Startliste for Regionsmesterskab Nordsjælland
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 3, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2004-2004 |
1 | 86 | Thorsen Mathilde Maria | 2004 | HELSINGØR | 0484AI | 25 m | 2:12.68 | |
2 | 233 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:17.14 | |
3 | 137 | Christensen Kajsa G. | 2004 | BIRKERØD | 0484AA | 50 m | 2:17.26 | |
4 | 276 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 2:19.04 | |
5 | 149 | Andersen Signe Krag | 2004 | ALLERØD | 0434AP | 25 m | 2:20.88 | |
6 | 193 | Jung Mathilda Hyldal | 2004 | SLANGERUP | 0414AM | 25 m | 2:22.49 | |
7 | 66 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 2:23.12 | |
8 | 62 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 2:24.33 | |
9 | 60 | Have Fiona Andrea | 2004 | LYNGBY | 0402AG | 25 m | 2:25.74 | |
10 | 269 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 2:26.61 | |
11 | 347 | Nørskov Anna | 2004 | SØLLERØD | 0414AO | 25 m | 2:26.82 | |
12 | 241 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 2:28.73 | |
13 | 9 | Brandt Anna Leopold | 2004 | TRITON B | 0478AM | 25 m | 2:29.14 | |
14 | 165 | Borg Mathilde Edele | 2004 | HØRSHOLM | 0446AP | 50 m | 2:29.16 | |
15 | 18 | Rubak Kathrine Bang | 2004 | TRITON B | 0486AE | 25 m | 2:30.41 | |
16 | 179 | Lysdahl Josephine | 2004 | HØRSHOLM | 0474AH | 25 m | 2:30.44 | |
17 | 174 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 2:30.58 | |
18 | 70 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 2:32.55 | |
19 | 350 | Weiner Alba Lyhne | 2004 | SØLLERØD | 0486AT | 25 m | 2:33.20 | |
20 | 291 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 2:33.87 | |
21 | 338 | Clan Mikkeline Mailund | 2004 | SØLLERØD | 0494AT | 25 m | 2:35.58 | |
22 | 339 | Drucker Pauline | 2004 | SØLLERØD | 0474AG | 25 m | 2:36.35 | |
23 | 87 | Rouse Emma F. | 2004 | HELSINGØR | 0412AJ | 25 m | 2:37.13 | |
24 | 172 | Erhardi Mathilde Busch | 2004 | HØRSHOLM | 0428AM | 25 m | 2:37.25 | |
25 | 335 | Bang Laura | 2004 | SØLLERØD | 0474AP | 25 m | 2:39.04 |
Årg. 2005-2005 |
1 | 115 | Trøjgaard Caroline | 2005 | HELSINGØR | 0566AH | 25 m | 2:23.70 | |
2 | 130 | Aagaard Caroline Sofie | 2005 | BIRKERØD | 0526AE | 25 m | 2:27.14 | |
3 | 251 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:30.98 | |
4 | 155 | Mindested Caroline Bach | 2005 | ALLERØD | 0592AF | 50 m | 2:31.96 | |
5 | 20 | Sandell Sophie Lærke | 2005 | TRITON B | 0524AD | 25 m | 2:32.09 | |
6 | 277 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 2:34.48 | |
7 | 150 | Autzen Mathilde Friis | 2005 | ALLERØD | 0514AG | 50 m | 2:35.31 | |
8 | 254 | Petersen Sofie Lykke | 2005 | ROSKILDE | 0512AI | 25 m | 2:35.97 | |
9 | 131 | Amstrup Nikoline R. | 2005 | BIRKERØD | 0594AE | 50 m | 2:36.78 | |
10 | 61 | Højberg Asta | 2005 | LYNGBY | 0546AB | 50 m | 2:40.86 | |
11 | 222 | Larsen Julie | 2005 | JYLLINGE | 0584AB | 25 m | 2:42.54 | |
12 | 389 | Mortensen Cecilie G. | 2005 | GENTOFTE | 0552AF | 25 m | 2:43.50 | |
13 | 22 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | TRITON B | 0586AH | 25 m | 2:43.68 | |
14 | 181 | Philip Emma | 2005 | HØRSHOLM | 0538AN | 25 m | 2:43.73 | |
15 | 118 | Wiberg Mikkeline Rud | 2005 | HELSINGØR | 0584AH | 50 m | 2:44.62 | |
16 | 261 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598AK | 25 m | 2:44.82 | |
17 | 266 | Norling Iben Ebdrup | 2005 | VÆRLØSE | 0546AU | 25 m | 2:45.50 | |
18 | 141 | Porsdal Camilla | 2005 | BIRKERØD | 0592AB | 50 m | 2:45.80 | |
19 | 187 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 2:45.84 | |
20 | 267 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 2:46.11 | |
21 | 265 | Larsen Esther Haudrum | 2005 | VÆRLØSE | 0574AK | 25 m | 2:46.40 | |
22 | 142 | Porsdal Catrine | 2005 | BIRKERØD | 0536AA | 50 m | 2:46.76 | |
23 | 180 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 2:47.53 |
Årg. 2006-2006 |
1 | 194 | Kragh Ida Skov | 2006 | SLANGERUP | 0698AG | 25 m | 2:31.31 | |
2 | 322 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | ALLERØD | 0644AC | 25 m | 2:33.61 | |
3 | 12 | Jensen Emilie Wilms | 2006 | TRITON B | 0658AB | 25 m | 2:34.83 | |
4 | 216 | Bramm Sif | 2006 | JYLLINGE | 0624AE | 25 m | 2:35.15 | |
5 | 412 | Pedersen Alberte | 2006 | HOLBÆK | 0618AB | 25 m | 2:35.60 | |
6 | 304 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 2:38.44 | |
7 | 295 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 2:44.93 | |
8 | 321 | Rud Cecilie | 2006 | ALLERØD | 0694AC | 25 m | 2:48.51 | |
9 | 286 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 2:50.29 | |
10 | 364 | Andersen Stella Demuth | 2006 | GENTOFTE | 0694AE | 25 m | 2:52.64 | |
11 | 399 | Szczepanski Molly | 2006 | GENTOFTE | 0662AJ | 25 m | 2:54.29 | |
12 | 272 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 2:55.95 | |
13 | 307 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 2:56.67 | |
14 | 387 | Lundsby Christine Stubbe | 2006 | GENTOFTE | 0698AJ | 50 m | 2:57.26 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød | Udskriftstidspunkt | 21:12 |