Program för UGP 2 2017-2018 & Sollefteå Open, Sollefteå
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 35
|
Tävling |
UGP 2 2017-2018, Sollefteå |
|
Utskriftsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Sollefteå |
|
Utskriftstid |
09:09 |
|
|
Arrangör |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
|
|
Gren 35, 50m Ryggsim Damer |
Finaler (4) |
Beräknad start 11:44 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
64 |
1 |
Pola Polska |
2009 |
|
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
|
158 |
2 |
Wilma Nordin |
2007 |
AS4607 |
HÖGAKUSTEN |
|
25m |
|
51 |
3 |
Juno Domeij |
2008 |
AM6408 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
59.49 |
160 |
4 |
Della Boman |
2008 |
AN2808 |
BOLLSTA |
|
25m |
56.48 |
43 |
5 |
Lilly Utterström |
2007 |
AQ2407 |
NJURUNDA |
|
25m |
58.33 |
56 |
6 |
Saga Engström |
2010 |
AB4210 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
1:02.45 |
57 |
7 |
Irma Höglund |
2007 |
AZ3607 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
|
152 |
8 |
Majken Gidlund |
2008 |
AB1608 |
HÖGAKUSTEN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
26 |
1 |
Elsa Larsson |
2008 |
AG9208 |
NJURUNDA |
|
50m |
54.69 |
39 |
2 |
Emilia Sundholm |
2007 |
AG8807 |
NJURUNDA |
|
25m |
52.76 |
41 |
3 |
Anna-Klara Sundström |
2007 |
AH8207 |
NJURUNDA |
|
25m |
50.84 |
33 |
4 |
Emilia Olsen |
2006 |
AR4806 |
NJURUNDA |
|
25m |
50.32 |
35 |
5 |
Olivia Palin |
2008 |
AG9408 |
NJURUNDA |
|
25m |
50.67 |
98 |
6 |
Alice Södervall |
2007 |
AE5607 |
SUNDSVALL |
|
25m |
52.67 |
63 |
7 |
Alma Persson |
2006 |
BH4806 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
53.25 |
38 |
8 |
Alejandra Rosen Lilja |
2006 |
AR0806 |
NJURUNDA |
|
25m |
56.11 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
58 |
1 |
Matilda Johansson |
2007 |
AY7607 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
49.43 |
153 |
2 |
Myrna Gidlund |
2006 |
AN6606 |
HÖGAKUSTEN |
|
25m |
48.74 |
7 |
3 |
Linnea Sjöberg |
2006 |
AN8806 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
48.20 |
31 |
4 |
Elma Neuman |
2008 |
AB2608 |
NJURUNDA |
|
25m |
47.99 |
53 |
5 |
Freja Engström |
2007 |
AA8807 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
48.18 |
11 |
6 |
Wilma Eriksson |
2007 |
AA2607 |
KRAMFORS |
|
25m |
48.73 |
94 |
7 |
Alva Sjödin |
2006 |
AG8806 |
SUNDSVALL |
|
25m |
48.85 |
100 |
8 |
Amelia Walterstad |
2006 |
AR5406 |
SUNDSVALL |
|
25m |
49.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
30 |
1 |
Maja Modin |
2008 |
AG5408 |
NJURUNDA |
|
25m |
47.23 |
24 |
2 |
Evelina Hansson |
2006 |
AR5606 |
NJURUNDA |
|
25m |
43.73 |
72 |
3 |
Kajsa Burman |
2007 |
AE1607 |
SUNDSVALL |
|
25m |
42.10 |
78 |
4 |
Olivia Ericsson |
2006 |
AB8406 |
SUNDSVALL |
|
25m |
37.97 |
85 |
5 |
Nike Norlander |
2007 |
AE8407 |
SUNDSVALL |
|
25m |
41.10 |
74 |
6 |
Isa Ekbladh |
2006 |
AR6206 |
SUNDSVALL |
|
25m |
43.37 |
150 |
7 |
Arwen Wikström |
2006 |
AT0606 |
SK ÄGIR |
|
25m |
46.49 |
14 |
8 |
Tea Alamaa |
2006 |
AH3206 |
NJURUNDA |
|
25m |
47.65 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
27 januari 2018 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap |
Utskriftstid |
09:09 |
|