Ohjelma UGP 2 2017-2018, Kristinehamn
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
UGP 2 2017-2018 Kristinehamn |
|
Utskriftsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Kristinehamn |
|
Utskriftstid |
14:37 |
|
|
Arrangör |
Kristinehamns Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
|
|
Gren 12, 200m Ryggsim Damer |
Finaler (4) |
Beräknad start 17:28 |
Heat 1 (4) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
78 |
1 |
Lydia Brättorp |
2003 |
BP2803 |
ÖSA |
|
25m |
|
72 |
2 |
Sofie Leander |
2005 |
AH3405 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
3:35.71 |
26 |
3 |
Smilla Löthgren |
2004 |
BA4404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:08.51 |
8 |
4 |
Emelie Höök |
2003 |
AB0403 |
FILIPSTAD |
|
25m |
3:10.35 |
93 |
5 |
Runa Eriksson |
2005 |
AQ1605 |
HK SIM |
|
25m |
3:35.89 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
9 |
1 |
Nova Johansson |
2004 |
AA0204 |
FILIPSTAD |
|
25m |
3:07.18 |
108 |
2 |
Pauline Grubb |
2003 |
AA4403 |
GRUMS SS |
|
25m |
3:04.83 |
86 |
3 |
Smilla Holgersson Eliasson |
2003 |
AQ9803 |
ÖSA |
|
25m |
2:59.50 |
84 |
4 |
Anesa Gacic |
2002 |
BK4202 |
ÖSA |
|
25m |
2:59.66 |
79 |
5 |
Elsa Bylin |
2002 |
BW4202 |
ÖSA |
|
25m |
3:05.00 |
12 |
6 |
Alice Bergström |
2004 |
AS5404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
3:08.20 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
59 |
1 |
Filippa Karlsson |
2004 |
AF8804 |
KATRINEHOL |
|
25m |
2:55.77 |
37 |
2 |
Minea Dautbegovic |
2004 |
AV9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:53.18 |
30 |
3 |
Agnes Rydh-Dufva |
2002 |
AM9202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:47.79 |
105 |
4 |
Elise Tegin |
2004 |
AL2804 |
LINDESBERG |
|
25m |
2:48.55 |
99 |
5 |
Wilma Pettersson |
2004 |
BD4804 |
HK SIM |
|
25m |
2:55.09 |
68 |
6 |
Linnéa Bruce-Holm |
2005 |
AH4205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:57.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
97 |
1 |
Jennie Lundgren |
2001 |
AG2401 |
HK SIM |
|
25m |
2:42.86 |
18 |
2 |
Saga Grandelius |
2001 |
AE1801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:39.53 |
74 |
3 |
Ida Lithner |
2004 |
AB6204 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
2:35.22 |
23 |
4 |
Alexandra Kinell |
2000 |
AF2200 |
KARLSKO SF |
|
25m |
2:35.43 |
34 |
5 |
Joline Bakken |
2005 |
AC1405 |
KARLSTAD |
|
25m |
2:40.77 |
101 |
6 |
Emma Sebelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
2:47.10 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
27 januari 2018 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
14:37 |
|