Program för Masters SM 50m 2017, Umeå
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 19
|
Tävling |
Masters SM 2017 50 M |
|
Utskriftsdatum |
25 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Umeå |
|
Utskriftstid |
08:17 |
|
|
Arrangör |
Umeå SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 19, 200m Frisim Damer |
Finaler (4) |
Beräknad start 10:29 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Grupp |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
1 |
Marie Crisp |
1949 |
65-69 |
DANDERYD |
|
25m |
4:01.30 |
3 |
2 |
Kristina Fundberg |
1969 |
45-49 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
3:45.86 |
274 |
3 |
Margareth Timossi |
1966 |
50-54 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:18.87 |
29 |
4 |
Sara Jonsson |
1977 |
40-44 |
UMEÅ SS |
|
25m |
3:14.28 |
42 |
5 |
Elena Tsychkova |
1967 |
50-54 |
ÖSA |
|
50m |
3:18.17 |
81 |
6 |
Erika Nilsson |
1971 |
45-49 |
UMEÅ SS |
|
25m |
3:28.92 |
275 |
7 |
Monika Grel |
1976 |
40-44 |
SK NEPTUN |
|
50m |
3:52.59 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Grupp |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
1 |
Arlett Ballnus |
1974 |
40-44 |
UMEÅ SS |
|
50m |
2:55.05 |
111 |
2 |
Jennifer Linge |
1990 |
25-29 |
LASS |
|
25m |
2:51.20 |
215 |
3 |
Veronica Wenner |
1985 |
30-34 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:45.00 |
229 |
4 |
Neila Gaied |
1992 |
25-29 |
IKSU |
|
25m |
2:40.03 |
118 |
5 |
Lena Brunnberg |
1965 |
50-54 |
UPSALA S |
|
25m |
2:41.38 |
259 |
6 |
Camilla Rogala |
1970 |
45-49 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:45.00 |
108 |
7 |
Margareta Rainer |
1949 |
65-69 |
GÄVLE SS |
|
50m |
2:54.78 |
2 |
8 |
Natalia Valamoutopoulou |
1975 |
40-44 |
O.F.A.MAGN |
|
50m |
2:59.11 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Grupp |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
1 |
Carina Andersson |
1975 |
40-44 |
UPSALA S |
|
25m |
2:36.88 |
82 |
2 |
Birgitta Olofsson |
1967 |
50-54 |
UMEÅ SS |
|
50m |
2:35.56 |
206 |
3 |
Anne Mannela |
1963 |
50-54 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:35.35 |
30 |
4 |
Ingrid Lindelöw-Berntsson |
1964 |
50-54 |
UMEÅ SS |
|
50m |
2:34.97 |
258 |
5 |
Stina Svensson |
1973 |
40-44 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:35.00 |
11 |
6 |
Åsa Annerstedt |
1980 |
35-39 |
FALUN |
|
25m |
2:35.50 |
186 |
7 |
Helena Fältman |
1980 |
35-39 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:35.80 |
85 |
8 |
Jessica Åhlund |
1991 |
25-29 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:38.66 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Grupp |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
0 |
|
|
|
|
|
|
|
86 |
1 |
Anneli Larsson |
1968 |
45-49 |
UPSALA S |
|
25m |
2:31.53 |
109 |
2 |
Karin Elmberg |
1965 |
50-54 |
KSLS |
|
50m |
2:28.75 |
196 |
3 |
Johanna Zetterström |
1978 |
35-39 |
TÄBY SIM |
|
50m |
2:25.00 |
28 |
4 |
Camilla Johansson-Sponseller |
1974 |
40-44 |
UMEÅ SS |
|
50m |
2:18.29 |
101 |
5 |
Lina Norum |
1983 |
30-34 |
SANDVIKEN |
|
25m |
2:20.00 |
266 |
6 |
Ann-Louise Arktoft |
1964 |
50-54 |
SK NEPTUN |
|
50m |
2:28.72 |
208 |
7 |
Hannah Newsham |
1979 |
35-39 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:30.63 |
164 |
8 |
Emma Lindqvist |
1988 |
25-29 |
UMEÅ SS |
|
25m |
2:34.21 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
25 november 2017 |
Licensierad till: Umeå Simsällskap |
Utskriftstid |
08:17 |
|