Program för UGP 2 2017-2018, Kristinehamn
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
UGP 2 2017-2018 Kristinehamn |
|
Utskriftsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Kristinehamn |
|
Utskriftstid |
09:04 |
|
|
Arrangör |
Kristinehamns Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
|
|
Gren 3, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (6) |
Beräknad start 10:33 |
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
81 |
1 |
Linnea Eriksson |
2004 |
BT1204 |
ÖSA |
|
25m |
1:59.98 |
72 |
2 |
Sofie Leander |
2005 |
AH3405 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:57.75 |
11 |
3 |
Sally Wetterskog |
2005 |
AH2205 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:47.95 |
93 |
4 |
Runa Eriksson |
2005 |
AQ1605 |
HK SIM |
|
25m |
1:51.67 |
83 |
5 |
Tess Fransson |
2004 |
BT4204 |
ÖSA |
|
25m |
1:58.27 |
78 |
6 |
Lydia Brättorp |
2003 |
BP2803 |
ÖSA |
|
25m |
2:02.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
94 |
1 |
Tyra Jacobsson |
2005 |
AB0805 |
HK SIM |
|
25m |
1:43.06 |
26 |
2 |
Smilla Löthgren |
2004 |
BA4404 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:42.63 |
98 |
3 |
Frida Lundström |
2002 |
BA2602 |
HK SIM |
|
25m |
1:39.38 |
85 |
4 |
Ella Hagelvik |
2004 |
BN3804 |
ÖSA |
|
25m |
1:41.07 |
86 |
5 |
Smilla Holgersson Eliasson |
2003 |
AQ9803 |
ÖSA |
|
25m |
1:42.85 |
31 |
6 |
Linneá Therus |
2005 |
BC1805 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:45.83 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
56 |
1 |
Kajsa Ejdvinsson |
2004 |
BH5604 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:38.60 |
27 |
2 |
Maja Nyberg |
2004 |
BM9804 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:36.24 |
57 |
3 |
Linnéa Fredriksson |
2004 |
AT0404 |
KATRINEHOL |
|
25m |
1:36.20 |
70 |
4 |
Tilde Halldan |
2005 |
AH6205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:36.21 |
9 |
5 |
Nova Johansson |
2004 |
AA0204 |
FILIPSTAD |
|
25m |
1:37.23 |
84 |
6 |
Anesa Gacic |
2002 |
BK4202 |
ÖSA |
|
25m |
1:39.25 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
1 |
1 |
Sanna Axelsson |
2004 |
AI4204 |
ARVIKA SS |
|
25m |
1:33.32 |
109 |
2 |
Ella Sjöbom |
2005 |
AH3605 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:29.58 |
30 |
3 |
Agnes Rydh-Dufva |
2002 |
AM9202 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:28.75 |
101 |
4 |
Emma Sebelius |
2002 |
AN7402 |
HK SIM |
|
25m |
1:28.77 |
68 |
5 |
Linnéa Bruce-Holm |
2005 |
AH4205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:29.96 |
76 |
6 |
Amanda Orban |
2005 |
AH9205 |
SÄFFLE SS |
|
25m |
1:33.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
50 |
1 |
Erica Segerström |
2004 |
AR9804 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:28.17 |
54 |
2 |
Agnes Wilde |
2005 |
BB4805 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:26.89 |
24 |
3 |
Sanna Lekberg |
2001 |
AM4201 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:24.56 |
79 |
4 |
Elsa Bylin |
2002 |
BW4202 |
ÖSA |
|
25m |
1:24.66 |
108 |
5 |
Pauline Grubb |
2003 |
AA4403 |
GRUMS SS |
|
25m |
1:26.98 |
66 |
6 |
Elin Eriksson |
2004 |
AY5404 |
LINDESBERG |
|
25m |
1:28.40 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
103 |
1 |
Josefine Stenman |
2002 |
AR3202 |
HK SIM |
|
25m |
1:22.51 |
45 |
2 |
Linnea Lindberg |
2005 |
AJ2205 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:21.74 |
23 |
3 |
Alexandra Kinell |
2000 |
AF2200 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:19.46 |
18 |
4 |
Saga Grandelius |
2001 |
AE1801 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:21.34 |
92 |
5 |
Ellen Eriksson |
2001 |
BP7201 |
HK SIM |
|
25m |
1:22.44 |
22 |
6 |
Isabelle Johansson |
2005 |
AM0405 |
KARLSKO SF |
|
25m |
1:22.81 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
27 januari 2018 |
Licensierad till: Wermlands Simförbund |
Utskriftstid |
09:04 |
|