Startliste for Efterårsstævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
Efterårsstævne 2017 |
|
Udskriftsdato |
16 november 2017 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
22:54 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
18 november 2017 |
|
|
|
|
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
Finaler (7) |
Sponseret af Dannebrog Skilte/Reklame, Sengeløse |
|
Vejledende starttid 09:30 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
105 |
1 |
Lisa Koerver Schmidt |
2009 |
0916AB |
GSK |
|
50m |
|
135 |
2 |
Frederikke Jørgensen |
2007 |
0722AP |
HERLUFSHOL |
|
50m |
|
99 |
3 |
Natalie Meyer |
2009 |
0944AC |
GSK |
|
50m |
|
104 |
4 |
Ann-Louise Schledermann |
2009 |
0964AC |
GSK |
|
50m |
|
200 |
5 |
Helena Gagnér |
2008 |
|
TRITON B |
|
50m |
|
220 |
6 |
Amalie Møller |
2007 |
0762AK |
VATCPH-STT |
|
50m |
|
204 |
7 |
Julie Withøft Kath |
2008 |
|
TRITON B |
|
50m |
|
101 |
8 |
Maja Nielsen |
2009 |
|
GSK |
|
50m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
91 |
0 |
Ella Kruse Enemærke |
2010 |
|
GSK |
|
50m |
|
208 |
1 |
Mathilde Birn Stender |
2008 |
|
TRITON B |
|
50m |
|
96 |
2 |
Vega Deneke Kure |
2009 |
0994AB |
GSK |
|
25m |
2:21.17 |
191 |
3 |
Maya Jacobsen |
2007 |
|
VAT CPH-MK |
|
50m |
2:00.00 |
195 |
4 |
Ellen Lyse |
2007 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:57.05 |
107 |
5 |
Emma Westarp Zornhagen |
2007 |
0794AJ |
GSK |
|
25m |
1:58.54 |
192 |
6 |
Emma Kestenholz |
2007 |
|
VAT CPH-MK |
|
50m |
2:00.00 |
102 |
7 |
Rosalina M. Postgaard |
2010 |
1088AA |
GSK |
|
50m |
|
90 |
8 |
Asta Kruse Enemærke |
2010 |
|
GSK |
|
50m |
|
103 |
9 |
Klara Rasmussen |
2008 |
0868AG |
GSK |
|
50m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
273 |
0 |
Esther Gammelgaard |
2007 |
|
SOLRØD |
|
25m |
1:52.95 |
269 |
1 |
Celina Bruhn Kyhnæb |
2006 |
0626AK |
VATCPH-STT |
|
50m |
1:49.45 |
92 |
2 |
Smilla Hansson |
2008 |
0842AD |
GSK |
|
25m |
1:45.53 |
187 |
3 |
Regitze Wojtaszewski |
2007 |
0734AN |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:42.90 |
280 |
4 |
Mathilde Lund |
2004 |
0628AP |
SOLRØD |
|
25m |
1:39.28 |
18 |
5 |
Marie Strandquist |
2007 |
0738AA |
AIF |
|
25m |
1:40.48 |
292 |
6 |
Emma Spang |
2006 |
0648AQ |
SOLRØD |
|
25m |
1:44.70 |
218 |
7 |
Signe Schnabelrauch |
2006 |
0606AP |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:48.93 |
97 |
8 |
Ella Kjærebye |
2007 |
0726AF |
GSK |
|
25m |
1:52.51 |
8 |
9 |
Rebecca Kjær |
2006 |
0696AQ |
AIF |
|
25m |
1:53.33 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
64 |
0 |
Maja Andersen |
2007 |
0748AP |
VI39 |
|
25m |
1:34.31 |
211 |
1 |
Daniella Li West |
2006 |
0664AI |
TRITON B |
|
25m |
1:33.09 |
287 |
2 |
Sofie Ammentorp Ribjerg |
2006 |
0641AR |
SOLRØD |
|
25m |
1:32.47 |
223 |
3 |
Isabella M. Madsen |
2007 |
0798AA |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:30.91 |
159 |
4 |
Marie Elster |
2006 |
0614AE |
LYNGBY |
|
50m |
1:28.87 |
133 |
5 |
Sofie Løfmark Jensen |
2004 |
0494AW |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:30.70 |
271 |
6 |
Daniella Anderson |
2006 |
|
SOLRØD |
|
25m |
1:31.32 |
303 |
7 |
Charlotte Hjortshøj |
2006 |
0658AP |
SOLRØD |
|
25m |
1:32.70 |
233 |
8 |
Jasmin Danielsen |
2001 |
0108BD |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:33.67 |
98 |
9 |
Maddie Evers Kokholm |
2008 |
0858AF |
GSK |
|
25m |
1:36.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
190 |
0 |
Viola Brandt-Brofeldt |
2006 |
0664AN |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:26.72 |
231 |
1 |
Sofia Mohammadi |
2005 |
0552AW |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:26.30 |
170 |
2 |
Laura Cecilie Salling |
2006 |
0678AE |
LYNGBY |
|
50m |
1:25.38 |
158 |
3 |
Frederikke Elster |
2004 |
0404AY |
LYNGBY |
|
50m |
1:23.83 |
274 |
4 |
Caroline Rygaard Hansen |
2006 |
0632AL |
SOLRØD |
|
50m |
1:19.85 |
277 |
5 |
Sofie Marie Kofoed-Hansen |
2002 |
|
SOLRØD |
|
25m |
1:20.41 |
229 |
6 |
Camilla Erdal |
2002 |
0226AJ |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:23.86 |
110 |
7 |
Maila Anker |
2007 |
0784AF |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:25.60 |
163 |
8 |
Marie Juul-Olsen |
2004 |
0426AW |
LYNGBY |
|
25m |
1:26.39 |
282 |
9 |
Amanda L. Munch-Jensen |
2005 |
|
SOLRØD |
|
50m |
1:27.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
164 |
0 |
Kathrine E. Larsen |
2005 |
0584AM |
LYNGBY |
|
50m |
1:18.79 |
1 |
1 |
Laura Buchmann |
2004 |
0424AV |
AIF |
|
25m |
1:17.77 |
44 |
2 |
Silja Mortensen |
2003 |
0342AU |
VAT CPH |
|
25m |
1:16.38 |
290 |
3 |
Julie Silberg |
2002 |
0264AD |
SOLRØD |
|
25m |
1:13.53 |
128 |
4 |
Frederikke B. Hansen |
2005 |
0532AE |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:12.58 |
281 |
5 |
Natacha Munch |
2005 |
0506AD |
SOLRØD |
|
25m |
1:13.51 |
295 |
6 |
Nikoline Victoria Sass |
1999 |
9914AR |
SOLRØD |
|
25m |
1:15.78 |
162 |
7 |
Asta Højberg |
2005 |
0546AB |
LYNGBY |
|
25m |
1:17.51 |
56 |
8 |
Helena Fogh Kronborg |
2005 |
0506AK |
VAT CPH |
|
25m |
1:18.61 |
165 |
9 |
Kaisa Falkenberg Lending |
2005 |
0504AM |
LYNGBY |
|
50m |
1:18.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
152 |
0 |
Andrea Holm Sørensen |
2005 |
0518AJ |
HERLUFSHOL |
|
50m |
1:12.04 |
293 |
1 |
Lærke Samsø Svenningsen |
2002 |
0206AW |
SOLRØD |
|
25m |
1:11.33 |
47 |
2 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VAT CPH |
|
25m |
1:09.22 |
301 |
3 |
Josephine B. U. Danielsen |
2003 |
0326AD |
VAT CPH |
|
50m |
1:07.63 |
116 |
4 |
Emma Bækgaard |
2002 |
0262AS |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:03.59 |
48 |
5 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VAT CPH |
|
25m |
1:07.03 |
53 |
6 |
Astrid Høffer |
2004 |
0438AB |
VAT CPH |
|
25m |
1:08.92 |
283 |
7 |
Silje Juhl Nielsen |
2003 |
0316BE |
SOLRØD |
|
25m |
1:10.45 |
49 |
8 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VAT CPH |
|
50m |
1:11.82 |
63 |
9 |
Anna Andersen |
2007 |
0732AK |
VI39 |
|
25m |
1:12.26 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
16 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH |
Udskriftstidspunkt |
22:54 |
|