Program for UGP 2 2017-2018, Löddeköpinge
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Heatlista Gren 26
|
Tvling |
UGP 2 2018 |
|
Utskriftsdatum |
28 januari 2018 |
|
|
Tvlingsort |
Lddekpinge |
|
Utskriftstid |
14:30 |
|
|
Arrangr |
SK Ldde |
|
|
|
|
|
Bassng |
25m |
|
|
|
|
|
Tvlingsdatum |
27 januari 2018 |
|
|
|
|
Gren 26, 100m Frisim Damer |
Finaler (15) |
SR: Sarah Sjstrm (1993) 50.58 2017-08-11 |
|
Berknad start 18:36 |
Heat 1 (15) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
260 |
1 |
Katri Lamminsaari |
2005 |
BA6205 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:33.16 |
131 |
2 |
Rakel Johannisson |
2004 |
AQ2604 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:29.23 |
207 |
3 |
Emelie Thern |
2004 |
BV4404 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:22.70 |
44 |
4 |
Emma Martinsson |
2004 |
AZ6204 |
SK LDDE |
|
25m |
1:25.07 |
143 |
5 |
Emilia Sandstrm |
2004 |
AY7204 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:29.96 |
40 |
6 |
Julia Keldebk |
2005 |
BG2405 |
SK LDDE |
|
25m |
1:37.63 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
289 |
1 |
Cassandra Strmqvist-Malmstrm |
2005 |
BG7405 |
SJBO SS |
|
25m |
1:17.23 |
276 |
2 |
Victoria Berild Andersen |
2003 |
BQ8603 |
SJBO SS |
|
25m |
1:16.26 |
222 |
3 |
Isabelle Blcher |
2003 |
BS3803 |
ESLVS SS |
|
25m |
1:15.34 |
197 |
4 |
Emi Prior |
2004 |
BT3604 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:15.84 |
132 |
5 |
Eva Johansson |
2004 |
AB4604 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:16.52 |
286 |
6 |
Sabina Rosengren |
2003 |
AV1803 |
SJBO SS |
|
25m |
1:22.02 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
152 |
1 |
Mollie Dalengran |
2004 |
BT1604 |
SK TRITON |
|
25m |
1:14.61 |
46 |
2 |
Julia Nilsson |
2004 |
AF7804 |
SK LDDE |
|
25m |
1:13.45 |
177 |
3 |
Julia Stenstrm |
2002 |
AO5402 |
SK TRITON |
|
25m |
1:13.30 |
34 |
4 |
Emilia Berg |
2005 |
AJ2605 |
SK LDDE |
|
25m |
1:13.42 |
183 |
5 |
Nina Andersson-Wulf |
2001 |
BH0801 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:13.74 |
189 |
6 |
Cornelia Hkmark |
2002 |
BD6802 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:15.07 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
264 |
1 |
Lovisa Rohlin |
2004 |
AB9404 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:12.25 |
106 |
2 |
Alma Lindberg |
2002 |
AQ4202 |
POSEIDON |
|
25m |
1:11.78 |
317 |
3 |
Ella Persson |
2004 |
aj2604 |
NGELHOLM |
|
25m |
1:11.33 |
97 |
4 |
Emma Bontidean |
2003 |
AW1803 |
POSEIDON |
|
25m |
1:11.59 |
28 |
5 |
Livia Sjunnesson |
2005 |
AB8405 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:12.22 |
27 |
6 |
Tova Siversson |
2005 |
AE4805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:13.13 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
216 |
1 |
Jacquline Rengbrandt |
2005 |
BF6605 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:11.30 |
39 |
2 |
Hanne Husby |
2004 |
AF5804 |
SK LDDE |
|
25m |
1:11.05 |
179 |
3 |
Emilia Stlhammar |
2001 |
BD7601 |
SK TRITON |
|
25m |
1:10.57 |
155 |
4 |
Ida Jeppsson |
2004 |
AW5804 |
SK TRITON |
|
25m |
1:10.78 |
76 |
5 |
Mia Lang |
2002 |
BO8402 |
MKK |
|
25m |
1:11.16 |
281 |
6 |
Hilda Nilsson-Halvardsson |
2005 |
AL6805 |
SJBO SS |
|
25m |
1:11.32 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
33 |
1 |
Milla Andersson |
2003 |
AX4203 |
SK LDDE |
|
25m |
1:10.28 |
252 |
2 |
Felicia Zander |
2004 |
BK9804 |
NGELHOLM |
|
25m |
1:09.32 |
220 |
3 |
Sanna Westerberg |
2004 |
AF6204 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:09.16 |
182 |
4 |
Nelly Ahmadi |
2005 |
AX1805 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:09.17 |
257 |
5 |
Agnes Delen Abrahamsson |
2002 |
AQ3602 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:10.21 |
25 |
6 |
Ella Riseth |
2005 |
AE0805 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:10.42 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
192 |
1 |
Nike Kllkvist |
2004 |
AZ5204 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:08.84 |
14 |
2 |
Emma Hassling |
2004 |
AD5404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:08.76 |
246 |
3 |
Erica Persson |
2005 |
BA5605 |
NGELHOLM |
|
25m |
1:08.45 |
174 |
4 |
Ebba Ringstrm |
2004 |
AE0604 |
SK TRITON |
|
25m |
1:08.60 |
186 |
5 |
Alice Devinder |
2004 |
BG8604 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:08.82 |
203 |
6 |
Hanna Stenskepp |
2005 |
AJ8605 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:08.88 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
3 |
1 |
Dikte Lagergren |
2003 |
BV9203 |
ESLVS SS |
|
25m |
1:08.24 |
309 |
2 |
Liv Martinsson |
2004 |
BB7604 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:07.76 |
172 |
3 |
Malin Plsson |
2002 |
AO6402 |
SK TRITON |
|
25m |
1:07.30 |
124 |
4 |
Emilia Eek |
2001 |
AP0401 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:07.31 |
100 |
5 |
Sofia Hake |
2003 |
BD4403 |
POSEIDON |
|
25m |
1:08.07 |
15 |
6 |
Fanny Hess |
2004 |
AD4404 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:08.43 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
26 |
1 |
Tilde Riseth |
2003 |
AF5603 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:06.84 |
23 |
2 |
Wilma Rundblad |
2003 |
AP5803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:06.43 |
205 |
3 |
Elin Svensson |
2002 |
AW3802 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:06.21 |
308 |
4 |
Elin Kjellberg |
2003 |
AJ7803 |
YSTADS SS |
|
25m |
1:06.36 |
12 |
5 |
Emelie Ek-Vrn |
2004 |
AJ8604 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:06.76 |
235 |
6 |
Emmie Andersson |
2003 |
AR1403 |
NGELHOLM |
|
25m |
1:07.00 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
137 |
1 |
Johanna Melin |
2003 |
AL7403 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:06.03 |
261 |
2 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:05.77 |
265 |
3 |
Vilma Rudolf |
2002 |
AW1202 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:05.22 |
209 |
4 |
Thea Wicknertz |
2005 |
AT3405 |
VELLINGE-N |
|
25m |
1:05.37 |
181 |
5 |
Tyra hlin |
2004 |
AX5204 |
SK TRITON |
|
25m |
1:06.01 |
10 |
6 |
Josefin Dellhede |
2003 |
AD3403 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:06.18 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
119 |
1 |
Anna Twedberg |
2003 |
AR4203 |
POSEIDON |
|
25m |
1:04.96 |
236 |
2 |
Nelly Hansson |
2004 |
AG9204 |
NGELHOLM |
|
25m |
1:04.69 |
322 |
3 |
Julia Olsson |
2004 |
AL0804 |
KIVIKS SK |
|
25m |
1:04.49 |
109 |
4 |
Sofia Lund |
2003 |
BP4803 |
POSEIDON |
|
25m |
1:04.62 |
170 |
5 |
Isabel Persson |
2004 |
AB3804 |
SK TRITON |
|
25m |
1:04.74 |
140 |
6 |
Lina Ostreus |
2002 |
AV4202 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:05.08 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
248 |
1 |
Ellen Thunberg |
2001 |
BC7401 |
NGELHOLM |
|
25m |
1:04.02 |
291 |
2 |
Ulrika von Buxhoeveden |
2001 |
AQ4601 |
SJBO SS |
|
25m |
1:03.90 |
254 |
3 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:03.39 |
19 |
4 |
Linna Lindh |
2003 |
AI3803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:03.62 |
49 |
5 |
Isabel Smideberg |
2004 |
AJ7804 |
SK LDDE |
|
25m |
1:04.01 |
149 |
6 |
Maja Blomliden |
2004 |
AW1804 |
SK TRITON |
|
25m |
1:04.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
318 |
1 |
Thea Brnjes |
2004 |
BF3604 |
KIVIKS SK |
|
25m |
1:03.24 |
300 |
2 |
Emma Ragnarsson |
2004 |
AI4203 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:03.11 |
255 |
3 |
Cornelia Bernspng |
2003 |
AW7603 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:02.83 |
61 |
4 |
Ida Bjrkdahl |
2002 |
AJ4202 |
MKK |
|
25m |
1:02.95 |
237 |
5 |
Ebba Hellzn |
2003 |
AE3603 |
NGELHOLM |
|
25m |
1:03.15 |
272 |
6 |
Anna-Luisa Permarker |
2002 |
AH1402 |
S 71 |
|
25m |
1:03.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
95 |
1 |
Boel Bergquist |
2003 |
BI2803 |
POSEIDON |
|
25m |
1:02.78 |
219 |
2 |
Frida Tunheim-Glad |
2001 |
BU5201 |
TRELLEBORG |
|
25m |
1:02.24 |
80 |
3 |
Mollie Morfelt |
2003 |
AG8803 |
MKK |
|
25m |
1:01.33 |
162 |
4 |
Mica Noln |
2004 |
AG1204 |
SK TRITON |
|
25m |
1:01.82 |
17 |
5 |
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
LANDSKRONA |
|
25m |
1:02.31 |
175 |
6 |
Antonia Sandblom |
2003 |
AG4603 |
SK TRITON |
|
25m |
1:02.78 |
ID |
Bana |
Namn |
Fdd |
Licens |
Frening |
|
Bassng |
Tid |
|
103 |
1 |
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
POSEIDON |
|
25m |
1:00.72 |
70 |
2 |
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
MKK |
|
25m |
1:00.22 |
297 |
3 |
Astrid Nilsson |
2004 |
AA3604 |
SS DELFIN |
|
25m |
58.69 |
319 |
4 |
Olivia Hansson |
2003 |
AP5403 |
KIVIKS SK |
|
25m |
59.88 |
60 |
5 |
Lovisa Bjurnemark |
2003 |
BG9603 |
MKK |
|
25m |
1:00.43 |
64 |
6 |
Ester Eilertsson |
2003 |
AE0203 |
MKK |
|
25m |
1:01.20 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
28 januari 2018 |
Licensierad till: Simklubben Ldde |
Utskriftstid |
14:30 |
|