Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 13, 50m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 286 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | AJ3201 | 25 m | 28.68 | |
2 | 267 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 50 m | 28.77 | |
3 | 217 | Eriksson Amanda | 2001 | SKK | AH9801 | 25 m | 29.87 | |
4 | 234 | Lönnberg Smilla | 2001 | SKK | AQ0801 | 25 m | 30.05 | |
5 | 237 | Nordström Elsa | 2001 | SKK | AV9401 | 25 m | 30.32 | |
6 | 368 | Bergström Jennifer | 2002 | ÅKERSBERGA | AA9402 | 25 m | 30.35 | |
7 | 295 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 31.17 | |
8 | 91 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | AO9801 | 25 m | 31.88 | |
9 | 79 | Bekkewold Amanda | 2001 | SK NEPTUN | BM3401 | 50 m | 31.92 | |
10 | 201 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | BW1801 | 25 m | 32.11 | |
11 | 392 | Liljeblad Lovisa | 2002 | ÅKERSBERGA | AF5402 | 25 m | 32.14 | |
12 | 85 | Bladin Sophie | 2002 | SK NEPTUN | BF5202 | 25 m | 32.55 | |
13 | 246 | Tibblin Wahnberg Liv | 2002 | SKK | AX5602 | 50 m | 32.67 | |
14 | 207 | Alte Klara | 2002 | SKK | AX1602 | 25 m | 32.86 | |
15 | 241 | Segerström Nora | 2002 | SKK | BM0802 | 50 m | 33.03 | |
16 | 256 | Blomberg Angelica | 2002 | SÖDERTÄLJE | AD8802 | 25 m | 33.26 | |
17 | 189 | Sundholm Erica | 2002 | SK NEPTUN | BO9202 | 25 m | 33.34 | |
18 | 57 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | BD0402 | 25 m | 33.38 | |
19 | 308 | Virtanen Jenny | 2002 | SÖDERTÖRN | BS0202 | 25 m | 33.47 | |
20 | 348 | Stråhle Emma | 2002 | TYRESÖ SS | AI4802 | 25 m | 33.58 | |
21 | 250 | Åsbrink Hanna | 2002 | SKK | AX4602 | 25 m | 33.76 | |
22 | 340 | Parsons Emma | 2002 | TYRESÖ SS | BF8802 | 50 m | 34.43 | |
23 | 361 | Öberg Wilma | 2001 | TYRESÖ SS | BG9201 | 50 m | 34.69 | |
24 | 71 | Rosén Isadora | 2002 | MOTALA SS | BL9802 | 50 m | 34.95 | |
25 | 190 | Svensson Alice | 2002 | SK NEPTUN | BX6602 | 50 m | 35.07 | |
26 | 319 | Björkman Sofia | 2002 | TYRESÖ SS | AL8802 | 50 m | 35.18 | |
27 | 6 | Hemmälin Pernilla | 2001 | BOTK-RÖNN | AO3801 | 50 m | 35.22 | |
28 | 151 | Lajsic Sofija | 2002 | SK NEPTUN | BO2802 | 50 m | 35.69 | |
29 | 360 | Öberg Sandra | 2001 | TYRESÖ SS | BG0401 | 50 m | 35.84 | |
30 | 309 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | AJ8201 | 25 m | 36.10 | |
31 | 407 | Wrenkler Matilda | 2001 | ÅKERSBERGA | BB1601 | 25 m | 36.30 | |
32 | 394 | Nyberg Moa | 2001 | ÅKERSBERGA | AR4401 | 25 m | 36.55 | |
33 | 150 | Lajsic Jelena | 2002 | SK NEPTUN | BO1802 | 50 m | 37.07 | |
34 | 61 | Bengtsson Emma | 2002 | MOTALA SS | AQ1502 | 25 m | 37.57 | |
35 | 81 | Berg Evelina | 2002 | SK NEPTUN | BX0402 | 25 m | 39.61 | |
36 | 89 | Bohman Clara | 2001 | SK NEPTUN | BT9601 | 50 m | 39.96 | |
37 | 132 | Hammarén Filippa | 2002 | SK NEPTUN | BY2602 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 24 september 2017 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 08:29 |