Program för UGP 3
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Östsvenska UGP 3 |
|
Utskriftsdatum |
10 mars 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Jönköping |
|
Utskriftstid |
09:45 |
|
|
Arrangör |
Jönköping Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
50m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 mars 2018 |
|
|
|
|
Gren 5, 400m Medley Damer |
Finaler (5) |
Beräknad start 12:23 |
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
316 |
2 |
Lily Provencher |
2005 |
AR6605 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
|
374 |
3 |
Liv Marie Kvitblikk |
2002 |
|
Ullensaker |
|
50m |
|
323 |
4 |
Siri Wibert |
2004 |
AY8204 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
|
386 |
5 |
Julianne Sandal Søbakk |
2004 |
|
Ullensaker |
|
50m |
|
138 |
6 |
Amalia Mattisson |
2004 |
AQ7804 |
KUNGÄLV |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
300 |
1 |
Ella Harrysson |
2005 |
AR4605 |
VÄXJÖ SS |
|
50m |
|
308 |
2 |
Alice Hässlebro |
2004 |
BF8404 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
6:40.24 |
211 |
3 |
Ida Ekström |
2005 |
AG3805 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
6:14.92 |
17 |
4 |
Elsa Berge Kleber |
2004 |
AY5204 |
ELFSBORG |
|
25m |
6:01.51 |
296 |
5 |
Elin Cronqvist |
2005 |
AI1405 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
6:13.06 |
312 |
6 |
Kajsa Månsson |
2003 |
BL0803 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
6:23.03 |
218 |
7 |
Alice Nyström |
2005 |
AS8205 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
6:57.35 |
371 |
8 |
Stina Kletvang |
2005 |
|
Ullensaker |
|
50m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
268 |
1 |
Jennifer Jingmark |
2003 |
AO0603 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
5:54.21 |
387 |
2 |
Sara Dahl Østrøm |
2002 |
|
Ullensaker |
|
50m |
5:53.48 |
277 |
3 |
Lovisa Svensson |
2002 |
AH6802 |
VÄRNAMO SS |
|
25m |
5:38.21 |
240 |
4 |
Malin Vestman |
2003 |
AL5803 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
5:29.05 |
16 |
5 |
Nelly Askengren Stråhle |
2003 |
AE7403 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:32.04 |
32 |
6 |
Cornelia Sundqvist |
2003 |
BP3403 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:46.46 |
30 |
7 |
Sofie Persson |
2004 |
AB5804 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:54.17 |
210 |
8 |
Nora Björklund |
2003 |
BA4803 |
OSKARSHAMN |
|
25m |
5:58.35 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
127 |
1 |
Emilia Olsson |
2002 |
AA6802 |
KK KARPEN |
|
25m |
5:26.33 |
34 |
2 |
Linn Thid |
2003 |
AG5803 |
ELFSBORG |
|
25m |
5:20.24 |
87 |
3 |
Alice Thörnros |
2001 |
AT8601 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
5:16.29 |
235 |
4 |
Ida Lövgren |
2001 |
AB2801 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
5:12.32 |
324 |
5 |
Clara Örnhem |
2002 |
AE2402 |
VÄXJÖ SS |
|
25m |
5:14.17 |
384 |
6 |
Thea Skjæveland |
1999 |
|
Ullensaker |
|
50m |
5:19.07 |
5 |
7 |
Julia Åstrand |
1999 |
AT7499 |
ALVESTA SS |
|
25m |
5:22.89 |
376 |
8 |
Vår Granhaug Rotevatn |
2002 |
|
Ullensaker |
|
50m |
5:28.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
172 |
1 |
Vera Karlsson |
2003 |
AI8403 |
LASS |
|
25m |
5:09.14 |
170 |
2 |
Felicia Järvikari |
2002 |
AH9802 |
LASS |
|
25m |
5:06.65 |
45 |
3 |
Nilla Atzmannstorfer |
1998 |
AB6498 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
4:57.03 |
68 |
4 |
Wilma Johansson |
2001 |
AT7401 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
4:51.52 |
61 |
5 |
Annie Hegmegi |
2003 |
AA1403 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
4:56.83 |
231 |
6 |
Sofia Henningsson |
2004 |
AH8204 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
5:04.81 |
237 |
7 |
Hilja Schimmel |
2003 |
AV3603 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
5:08.52 |
351 |
8 |
Timea Aspegren |
2002 |
|
Ullensaker |
|
50m |
5:09.52 |
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
10 mars 2018 |
Licensierad till: Jönköpings Simsällskap |
Utskriftstid |
09:45 |
|