Program för Falkenberg Race 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 23
|
Tävling |
Falkenberg Race 2018 |
|
Utskriftsdatum |
07 april 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Falkenberg |
|
Utskriftstid |
13:31 |
|
|
Arrangör |
Falkenbergs Simklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
07 april 2018 |
|
|
|
|
Gren 23, 400m Frisim Damer |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
654 |
1 |
Sissy Olsson |
2001 |
BH1601 |
GÖTEBORG |
|
50m |
5:05.97 |
|
901 |
2 |
Sofia Lund |
2003 |
BP4803 |
POSEIDON |
|
25m |
5:04.86 |
|
989 |
3 |
Sofia Persson |
1979 |
AC3279 |
SK STIMMET |
|
25m |
5:02.83 |
|
1093 |
4 |
Emma Hejdengård |
2006 |
AY7806 |
UDDEVALLA |
|
25m |
5:02.30 |
|
809 |
5 |
Filippa Dihle |
2003 |
AR6203 |
SK LÖDDE |
|
25m |
5:02.72 |
|
553 |
6 |
Thilda Häll |
2005 |
AE5205 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:03.57 |
|
948 |
7 |
Madison Lind |
2004 |
AZ4804 |
S 02 |
|
25m |
5:05.11 |
|
628 |
8 |
Wilma Johansson |
2002 |
AN0602 |
GÖTEBORG |
|
25m |
5:08.12 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
939 |
1 |
Lia Bromander |
2004 |
AZ4604 |
S 02 |
|
25m |
4:58.97 |
|
950 |
2 |
Elna Magnusson |
2004 |
BG1804 |
S 02 |
|
25m |
4:58.58 |
|
930 |
3 |
Wilma Bergman |
2002 |
AR0202 |
S 77 |
|
25m |
4:55.77 |
|
943 |
4 |
Maja Edvardsson |
2003 |
BH2603 |
S 02 |
|
25m |
4:54.03 |
|
700 |
5 |
Isabella Källén |
2001 |
BR6401 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
4:55.76 |
|
566 |
6 |
Filippa Trollsfjord |
2001 |
BE4601 |
ELFSBORG |
|
25m |
4:56.35 |
|
607 |
7 |
Johanna Edgren |
2004 |
AZ5604 |
GÖTEBORG |
|
25m |
4:58.96 |
|
829 |
8 |
Amayah Bergman |
2002 |
BD1202 |
MASS |
|
25m |
4:59.09 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
663 |
1 |
Felicia Thonander |
2001 |
AC8801 |
GÖTEBORG |
|
25m |
4:53.26 |
|
620 |
2 |
Hannah Hemberg |
2002 |
AD2402 |
GÖTEBORG |
|
25m |
4:51.82 |
|
576 |
3 |
Wilma Wennerberg |
2001 |
AG3201 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
4:48.63 |
|
547 |
4 |
Emma Ragnarsson |
2004 |
AI4203 |
SS DELFIN |
|
25m |
4:46.71 |
|
936 |
5 |
Selma Avdic |
2003 |
AM6803 |
S 02 |
|
25m |
4:46.81 |
|
569 |
6 |
Maja Eriksson |
2002 |
AM6602 |
ESKILSTUNA |
|
25m |
4:50.75 |
|
929 |
7 |
Alva Back |
2002 |
AQ8802 |
S 77 |
|
25m |
4:52.36 |
|
1097 |
8 |
Lina Nielsen |
2005 |
AD5605 |
UDDEVALLA |
|
25m |
4:53.42 |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
975 |
1 |
Linn Kramer |
2001 |
AD8801 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
4:45.43 |
|
846 |
2 |
Sara Hopmark |
2004 |
AJ7204 |
MASS |
|
25m |
4:44.47 |
|
616 |
3 |
Lucie Hanquet |
2003 |
CC2403 |
GÖTEBORG |
|
25m |
4:38.40 |
|
617 |
4 |
Marion Hanquet |
2001 |
BY2401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
4:25.82 |
|
544 |
5 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
4:33.34 |
|
618 |
6 |
Sofia Hein |
2004 |
BY7804 |
GÖTEBORG |
|
25m |
4:43.61 |
|
606 |
7 |
Johanna de Jonge |
2001 |
BE1401 |
GÖTEBORG |
|
25m |
4:45.36 |
|
1105 |
8 |
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
UDDEVALLA |
|
25m |
4:46.09 |
|
Skapad av WinGrodan 1.25.10 |
Utskriftsdatum |
07 april 2018 |
Licensierad till: Falkenbergs Simklubb |
Utskriftstid |
13:31 |
|