Program for Efterårsstævne
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Lørdag
Seedede heat Løb 2
|
Stævne navn |
Efterårsstævne 2017 |
|
Udskriftsdato |
16 november 2017 |
|
|
Stævne by |
Taastrup |
|
Udskriftstidspunkt |
22:54 |
|
|
Arrangør |
STT |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
18 november 2017 |
|
|
|
|
Løb 2, 100m Frisvømning Herrer |
Finaler (5) |
Sponseret af Mads Bonderrup A/S Vognmandsforretning, Hedehusene |
|
Vejledende starttid 09:46 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
255 |
0 |
Oliver Lycik |
2006 |
0607AK |
VATCPH-STT |
|
50m |
|
243 |
1 |
Magnus Bæklund Thygesen |
2003 |
|
VATCPH-STT |
|
50m |
|
294 |
2 |
Frederik Vedtofte |
2009 |
|
SOLRØD |
|
25m |
2:05.22 |
83 |
3 |
William Bugge |
2008 |
0899AC |
GSK |
|
25m |
2:02.87 |
3 |
4 |
Vitus Schrøder Esmann |
2008 |
0809AE |
AIF |
|
50m |
2:00.00 |
194 |
5 |
Jonas Hennings Lindhardt |
2007 |
0763AH |
VAT CPH-MK |
|
25m |
2:01.14 |
253 |
6 |
Toke Hjalholt |
2007 |
0743AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
2:04.59 |
81 |
7 |
Jonathan V Ahm-Jantzen |
2009 |
0949AA |
GSK |
|
25m |
2:09.30 |
247 |
8 |
Christian Skriver |
2004 |
|
VATCPH-STT |
|
50m |
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
254 |
0 |
Lau Gerner Knudsen |
2007 |
0773AF |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:56.60 |
304 |
1 |
Niels-Peter Hjortshøj |
2006 |
0677AK |
SOLRØD |
|
25m |
1:49.70 |
297 |
2 |
Max Kirkeskov Villadsen |
2006 |
|
SOLRØD |
|
25m |
1:41.58 |
178 |
3 |
Asbjørn Brandt-Lassen |
2006 |
|
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:38.95 |
139 |
4 |
Emil Lejbølle |
2007 |
0769AB |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:31.16 |
180 |
5 |
Daniel Poulsen |
2005 |
0573AJ |
VAT CPH-MK |
|
25m |
1:36.90 |
85 |
6 |
Tristan Nygaard |
2008 |
0891AD |
GSK |
|
25m |
1:39.05 |
126 |
7 |
Tobias Christiansen |
2006 |
0625AK |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:43.74 |
205 |
8 |
Oscar David Morthorst |
2007 |
0753AF |
TRITON B |
|
25m |
1:51.45 |
94 |
9 |
Gustav Jørgensen |
2009 |
0959AA |
GSK |
|
25m |
1:57.26 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
203 |
0 |
Emil Koch Juhl |
2006 |
0623AG |
TRITON B |
|
25m |
1:28.22 |
70 |
1 |
Mathias Johansen |
2007 |
0723AF |
VI39 |
|
25m |
1:26.61 |
291 |
2 |
Thor Bjørn Skinne |
2003 |
0363AQ |
SOLRØD |
|
25m |
1:23.55 |
169 |
3 |
Jonathan Piontek |
2005 |
0525AG |
LYNGBY |
|
50m |
1:18.87 |
262 |
4 |
Lucas Linnebjerg |
2003 |
0305AR |
VORDINGB |
|
25m |
1:16.67 |
242 |
5 |
Victor Schnabelrauch |
2003 |
0331AS |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:18.75 |
161 |
6 |
Jakob Nikolai Haldan |
2006 |
0609AC |
LYNGBY |
|
50m |
1:19.60 |
79 |
7 |
Frederik Vestergaard |
2006 |
0675AK |
VI39 |
|
25m |
1:25.18 |
249 |
8 |
Bjarke Søndergaard Jensen |
2004 |
0493AR |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:27.95 |
156 |
9 |
Mads Emil Christiansen |
2006 |
0611AH |
LYNGBY |
|
50m |
1:29.11 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
17 |
0 |
Emil Strandquist |
2005 |
0549AE |
AIF |
|
25m |
1:15.12 |
173 |
1 |
Kasper Thorn |
2004 |
0401AH |
LYNGBY |
|
25m |
1:11.62 |
114 |
2 |
Marcus Artmann |
2002 |
0277AQ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:09.54 |
16 |
3 |
Mathias Simoni |
2002 |
0281AS |
AIF |
|
50m |
1:08.95 |
78 |
4 |
Sebastian Rendlev |
2005 |
0547AB |
VI39 |
|
25m |
1:08.67 |
238 |
5 |
Mikkel Brundert Hansen |
2002 |
0247AT |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:08.87 |
270 |
6 |
Benjamin Koch Andersen |
2004 |
|
SOLRØD |
|
25m |
1:09.49 |
57 |
7 |
Alexander Cueto Rasmussen |
2004 |
0471AH |
VAT CPH |
|
25m |
1:10.91 |
141 |
8 |
Sylvester Wichmann Meisne |
2005 |
0567AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
1:13.99 |
58 |
9 |
Jonas Vollquartz Svensson |
2004 |
0413AE |
VAT CPH |
|
25m |
1:15.94 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
237 |
0 |
Oliver Skadhauge |
2002 |
0297AG |
VATCPH-STT |
|
25m |
1:06.64 |
172 |
1 |
Oliver Sperling |
2004 |
0417AC |
LYNGBY |
|
25m |
1:04.26 |
276 |
2 |
Morten Kilhof |
2000 |
0037AJ |
SOLRØD |
|
25m |
1:02.41 |
122 |
3 |
Mads Lünell Bruhn |
1998 |
9871AQ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
56.67 |
140 |
4 |
Magnus Løhr |
2001 |
0173AJ |
HERLUFSHOL |
|
25m |
54.70 |
129 |
5 |
Mads Ingeman Hansen |
1997 |
9719AC |
HERLUFSHOL |
|
25m |
55.83 |
261 |
6 |
Jonathan F. K. Jensen |
2002 |
0263AO |
VORDINGB |
|
25m |
59.95 |
285 |
7 |
Mathias Petersen |
1999 |
9945AU |
SOLRØD |
|
25m |
1:03.15 |
52 |
8 |
Andreas Stampe Dalgaard |
2004 |
0449AD |
VAT CPH |
|
25m |
1:04.71 |
65 |
9 |
Anders Gaard |
2006 |
0683AB |
VI39 |
|
25m |
1:07.22 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
16 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH |
Udskriftstidspunkt |
22:54 |
|