Program för Swedish Swim Games 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby SS |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 sep 2019 till den 29 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Breaststroke Women
|
Heat 1 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
3 |
|
Willma Hållinder |
2004 |
NORRTÄLJE |
1:25.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
4 |
|
Olivia Svensson |
2003 |
TÄBY SIM |
1:21.25 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
193 |
5 |
|
Thindra Åkerblom |
2003 |
NORRTÄLJE |
1:23.23 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
6 |
|
Mimmi Krekula |
2003 |
VÄSBY SS |
1:26.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Breaststroke Women |
Heat 2 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
1 |
|
Moa Nyblom |
2005 |
TÄBY SIM |
1:18.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
2 |
|
Dagmar Boeck |
2004 |
FARUM |
1:15.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
3 |
|
Julia Bura |
2002 |
SMS Kraków |
1:13.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
4 |
|
Emma Sundstrand |
2001 |
SÖDERTÄLJE |
1:10.09 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
150 |
5 |
|
Michelle Wissinger |
2004 |
VÄSBY SS |
1:12.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
6 |
|
Nora Segerström |
2002 |
SKK |
1:14.05 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
148 |
7 |
|
Milla Wahlund |
2006 |
VÄSBY SS |
1:16.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
8 |
|
Madicken Eriksson |
2003 |
SKK |
1:20.87 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Breaststroke Women |
Heat 3 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
1 |
|
Engla Ellbrant |
2004 |
TÄBY SIM |
1:18.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
2 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
TÄBY SIM |
1:15.05 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
3 |
|
Ingrid Franks |
2003 |
TÄBY SIM |
1:13.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
4 |
|
Julia Björkén |
2001 |
VÄSBY SS |
1:09.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
5 |
|
Tone Sandsjö |
2003 |
JÄRFÄLLA S |
1:11.53 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
6 |
|
Oksana Horova |
2002 |
SMS Kraków |
1:14.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
7 |
|
Sara Torstensson |
2004 |
SKK |
1:16.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
8 |
|
Malva Eriksson |
2006 |
GUSTAVSBER |
1:19.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 5, 100m Breaststroke Women |
Heat 4 (4) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
1 |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
TÄBY SIM |
1:17.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
2 |
|
Hilma Brunnberg |
2003 |
SKK |
1:14.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
3 |
|
Lisa Nystrand |
2006 |
SALA SS |
1:12.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
4 |
|
Emelie Fast |
2004 |
SÖDERTÖRN |
1:07.79 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
5 |
|
Linnea Lindberg |
1996 |
SK NEPTUN |
1:10.44 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
6 |
|
Tuva Björkén |
2003 |
VÄSBY SS |
1:13.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
7 |
|
Smilla Hedlund |
2001 |
TÄBY SIM |
1:15.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
214 |
8 |
|
Julia Smurzynska |
2006 |
SMS Kraków |
1:18.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-28 09:40:36 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|