Startliste for Tureberg knatte cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Start list |
|
8 |
50 m bröstsim fl C |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Club |
Born |
License |
Pool |
Time |
Status |
|
1 |
91 |
|
Vida Haesert |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2006 |
AN0206 |
25m |
42.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
290 |
|
Leah Ishaq |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
AO6406 |
25m |
44.07 |
|
|
|
|
|
3 |
95 |
|
Nellie Häger |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
44.81 |
|
|
|
2006 |
AN8206 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
272 |
|
Karolina Tylets |
Åkersberga Simsällskap |
2006 |
BA9806 |
25m |
45.03 |
|
|
|
|
|
5 |
263 |
|
Linnea Wiberg |
Täby Sim |
|
|
25m |
46.21 |
|
|
|
2006 |
AV1406 |
|
|
|
|
6 |
46 |
|
Alva Furingsten |
Skuru Idrottsklubb |
2006 |
AH5806 |
25m |
46.28 |
|
|
|
|
|
7 |
279 |
|
Wilma Danielsson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
AJ1206 |
25m |
47.18 |
|
|
|
|
|
8 |
23 |
|
Malva Eriksson |
Gustavsbergs Simsällskap |
|
|
25m |
47.37 |
|
|
|
2006 |
AA8406 |
|
|
|
|
9 |
316 |
|
Danielle Youssef |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
AY3206 |
25m |
47.63 |
|
|
|
|
|
10 |
312 |
|
Cornelia Utgren |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2007 |
AL6207 |
25m |
47.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
3 |
|
Rebecka Barkvall |
Danderyds Simförening |
2007 |
AK8807 |
25m |
49.03 |
|
|
|
|
|
12 |
8 |
|
Mikaela Erneholm |
Danderyds Simförening |
2006 |
BA7606 |
25m |
49.60 |
|
|
|
|
|
13 |
75 |
|
Iris Wik |
Spårvägen Simförening |
2006 |
BC8406 |
50m |
49.65 |
|
|
|
|
|
14 |
54 |
|
Louise Mårtensson |
Skuru Idrottsklubb |
2006 |
AL6606 |
50m |
49.69 |
|
|
|
|
|
15 |
291 |
|
Alice Jeansson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2008 |
AI7408 |
25m |
50.17 |
|
|
|
|
|
16 |
81 |
|
Emelie Bilands |
Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
50.33 |
|
|
|
2006 |
AN4206 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
217 |
|
Hanna Gong |
Täby Sim |
2007 |
AN2807 |
25m |
50.85 |
|
|
|
|
|
18 |
222 |
|
Beatrice Hlawatsch |
Täby Sim |
2007 |
AN1807 |
25m |
51.09 |
|
|
|
|
|
19 |
59 |
|
Alicia Ståhlberg |
Skuru Idrottsklubb |
2007 |
AS5207 |
25m |
51.75 |
|
|
|
|
|
20 |
121 |
|
Klara Broms |
Turebergs Simklubb |
2006 |
BC8206 |
25m |
51.80 |
|
|
|
|
|
21 |
148 |
|
Moa Larsson |
Turebergs Simklubb |
|
|
25m |
52.15 |
|
|
|
2007 |
AR0407 |
|
|
|
|
22 |
230 |
|
Rose Li |
Täby Sim |
2006 |
AV1806 |
25m |
52.47 |
|
|
|
|
|
23 |
239 |
|
Stina Pedersen |
Täby Sim |
2007 |
AN5807 |
25m |
52.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
71 |
|
Lea Rosenholm |
Spårvägen Simförening |
2006 |
BH0606 |
25m |
52.60 |
|
|
|
|
|
25 |
306 |
|
Asta Revsäter |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2007 |
AP4607 |
25m |
52.75 |
|
|
|
|
|
26 |
167 |
|
Vera Popova |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AN9406 |
25m |
52.91 |
|
|
|
|
|
27 |
201 |
|
Emma Alsén |
Täby Sim |
2007 |
AJ5207 |
25m |
53.07 |
|
|
|
|
|
28 |
209 |
|
Deniz Degerbalkan |
Täby Sim |
2006 |
AP3406 |
50m |
53.22 |
|
|
|
|
|
29 |
199 |
|
Linnea Ahlberg |
Täby Sim |
|
|
25m |
53.48 |
|
|
|
2007 |
AN3807 |
|
|
|
|
30 |
231 |
|
Amanda Lindberg |
Täby Sim |
2006 |
AP7206 |
50m |
53.56 |
|
|
|
|
|
31 |
289 |
|
Amanda Hörberg |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
BB8806 |
25m |
53.72 |
|
|
|
|
|
32 |
282 |
|
Lova Deilert |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
|
25m |
53.94 |
|
|
|
2006 |
BB7806 |
|
|
|
|
33 |
45 |
|
Linnea Farrar |
Skuru Idrottsklubb |
2006 |
BK8206 |
25m |
54.14 |
|
|
|
|
|
34 |
157 |
|
Emma Molin |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AI2206 |
25m |
54.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
162 |
|
Carolina Norén |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AO5206 |
25m |
54.31 |
|
|
|
|
|
36 |
143 |
|
Maria Klingenstierna |
Turebergs Simklubb |
2006 |
AS7606 |
25m |
54.34 |
|
|
|
|
|
37 |
234 |
|
Tuva Lundberg |
Täby Sim |
2006 |
AJ6406 |
25m |
54.58 |
|
|
|
|
|
38 |
9 |
|
Ziyi Fang |
Danderyds Simförening |
2006 |
AX1806 |
25m |
54.78 |
|
|
|
|
|
39 |
288 |
|
Anna Gomez |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2007 |
AW0807 |
25m |
55.40 |
|
|
|
|
|
40 |
175 |
|
Amanda Solén |
Turebergs Simklubb |
|
|
25m |
55.62 |
|
|
|
2007 |
AX8807 |
|
|
|
|
41 |
246 |
|
Hannah Sommar |
Täby Sim |
2007 |
AV9407 |
25m |
55.65 |
|
|
|
|
|
42 |
130 |
|
Edith Forsell |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AR3407 |
25m |
55.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
67 |
|
Engla Hellenius |
Spårvägen Simförening |
2008 |
AA2808 |
25m |
55.85 |
|
|
|
|
|
44 |
6 |
|
Hanna Bolinder |
Danderyds Simförening |
2006 |
BD4206 |
25m |
55.91 |
|
|
|
|
|
45 |
47 |
|
Tilde Furingsten |
Skuru Idrottsklubb |
2008 |
AC6408 |
25m |
55.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
300 |
|
Ida Muhic |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2007 |
AP8607 |
25m |
55.92 |
|
|
|
|
|
47 |
1 |
|
Julia Anttila |
Danderyds Simförening |
2006 |
BA9606 |
25m |
56.45 |
|
|
|
|
|
48 |
277 |
|
Elise Blomström |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
BF3806 |
25m |
57.68 |
|
|
|
|
|
49 |
349 |
|
Anna Malmring |
Spårvägen Simförening |
2006 |
BC4206 |
25m |
58.30 |
LATE |
|
50 |
112 |
|
Isabell Andersson |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AG3407 |
25m |
58.73 |
|
|
|
|
|
51 |
69 |
|
Smilla Palmborg |
Spårvägen Simförening |
|
|
50m |
59.48 |
|
|
|
2007 |
AR9807 |
|
|
|
|
52 |
66 |
|
Julia Hellberg |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AR8607 |
50m |
59.54 |
|
|
|
|
|
53 |
302 |
|
Olivia Nietzsche |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
BI2806 |
25m |
59.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
53 |
|
Signe Mueller |
Skuru Idrottsklubb |
2007 |
AZ5207 |
25m |
1:01.95 |
|
|
|
|
|
55 |
76 |
|
Elin Yavuz |
Spårvägen Simförening |
2007 |
AW9807 |
25m |
1:03.03 |
|
|
|
|
|
56 |
60 |
|
Amanda Widhe |
Skuru Idrottsklubb |
2007 |
AR5607 |
25m |
1:03.96 |
|
|
|
|
|
57 |
33 |
|
Jessica Andersson |
Järfälla Simsällskap |
2007 |
AR0807 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
56 |
|
Vera Papantoni |
Skuru Idrottsklubb |
2007 |
AY5607 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
57 |
|
Aurora Pinho |
Skuru Idrottsklubb |
|
|
25m |
|
|
|
|
2006 |
BJ3206 |
|
|
|
|
|
60 |
58 |
|
Li Stenmark |
Skuru Idrottsklubb |
2007 |
AY6207 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
64 |
|
Emelie Granhällen |
Spårvägen Simförening |
2008 |
AF1608 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
73 |
|
Moa Slättegård |
Spårvägen Simförening |
2006 |
BL8406 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
176 |
|
Matilda Solén |
Turebergs Simklubb |
2007 |
AX9807 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
200 |
|
Olivia Allert |
Täby Sim |
2007 |
AZ3407 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
212 |
|
Astrid Enbom |
Täby Sim |
2006 |
BL4806 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
259 |
|
Emma Wahlqvist |
Täby Sim |
2007 |
AZ3807 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
292 |
|
Vilma Jönsson |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
BM0206 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
294 |
|
Emma Klingh |
Solna Sundbyberg SS 04 |
2006 |
BL0606 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: IC Control Media & Sport |
|
|
|
|
|
|
|
|