Startliste for Regionsmesterskab Nordsjælland
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lørdag
Seedede heat Løb 11
|
Stævne navn |
Regionsmesterskaber NordSj |
|
Udskriftsdato |
28 oktober 2017 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
07:54 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
28 august 2017 |
|
|
|
|
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
Finaler (5) |
Vejledende starttid 12:38 |
Heat 1 (5) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
261 |
2 |
Signe Holm Hansen |
2005 |
0598AK |
VÆRLØSE |
|
25m |
5:54.45 |
338 |
3 |
Mikkeline Mailund Clan |
2004 |
0494AT |
SØLLERØD |
|
50m |
5:38.82 |
266 |
4 |
Iben Ebdrup Norling |
2005 |
0546AU |
VÆRLØSE |
|
25m |
5:50.68 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
18 |
1 |
Kathrine Bang Rubak |
2004 |
0486AE |
TRITON B |
|
25m |
5:31.82 |
179 |
2 |
Josephine Lysdahl |
2004 |
0474AH |
HØRSHOLM |
|
25m |
5:20.36 |
165 |
3 |
Mathilde Edele Borg |
2004 |
0446AP |
HØRSHOLM |
|
50m |
5:12.81 |
347 |
4 |
Anna Nørskov |
2004 |
0414AO |
SØLLERØD |
|
25m |
5:15.75 |
140 |
5 |
Camille Nørby |
2004 |
0498AE |
BIRKERØD |
|
25m |
5:29.18 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
193 |
1 |
Mathilda Hyldal Jung |
2004 |
0414AM |
SLANGERUP |
|
50m |
5:07.16 |
66 |
2 |
Julie Danfred Jørgensen |
2004 |
0408AF |
LYNGBY |
|
25m |
5:06.03 |
391 |
3 |
Isabella Victoria Nimb |
2004 |
0428AK |
GENTOFTE |
|
25m |
5:03.77 |
60 |
4 |
Fiona Andrea Have |
2004 |
0402AG |
LYNGBY |
|
25m |
5:05.07 |
174 |
5 |
Kaya Vennick Haugbølle |
2004 |
0418AB |
HØRSHOLM |
|
25m |
5:06.85 |
134 |
6 |
Katrine Bonefeld |
2004 |
0456AA |
BIRKERØD |
|
50m |
5:10.77 |
|
|
Heat 4 (5) (Årg. 2005-2005) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
61 |
1 |
Asta Højberg |
2005 |
0546AB |
LYNGBY |
|
50m |
5:35.50 |
251 |
2 |
Asta Palmund |
2005 |
0582AC |
ROSKILDE |
|
25m |
5:26.65 |
392 |
3 |
Kristine Nilsson Norby |
2005 |
0534AC |
GENTOFTE |
|
25m |
5:18.17 |
130 |
4 |
Caroline Sofie Aagaard |
2005 |
0526AE |
BIRKERØD |
|
50m |
5:22.29 |
155 |
5 |
Caroline Bach Mindested |
2005 |
0592AF |
ALLERØD |
|
50m |
5:28.85 |
313 |
6 |
Ellen Marie Ulrich-Jørgen |
2005 |
0544AA |
GLADSAXE |
|
25m |
5:47.30 |
|
|
Heat 5 (5) (Årg. 2004-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
137 |
1 |
Kajsa G. Christensen |
2004 |
0484AA |
BIRKERØD |
|
50m |
4:56.95 |
158 |
2 |
Emma Stoltz |
2004 |
0448AE |
ALLERØD |
|
25m |
4:52.06 |
21 |
3 |
Liva Stjernholm |
2004 |
0486AA |
TRITON B |
|
50m |
4:39.88 |
276 |
4 |
Sophia Bøttger |
2004 |
0424AE |
GLADSAXE |
|
25m |
4:51.79 |
312 |
5 |
Viktoria Freja Sørensen |
2004 |
0476AA |
GLADSAXE |
|
50m |
4:56.28 |
401 |
6 |
Clara Toft |
2004 |
0406AA |
GENTOFTE |
|
25m |
5:01.84 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
28 oktober 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
07:54 |
|