Startliste for Efterårsstævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Løb 1, 100m Frisvømning Damer |
Sponseret af Dannebrog Skilte/Reklame, Sengeløse |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 1918-2004 |
1 | 116 | Bækgaard Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0262AS | 25 m | 1:03.59 | |
2 | 48 | Hartvig-Olsen Clara | 2004 | VAT CPH | 0402AP | 25 m | 1:07.03 | |
3 | 301 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | VAT CPH | 0326AD | 50 m | 1:07.63 | |
4 | 53 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 25 m | 1:08.92 | |
5 | 283 | Nielsen Silje Juhl | 2003 | SOLRØD | 0316BE | 25 m | 1:10.45 | |
6 | 293 | Svenningsen Lærke Samsø | 2002 | SOLRØD | 0206AW | 25 m | 1:11.33 | |
7 | 290 | Silberg Julie | 2002 | SOLRØD | 0264AD | 25 m | 1:13.53 | |
8 | 295 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 1:15.78 | |
9 | 44 | Mortensen Silja | 2003 | VAT CPH | 0342AU | 25 m | 1:16.38 | |
10 | 1 | Buchmann Laura | 2004 | AIF | 0424AV | 25 m | 1:17.77 | |
11 | 277 | Kofoed-Hansen Sofie Marie | 2002 | SOLRØD | 25 m | 1:20.41 | ||
12 | 158 | Elster Frederikke | 2004 | LYNGBY | 0404AY | 50 m | 1:23.83 | |
13 | 229 | Erdal Camilla | 2002 | VATCPH-STT | 0226AJ | 25 m | 1:23.86 | |
14 | 163 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 25 m | 1:26.39 | |
15 | 133 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 1:30.70 | |
16 | 233 | Danielsen Jasmin | 2001 | VATCPH-STT | 0108BD | 25 m | 1:33.67 | |
17 | 280 | Lund Mathilde | 2004 | SOLRØD | 0628AP | 25 m | 1:39.28 |
Årg. 2005-2006 |
1 | 47 | Hansen Liva Lund | 2005 | VAT CPH | 0542AE | 25 m | 1:09.22 | |
2 | 49 | Køhn Annika | 2005 | VAT CPH | 0596AK | 50 m | 1:11.82 | |
3 | 152 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 50 m | 1:12.04 | |
4 | 128 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:12.58 | |
5 | 281 | Munch Natacha | 2005 | SOLRØD | 0506AD | 25 m | 1:13.51 | |
6 | 162 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 25 m | 1:17.51 | |
7 | 56 | Kronborg Helena Fogh | 2005 | VAT CPH | 0506AK | 25 m | 1:18.61 | |
8 | 164 | Larsen Kathrine E. | 2005 | LYNGBY | 0584AM | 50 m | 1:18.79 | |
9 | 165 | Lending Kaisa Falkenberg | 2005 | LYNGBY | 0504AM | 50 m | 1:18.88 | |
10 | 274 | Hansen Caroline Rygaard | 2006 | SOLRØD | 0632AL | 50 m | 1:19.85 | |
11 | 170 | Salling Laura Cecilie | 2006 | LYNGBY | 0678AE | 50 m | 1:25.38 | |
12 | 231 | Mohammadi Sofia | 2005 | VATCPH-STT | 0552AW | 25 m | 1:26.30 | |
13 | 190 | Brandt-Brofeldt Viola | 2006 | VAT CPH-MK | 0664AN | 25 m | 1:26.72 | |
14 | 282 | Munch-Jensen Amanda L. | 2005 | SOLRØD | 50 m | 1:27.22 | ||
15 | 159 | Elster Marie | 2006 | LYNGBY | 0614AE | 50 m | 1:28.87 | |
16 | 271 | Anderson Daniella | 2006 | SOLRØD | 25 m | 1:31.32 | ||
17 | 287 | Ribjerg Sofie Ammentorp | 2006 | SOLRØD | 0641AR | 25 m | 1:32.47 | |
18 | 303 | Hjortshøj Charlotte | 2006 | SOLRØD | 0658AP | 25 m | 1:32.70 | |
19 | 211 | West Daniella Li | 2006 | TRITON B | 0664AI | 25 m | 1:33.09 | |
20 | 292 | Spang Emma | 2006 | SOLRØD | 0648AQ | 25 m | 1:44.70 | |
21 | 218 | Schnabelrauch Signe | 2006 | VATCPH-STT | 0606AP | 25 m | 1:48.93 | |
22 | 269 | Kyhnæb Celina Bruhn | 2006 | VATCPH-STT | 0626AK | 50 m | 1:49.45 | |
23 | 8 | Kjær Rebecca | 2006 | AIF | 0696AQ | 25 m | 1:53.33 |
Årg. 2007-2008 |
1 | 110 | Anker Maila | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AF | 25 m | 1:25.60 | |
2 | 223 | Madsen Isabella M. | 2007 | VATCPH-STT | 0798AA | 25 m | 1:30.91 | |
3 | 64 | Andersen Maja | 2007 | VI39 | 0748AP | 25 m | 1:34.31 | |
4 | 98 | Kokholm Maddie Evers | 2008 | GSK | 0858AF | 25 m | 1:36.92 | |
5 | 18 | Strandquist Marie | 2007 | AIF | 0738AA | 25 m | 1:40.48 | |
6 | 187 | Wojtaszewski Regitze | 2007 | VAT CPH-MK | 0734AN | 25 m | 1:42.90 | |
7 | 92 | Hansson Smilla | 2008 | GSK | 0842AD | 25 m | 1:45.53 | |
8 | 97 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 1:52.51 | |
9 | 273 | Gammelgaard Esther | 2007 | SOLRØD | 25 m | 1:52.95 | ||
10 | 195 | Lyse Ellen | 2007 | VAT CPH-MK | 25 m | 1:57.05 | ||
11 | 107 | Zornhagen Emma Westarp | 2007 | GSK | 0794AJ | 25 m | 1:58.54 | |
12 | 191 | Jacobsen Maya | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 2:00.00 | ||
13 | 192 | Kestenholz Emma | 2007 | VAT CPH-MK | 50 m | 2:00.00 | ||
14 | 103 | Rasmussen Klara | 2008 | GSK | 0868AG | 50 m | ||
15 | 135 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 50 m | ||
16 | 200 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 50 m | |||
17 | 204 | Kath Julie Withøft | 2008 | TRITON B | 50 m | |||
18 | 208 | Stender Mathilde Birn | 2008 | TRITON B | 50 m | |||
19 | 220 | Møller Amalie | 2007 | VATCPH-STT | 0762AK | 50 m |
Årg. 2009-2018 |
1 | 96 | Kure Vega Deneke | 2009 | GSK | 0994AB | 25 m | 2:21.17 | |
2 | 90 | Enemærke Asta Kruse | 2010 | GSK | 50 m | |||
3 | 91 | Enemærke Ella Kruse | 2010 | GSK | 50 m | |||
4 | 99 | Meyer Natalie | 2009 | GSK | 0944AC | 50 m | ||
5 | 101 | Nielsen Maja | 2009 | GSK | 50 m | |||
6 | 102 | Postgaard Rosalina M. | 2010 | GSK | 1088AA | 50 m | ||
7 | 104 | Schledermann Ann-Louise | 2009 | GSK | 0964AC | 50 m | ||
8 | 105 | Schmidt Lisa Koerver | 2009 | GSK | 0916AB | 50 m |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 18 november 2017 |
Licens til Swim Team Taastrup - VATCPH | Udskriftstidspunkt | 09:08 |