Program för UGP 2 2017-2018 & Sollefteå Open, Sollefteå
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
UGP 2 2017-2018, Sollefteå |
|
Utskriftsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Sollefteå |
|
Utskriftstid |
14:42 |
|
|
Arrangör |
Sollefteå Allmänna Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
|
|
Gren 10, 400m Frisim Damer |
Finaler (5) |
Beräknad start 16:47 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
3 |
Agnes Burman |
2004 |
BA9804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
|
52 |
4 |
Signe Domeij |
2005 |
AI5805 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
7:25.96 |
60 |
5 |
Alva Lövström |
2005 |
AI4805 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
46 |
1 |
Maija Andersson |
2005 |
AV1405 |
SOLLEFTEÅ |
|
25m |
6:46.27 |
17 |
2 |
Elin Clarin |
2005 |
AG7205 |
NJURUNDA |
|
25m |
6:18.03 |
134 |
3 |
Tyra Östberg |
2004 |
BD2804 |
UMEÅ SS |
|
25m |
6:04.67 |
131 |
4 |
Sandra Trigell |
2005 |
AS3805 |
UMEÅ SS |
|
25m |
6:01.51 |
69 |
5 |
Leia Beijron |
2004 |
BO5402 |
SUNDSVALL |
|
50m |
6:04.16 |
8 |
6 |
Ronja Widell |
2004 |
BM3204 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
6:09.00 |
37 |
7 |
Tova Persson |
2005 |
AR5205 |
NJURUNDA |
|
25m |
6:44.10 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
2 |
1 |
Ida Eriksson |
2005 |
AZ9805 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
5:58.04 |
154 |
2 |
Saga Hållander |
2004 |
BL1804 |
HÖGAKUSTEN |
|
25m |
5:55.50 |
112 |
3 |
Lilly Cramer Johnsson |
2005 |
AE6405 |
UMEÅ SS |
|
25m |
5:41.61 |
5 |
4 |
Johanna Persson |
2003 |
BB4803 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
5:39.57 |
91 |
5 |
Nadja Rautiainen |
2004 |
AR0204 |
SUNDSVALL |
|
25m |
5:39.87 |
4 |
6 |
Josefin Karlsson |
2003 |
BB0803 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
5:50.51 |
28 |
7 |
Ebba Lindblom |
2004 |
AR8404 |
NJURUNDA |
|
25m |
5:55.69 |
149 |
8 |
Ella Wesslau |
2004 |
BQ7404 |
SK ÄGIR |
|
25m |
6:00.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
86 |
1 |
Nova Norlander |
2004 |
AV3804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
5:29.93 |
92 |
2 |
Clara Renström Halling |
2004 |
AQ8804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
5:26.92 |
129 |
3 |
Isolde Svedjeland |
2002 |
AL3202 |
UMEÅ SS |
|
25m |
5:19.48 |
116 |
4 |
Agnes Gustafsson |
2003 |
AJ1803 |
UMEÅ SS |
|
25m |
5:15.58 |
40 |
5 |
Ida Sundholm |
2005 |
AG2205 |
NJURUNDA |
|
25m |
5:16.97 |
118 |
6 |
Wilma Henriksson |
2001 |
BM9601 |
UMEÅ SS |
|
25m |
5:20.51 |
36 |
7 |
Saga Persson |
2003 |
AI1203 |
NJURUNDA |
|
50m |
5:29.00 |
113 |
8 |
Lea Edvardsson |
2003 |
AV8603 |
UMEÅ SS |
|
25m |
5:31.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
97 |
1 |
Lena Svedberg |
2004 |
AV6804 |
SUNDSVALL |
|
25m |
5:07.19 |
142 |
2 |
Agnes Jakobsson |
2005 |
AF2805 |
SK ÄGIR |
|
25m |
4:56.78 |
151 |
3 |
Selma Zachrisson |
2003 |
AS6803 |
SK ÄGIR |
|
25m |
4:50.57 |
105 |
4 |
Elise Öberg |
2002 |
AE8402 |
SUNDSVALL |
|
50m |
4:38.02 |
138 |
5 |
Sofia Boije |
2003 |
BC2803 |
SK ÄGIR |
|
25m |
4:41.22 |
130 |
6 |
Ingrid Sälg |
2002 |
AH1802 |
UMEÅ SS |
|
25m |
4:52.43 |
96 |
7 |
Melina Sundström |
2002 |
AP8202 |
SUNDSVALL |
|
25m |
4:59.66 |
25 |
8 |
Hanna Jonasson |
2004 |
AR0604 |
NJURUNDA |
|
25m |
5:13.91 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
27 januari 2018 |
Licensierad till: Sundsvalls Simsällskap |
Utskriftstid |
14:42 |
|