Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 12, 50m Fjärilsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 148 | Kroonder Troy | 2003 | SK NEPTUN | AG8903 | 25 m | 29.41 | |
2 | 275 | Lööw Erik | 2003 | SÖDERTÄLJE | AH1303 | 25 m | 29.42 | |
3 | 277 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 30.74 | |
4 | 66 | Fielder Elliot | 2003 | MOTALA SS | AD2303 | 25 m | 30.95 | |
5 | 92 | Cerps Gustavs | 2004 | SK NEPTUN | AJ3704 | 25 m | 31.36 | |
6 | 178 | Rasmuson Jakob | 2003 | SK NEPTUN | AP9103 | 50 m | 32.53 | |
7 | 130 | Haargaard Morten | 2003 | SK NEPTUN | AP2703 | 25 m | 33.18 | |
8 | 233 | Lundberg Otto | 2003 | SKK | AM8103 | 25 m | 33.29 | |
9 | 293 | Thormé Rova Johan | 2004 | SÖDERTÄLJE | AK7504 | 25 m | 33.39 | |
10 | 388 | Kjellberg David | 2003 | ÅKERSBERGA | AA4103 | 25 m | 33.69 | |
11 | 170 | Mueller Hjalmar | 2004 | SK NEPTUN | AR8104 | 25 m | 34.45 | |
12 | 200 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SK NEPTUN | AQ9303 | 25 m | 34.65 | |
13 | 421 | Guvenius Pijus | 2003 | ÄLVSJÖ SF | AO0303 | 25 m | 34.67 | |
14 | 25 | Nilsson Arvid | 2003 | GUSTAVSBER | AG2703 | 25 m | 34.87 | |
15 | 320 | Brunn Simon | 2004 | TYRESÖ SS | AH9704 | 25 m | 35.67 | |
16 | 162 | Martin Morris | 2004 | SK NEPTUN | AH0504 | 25 m | 35.75 | |
17 | 389 | Kling Elias | 2003 | ÅKERSBERGA | AP7503 | 25 m | 36.75 | |
18 | 20 | Eriksson Max | 2003 | GUSTAVSBER | AG0703 | 25 m | 37.04 | |
19 | 105 | Engström Oscar | 2004 | SK NEPTUN | AR4504 | 25 m | 37.50 | |
20 | 366 | Barkarö Johannes | 2004 | ÅKERSBERGA | AI7904 | 25 m | 38.50 | |
21 | 397 | Sandström Jesper | 2003 | ÅKERSBERGA | AM1103 | 25 m | 39.11 | |
22 | 380 | Glassel Kalle | 2003 | ÅKERSBERGA | AS5303 | 25 m | 39.91 | |
23 | 69 | Manninen Marcus | 2004 | MOTALA SS | AD1104 | 25 m | 40.06 | |
24 | 253 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 50 m | 41.45 | |
25 | 30 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 41.48 | |
26 | 405 | Widstrand Isak | 2004 | ÅKERSBERGA | AA1113 | 25 m | 42.04 | |
27 | 17 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 42.15 | |
28 | 140 | Hörberg Jonathan | 2004 | SK NEPTUN | AT0304 | 25 m | 42.62 | |
29 | 269 | Köndell Lennon | 2004 | SÖDERTÄLJE | AO3104 | 25 m | 43.00 | |
30 | 183 | Salentin Jan | 2004 | SK NEPTUN | AT2104 | 50 m | 44.10 | |
31 | 335 | Lundvall Love | 2004 | TYRESÖ SS | AK8504 | 50 m | 45.37 | |
32 | 27 | Samuelsson Calle | 2003 | GUSTAVSBER | AJ4503 | 25 m | 45.47 | |
33 | 391 | Kumlin Paul | 2003 | ÅKERSBERGA | AP8503 | 25 m | 48.26 | |
34 | 404 | Westerlund Felix | 2004 | ÅKERSBERGA | AJ2704 | 25 m | 48.51 | |
35 | 9 | Khaytan Jakob | 2003 | BOTK-RÖNN | AX6503 | 25 m | ||
36 | 260 | Edgren Alvin | 2003 | SÖDERTÄLJE | AQ8703 | 25 m | ||
37 | 264 | Huerta Spencer | 2004 | SÖDERTÄLJE | AV5504 | 25 m | ||
38 | 367 | Berardi Filip | 2003 | ÅKERSBERGA | AP2503 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.25.10 | Utskriftsdatum | 24 september 2017 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 08:29 |