2021-05-08   15:49:02
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Arne Borgs minne & TYR sprint

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Söndag Pass2

40_S
Gren 40, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
279  Ramdén Hilma  2000  SÖDERTÄLJE  AF4600  25 m  26.11   
328  Härmat Linda  1996  TYRESÖ SS  AR6296  25 m  26.47   
55  Sundin Natasha  1990  LIDINGÖ SK  BR3490  25 m  26.51   
259  Christiansen Emilia  1999  SÖDERTÄLJE  AL8499  25 m  26.95   
166  Mattsson Rebecca  1995  SK NEPTUN  AQ0295  25 m  27.15   
184  Segerbrand Tiffani  1999  SK NEPTUN  AI0699  25 m  27.17   
337  Olsson Sara  1999  TYRESÖ SS  AR6899  25 m  27.40   
338  Ossmyr Josefin  1999  TYRESÖ SS  AS0299  25 m  27.46   
351  Thurfjell Julia  1994  TYRESÖ SS  BG3894  25 m  27.51   
10  51  Nyberg Ebba  1982  LIDINGÖ SK  AB1282  25 m  27.67   
11  417  Wallenborg Caroline  2000  SPIF SF  AL3800  25 m  27.69   
12  121  Glimmerud-Gullbjörk Tuva  2000  SK NEPTUN  BP6600  25 m  27.90   
13  265  Huslid Tina  2000  SÖDERTÄLJE  AF0600  25 m  28.01   
14  101  Ekman Christine  1994  SK NEPTUN  AE8294  25 m  28.06   
15  129  Gyllberg Linnea  2000  SK NEPTUN  AL4800  25 m  28.55   
16  145  Jomaa Nora  1999  SK NEPTUN  AW7499  25 m  28.78   
17  204  Wrejde Isabelle  1999  SK NEPTUN  AV5299  25 m  28.86   
18  142  Jansson Malin  1999  SK NEPTUN  AY7299  25 m  28.87   
19  242  Selander Siri  1999  SKK  AU1899  25 m  29.41   
20  100  Ehn Rebecka  2000  SK NEPTUN  AO7600  25 m  29.42   
21  165  Mattsson Michaela  1999  SK NEPTUN  AL4899  25 m  29.70   
22  318  Björkman Frida  1999  TYRESÖ SS  AU7499  50 m  29.94   
23  40  Bhat Manjiri  2000  LIDINGÖ SK  AI4600  25 m  30.08   
24  75  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  25 m  30.17   
25  373  Ehrngren Isabelle  1999  ÅKERSBERGA  BC0699  25 m  30.25   
26  106  Ericson Ella  2000  SK NEPTUN  BG9400  25 m  31.06   
27  316  Back Sofie  1999  TYRESÖ SS  AU0699  50 m  31.40   
28  83  Bergh Mikaela  1999  SK NEPTUN  AK5299  25 m  31.63   
29  315  Back Paulina  2000  TYRESÖ SS  AR4800  25 m  31.96   
30  415  Spångberg Lovisa  1999  HELLAS SK  BB9699  25 m  36.16   
31  Berglund Elina  1999  BOTK-RÖNN  BF4499  50 m  37.49   
32  433  Busk Josefine  1997  SÖDERTÄLJE  BS1897  25 m  38.81  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.25.10  Utskriftsdatum  24 september 2017 
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb  Utskriftstid  08:29 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner