Program for SM/JSM (25m) 2017
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 26, 200m Frisim Herrar Junior |
SR: Christoffer Carlsen (1992) 1:44.40 2016-11-04 |
SJ: Oscar Ekstrm (1994) 1:44.58 2014-11-21 |
MR: Christoffer Carlsen (1992) 1:44.40 2014-11-21 |
EM-kval: 1:45.84 FM: Sr: Adam Paulsson 1:45.66 / Jr: Victor Johansson 1:46.83 |
# | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
1 | Johansson Victor | 1998 | JNKPING | AA7798 | 25 m | 1:46.00 | |
2 | Dahlman Gustaf | 1997 | VSTERS | AJ1597 | 25 m | 1:47.85 | |
3 | Grimberg Filip | 1998 | JNKPING | AL0198 | 25 m | 1:48.57 | |
4 | Kertes Daniel | 1999 | NGELHOLM | AD8399 | 25 m | 1:48.97 | |
5 | Hanson Robin | 2001 | JRFLLA S | AA2701 | 25 m | 1:49.04 | |
6 | Brandt Erik | 1999 | SDERTLJE | AD5999 | 25 m | 1:49.14 | |
7 | Malm Markus | 1997 | JNKPING | AE7397 | 25 m | 1:49.24 | |
8 | Lvgren Albin | 1999 | JNKPING | AC0199 | 25 m | 1:49.43 | |
9 | Steiner Lukas | 1998 | VSTERS | AG8998 | 25 m | 1:49.48 | |
10 | Olsson Melker | 2000 | ELFSBORG | AC5100 | 25 m | 1:51.94 | |
11 | Hassling Emil | 2000 | LANDSKRONA | AC1900 | 25 m | 1:52.06 | |
12 | Seeliger Bjrn | 2000 | SDERTLJE | BA7300 | 25 m | 1:52.09 | |
13 | Lfqvist Alexander | 1999 | HS | AM5399 | 25 m | 1:52.52 | |
14 | Holmquist Marcus | 2000 | JNKPING | AK2500 | 25 m | 1:52.62 | |
15 | Lrkfeldt Tim | 2000 | JNKPING | AC9900 | 25 m | 1:52.74 | |
16 | Williamsson Olle | 1998 | HS | AH4198 | 25 m | 1:52.82 | |
17 | Kahl Linus | 2001 | LANDSKRONA | AE1501 | 25 m | 1:52.97 | |
18 | Rydahl Johan | 2001 | KARLSTAD | AF4901 | 25 m | 1:53.69 | |
19 | Vikstrm Isak | 1999 | HS | AJ3199 | 25 m | 1:53.70 | |
20 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 25 m | 1:54.03 | |
21 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | AX3300 | 25 m | 1:54.05 | |
22 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | AF5101 | 25 m | 1:54.06 | |
23 | Skld Olle | 1999 | TYRES SS | AK4599 | 25 m | 1:54.20 | |
24 | Brand William | 1998 | ESKILSTUNA | AN2198 | 25 m | 1:54.28 | |
25 | Sundberg Max | 1999 | VSBY SS | AS5399 | 25 m | 1:54.29 | |
26 | Rudqvist Samuel | 1999 | ELFSBORG | AA7799 | 25 m | 1:54.50 | |
27 | Dukic Dennis | 2000 | HS | AC4500 | 25 m | 1:54.79 | |
28 | Eriksson Hugo | 1999 | TUREBERG | AB8599 | 25 m | 1:54.81 | |
29 | Trudov Alexander | 1999 | NGELHOLM | AT5399 | 25 m | 1:54.90 | |
30 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 25 m | 1:55.19 | |
31 | Falk Martin | 1999 | SPIF SF | AC1199 | 25 m | 1:55.61 | |
32 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 25 m | 1:55.61 | |
33 | Marijanovic Anton | 2000 | SDERTRN | AG0100 | 25 m | 1:55.86 | |
34 | Bengs-Stattin Felix | 2002 | UME SS | AD4702 | 25 m | 1:58.36 | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 30 oktober 2017 |
Licensierad till: Svenska Simfrbundet | Utskriftstid | 12:59 |