Program för Barracuda Race - Henning Degerman Memorial 2017
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 66, 50m Bröstsim Damer C |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 262 | Winblad Tea | 2004 | KALMAR SS | AH7404 | 25 m | 34.10 | |
2 | 318 | Myrlander Nellie | 2003 | NÄSSJÖ | AA9203 | 25 m | 35.81 | |
3 | 501 | Haraldsson Ella | 2003 | HVETLANDA | AH5603 | 50 m | 36.77 | |
4 | 456 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | AE1403 | 25 m | 36.84 | |
5 | 81 | Lilja Hannah | 2004 | ELFSBORG | AE2604 | 25 m | 36.92 | |
6 | 15 | Jahr Silje | 2003 | Lambertset | 25 m | 37.02 | ||
7 | 126 | Edgren Johanna | 2004 | GÖTEBORG | AZ5604 | 50 m | 37.46 | |
8 | 26 | Marie Thingberg- Caroline | 2004 | Lambertset | 25 m | 37.85 | ||
9 | 535 | Galway Isabella | 2003 | ÅKERSBERGA | AA3203 | 25 m | 38.16 | |
10 | 283 | Gustafsson Lina | 2003 | KUNGÄLV | AM9203 | 25 m | 38.29 | |
11 | 138 | Göransson Elin | 2003 | GÖTEBORG | BV7603 | 25 m | 38.34 | |
12 | 242 | Tubbin Felicia | 2003 | JÖNKÖPING | BK3203 | 25 m | 38.36 | |
13 | 397 | Skanse Lova | 2003 | S 02 | BS0203 | 25 m | 38.59 | |
14 | 517 | Arthursson Tilda | 2003 | VÄXJÖ SS | BD7603 | 25 m | 38.71 | |
15 | 196 | Wierzbowska Oliwia | 2003 | GÖTEBORG | BD6803 | 25 m | 38.84 | |
16 | 395 | Sillerström Klara | 2003 | S 02 | BR1603 | 25 m | 39.44 | |
17 | 22 | Gjøen Sandberg Julia | 2003 | Lambertset | 25 m | 39.59 | ||
18 | 504 | Lindman Thea | 2003 | HVETLANDA | AC8203 | 25 m | 39.97 | |
19 | 76 | Johansson Thörngren Felicia | 2003 | ELFSBORG | BA9203 | 25 m | 39.99 | |
20 | 43 | Gustafsson Tove | 2004 | ALVESTA SS | AH7204 | 50 m | 40.03 | |
21 | 534 | Flatow Clara | 2003 | ÅKERSBERGA | BI9603 | 25 m | 40.18 | |
22 | 378 | Magnusson Elna | 2004 | S 02 | BG1804 | 25 m | 40.48 | |
23 | 18 | Nordli Inger-Marie | 2003 | Lambertset | 25 m | 40.68 | ||
24 | 57 | Cavka Nirvana | 2004 | ELFSBORG | BN3204 | 50 m | 40.92 | |
25 | 520 | Bodsjö Sanna | 2003 | VÄXJÖ SS | AD6203 | 25 m | 40.93 | |
26 | 545 | Stendrake Wilma | 2003 | ÅKERSBERGA | BB2403 | 25 m | 41.00 | |
27 | 484 | Olausson Alexandra | 2003 | VARBERG | AP1603 | 25 m | 41.06 | |
28 | 11 | Hansen Charlotte | 2003 | Lambertset | 25 m | 41.07 | ||
29 | 87 | Nilsson Sarah | 2003 | ELFSBORG | BN6603 | 25 m | 41.29 | |
30 | 238 | Stjärnås Natalie | 2003 | JÖNKÖPING | AL3403 | 50 m | 41.38 | |
31 | 539 | Isaksson Klara | 2003 | ÅKERSBERGA | BI6803 | 25 m | 41.41 | |
32 | 150 | Högstedt Linnea | 2004 | GÖTEBORG | BK2404 | 25 m | 41.84 | |
33 | 508 | Persson Liv | 2004 | HVETLANDA | BK5604 | 25 m | 42.04 | |
34 | 550 | Haglund Elsa | 2004 | ÄLMHULT | AV2804 | 25 m | 42.15 | |
35 | 13 | Johanne Høgberg Malene | 2003 | Lambertset | 25 m | 42.26 | ||
36 | 527 | Wardrum Alva | 2003 | VÄXJÖ SS | AQ1805 | 25 m | 42.45 | |
37 | 171 | Norlander Ida | 2003 | GÖTEBORG | BD2203 | 50 m | 42.47 | |
38 | 5 | Ross Bustgaard Enya | 2004 | Lambertset | 25 m | 42.50 | ||
39 | 555 | van der Poel Julia | 2003 | ÄLMHULT | BA7403 | 25 m | 42.50 | |
40 | 3 | Bakke Bassøe Celine | 2004 | Lambertset | 25 m | 42.59 | ||
41 | 352 | Bromander Lia | 2004 | S 02 | AZ4604 | 50 m | 42.66 | |
42 | 443 | Kis Anna | 2004 | TROLLHÄTTA | BJ9204 | 25 m | 42.87 | |
43 | 361 | Edvardsson Maja | 2003 | S 02 | BH2603 | 25 m | 42.91 | |
44 | 6 | Børresen Martine | 2003 | Lambertset | 25 m | 42.92 | ||
45 | 147 | Hemberg Filippa | 2004 | GÖTEBORG | BT5204 | 25 m | 42.96 | |
46 | 406 | Vråmo Ellen | 2004 | S 02 | BF8604 | 25 m | 43.14 | |
47 | 460 | Dahlgren Emmie | 2004 | VARBERG | BA8204 | 25 m | 43.18 | |
48 | 276 | Anderström Felicia | 2004 | KUNGÄLV | BR2604 | 25 m | 43.24 | |
49 | 315 | Jansson Thea | 2003 | NÄSSJÖ | AO1603 | 50 m | 43.35 | |
50 | 12 | Holmboe-Wahl Frøya | 2003 | Lambertset | 25 m | 43.36 | ||
51 | 156 | Jökulsdottir Anna Maria | 2003 | GÖTEBORG | BA4203 | 25 m | 43.77 | |
52 | 142 | Hahne Selma | 2004 | GÖTEBORG | BU5604 | 25 m | 43.98 | |
53 | 543 | Lundberg Nora | 2003 | ÅKERSBERGA | AT8203 | 25 m | 44.35 | |
54 | 41 | Andersson Ellinor | 2003 | ALVESTA SS | BB4203 | 25 m | 45.05 | |
55 | 99 | Sundqvist Cornelia | 2003 | ELFSBORG | BP3403 | 25 m | 45.11 | |
56 | 453 | Balslev Maria | 2004 | VARBERG | AZ7204 | 25 m | 45.21 | |
57 | 497 | Fransson Vilma | 2004 | HVETLANDA | AG2204 | 25 m | 45.43 | |
58 | 17 | Kvalvaag Ella | 2004 | Lambertset | 25 m | 45.49 | ||
59 | 157 | Karlsson Nadja | 2004 | GÖTEBORG | BK8404 | 25 m | 45.63 | |
60 | 295 | Mattisson Amalia | 2004 | KUNGÄLV | AQ7804 | 25 m | 45.87 | |
61 | 321 | Löfström Engla | 2003 | RONNEBY SS | BV5203 | 25 m | 46.24 | |
62 | 430 | Paulsson Alva | 2004 | SK 1970 | AX0804 | 50 m | 46.32 | |
63 | 507 | Odeén Madicken | 2003 | HVETLANDA | AK0603 | 25 m | 47.14 | |
64 | 466 | Gustafsson Freja | 2004 | VARBERG | AZ9604 | 25 m | 47.19 | |
65 | 438 | Skoog Ebba | 2004 | SKENE SIM | AZ2404 | 25 m | 47.26 | |
66 | 433 | Ström Saga | 2004 | SK 1970 | BD0604 | 25 m | 48.37 | |
67 | 291 | Johns Eila | 2004 | KUNGÄLV | BR1604 | 25 m | 48.62 | |
68 | 72 | Johannsmeyer Lara | 2003 | ELFSBORG | BV9603 | 25 m | 48.66 | |
69 | 122 | Consil Paloma | 2004 | GÖTEBORG | BX7804 | 25 m | 48.91 | |
70 | 331 | Gustafsson Tindra | 2004 | S 77 | BJ7204 | 50 m | 49.28 | |
71 | 437 | Nikumaa Saga | 2004 | SKENE SIM | AP1404 | 25 m | 49.83 | |
72 | 337 | Olofsson Linnea | 2004 | S 77 | AZ7804 | 25 m | 50.55 | |
73 | 475 | Kuylenstjerna Johanna | 2003 | VARBERG | BS9403 | 25 m | 51.18 | |
74 | 37 | Persson Ida | 2004 | ALE | BY6404 | 25 m | ||
75 | 146 | Hein Sofia | 2004 | GÖTEBORG | BY7804 | 25 m | ||
76 | 388 | Palm Ebba | 2004 | S 02 | BZ8604 | 25 m | ||
77 | 434 | Westerlund Ella | 2004 | SK 1970 | AL6604 | 25 m | ||
78 | 573 | Granelli Thea | 2004 | ANGERED | BZ4804 | 25 m | EFT | |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 24 november 2017 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet | Utskriftstid | 12:57 |