Ohjelma IKM aluekilpailu, Etelä-Suomi 2
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Laji 27, P12,13,14,15,16 100m PU |
Sponsori: Mikropolix Oy |
# | ID | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 v |
1 | 393 | Kojo Jimi | 2005 | AQUILA | 05A032 | 25 m | 1:21.76 | 1:21.76 | |
2 | 272 | Tuhkanen Aapo | 2005 | TuUS | 05A394 | 25 m | 1:25.43 | 1:25.43 | |
3 | 22 | Peltonen Nico | 2005 | HyUS | 05A046 | 50 m | 1:31.51 | 1:29.51 | |
4 | 103 | Nokikuru Niko | 2005 | RiUS | 05A305 | 50 m | 1:49.50 | 1:47.50 | |
5 | 45 | Pirinen Aaron | 2005 | JUK | 05A567 | 25 m |
13 v |
1 | 357 | Seksenov Danil | 2004 | Vanders | 04A126 | 50 m | 1:10.41 | 1:08.41 | |
2 | 14 | Maaranen Akseli | 2004 | HyUS | 04A834 | 50 m | 1:15.72 | 1:13.72 | |
3 | 27 | Äijälä Onni | 2004 | HyUS | 04A344 | 50 m | 1:17.31 | 1:15.31 | |
4 | 15 | Maaranen Joonas | 2004 | HyUS | 04A835 | 25 m | 1:16.11 | 1:16.11 | |
5 | 40 | Luomala Ukko-pekka | 2004 | JUK | 04A593 | 50 m | 1:25.20 | 1:23.20 | |
6 | 408 | Byskov Jan | 2004 | NU | 04A474 | 25 m | 1:23.85 | 1:23.85 | |
7 | 210 | Nätti Matti | 2004 | SiWa | 04A483 | 25 m | 1:27.23 | 1:27.23 | |
8 | 250 | Asikainen Eero | 2004 | TuUS | 04A878 | 25 m | 1:30.90 | 1:30.90 |
14 v |
1 | 201 | Marjala Juho | 2003 | SiWa | 03A275 | 25 m | 1:09.67 | 1:09.67 | |
2 | 387 | Heikkilä Henri | 2003 | AQUILA | 03A172 | 50 m | 1:12.59 | 1:10.59 | |
3 | 168 | Hakkarainen Aki | 2003 | SiWa | 03A251 | 25 m | 1:10.82 | 1:10.82 | |
4 | 54 | Cranston Joonas | 2003 | NumKis | 03B233 | 25 m | 1:11.36 | 1:11.36 | |
5 | 214 | Pekkala Konsta | 2003 | SiWa | 03A959 | 25 m | 1:16.45 | 1:16.45 | |
6 | 267 | Rahikainen Juuso | 2003 | TuUS | 03A265 | 50 m | 1:18.49 | 1:16.49 | |
7 | 63 | Parviainen Leo | 2003 | NumKis | 03A349 | 25 m | 1:17.00 | 1:17.00 | |
8 | 205 | Merinen Miro | 2003 | SiWa | 03A695 | 25 m | 1:17.68 | 1:17.68 | |
9 | 285 | Berggren Santeri | 2003 | Octopus | 03A530 | 25 m | 1:20.74 | 1:20.74 | |
10 | 299 | Malmberg Antti | 2003 | Octopus | 03A217 | 50 m | 1:23.57 | 1:21.57 | |
11 | 108 | Paukola Olli | 2003 | RiUS | 03A817 | 25 m | 1:27.07 | 1:27.07 | |
12 | 125 | Seppä Kalle | 2003 | RiUS | 03A257 | 50 m | 1:33.09 | 1:31.09 | |
13 | 90 | Kuivalainen Joonatan | 2003 | RiUS | 03A620 | 50 m | 1:36.69 | 1:34.69 |
15 v |
1 | 276 | Kangas Benjamin | 2002 | HaUS | 02A659 | 50 m | 1:05.89 | 1:03.89 | |
2 | 39 | Luomala Onni-kalle | 2002 | JUK | 02A758 | 50 m | 1:06.04 | 1:04.04 | |
3 | 121 | Saarinen Elias | 2002 | RiUS | 02A084 | 25 m | 1:05.86 | 1:05.86 | |
4 | 415 | Liljaniemi Aapo | 2002 | NU | 02A811 | 25 m | 1:05.86 | 1:05.86 | |
5 | 265 | Niskanen Birger | 2002 | TuUS | 02A527 | 25 m | 1:18.30 | 1:18.30 | |
6 | 260 | Läärä Urho | 2002 | TuUS | 02A960 | 50 m | 1:25.57 | 1:23.57 | |
7 | 305 | Rautell Martti | 2002 | Octopus | 02A403 | 25 m | 1:38.67 | 1:38.67 |
16 v |
1 | 381 | Alila Atte | 2001 | AQUILA | 01B157 | 50 m | 1:02.18 | 1:00.18 | |
2 | 300 | Malmberg Olli | 2001 | Octopus | 01A368 | 50 m | 1:06.17 | 1:04.17 | |
3 | 311 | Seger Aleksi | 2001 | Octopus | 01A401 | 25 m | 1:07.07 | 1:07.07 | |
4 | 164 | Gardberg Ali | 2001 | SiWa | 01B128 | 25 m | 1:07.51 | 1:07.51 |
Tekijä: WinGrodan 1.26.00 | Tulostuspäivämäärä | 03 marraskuu 2017 |
Lisenssinhaltija: Riihimäen Uimaseura | Tulostusaika | 11:59 |