Program for Regionsmesterskab Nordsjælland
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 128, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2003-2003 |
1 | 72 | Nickelsen Rasmus | 2003 | LYNGBY | 0347AC | 25 m | 1:03.90 | |
2 | 402 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 25 m | 1:05.07 | |
3 | 11 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 25 m | 1:05.66 | |
4 | 151 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:05.75 | |
5 | 289 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 1:07.28 | |
6 | 152 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:07.29 | |
7 | 10 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 25 m | 1:07.67 | |
8 | 102 | Larsen Thorvald Bomholt | 2003 | HELSINGØR | 0389AL | 25 m | 1:07.67 | |
9 | 143 | Rekling Christoffer | 2003 | BIRKERØD | 0363AE | 25 m | 1:08.25 | |
10 | 195 | Madsen Rasmus Skarby | 2003 | SLANGERUP | 0363AB | 25 m | 1:08.67 | |
11 | 144 | Tullberg Alexander | 2003 | BIRKERØD | 0377AA | 25 m | 1:09.00 | |
12 | 168 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 25 m | 1:09.24 | |
13 | 167 | Bruhn Filip | 2003 | HØRSHOLM | 0391AM | 25 m | 1:09.35 | |
14 | 201 | Therkelsen Nicolai | 2003 | LAKSEN | 0337AG | 25 m | 1:09.68 | |
15 | 64 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 1:10.02 | |
16 | 238 | Kruse Villads | 2003 | HILLERØD | 0371AI | 25 m | 1:10.87 | |
17 | 31 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:10.91 | |
18 | 270 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:11.16 | |
19 | 380 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 25 m | 1:11.68 | |
20 | 274 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:12.28 | |
21 | 135 | Boutrup Christian | 2003 | BIRKERØD | 0337AA | 25 m | 1:12.55 | |
22 | 113 | Snekkersten Jakob Bjerg | 2003 | HELSINGØR | 0345AP | 25 m | 1:12.59 | |
23 | 153 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:13.02 | |
24 | 55 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:13.08 | |
25 | 340 | Ehlers Mathias | 2003 | SØLLERØD | 0389AM | 25 m | 1:13.17 | |
26 | 219 | Jensen Mikkel Bjellekjær | 2003 | JYLLINGE | 0359AN | 25 m | 1:13.42 | |
27 | 252 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 0385AN | 25 m | 1:13.96 | |
28 | 342 | Høgenhaug Thomas | 2003 | SØLLERØD | 0391AG | 25 m | 1:14.52 | |
29 | 397 | Skinhøj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 25 m | 1:15.04 | |
30 | 39 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:15.09 | |
31 | 407 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBÆK | 0319AE | 25 m | 1:16.04 | |
32 | 67 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 25 m | 1:16.51 | |
33 | 345 | Kristensen William | 2003 | SØLLERØD | 0319AM | 25 m | 1:16.53 | |
34 | 95 | Allin Julius Højgaard | 2003 | HELSINGØR | 0361AN | 25 m | 1:16.59 | |
35 | 7 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 25 m | 1:17.83 |
Årg. 2004-2004 |
1 | 145 | Vergereau Alexander | 2004 | BIRKERØD | 0447AA | 25 m | 1:08.89 | |
2 | 111 | Sigfusson Eigil | 2004 | HELSINGØR | 0421AJ | 25 m | 1:11.23 | |
3 | 292 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:12.37 | |
4 | 133 | Beck Jonathan | 2004 | BIRKERØD | 0497AA | 25 m | 1:13.14 | |
5 | 383 | Larsen Oskar Luckow | 2004 | GENTOFTE | 0443AA | 25 m | 1:13.18 | |
6 | 105 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HELSINGØR | 0419AF | 25 m | 1:13.19 | |
7 | 178 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:13.62 | |
8 | 35 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:13.80 | |
9 | 220 | Kortegaar Anders Kousgard | 2004 | JYLLINGE | 0471AB | 25 m | 1:14.26 | |
10 | 199 | Hansen Emil Witzner | 2004 | LAKSEN | 0475AD | 25 m | 1:14.97 | |
11 | 99 | Hansen Bjørn Cramer | 2004 | HELSINGØR | 0467AJ | 25 m | 1:15.43 | |
12 | 23 | Waterval Silas | 2004 | TRITON B | 0491AF | 25 m | 1:15.55 | |
13 | 288 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:16.11 | |
14 | 218 | Hirsbak Frederik Lund | 2004 | JYLLINGE | 0481AB | 25 m | 1:16.61 | |
15 | 257 | Skovgaard Aleksander Grøn | 2004 | ROSKILDE | 0477AC | 25 m | 1:16.65 | |
16 | 283 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:16.80 | |
17 | 14 | Løgager Frederik Taubert | 2004 | TRITON B | 0467AH | 25 m | 1:16.99 | |
18 | 146 | Ølshøj William | 2004 | BIRKERØD | 0415AC | 25 m | 1:17.29 | |
19 | 8 | Brandelev Bertram Grøn | 2004 | TRITON B | 0423AI | 25 m | 1:17.41 | |
20 | 40 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:17.73 | |
21 | 71 | Madsen Phillip Niemann | 2004 | LYNGBY | 0447AH | 25 m | 1:17.99 | |
22 | 275 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:18.30 | |
23 | 250 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 0471AJ | 25 m | 1:18.97 | |
24 | 369 | Clausen Oskar | 2004 | GENTOFTE | 0461AQ | 25 m | 1:19.23 | |
25 | 176 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:19.66 | |
26 | 106 | Mortensen Lucas T. | 2004 | HELSINGØR | 0431AN | 25 m | 1:20.02 | |
27 | 200 | Olsen Marco Stub | 2004 | LAKSEN | 0429AC | 25 m | 1:20.41 | |
28 | 177 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 1:20.44 | |
29 | 367 | Birn-Bringgaard Valdemar | 2004 | GENTOFTE | 0495AL | 25 m | 1:20.45 | |
30 | 244 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 0443AL | 25 m | 1:20.51 | |
31 | 217 | From Mads Holger | 2004 | JYLLINGE | 0445AL | 25 m | 1:22.06 | |
32 | 148 | Agerskov William Leander | 2004 | ALLERØD | 0411AK | 25 m | 1:22.60 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 197 | Svarrer Julius | 2005 | SLANGERUP | 0507AH | 25 m | 1:12.54 | |
2 | 311 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:12.76 | |
3 | 308 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:13.43 | |
4 | 337 | Brøndum Marius Lundsteen | 2005 | SØLLERØD | 0545AE | 25 m | 1:16.69 | |
5 | 234 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:17.74 | |
6 | 315 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | ALLERØD | 0511AD | 25 m | 1:18.16 | |
7 | 377 | Hansen Louie | 2005 | GENTOFTE | 0521AK | 25 m | 1:18.21 | |
8 | 330 | Rosengaard Tobias | 2005 | BIRKERØD | 0511AB | 25 m | 1:18.98 | |
9 | 32 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:20.75 | |
10 | 297 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 1:21.03 | |
11 | 248 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:21.25 | |
12 | 316 | Larsen Malthe Funk | 2005 | ALLERØD | 0577AB | 25 m | 1:21.45 | |
13 | 263 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505AM | 25 m | 1:22.09 | |
14 | 290 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:22.36 | |
15 | 110 | Schøning Teodor Roed | 2005 | HELSINGØR | 0585AA | 25 m | 1:22.40 | |
16 | 242 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:22.60 | |
17 | 319 | Løvgren Theodor Wernberg | 2005 | ALLERØD | 0509AB | 25 m | 1:23.32 | |
18 | 16 | Rindum Philip | 2005 | TRITON B | 0535AC | 25 m | 1:23.83 | |
19 | 185 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 50 m | 1:24.52 | |
20 | 245 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:24.89 | |
21 | 390 | Neergaard August Arup | 2005 | GENTOFTE | 0571AB | 50 m | 1:25.10 | |
22 | 36 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:25.45 | |
23 | 378 | Hjulmand-Lassen Joakim | 2005 | GENTOFTE | 0599AJ | 25 m | 1:25.90 | |
24 | 326 | Lassen Oliver | 2005 | BIRKERØD | 0571AF | 25 m | 1:25.94 | |
25 | 253 | Pedersen Nikolaj | 2005 | ROSKILDE | 0567AL | 25 m | 1:38.00 | |
26 | 408 | Guler Furkan | 2005 | HOLBÆK | 25 m | 1:43.15 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |