Program för Tureberg knatte cup 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
17 |
100m frisim fl C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Club |
Born |
License |
Pool |
Time |
Status |
|
1 |
87 |
|
Elvira Flores |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AD9606 |
50m |
1:13.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
46 |
|
Alva Furingsten |
Skuru Idrottsklubb |
2006 |
AH5806 |
25m |
1:15.75 |
|
|
|
|
|
3 |
23 |
|
Malva Eriksson |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
25m |
1:15.76 |
|
|
|
2006 |
AA8406 |
|
|
|
|
4 |
51 |
|
Nora Kovacs |
Skuru Idrottsklubb |
2006 |
AP8406 |
25m |
1:16.95 |
|
|
|
|
|
5 |
91 |
|
Vida Haesert |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AN0206 |
25m |
1:17.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
207 |
|
Amanda Björklund |
Täby Sim |
2006 |
AF1606 |
25m |
1:17.61 |
|
|
|
|
|
7 |
100 |
|
Sofia Lövqvist |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AN2206 |
25m |
1:20.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
3 |
|
Rebecka Barkvall |
Danderyds Simförening |
2007 |
AK8807 |
25m |
1:20.48 |
|
|
|
|
|
9 |
311 |
|
Nea Tiger Armelius |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
AQ7806 |
25m |
1:22.52 |
|
|
|
|
|
10 |
225 |
|
Emmy Hällkvist |
Täby Sim |
|
|
50m |
1:25.01 |
|
|
|
2008 |
AF0208 |
|
|
|
|
11 |
230 |
|
Rose Li |
Täby Sim |
2006 |
AV1806 |
25m |
1:25.89 |
|
|
|
|
|
12 |
144 |
|
Maria Krejci |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AC6606 |
25m |
1:26.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
167 |
|
Vera Popova |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AN9406 |
25m |
1:26.96 |
|
|
|
|
|
14 |
1 |
|
Julia Anttila |
Danderyds Simförening |
2006 |
BA9606 |
25m |
1:27.71 |
|
|
|
|
|
15 |
154 |
|
Julia Marklund |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AO4206 |
25m |
1:29.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
271 |
|
Tyra Korent |
Åkersberga Simsällskap |
2006 |
AC2206 |
25m |
1:29.37 |
|
|
|
|
|
17 |
209 |
|
Deniz Degerbalkan |
Täby Sim |
2006 |
AP3406 |
50m |
1:30.29 |
|
|
|
|
|
18 |
297 |
|
Emilia Lingman |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
BI3806 |
50m |
1:30.56 |
|
|
|
|
|
19 |
95 |
|
Nellie Häger |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AN8206 |
25m |
1:30.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
163 |
|
Ebba Näsvall |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AW7406 |
25m |
1:31.00 |
|
|
|
|
|
21 |
290 |
|
Leah Ishaq |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
AO6406 |
25m |
1:31.41 |
|
|
|
|
|
22 |
263 |
|
Linnea Wiberg |
Täby Sim |
2006 |
AV1406 |
50m |
1:31.43 |
|
|
|
|
|
23 |
75 |
|
Iris Wik |
Spårvägen Simförening |
2006 |
BC8406 |
25m |
1:31.54 |
|
|
|
|
|
24 |
6 |
|
Hanna Bolinder |
Danderyds Simförening |
2006 |
BD4206 |
25m |
1:32.86 |
|
|
|
|
|
25 |
231 |
|
Amanda Lindberg |
Täby Sim |
2006 |
AP7206 |
25m |
1:33.13 |
|
|
|
|
|
26 |
122 |
|
Emilia Buchgeister |
Turebergs Simklubb |
|
|
25m |
1:33.71 |
|
|
|
2006 |
AQ5406 |
|
|
|
|
27 |
289 |
|
Amanda Hörberg |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
BB8806 |
50m |
1:35.37 |
|
|
|
|
|
28 |
47 |
|
Tilde Furingsten |
Skuru Idrottsklubb |
2008 |
AC6408 |
50m |
1:35.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
201 |
|
Emma Alsén |
Täby Sim |
2007 |
AJ5207 |
25m |
1:36.27 |
|
|
|
|
|
30 |
316 |
|
Danielle Youssef |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
AY3206 |
25m |
1:39.22 |
|
|
|
|
|
31 |
45 |
|
Linnea Farrar |
Skuru Idrottsklubb |
2006 |
BK8206 |
25m |
1:40.94 |
|
|
|
|
|
32 |
8 |
|
Mikaela Erneholm |
Danderyds Simförening |
2006 |
BA7606 |
25m |
1:41.18 |
|
|
|
|
|
33 |
185 |
|
Ida Söderlund |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AQ2406 |
25m |
1:41.44 |
|
|
|
|
|
34 |
76 |
|
Elin Yavuz |
Spårvägen Simförening |
|
|
25m |
1:41.45 |
|
|
|
2007 |
AW9807 |
|
|
|
|
35 |
71 |
|
Lea Rosenholm |
Spårvägen Simförening |
2006 |
BH0606 |
25m |
1:42.20 |
|
|
|
|
|
36 |
282 |
|
Lova Deilert |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
BB7806 |
25m |
1:43.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
9 |
|
Ziyi Fang |
Danderyds Simförening |
2006 |
AX1806 |
25m |
1:44.53 |
|
|
|
|
|
38 |
73 |
|
Moa Slättegård |
Spårvägen Simförening |
2006 |
BL8406 |
25m |
1:44.65 |
|
|
|
|
|
39 |
159 |
|
Tina Najafzadeh |
Turebergs Simklubb |
2006 |
BI3406 |
25m |
1:44.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
67 |
|
Engla Hellenius |
Spårvägen Simförening |
2008 |
AA2808 |
25m |
1:46.98 |
|
|
|
|
|
41 |
69 |
|
Smilla Palmborg |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AR9807 |
50m |
1:49.49 |
|
|
|
|
|
42 |
143 |
|
Maria Klingenstierna |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AS7606 |
25m |
1:50.74 |
|
|
|
|
|
43 |
57 |
|
Aurora Pinho |
Skuru Idrottsklubb |
2006 |
BJ3206 |
25m |
1:50.87 |
|
|
|
|
|
44 |
66 |
|
Julia Hellberg |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AR8607 |
25m |
1:54.17 |
|
|
|
|
|
45 |
53 |
|
Signe Mueller |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
25m |
|
|
|
|
2007 |
AZ5207 |
|
|
|
|
|
46 |
116 |
|
Emma Arnö |
Turebergs Simklubb |
2008 |
AB6608 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
135 |
|
Lilian Holfve |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AC3207 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
148 |
|
Moa Larsson |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AR0407 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
165 |
|
Ella Omazic |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AG2407 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
187 |
|
Joanna Terander |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AO9607 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
272 |
|
Karolina Tylets |
Åkersberga Simsällskap |
2006 |
BA9806 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
277 |
|
Elise Blomström |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
BF3806 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
350 |
|
Selin Sahin |
Turebergs Simklubb |
|
|
25m |
|
LATE |
|
|
2005 |
AO8405 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: IC Control Media & Sport |
|
|
|
|
|
|
|
|