Program för UGP 2 2017-2018, Oskarshamn (samt UGP Extra)
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
UGP 2 2018 |
|
Utskriftsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Oskarshamn |
|
Utskriftstid |
15:13 |
|
|
Arrangör |
Oskarshamns Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
|
|
Gren 10, 400m Frisim Damer |
Finaler (5) |
Sponsor: Fårbo Åkeri AB |
|
Beräknad start 16:23 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
48 |
1 |
Boglarka Kovacs |
2006 |
AT4806 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
|
18 |
2 |
Elina Ifwarson |
2005 |
BM2405 |
KALMAR SS |
|
25m |
|
24 |
3 |
Nina Krim |
2005 |
BE4405 |
KALMAR SS |
|
25m |
|
36 |
4 |
Hedda Strandberg |
2004 |
AH5404 |
KALMAR SS |
|
25m |
6:28.16 |
117 |
5 |
Agnes Eriksson |
2004 |
BF1604 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
7:44.21 |
112 |
6 |
Towe Andersson |
2005 |
AC8605 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
|
19 |
7 |
Anna Ivertsson |
2004 |
AM0204 |
KALMAR SS |
|
25m |
|
105 |
8 |
Nora Parvin |
2006 |
BK4406 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
135 |
1 |
Agnes Sjö |
2004 |
BE9204 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
6:22.76 |
52 |
2 |
Julia Almquist |
2007 |
AD4407 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
6:11.06 |
28 |
3 |
Sofia Marcusson |
2005 |
AL1805 |
KALMAR SS |
|
25m |
6:06.94 |
134 |
4 |
Lily Provencher |
2005 |
AR6605 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
6:04.67 |
74 |
5 |
Alice Nyström |
2005 |
AS8205 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
6:06.75 |
26 |
6 |
Viktoria Loo |
2004 |
AH3604 |
KALMAR SS |
|
25m |
6:08.62 |
21 |
7 |
Elin Jämtin |
2003 |
BL6803 |
KALMAR SS |
|
25m |
6:19.79 |
45 |
8 |
Maria Davidsson |
2005 |
AE9805 |
LJUNGBY SS |
|
25m |
6:25.56 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
127 |
1 |
Alice Hässlebro |
2004 |
BF8404 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
6:00.49 |
104 |
2 |
Felicia Nyberg |
2004 |
AC0204 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
5:47.73 |
103 |
3 |
Mara Nichitelea |
2006 |
AM3406 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
5:41.14 |
16 |
4 |
Sofia Hansen |
2004 |
AL9604 |
KALMAR SS |
|
25m |
5:35.60 |
88 |
5 |
Linnea Haraldsson |
2005 |
AG6605 |
HVETLANDA |
|
25m |
5:37.19 |
141 |
6 |
Siri Wibert |
2004 |
AY8204 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:42.84 |
109 |
7 |
Ella Stensson |
2005 |
AC1605 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
5:48.08 |
120 |
8 |
Ella Harrysson |
2005 |
AR4605 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
6:03.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
133 |
1 |
Kajsa Månsson |
2003 |
BL0803 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:31.09 |
113 |
2 |
Tilda Arthursson |
2003 |
BD7603 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:22.64 |
58 |
3 |
Ida Ekström |
2005 |
AG3805 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
5:21.01 |
87 |
4 |
Ella Haraldsson |
2003 |
AH5603 |
HVETLANDA |
|
25m |
5:19.02 |
13 |
5 |
Jenny Fröstberg |
2002 |
AD1602 |
KALMAR SS |
|
25m |
5:19.59 |
3 |
6 |
Lisa Andersson |
2001 |
BC0601 |
KALMAR SS |
|
25m |
5:22.52 |
122 |
7 |
Agnes Hildebrand Westerberg |
2004 |
BF9404 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:24.19 |
102 |
8 |
Nina Mirkhan |
2006 |
AD3806 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
5:31.62 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
115 |
1 |
Elin Cronqvist |
2005 |
AI1405 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:16.71 |
54 |
2 |
Nora Björklund |
2003 |
BA4803 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
5:13.18 |
137 |
3 |
Louise Strand |
2005 |
AL3805 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:12.04 |
110 |
4 |
Lovisa Svensson |
2002 |
AH6802 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
4:51.45 |
43 |
5 |
Tilde Wolfgang |
2001 |
AH7601 |
KALMAR SS |
|
25m |
5:08.95 |
17 |
6 |
Anna Hofer |
2000 |
BQ4600 |
KALMAR SS |
|
25m |
5:12.68 |
140 |
7 |
Alva Wardrum |
2003 |
AQ1805 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:13.64 |
98 |
8 |
Hilma Ihreborn |
2005 |
AW7205 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
5:18.54 |
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
27 januari 2018 |
Licensierad till: Oskarshamns Simsällskap |
Utskriftstid |
15:13 |
|