Program för Arne Borgs minne & TYR sprint
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Arne Borgs minne TYR sprint |
|
Utskriftsdatum |
24 september 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Stockholm |
|
Utskriftstid |
09:14 |
|
|
Arrangör |
SKK |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 september 2017 |
|
|
|
|
Gren 5, 100m Medley Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
407 |
4 |
Matilda Wrenkler |
2001 |
BB1601 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:24.52 |
61 |
5 |
Emma Bengtsson |
2002 |
AQ1502 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:23.05 |
6 |
6 |
Pernilla Hemmälin |
2001 |
AO3801 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:23.14 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
256 |
2 |
Angelica Blomberg |
2002 |
AD8802 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:21.51 |
71 |
3 |
Isadora Rosén |
2002 |
BL9802 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:20.16 |
340 |
4 |
Emma Parsons |
2002 |
BF8802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:19.92 |
246 |
5 |
Liv Tibblin Wahnberg |
2002 |
AX5602 |
SKK |
|
25m |
1:17.18 |
348 |
6 |
Emma Stråhle |
2002 |
AI4802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:18.98 |
250 |
7 |
Hanna Åsbrink |
2002 |
AX4602 |
SKK |
|
25m |
1:19.95 |
319 |
8 |
Sofia Björkman |
2002 |
AL8802 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:21.17 |
|
9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
2 |
Amanda Bekkewold |
2001 |
BM3401 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:16.55 |
85 |
3 |
Sophie Bladin |
2002 |
BF5202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:15.65 |
309 |
4 |
Josefin Alm |
2001 |
AJ8201 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:14.25 |
241 |
5 |
Nora Segerström |
2002 |
BM0802 |
SKK |
|
25m |
1:11.76 |
308 |
6 |
Jenny Virtanen |
2002 |
BS0202 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:12.75 |
189 |
7 |
Erica Sundholm |
2002 |
BO9202 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:14.82 |
207 |
8 |
Klara Alte |
2002 |
AX1602 |
SKK |
|
25m |
1:15.88 |
57 |
9 |
Josefine Torell |
2002 |
BD0402 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:17.02 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
91 |
2 |
Vilma Brolund |
2001 |
AO9801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:10.33 |
234 |
3 |
Smilla Lönnberg |
2001 |
AQ0801 |
SKK |
|
25m |
1:09.53 |
201 |
4 |
Alexandra Vartiainen |
2001 |
BW1801 |
SK NEPTUN |
|
25m |
1:07.39 |
286 |
5 |
Emma Sundstrand |
2001 |
AJ3201 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:04.29 |
368 |
6 |
Jennifer Bergström |
2002 |
AA9402 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
1:07.32 |
267 |
7 |
Carolina Jonsson |
2002 |
AU5402 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:08.59 |
217 |
8 |
Amanda Eriksson |
2001 |
AH9801 |
SKK |
|
25m |
1:09.74 |
237 |
9 |
Elsa Nordström |
2001 |
AV9401 |
SKK |
|
25m |
1:11.30 |
|
10 |
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
24 september 2017 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
09:14 |
|