas Lykke Hergaard |
2007 |
0733AC |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:55.79 |
26 |
5 |
Simon Hejbroch |
2006 |
0633AE |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:57.00 |
207 |
6 |
Andreas Frommelt Hertz |
2008 |
0835AB |
HELSINGØR |
|
25m |
2:04.84 |
374 |
7 |
Niels-Peter Hjortshøj |
2006 |
0677AK |
SOLRØD |
|
25m |
2:07.24 |
679 |
8 |
August Thygesen |
2007 |
0709AG |
VEST |
|
25m |
2:15.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
181 |
1 |
Laurits Højgaard Allin |
2006 |
0659AI |
HELSINGØR |
|
25m |
1:51.42 |
678 |
2 |
Arthur Kvist Andreassen |
2007 |
0741AF |
VEST |
|
25m |
1:50.32 |
681 |
3 |
Jacob Hwaiz |
2007 |
0723AG |
VEST |
|
25m |
1:49.46 |
508 |
4 |
Anton Serizawa |
2006 |
0677AH |
GSK |
|
25m |
1:46.57 |
629 |
5 |
Simon Hasting Toft |
2006 |
0613AD |
GTI |
|
25m |
1:48.30 |
586 |
6 |
Mathias Olsen |
2005 |
0521AF |
GTI |
|
25m |
1:49.52 |
603 |
7 |
Nicolai Østergaard Hansen |
2007 |
0763AC |
GTI |
|
25m |
1:51.03 |
510 |
8 |
Oscar Serizawa |
2006 |
0657AH |
GSK |
|
25m |
1:55.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
81 |
1 |
Frej Matias Krog |
2007 |
0737AG |
HOLBÆK |
|
25m |
1:46.07 |
222 |
2 |
Jens Christian Koefoed |
2006 |
0639AF |
HELSINGØR |
|
25m |
1:45.52 |
92 |
3 |
Oscar Norlander |
2006 |
0647AL |
HOLBÆK |
|
25m |
1:44.30 |
254 |
4 |
Nicklas Reinstrup |
2006 |
0655AD |
HELSINGØR |
|
25m |
1:42.51 |
596 |
5 |
Oliver Holst Bøgeskov |
2006 |
0637AI |
GTI |
|
25m |
1:43.95 |
625 |
6 |
Marius Hedvang Segato |
2007 |
0791AD |
GTI |
|
25m |
1:45.35 |
195 |
7 |
Jonas Holm Clausen |
2006 |
0603AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:45.78 |
230 |
8 |
Oliver Luiten |
2006 |
0609AF |
HELSINGØR |
|
25m |
1:46.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
734 |
1 |
William Mitchell |
2004 |
0493AH |
VEST |
|
25m |
1:38.47 |
27 |
2 |
William F. Pilgaard |
2006 |
0677AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:36.32 |
584 |
3 |
Cilas Madsen |
2005 |
0557AB |
GTI |
|
25m |
1:35.73 |
499 |
4 |
Rasmus Egholm |
2006 |
0647AG |
GSK |
|
25m |
1:35.39 |
581 |
5 |
Daniel Bastholm |
2005 |
0569AF |
GTI |
|
25m |
1:35.42 |
71 |
6 |
Victor Buck |
2007 |
0711AF |
HOLBÆK |
|
25m |
1:36.27 |
572 |
7 |
Magnus Ulrik Larsen |
2005 |
0513AF |
GTI |
|
25m |
1:38.31 |
588 |
8 |
Mathias W. Rasmussen |
2005 |
0519AE |
GTI |
|
25m |
1:41.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
505 |
1 |
Anders Thøgersen |
2005 |
0527AE |
GSK |
|
25m |
1:34.70 |
712 |
2 |
Rodi Cetinkaya |
2006 |
0651AH |
VEST |
|
25m |
1:33.23 |
773 |
3 |
Linus Heinrichsen |
2006 |
0693AE |
HELSINGØR |
|
25m |
1:31.69 |
20 |
4 |
Peter K. M. Petersen |
2006 |
0665AD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:29.72 |
520 |
5 |
Asger Johansen |
2003 |
0395AE |
GSK |
|
25m |
1:29.87 |
610 |
6 |
Frederik Luca Lamprecht |
2006 |
0689AF |
GTI |
|
25m |
1:32.22 |
718 |
7 |
Hugo Haakansson |
2006 |
0609AA |
VEST |
|
25m |
1:34.02 |
767 |
8 |
Asger Hvilsom |
2007 |
0799AA |
HELSINGØR |
|
25m |
1:35.37 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
589 |
1 |
Vincent Borup Schärer |
2006 |
0675AB |
GTI |
|
25m |
1:27.87 |
203 |
2 |
Bjørn Cramer Hansen |
2004 |
0467AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:23.68 |
525 |
3 |
Samuel Risager |
2003 |
0305AN |
GSK |
|
25m |
1:20.85 |
75 |
4 |
Simon Rytter Eliasen |
2003 |
0319AE |
HOLBÆK |
|
25m |
1:18.06 |
728 |
5 |
Carl Emil Ljungdahl |
2006 |
0625AB |
VEST |
|
25m |
1:19.64 |
521 |
6 |
Lauritz Johansen |
2004 |
0411AG |
GSK |
|
25m |
1:22.97 |
22 |
7 |
Sune Vergmann |
2005 |
0595AH |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:26.81 |
736 |
8 |
Theodor Møller |
2005 |
0533AA |
VEST |
|
25m |
1:28.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
556 |
1 |
Kristoffer H. Jensen |
2003 |
0351AG |
GTI |
|
25m |
1:15.65 |
483 |
2 |
Frede Meincke |
2002 |
0275AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:14.54 |
42 |
3 |
Oliver Skadhauge |
2002 |
0297AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:13.52 |
668 |
4 |
Cornelius Olsen |
2005 |
0515AD |
FARUM |
|
25m |
1:13.35 |
2 |
5 |
Simon Bergendorff |
2002 |
0285AR |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:13.39 |
562 |
6 |
Nicklas Plank |
2004 |
0463AN |
GTI |
|
25m |
1:14.20 |
465 |
7 |
Jeppe Seelig Larsen |
2002 |
0245AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:15.07 |
158 |
8 |
Emil Witzner Hansen |
2004 |
0475AD |
A6 |
|
25m |
1:15.76 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
39 |
1 |
Patrick S. Hansen |
2000 |
0089AT |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:12.42 |
226 |
2 |
Thorvald Bomholt Larsen |
2003 |
0389AL |
HELSINGØR |
|
25m |
1:11.78 |
554 |
3 |
Nicolai D. B. Hansen |
2004 |
0423AG |
GTI |
|
25m |
1:11.25 |
37 |
4 |
Marcus Munkholm |
2001 |
0169AC |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:10.68 |
558 |
5 |
Marco Knudsen |
2003 |
0399AF |
GTI |
|
25m |
1:10.70 |
257 |
6 |
Jesper Schiødt |
2001 |
0107AK |
HELSINGØR |
|
25m |
1:11.39 |
410 |
7 |
Casper Koch Henriksen |
2002 |
0245AO |
LYNGBY |
|
25m |
1:12.03 |
260 |
8 |
Eigil Sigfusson |
2004 |
0421AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
1:12.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
98 |
1 |
Alexander E. Pedersen |
2002 |
0255AQ |
HOLBÆK |
|
25m |
1:10.51 |
694 |
2 |
Tobias Davidsen |
2003 |
0329AD |
VEST |
|
25m |
1:08.82 |
382 |
3 |
Theodor L Munch-Jensen |
2002 |
0215AL |
SOLRØD |
|
25m |
1:08.71 |
464 |
4 |
Jens Bomgaard |
2002 |
0273AG |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:07.00 |
566 |
5 |
Emil Søby |
2004 |
0443AF |
GTI |
|
25m |
1:08.07 |
531 |
6 |
Mads Baltzer |
2002 |
0251AG |
GTI |
|
25m |
1:08.73 |
129 |
7 |
Oliver Steenberg |
2002 |
0225AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:09.26 |
538 |
8 |
Casper Koch |
2002 |
0227AF |
GTI |
|
25m |
1:10.52 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
407 |
1 |
Gustav Fabiansen |
2002 |
0215AH |
LYNGBY |
|
25m |
1:06.89 |
648 |
2 |
Christian Ong Hansen |
2001 |
0129AI |
FARUM |
|
25m |
1:05.68 |
253 |
3 |
Johan Heeno Rasmussen |
2002 |
0259AG |
HELSINGØR |
|
25m |
1:03.82 |
104 |
4 |
Mads Toft |
2001 |
0175AL |
HOLBÆK |
|
25m |
1:02.54 |
770 |
5 |
Mads Andersen |
1998 |
9875ap |
KVIK |
|
25m |
1:02.63 |
568 |
6 |
Nickolas Kofoed Thestrup |
2003 |
0345AC |
GTI |
|
25m |
1:04.04 |
99 |
7 |
Frederik Pedersen |
2002 |
0261AO |
HOLBÆK |
|
25m |
1:06.64 |
658 |
8 |
Johannes K. Larsen |
2002 |
0257AE |
FARUM |
|
25m |
1:06.97 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
467 |
1 |
Marcus Skøtt Haslev |
2002 |
0287AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:02.47 |
493 |
2 |
Jesper Frost Thomsen |
1997 |
9723AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:01.37 |
242 |
3 |
Julius Munk |
2000 |
0055AA |
HELSINGØR |
|
25m |
1:01.25 |
466 |
4 |
Mathias Vestergaard |
2001 |
0175AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:00.89 |
537 |
5 |
Jacob Funch Jørgensen |
1999 |
9951AG |
GTI |
|
25m |
1:01.06 |
65 |
6 |
David Arneskov |
2002 |
0287AC |
HOLBÆK |
|
25m |
1:01.28 |
131 |
7 |
Oliver Thor Sørensen |
2000 |
0081AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:02.29 |
108 |
8 |
Christian Crone |
2001 |
0147AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:02.50 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
118 |
1 |
Frederik Riedel Lentz |
2001 |
0187AN |
GLADSAXE |
|
25m |
58.70 |
102 |
2 |
Jakob Schmidt |
1999 |
9913AO |
HOLBÆK |
|
25m |
57.60 |
406 |
3 |
Andreas Kaas Elmgreen |
1999 |
9903AA |
LYNGBY |
|
25m |
54.49 |
651 |
4 |
Magnus Jákupsson |
1994 |
9403AP |
FARUM |
|
25m |
51.75 |
642 |
5 |
Kevin Witt Christensen |
1995 |
9595AF |
FARUM |
|
25m |
54.12 |
409 |
6 |
Mads Ejdrup Hansen |
1999 |
9971AL |
LYNGBY |
|
25m |
57.54 |
459 |
7 |
Linus Koefoed Weiss |
1999 |
9969AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
58.19 |
417 |
8 |
Mikkel-Emil Rosenbom |
1999 |
9903AB |
LYNGBY |
|
25m |
59.02 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
23 september 2017 |
Licens til GTI |
Udskriftstidspunkt |
08:07 |
|