Program for Palles Minne - TYR CUP 2018
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Heatlista Gren 43
|
Tävling |
Palles Minne - TYR Cup 2018 |
|
Utskriftsdatum |
06 januari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Bollnäs |
|
Utskriftstid |
14:10 |
|
|
Arrangör |
Bollnäs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
05 januari 2018 |
|
|
|
|
Gren 43, 100m Frisim Damer |
Finaler (13) |
Beräknad start 16:08 |
Heat 1 (13) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
220 |
1 |
Alma Göthe |
2009 |
AA2209 |
HÄRJEDALEN |
|
25m |
|
151 |
2 |
Ella Andersson |
2007 |
AA6207 |
UPSALA S |
|
25m |
1:43.32 |
70 |
3 |
Klara Djurberg |
2003 |
BQ5403 |
GIMO SS |
|
25m |
1:41.27 |
75 |
4 |
Smilla Åkman |
2006 |
AL0806 |
GIMO SS |
|
25m |
1:42.20 |
4 |
5 |
Liin Örjansdotter |
2003 |
CB4603 |
LEKSAND |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
139 |
1 |
Märta Karlsson |
2007 |
AV4407 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:37.59 |
140 |
2 |
Emma Mossnelid |
2006 |
BB6406 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:32.10 |
237 |
3 |
Arwen Wannberg |
2007 |
AE2407 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:31.43 |
119 |
4 |
Hillevi Östlund |
2007 |
AX0807 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:32.00 |
11 |
5 |
Eleanor Fredholm |
2007 |
AN8607 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:32.35 |
32 |
6 |
Alice Tägtström |
2006 |
AJ6606 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:38.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
138 |
1 |
Ida Karlsson |
2005 |
BQ1205 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:30.21 |
145 |
2 |
Agnes Sundqvist |
2005 |
BL0405 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:27.50 |
130 |
3 |
Saga Andersson |
2006 |
BH8806 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:24.43 |
174 |
4 |
Ebba Lundqvist |
2007 |
AA1807 |
UPSALA S |
|
25m |
1:24.89 |
27 |
5 |
Evelina Lemon |
2006 |
BG4206 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:27.80 |
72 |
6 |
Irma Håkansson |
2003 |
BT9603 |
GIMO SS |
|
25m |
1:30.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
189 |
1 |
Olivia Punga |
2005 |
BA9405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:24.00 |
168 |
2 |
Nora Högström |
2007 |
AG1807 |
UPSALA S |
|
25m |
1:23.22 |
2 |
3 |
Evelina Karlsson |
2002 |
AY7402 |
LEKSAND |
|
25m |
1:20.62 |
195 |
4 |
Tilde Svegårdh |
2005 |
BD5805 |
UPSALA S |
|
25m |
1:21.05 |
29 |
5 |
Olivia Nyström |
2006 |
BA7406 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:23.57 |
78 |
6 |
Maja Edring |
2002 |
BX0802 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:24.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
178 |
1 |
Klara Mattiasson |
2005 |
AR6405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:20.34 |
20 |
2 |
Edith Wallberg |
2007 |
AA3807 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:19.03 |
176 |
3 |
Lovis Lång |
2005 |
AM4205 |
UPSALA S |
|
25m |
1:16.21 |
88 |
4 |
Margareta Rainer |
1949 |
AA0249 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:18.48 |
10 |
5 |
Tuva Bylund |
2002 |
BY6402 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:19.42 |
112 |
6 |
Isabelle Nilsson |
2007 |
AM4607 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:20.39 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
1 |
Elina Widén |
2003 |
BG0203 |
GIMO SS |
|
25m |
1:15.21 |
14 |
2 |
Emelie Nordqvist |
2003 |
BX8203 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:14.38 |
95 |
3 |
Emelie Wijker |
2003 |
BA8803 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:14.26 |
18 |
4 |
Vera Stefanovic |
2006 |
AF4806 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
1:14.34 |
219 |
5 |
Stella Karlsson |
2006 |
AD9406 |
ÖSTERBY SS |
|
25m |
1:14.88 |
197 |
6 |
Hilma Wahlström |
2006 |
AB8806 |
UPSALA S |
|
25m |
1:15.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
115 |
1 |
Tyra Olsson |
2003 |
BZ6803 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:13.74 |
117 |
2 |
Ebba-Lotta Staaf |
2004 |
BO6404 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:13.30 |
162 |
3 |
Ive Fröman |
2003 |
AL8803 |
UPSALA S |
|
25m |
1:12.17 |
49 |
4 |
My Larsson |
2005 |
AF8405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:12.24 |
205 |
5 |
Emilia Åhlén |
2005 |
BF9405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:13.34 |
99 |
6 |
Agnes Edvinsson |
2006 |
AP5606 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:14.03 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
59 |
1 |
Sammi Thai |
2005 |
AK6405 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:11.91 |
180 |
2 |
Malva Morell |
2004 |
BG2604 |
UPSALA S |
|
25m |
1:11.06 |
42 |
3 |
Matilda Jungstedt |
2001 |
AY5401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:09.78 |
43 |
4 |
Rebecka Jungstedt |
2003 |
AQ8203 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:09.82 |
25 |
5 |
Anna Falk |
2001 |
BN9401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
1:11.50 |
166 |
6 |
Sofia Högdin |
2004 |
BA3404 |
UPSALA S |
|
25m |
1:11.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
134 |
1 |
Junia Eklund |
2006 |
AH0806 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:08.62 |
194 |
2 |
Joanna Sundqvist |
2005 |
AH7605 |
UPSALA S |
|
25m |
1:08.05 |
137 |
3 |
Lovis Jernberg |
2002 |
BC7402 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:06.80 |
57 |
4 |
Ylva Rehnholm |
2000 |
BJ6600 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:07.96 |
86 |
5 |
Maja Nilsson |
2003 |
BF4203 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:08.51 |
161 |
6 |
Clara Frykberg |
2005 |
AV6405 |
UPSALA S |
|
25m |
1:09.68 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
48 |
1 |
Nora Laine |
2000 |
AP8400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:06.58 |
154 |
2 |
Linnea Bergqvist |
2003 |
AT0203 |
UPSALA S |
|
25m |
1:05.77 |
51 |
3 |
Emilia Loikala |
2000 |
AY6800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:05.23 |
202 |
4 |
Jeanna Wiell |
2001 |
BB9201 |
UPSALA S |
|
50m |
1:05.23 |
98 |
5 |
Tuva Blomdahl |
2004 |
BO6204 |
HARNÄS SKU |
|
25m |
1:06.35 |
89 |
6 |
Juni Rogström |
2004 |
BN5204 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:06.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
164 |
1 |
Vera Hermansson |
2003 |
AY1603 |
UPSALA S |
|
25m |
1:05.20 |
53 |
2 |
Adina Nyström |
1999 |
BD3699 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:04.64 |
157 |
3 |
Stina Byström |
2002 |
AD7202 |
UPSALA S |
|
25m |
1:03.59 |
171 |
4 |
Matilda Lantz |
2002 |
AP6802 |
UPSALA S |
|
25m |
1:03.92 |
40 |
5 |
Maja Gustafsson |
2001 |
AM8401 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:04.71 |
58 |
6 |
Elin Sand |
2002 |
BV9602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:05.21 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
133 |
1 |
Filippa Eklund |
2004 |
AS6204 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:03.28 |
148 |
2 |
Nea Hjortsberg |
2004 |
AK0404 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:02.84 |
46 |
3 |
Amanda Kullman |
2000 |
AN3400 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:02.74 |
50 |
4 |
Katarina Lindoff |
2000 |
AY7800 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:02.77 |
135 |
5 |
Victoria Flyman |
2003 |
AE9203 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:03.04 |
131 |
6 |
Clara Bergh |
2004 |
AD0404 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:03.36 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
33 |
1 |
Alva Abrahamsson |
2004 |
AQ6604 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:02.13 |
132 |
2 |
Elsa Bergh |
2002 |
AG7202 |
SÖDERHAMN |
|
25m |
1:00.52 |
38 |
3 |
Anna Eriksson |
1999 |
AI0499 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
57.51 |
52 |
4 |
Rebecka Loikala |
2000 |
AS7700 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
59.84 |
60 |
5 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
1:01.19 |
80 |
6 |
Clara Florén |
2002 |
AL6202 |
GÄVLE SS |
|
25m |
1:02.25 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
06 januari 2018 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet |
Utskriftstid |
14:10 |
|