Startliste for Tureberg knatte cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
7 |
50 m bröstsim po C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Club |
Born |
License |
Pool |
Time |
Status |
|
1 |
204 |
|
Daniel Bebenek |
Täby Sim |
2006 |
AC4706 |
25m |
43.74 |
|
|
|
|
|
2 |
257 |
|
Benjamin Todorovac Hallongren |
Täby Sim |
2006 |
AM7706 |
25m |
45.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
92 |
|
William Hamilton |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
45.84 |
|
|
|
2006 |
AM2706 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
210 |
|
Elvin Degerbalkan |
Täby Sim |
2006 |
AH6106 |
25m |
46.32 |
|
|
|
|
|
5 |
304 |
|
Filip Olsson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
25m |
46.35 |
|
|
|
2006 |
AM4506 |
|
|
|
|
6 |
213 |
|
Sixten Ersson |
Täby Sim |
2007 |
AD5307 |
25m |
47.25 |
|
|
|
|
|
7 |
50 |
|
Gabriel Klinge |
Skuru Idrottsklubb |
2006 |
AS0506 |
25m |
50.68 |
|
|
|
|
|
8 |
85 |
|
Casper Drozdz |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
52.89 |
|
|
|
2006 |
AG2306 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
275 |
|
Teodor Berglund |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
AM7306 |
25m |
53.99 |
|
|
|
|
|
10 |
262 |
|
Edward Watson |
Täby Sim |
|
|
25m |
54.44 |
|
|
|
2008 |
AC8108 |
|
|
|
|
11 |
264 |
|
William Zhao |
Täby Sim |
2006 |
AN8306 |
25m |
54.77 |
|
|
|
|
|
12 |
102 |
|
Hugo Patrikson |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AJ6506 |
25m |
56.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
223 |
|
Albin Holmgren |
Täby Sim |
2009 |
AA9309 |
25m |
56.41 |
|
|
|
|
|
14 |
237 |
|
Carl Olsson |
Täby Sim |
2008 |
AE5708 |
25m |
59.04 |
|
|
|
|
|
15 |
156 |
|
Axel Mickelsson |
Turebergs Simklubb |
|
|
25m |
59.24 |
|
|
|
2006 |
AC4506 |
|
|
|
|
16 |
248 |
|
Yichen SUN |
Täby Sim |
2007 |
AK8707 |
50m |
59.33 |
|
|
|
|
|
17 |
343 |
|
Hampus Hjort |
Järfälla Simsällskap |
2006 |
AN6906 |
25m |
1:00.69 |
LATE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
63 |
|
Konstantinos Georgiadis Thriskos |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AC2307 |
25m |
1:01.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
77 |
|
Rasmus Öst |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AE3507 |
25m |
1:02.34 |
|
|
|
|
|
20 |
270 |
|
Vide Kling |
Åkersberga Simsällskap |
|
|
25m |
1:03.03 |
|
|
|
2007 |
AA8907 |
|
|
|
|
21 |
348 |
|
Victor Sundberg |
Järfälla Simsällskap |
2006 |
AK2906 |
25m |
1:04.69 |
LATE |
|
22 |
78 |
|
Hugo Östling |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AK8107 |
25m |
1:07.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
68 |
|
Vidar Karlström |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AK7107 |
50m |
1:08.80 |
|
|
|
|
|
24 |
49 |
|
Casper Klinge |
Skuru Idrottsklubb |
2008 |
AH7108 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
61 |
|
Gustav Bernhardsson |
Spårvägen Simförening |
2009 |
AB6509 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
62 |
|
Brian Eriksson |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AF1907 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
70 |
|
Wilmer Riisgaard |
Spårvägen Simförening |
2006 |
AR1506 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
72 |
|
Japheth Shewa |
Spårvägen Simförening |
|
|
25m |
|
|
|
|
2007 |
AL1507 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: IC Control Media & Sport |
|
|
|
|
|
|
|
|