Program för UGP 2 2017-2018, Löddeköpinge
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 23
|
Tävling |
UGP 2 2018 |
|
Utskriftsdatum |
28 januari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Löddeköpinge |
|
Utskriftstid |
14:30 |
|
|
Arrangör |
SK Lödde |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
|
|
Gren 23, 400m Frisim Herrar |
Finaler (6) |
SR: Victor Johansson (1998) 3:39.35 2017-12-13 |
|
Beräknad start 16:57 |
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
224 |
2 |
Toni Milkov |
2004 |
AK6304 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
|
18 |
3 |
Anton Liebenhagen |
2005 |
AK8505 |
LANDSKRONA |
|
25m |
5:24.97 |
32 |
4 |
Oliver Wohlquist |
2005 |
AK8905 |
LANDSKRONA |
|
25m |
6:00.25 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
16 |
1 |
Ludvig Hoff |
2005 |
AB8705 |
LANDSKRONA |
|
25m |
5:21.34 |
5 |
2 |
Ludwig Saurow |
2004 |
AC9704 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
5:12.19 |
24 |
3 |
Markus Rydgren |
2003 |
AM3303 |
LANDSKRONA |
|
25m |
5:07.61 |
6 |
4 |
Axel Thelin |
2002 |
AW4902 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
5:07.66 |
151 |
5 |
Victor Borg |
2005 |
AB3105 |
SK TRITON |
|
25m |
5:13.56 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
105 |
1 |
Daniel Li |
2002 |
AL8702 |
POSEIDON |
|
25m |
5:05.28 |
98 |
2 |
Carl Elmer |
2003 |
AK2103 |
POSEIDON |
|
25m |
4:58.61 |
285 |
3 |
Alfred Rosberg |
2003 |
AJ4103 |
SJÖBO SS |
|
25m |
4:57.30 |
315 |
4 |
Melker Svensson |
2002 |
AG4702 |
YSTADS SS |
|
25m |
4:58.39 |
184 |
5 |
Isaac Barrett |
2005 |
AK6305 |
VELLINGE-N |
|
25m |
5:03.44 |
215 |
6 |
Jonathan Ravn Rehnström |
2005 |
AG1505 |
TRELLEBORG |
|
25m |
5:06.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
210 |
1 |
Lucas Örmon |
2003 |
AF7303 |
VELLINGE-N |
|
50m |
4:56.53 |
104 |
2 |
Hugo Leandersson |
2002 |
AT9102 |
POSEIDON |
|
25m |
4:51.13 |
36 |
3 |
Hampus Erdös |
2003 |
AK0303 |
SK LÖDDE |
|
25m |
4:49.89 |
29 |
4 |
Casper Svärd |
2001 |
AC0101 |
LANDSKRONA |
|
25m |
4:50.96 |
139 |
5 |
David Olofsson |
2004 |
AJ9104 |
SK SYDSIM |
|
25m |
4:53.81 |
101 |
6 |
Joel Henriksson |
2003 |
AL2503 |
POSEIDON |
|
25m |
4:56.93 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
128 |
1 |
Thor Grandin |
2002 |
AG4502 |
SK SYDSIM |
|
50m |
4:45.06 |
56 |
2 |
Jacob Baxmann |
2003 |
AP2103 |
MKK |
|
25m |
4:44.14 |
270 |
3 |
Noah Malmgren |
2004 |
AB2704 |
S 71 |
|
25m |
4:38.05 |
118 |
4 |
Nils Tired |
2003 |
AH2903 |
POSEIDON |
|
25m |
4:42.40 |
249 |
5 |
Axel Vaide |
2005 |
AB2705 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
4:44.44 |
160 |
6 |
Arvid Nilsson |
2003 |
AK4303 |
SK TRITON |
|
25m |
4:46.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
45 |
1 |
Lukas Miderbäck |
2003 |
AC5903 |
SK LÖDDE |
|
25m |
4:32.46 |
293 |
2 |
Tim Berthelsson |
2000 |
AJ1700 |
SS DELFIN |
|
25m |
4:25.45 |
305 |
3 |
Anton Jansson |
2002 |
AC4702 |
YSTADS SS |
|
25m |
4:21.25 |
159 |
4 |
Joar Modigh |
2001 |
AO1101 |
SK TRITON |
|
25m |
4:23.39 |
99 |
5 |
Pontus Hake |
2001 |
AS8501 |
POSEIDON |
|
25m |
4:31.32 |
171 |
6 |
Noel Persson |
2002 |
AG2702 |
SK TRITON |
|
25m |
4:32.96 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
28 januari 2018 |
Licensierad till: Simklubben Lödde |
Utskriftstid |
14:30 |
|