Startliste for S 71-Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Pass 2
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
S 71 Cup |
|
Utskriftsdatum |
04 mars 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
14:50 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
03 mars 2018 |
|
|
|
|
Gren 9, 50m Fjärilsim Damer |
Finaler (7) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
2 |
Elina Olsson |
2006 |
AT7806 |
KIVIKS SK |
|
25m |
49.68 |
124 |
3 |
Nelly Gustavsson |
2004 |
BD7804 |
SK LÖDDE |
|
50m |
44.16 |
155 |
4 |
Turid Bendz |
2004 |
BT3204 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
41.66 |
52 |
5 |
Lovisa Sjöholm |
2006 |
AT4406 |
KLIPPAN |
|
25m |
43.86 |
36 |
6 |
Katri Lamminsaari |
2005 |
BA6205 |
KK KARPEN |
|
25m |
49.00 |
47 |
7 |
Tyra Hjorth |
2005 |
AK2405 |
KLIPPAN |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
61 |
1 |
Isabelle Persson-Giribaldi |
2005 |
BL1205 |
LANDSKRONA |
|
25m |
41.26 |
48 |
2 |
Ebba Johansson |
2004 |
AL9404 |
KLIPPAN |
|
25m |
40.88 |
75 |
3 |
Agnes Alm |
2006 |
AA0806 |
S 71 |
|
25m |
38.17 |
122 |
4 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
34.76 |
108 |
5 |
Mathilde Berild Andersen |
2004 |
BF5204 |
SJÖBO SS |
|
25m |
36.16 |
96 |
6 |
Emmy Olofsson |
2003 |
AY4403 |
S 71 |
|
25m |
39.25 |
113 |
7 |
Lykke Lagerholm-Nord |
2006 |
AH6406 |
SJÖBO SS |
|
25m |
40.89 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
134 |
4 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
29.90 |
161 |
5 |
Felicia Huynh |
2000 |
AW8400 |
S 71 |
|
25m |
31.50 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
2 |
Agnes Delen Abrahamsson |
2002 |
AQ3602 |
KK KARPEN |
|
50m |
36.71 |
26 |
3 |
Clara Aronsson |
2002 |
AE4202 |
KK KARPEN |
|
25m |
31.76 |
154 |
4 |
Stina Pernius |
2002 |
AL4802 |
BLÅKULLA |
|
50m |
30.37 |
98 |
5 |
Anna-Luisa Permarker |
2002 |
AH1402 |
S 71 |
|
25m |
31.38 |
141 |
6 |
Carolina Åsberg |
2002 |
AJ1802 |
SK LÖDDE |
|
25m |
33.36 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
100 |
1 |
Michaela Ruzic |
2003 |
AG8203 |
S 71 |
|
25m |
34.23 |
16 |
2 |
Thea Brünjes |
2004 |
BF3604 |
KIVIKS SK |
|
50m |
33.61 |
17 |
3 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
KIVIKS SK |
|
50m |
31.69 |
136 |
4 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LÖDDE |
|
25m |
30.65 |
23 |
5 |
Julia Olsson |
2004 |
AL0804 |
KIVIKS SK |
|
50m |
31.42 |
19 |
6 |
Elin Lundberg |
2003 |
AP2403 |
KIVIKS SK |
|
25m |
33.44 |
3 |
7 |
Bianca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
33.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
120 |
1 |
Cassandra Strömqvist-Malmström |
2005 |
BG7405 |
SJÖBO SS |
|
25m |
38.09 |
4 |
2 |
Leah Ljungerud |
2006 |
AC8406 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
36.39 |
62 |
3 |
My Pettersson |
2006 |
AF2206 |
LANDSKRONA |
|
25m |
35.61 |
66 |
4 |
Tova Siversson |
2005 |
AE4805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
34.08 |
101 |
5 |
Veronika Ruzic |
2006 |
AH1606 |
S 71 |
|
25m |
35.56 |
56 |
6 |
Moa Ekberg |
2006 |
AF4406 |
LANDSKRONA |
|
25m |
35.83 |
158 |
7 |
Kajsa Rasmusson |
2006 |
BJ8606 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
37.10 |
|
|
Heat 7 (7) (11 år och yngre) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
76 |
1 |
Mathilda Andersson |
2007 |
AF5207 |
S 71 |
|
25m |
|
109 |
2 |
Nellie Björkqvist |
2007 |
AX2207 |
SJÖBO SS |
|
25m |
43.72 |
88 |
3 |
Freja Malmgren |
2007 |
AA8207 |
S 71 |
|
25m |
39.07 |
5 |
4 |
Tilda Stenmark |
2007 |
AP9807 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
36.75 |
71 |
5 |
Isabella Hua |
2007 |
AE0607 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
37.00 |
81 |
6 |
Valentina Fanu |
2007 |
AF7207 |
S 71 |
|
25m |
42.32 |
105 |
7 |
Wilda Thorgren |
2007 |
AF4207 |
S 71 |
|
25m |
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
04 mars 2018 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
14:50 |
|