Ohjelma 110-vuotis juhlauinnit
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kilpailu
# | Laji | Vaihe | Yhteistyökumppani | Osallistujaluettelo | Erälista |
---|---|---|---|---|---|
1 | 50m PU N Kutsukilpailu | Suorafinaali | PKO | Osallistujaluettelo | Erälista |
2 | 50m PU M kutsukilpailu | Suorafinaali | IIVARI MONONEN | Osallistujaluettelo | Erälista |
3 | 50m VU N masters | Suorafinaali | KARJALAINEN | Osallistujaluettelo | Erälista |
4 | 50m VU M masters | Suorafinaali | KARJALAINEN | Osallistujaluettelo | Erälista |
5 | 200m Vapaauinti Naiset | Suorafinaali | NANOCOMP | Osallistujaluettelo | Erälista |
6 | 200m Vapaauinti Miehet | Suorafinaali | NANOCOMP | Osallistujaluettelo | Erälista |
7 | 50m Selkäuinti Naiset | Suorafinaali | XEROX PARTNER JOENSUU | Osallistujaluettelo | Erälista |
8 | 50m Selkäuinti Miehet | Suorafinaali | KULJETUSLIIKE E MÄKINEN | Osallistujaluettelo | Erälista |
9 | 50m SU N kutsukilpailu | Suorafinaali | FABRIK | Osallistujaluettelo | Erälista |
10 | 50m SU M kutsukilpailu | Suorafinaali | INTERSPORT | Osallistujaluettelo | Erälista |
11 | 100m Perhosuinti Naiset | Suorafinaali | POHJOIS-KARJALAN KTK | Osallistujaluettelo | Erälista |
12 | 100m Perhosuinti Miehet | Suorafinaali | RAKENNUSLIIKE ANRES | Osallistujaluettelo | Erälista |
13 | 50m Rintauinti Naiset | Suorafinaali | POHJOIS-KARJALAN SÄHKÖ | Osallistujaluettelo | Erälista |
14 | 50m Rintauinti Miehet | Suorafinaali | LIEKSAN SAHA | Osallistujaluettelo | Erälista |
15 | 100m Vapaauinti Naiset | Suorafinaali | JOKIKONE | Osallistujaluettelo | Erälista |
16 | 100m Vapaauinti Miehet | Suorafinaali | AUTOTALO LAAKKONEN | Osallistujaluettelo | Erälista |
17 | 50m RU N kutsukilpailu | Suorafinaali | VATUPASSI | Osallistujaluettelo | Erälista |
18 | 50m RU M kutsukilpailu | Suorafinaali | EURO-EXIME | Osallistujaluettelo | Erälista |
19 | 100m Sekauinti Naiset | Suorafinaali | FYSIOS | Osallistujaluettelo | Erälista |
20 | 100m Sekauinti Miehet | Suorafinaali | TRITANIUM FINLAND | Osallistujaluettelo | Erälista |
21 | 100m Selkäuinti Naiset | Suorafinaali | LVI-PALVELU KURKINEN | Osallistujaluettelo | Erälista |
22 | 100m Selkäuinti Miehet | Suorafinaali | JOEN TALO | Osallistujaluettelo | Erälista |
23 | 50m VU N kutsukilpailu | Suorafinaali | ITÄ-SUOMEN LIIKUNTAOPISTO | Osallistujaluettelo | Erälista |
24 | 50m VU M kutsukilpailu | Suorafinaali | KAIVOSPUU | Osallistujaluettelo | Erälista |
25 | 50m Perhosuinti Naiset | Suorafinaali | JOENSUUN LAIVAUS | Osallistujaluettelo | Erälista |
26 | 50m Perhosuinti Miehet | Suorafinaali | IF | Osallistujaluettelo | Erälista |
27 | 100m Rintauinti Naiset | Suorafinaali | HKK-KULJETUS | Osallistujaluettelo | Erälista |
28 | 100m Rintauinti Miehet | Suorafinaali | ASIANAJOTOIMISTO SURAKKA | Osallistujaluettelo | Erälista |
29 | 50m Vapaauinti Naiset | Suorafinaali | OP JASTO OY | Osallistujaluettelo | Erälista |
30 | 50m Vapaauinti Miehet | Suorafinaali | VARMA | Osallistujaluettelo | Erälista |
31 | 200m SKU N kutsukilpailu | Suorafinaali | JOENSUUN KAUPPA JA KONE | Osallistujaluettelo | Erälista |
32 | 200m SKU M kutsukilpailu | Suorafinaali | SCANPOLE | Osallistujaluettelo | Erälista |
33 | 4X50m Sekauinti Naiset | Suorafinaali | KARJALAINEN | Osallistujaluettelo | Erälista |
34 | 4X50m Sekauinti Miehet | Suorafinaali | PIHLAJALINNA ITE | Osallistujaluettelo | Erälista |