Startliste for Arne Borgs minne & TYR sprint
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 37, 50m Frisim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 148 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 25 m | 25.70 | |
2 | 275 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 26.77 | |
3 | 66 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 25 m | 27.83 | |
4 | 233 | Lundberg Otto | 2003 | SKK | AM8103 | 25 m | 28.39 | |
5 | 200 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SK NEPTUN | AQ9303 | 50 m | 28.45 | |
6 | 92 | Cerps Gustavs | 2004 | SK NEPTUN | AJ3704 | 25 m | 28.69 | |
7 | 388 | Kjellberg David | 2003 | ÅKERSBERGA | AA4103 | 25 m | 29.06 | |
8 | 130 | Haargaard Morten | 2003 | SK NEPTUN | AP2703 | 50 m | 29.23 | |
9 | 178 | Rasmuson Jakob | 2003 | SK NEPTUN | AP9103 | 25 m | 29.24 | |
10 | 277 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 50 m | 29.82 | |
11 | 162 | Martin Morris | 2004 | SK NEPTUN | AH0504 | 25 m | 30.67 | |
12 | 25 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 30.77 | |
13 | 421 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ SF | AO0303 | 25 m | 30.92 | |
14 | 170 | Mueller Hjalmar | 2004 | SK NEPTUN | AR8104 | 25 m | 31.03 | |
15 | 293 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | 31.28 | |
16 | 52 | Sandstedt Marcus | 2003 | LIDINGÖ SK | AK5103 | 25 m | 31.66 | |
17 | 320 | Brunn Simon | 2004 | TYRESÖ SS | AH9704 | 25 m | 31.67 | |
18 | 366 | Barkarö Johannes | 2004 | ÅKERSBERGA | AI7904 | 25 m | 32.04 | |
19 | 389 | Kling Elias | 2003 | ÅKERSBERGA | AP7503 | 50 m | 32.53 | |
20 | 105 | Engström Oscar | 2004 | SK NEPTUN | AR4504 | 25 m | 32.80 | |
21 | 17 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 32.81 | |
22 | 183 | Salentin Jan | 2004 | SK NEPTUN | AT2104 | 25 m | 32.87 | |
23 | 405 | Widstrand Isak | 2004 | ÅKERSBERGA | AA1113 | 25 m | 33.15 | |
24 | 380 | Glassel Kalle | 2003 | ÅKERSBERGA | AS5303 | 25 m | 33.48 | |
25 | 253 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | 33.66 | |
26 | 20 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 25 m | 33.83 | |
27 | 23 | Lundman Vincent | 2004 | GUSTAVSBER | AV8904 | 25 m | 34.09 | |
28 | 397 | Sandström Jesper | 2003 | ÅKERSBERGA | AM1103 | 25 m | 34.14 | |
29 | 367 | Berardi Filip | 2003 | ÅKERSBERGA | AP2503 | 25 m | 34.23 | |
30 | 191 | Svärd Hedenström Elias | 2004 | SK NEPTUN | AV6704 | 50 m | 35.21 | |
31 | 169 | Monka Isak | 2003 | SK NEPTUN | AY8903 | 25 m | 35.31 | |
32 | 269 | Köndell Lennon | 2004 | SÖDERTÄLJE | AO3104 | 25 m | 35.63 | |
33 | 14 | Taghikhani Victor | 2003 | BOTK-RÖNN | AX9303 | 25 m | 35.70 | |
34 | 69 | Manninen Marcus | 2004 | MOTALA SS | AD1104 | 25 m | 35.82 | |
35 | 9 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 25 m | 35.85 | |
36 | 27 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 50 m | 35.87 | |
37 | 30 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 36.37 | |
38 | 140 | Hörberg Jonathan | 2004 | SK NEPTUN | AT0304 | 50 m | 36.37 | |
39 | 260 | Edgren Alvin | 2003 | SÖDERTÄLJE | AQ8703 | 25 m | 37.87 | |
40 | 335 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 50 m | 37.95 | |
41 | 264 | Huerta Spencer | 2004 | SÖDERTÄLJE | AV5504 | 25 m | 38.90 | |
42 | 391 | Kumlin Paul | 2003 | ÅKERSBERGA | AP8503 | 25 m | 39.00 | |
43 | 404 | Westerlund Felix | 2004 | ÅKERSBERGA | AJ2704 | 25 m | 39.99 | |
44 | 15 | Aggefors Joel | 2003 | GUSTAVSBER | AY3903 | 25 m | 41.08 | |
45 | 329 | Kanth Anton | 2004 | TYRESÖ SS | AV8304 | 25 m | 42.11 | |
46 | 24 | Magnusson Alexander | 2004 | GUSTAVSBER | 25 m | |||
47 | 416 | Trolin Leo | 2003 | HELLAS SK | AY1103 | 25 m | ||
48 | 436 | Norberg Malte | 2003 | SK NEPTUN | AI7903 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 24 september 2017 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 08:29 |