Startliste for Sigma Birkerød Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit 1
Seedede heat Løb 107
|
Stævne navn |
Sigma Birkerød Cup 2017 |
|
Udskriftsdato |
08 december 2017 |
|
|
Stævne by |
Birkerød |
|
Udskriftstidspunkt |
14:03 |
|
|
Arrangør |
Sigma Swim Birkerød |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
08 december 2017 |
|
|
|
|
Løb 107, 50m Brystsvømning Damer |
Indledende (5) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
134 |
2 |
Emma F. Rouse |
2004 |
0412AJ |
HELSINGØR |
|
25m |
53.56 |
152 |
3 |
Cornelia Vámosi |
2004 |
0466AE |
HELSINGØR |
|
50m |
47.83 |
17 |
4 |
Helena Fogh Kronborg |
2005 |
0506AK |
VATCPH-STT |
|
25m |
50.98 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
212 |
1 |
Nanette Skou Clausen |
2005 |
0514AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
47.67 |
39 |
2 |
Isabella Ludvigsen |
2005 |
0564AF |
ALLERØD |
|
50m |
46.78 |
6 |
3 |
Liva Lund Hansen |
2005 |
0542AE |
VI39 |
|
25m |
44.39 |
56 |
4 |
Catrine Porsdal |
2005 |
0536AA |
BIRKERØD |
|
25m |
45.84 |
8 |
5 |
Annika Køhn |
2005 |
0596AK |
VI39 |
|
25m |
46.83 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
45 |
1 |
Nikoline R. Amstrup |
2005 |
0594AE |
BIRKERØD |
|
25m |
41.08 |
7 |
2 |
Clara Hartvig-Olsen |
2004 |
0402AP |
VI39 |
|
25m |
38.70 |
150 |
3 |
Mathilde Maria Thorsen |
2004 |
0484AI |
HELSINGØR |
|
25m |
35.30 |
54 |
4 |
Camille Nørby |
2004 |
0498AE |
BIRKERØD |
|
25m |
38.31 |
203 |
5 |
Jasmin Philip |
2004 |
0418AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
40.29 |
4 |
6 |
Laura Thomadsen |
2004 |
0412AH |
AIF |
|
25m |
42.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
341 |
1 |
Amalie Brammer Kærgaard |
2004 |
0418AH |
GLADSAXE |
|
25m |
40.71 |
40 |
2 |
Caroline Bach Mindested |
2005 |
0592AF |
ALLERØD |
|
50m |
38.46 |
20 |
3 |
Schastine Skifter Tabor |
2005 |
0598AB |
VATCPH-STT |
|
25m |
34.76 |
33 |
4 |
Signe Krag Andersen |
2004 |
0434AP |
ALLERØD |
|
25m |
37.81 |
155 |
5 |
Johanne Weber |
2005 |
0574AH |
HELSINGØR |
|
25m |
39.89 |
207 |
6 |
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
42.07 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
105 |
1 |
Linnea Hietala |
2004 |
0442AE |
HELSINGØR |
|
25m |
40.43 |
96 |
2 |
Caroline Villum Færch |
2005 |
0502AG |
HELSINGØR |
|
25m |
38.41 |
43 |
3 |
Emma Stoltz |
2004 |
0448AE |
ALLERØD |
|
25m |
34.75 |
209 |
4 |
Laura Vangkilde |
2004 |
0422AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
37.30 |
206 |
5 |
Josefine Zebitz |
2004 |
0454AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
38.88 |
268 |
6 |
Agnete Høyer |
2005 |
0512AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
41.77 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
08 december 2017 |
Licens til Sigma SwimBirkerød |
Udskriftstidspunkt |
14:03 |
|