Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 37
|
Tävling |
Barracuda Race |
|
Utskriftsdatum |
25 november 2017 |
|
|
Tävlingsort |
Göteborg |
|
Utskriftstid |
12:27 |
|
|
Arrangör |
SK S02 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
24 november 2017 |
|
|
|
|
Gren 37, 200m Bröstsim Damer C |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
6 |
1 |
Martine Børresen |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
3:15.99 |
534 |
2 |
Clara Flatow |
2003 |
BI9603 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
3:14.63 |
5 |
3 |
Enya Ross Bustgaard |
2004 |
|
Lambertset |
|
25m |
3:12.84 |
87 |
4 |
Sarah Nilsson |
2003 |
BN6603 |
ELFSBORG |
|
25m |
3:12.27 |
378 |
5 |
Elna Magnusson |
2004 |
BG1804 |
S 02 |
|
25m |
3:12.65 |
43 |
6 |
Tove Gustafsson |
2004 |
AH7204 |
ALVESTA SS |
|
50m |
3:14.49 |
12 |
7 |
Frøya Holmboe-Wahl |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
3:15.64 |
460 |
8 |
Emmie Dahlgren |
2004 |
BA8204 |
VARBERG |
|
25m |
3:16.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
18 |
1 |
Inger-Marie Nordli |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
3:09.99 |
138 |
2 |
Elin Göransson |
2003 |
BV7603 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:09.09 |
545 |
3 |
Wilma Stendrake |
2003 |
BB2403 |
ÅKERSBERGA |
|
25m |
3:08.14 |
76 |
4 |
Felicia Johansson Thörngren |
2003 |
BA9203 |
ELFSBORG |
|
25m |
3:06.23 |
13 |
5 |
Malene Johanne Høgberg |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
3:06.63 |
395 |
6 |
Klara Sillerström |
2003 |
BR1603 |
S 02 |
|
25m |
3:08.24 |
81 |
7 |
Hannah Lilja |
2004 |
AE2604 |
ELFSBORG |
|
50m |
3:09.59 |
11 |
8 |
Charlotte Hansen |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
3:10.65 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
527 |
1 |
Alva Wardrum |
2003 |
AQ1805 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
3:05.97 |
196 |
2 |
Oliwia Wierzbowska |
2003 |
BD6803 |
GÖTEBORG |
|
25m |
3:02.91 |
517 |
3 |
Tilda Arthursson |
2003 |
BD7603 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
2:58.98 |
242 |
4 |
Felicia Tubbin |
2003 |
BK3203 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
2:54.42 |
501 |
5 |
Ella Haraldsson |
2003 |
AH5603 |
HVETLANDA |
|
25m |
2:57.70 |
345 |
6 |
Selma Avdic |
2003 |
AM6803 |
S 02 |
|
25m |
3:02.02 |
397 |
7 |
Lova Skanse |
2003 |
BS0203 |
S 02 |
|
25m |
3:05.82 |
54 |
8 |
Elsa Berge Kleber |
2004 |
AY5204 |
ELFSBORG |
|
25m |
3:05.97 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
15 |
1 |
Silje Jahr |
2003 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:52.34 |
126 |
2 |
Johanna Edgren |
2004 |
AZ5604 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:51.21 |
318 |
3 |
Nellie Myrlander |
2003 |
AA9203 |
NÄSSJÖ |
|
25m |
2:48.47 |
490 |
4 |
Stella Warborn |
2003 |
AW4603 |
VARBERG |
|
25m |
2:42.56 |
262 |
5 |
Tea Winblad |
2004 |
AH7404 |
KALMAR SS |
|
25m |
2:47.13 |
52 |
6 |
Nelly Askengren Stråhle |
2003 |
AE7403 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:50.40 |
26 |
7 |
Caroline Marie Thingberg- |
2004 |
|
Lambertset |
|
25m |
2:52.28 |
456 |
8 |
Ronja Berggren |
2003 |
AE1403 |
VARBERG |
|
25m |
2:52.42 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
25 november 2017 |
Licensierad till: Simklubben S 02 |
Utskriftstid |
12:27 |
|