Program för Swedish Swim Games 2019
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Session 1 Saturday 10:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vilundabadet |
Arrangör: |
Väsby SS |
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 28 sep 2019 till den 29 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 50m Freestyle Women
|
Heat 1 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
194 |
2 |
|
Willma Hållinder |
2004 |
NORRTÄLJE |
31.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
114 |
3 |
|
Ella Thermaenius |
2005 |
TÄBY SIM |
30.26 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
4 |
|
Hilma Brunnberg |
2003 |
SKK |
29.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
5 |
|
Smilla Hedlund |
2001 |
TÄBY SIM |
30.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
6 |
|
Engla Ellbrant |
2004 |
TÄBY SIM |
31.04 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
141 |
7 |
|
Mimmi Krekula |
2003 |
VÄSBY SS |
32.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 50m Freestyle Women |
Heat 2 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
1 |
|
Elin Bergman |
2003 |
VÄSBY SS |
29.81 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
2 |
|
Jeanna Wiell |
2001 |
SALA SS |
29.66 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
195 |
3 |
|
Moa Zetterström |
2005 |
NORRTÄLJE |
29.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
146 |
4 |
|
Felicia Brännbäck |
2006 |
VÄSBY SS |
29.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
5 |
|
Elvira Dalin |
2003 |
SALA SS |
29.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
132 |
6 |
|
Tuva Björkén |
2003 |
VÄSBY SS |
29.62 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
109 |
7 |
|
Elina Hellgren |
2004 |
TÄBY SIM |
29.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
8 |
|
Jenny Virtanen |
2002 |
SÖDERTÖRN |
29.85 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 50m Freestyle Women |
Heat 3 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
1 |
|
Tina Hopmark |
2002 |
KUNGSBACKA |
29.00 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
2 |
|
Simone Jørgensen |
1999 |
FARUM |
28.50 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
201 |
3 |
|
Carolina Sahl Rasmussen |
2001 |
FARUM |
28.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
167 |
4 |
|
Sofia Voigt |
2003 |
SS04 |
28.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
5 |
|
Tone Sandsjö |
2003 |
JÄRFÄLLA S |
28.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
106 |
6 |
|
Sofia Tossavainen |
2005 |
TÄBY SIM |
28.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
7 |
|
Linnea Gipperth |
2003 |
JÄRFÄLLA S |
28.52 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
8 |
|
Olivia Svensson |
2003 |
TÄBY SIM |
29.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 50m Freestyle Women |
Heat 4 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
1 |
|
Thilda Ström |
2003 |
TÄBY SIM |
27.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
2 |
|
Ebba Andersson |
2001 |
VÄSBY SS |
27.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
3 |
|
Rebecca Mattsson |
1995 |
SK NEPTUN |
26.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
4 |
|
Sara Junevik |
2000 |
FALUN |
25.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
5 |
|
Julia Magierowska |
2002 |
SMS Kraków |
26.33 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
6 |
|
Emilia Christiansen |
1999 |
SÖDERTÄLJE |
26.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
7 |
|
Josefin Ossmyr |
1999 |
SÖDERTÖRN |
27.46 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
8 |
|
Agnes Fährlin |
1998 |
SPÅRVÄGEN |
27.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 50m Freestyle Women |
Heat 5 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
1 |
|
Mathilda Sandberg |
2005 |
TÄBY SIM |
27.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
2 |
|
Sara Olsson |
1999 |
TYRESÖ SS |
27.11 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
3 |
|
Sophie Amalie Schøn |
1999 |
FARUM |
26.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
120 |
4 |
|
Josefin Lindkvist |
1993 |
VÄSBY SS |
24.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
5 |
|
Tuva Glimmerud Gullbjörk |
2000 |
SK NEPTUN |
26.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
113 |
6 |
|
Ellen Banestig |
2002 |
TÄBY SIM |
26.89 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
7 |
|
Julia Björkén |
2001 |
VÄSBY SS |
27.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
107 |
8 |
|
Tindra Håbro Karjanmaa |
2004 |
TÄBY SIM |
27.97 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 13, 50m Freestyle Women |
Heat 6 (6) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
1 |
|
Elin Ristl |
1999 |
VÄSBY SS |
27.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
2 |
|
Carin Klasson |
1995 |
SÖDERTÖRN |
26.98 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
211 |
3 |
|
Emilia Kowal |
2002 |
SMS Kraków |
26.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
4 |
|
Michelle Coleman |
1993 |
SPÅRVÄGEN |
23.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
5 |
|
Oksana Horova |
2002 |
SMS Kraków |
26.25 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
6 |
|
Carolina Jonsson |
2002 |
SÖDERTÄLJE |
26.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
7 |
|
Vilma Unnermark |
1997 |
SÖDERTÖRN |
27.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
8 |
|
Kinga Widurska |
2002 |
SMS Kraków |
27.88 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-28 09:40:39 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
|
|
|
|