2018-08-20   11:23:22
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Viking Line -uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

1_S
Laji 1, 100m vu Masters Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
317  Gagnon Karine  1985  AUi  85A154  25 m  1:04.47  1:06.47   
411  Vainio Maarit  1980  AUi  80A112  25 m  1:04.76  1:06.76   
419  Visakoski Sirpa  1952  AUi  52A016  25 m  1:28.17  1:30.17   
524  Kangastalo-Hoda Kristiina  1978  LUS  78A132  25 m  1:33.24  1:35.24   
547  Lundberg Merja  1970  AUi  70A071  50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
2_S
Laji 2, 100m vu Masters Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
388  Puustinen Jani-petteri  1979  AUi  79A120  25 m  1:03.56  1:05.56   
268  Pilpola Lauri  1993  ÅSK  93A193  25 m       
393  Rokka Rene  1992  AUi  92A690  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
3_S
Laji 3, 400m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
487  Manner Mila  2001  UiTa  01A167  50 m  4:39.22  4:39.22   
62  Känkänen Heta  2001  PUS  01A001  25 m  4:33.64  4:41.64   
409  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  4:43.28  4:43.28   
87  Heinonen Helmi  2002  RaisU  02A204  25 m  4:39.14  4:47.14   
456  Grönvall Fanny  2000  UiTa  00A574  25 m  4:40.34  4:48.34   
239  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  25 m  4:40.66  4:48.66   
417  Vira Anna  2002  AUi  02A074  50 m  4:49.78  4:49.78   
32  Pippuri Tuuli  2005  Cetus  05A146  25 m  4:47.25  4:55.25   
21  Sjölund Emilia  2002  SiWa  02A760  25 m  4:49.07  4:57.07   
10  29  Kovanen Saga  2004  Cetus  04A113  25 m  4:49.33  4:57.33   
11  18  Kanerva Noora  2000  SiWa  00A317  25 m  4:49.76  4:57.76   
12  36  Salokorpi Essi  2003  Cetus  03A199  25 m  4:52.94  5:00.94   
13  225  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  50 m  5:01.84  5:01.84   
14  488  Manninen Emmi  2004  UiTa  04A011  25 m  4:54.34  5:02.34   
15  137  Haanpää Ella-noora  1998  RaUS  98A028  50 m  5:02.78  5:02.78   
16  404  Taponen Kerttu  2005  AUi  05A538  25 m  4:54.92  5:02.92   
17  27  Kasvio Louna  2006  Cetus  06A151  25 m  4:55.80  5:03.80   
18  317  Gagnon Karine  1985  AUi  85A154  25 m  4:56.81  5:04.81   
19  455  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  25 m  4:57.31  5:05.31   
20  538  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  25 m  4:59.27  5:07.27   
21  195  Tuomainen Roosa  2005  SalU  05A304  25 m  4:59.56  5:07.56   
22  39  Wacklin Ciara  2004  Cetus  04A037  25 m  5:00.68  5:08.68   
23  16  Ingberg Emma  1999  SiWa  99B209  50 m  5:09.51  5:09.51   
24  465  Inkilä Kiona  2004  UiTa  04B098  25 m  5:02.68  5:10.68   
25  260  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  25 m  5:03.83  5:11.83   
26  324  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  25 m  5:05.62  5:13.62   
27  127  Salospohja Sofia  2004  RaisU  04A153  25 m  5:07.18  5:15.18   
28  282  Sirkiä Oona  2004  ÅSK  04A596  25 m  5:10.05  5:18.05   
29  401  Suomäki Helka  2003  AUi  03A548  25 m  5:11.14  5:19.14   
30  58  Karismaa Sofia  2002  PUS  02B130  25 m  5:12.35  5:20.35   
31  457  Hakala Aada  2004  UiTa  04A041  25 m  5:14.18  5:22.18   
32  492  Mätäsjärvi Siiri  2004  UiTa  04A412  25 m  5:15.22  5:23.22   
33  98  Karttunen Milla  2005  RaisU  05A220  25 m  5:15.30  5:23.30   
34  111  Mäkilä Sini  2006  RaisU  06A201  25 m  5:16.27  5:24.27   
35  28  Kousa Laura  2005  Cetus  05A332  25 m  5:17.09  5:25.09   
36  237  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  25 m  5:17.19  5:25.19   
37  26  Karpela Iisa  2004  Cetus  04A632  25 m  5:19.89  5:27.89   
38  259  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  50 m  5:29.84  5:29.84   
39  35  Rossi Lumi  2005  Cetus  05A779  25 m  5:27.81  5:35.81   
40  418  Vira Elsa  2006  AUi  06A033  50 m  5:36.06  5:36.06   
41  337  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  25 m  5:31.48  5:39.48   
42  323  Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  50 m  5:39.81  5:39.81   
43  64  Laaksonen Nelli  2005  PUS  05A602  50 m  5:39.86  5:39.86   
44  495  Nieminen Viivi  2002  UiTa  02A457  25 m  5:32.21  5:40.21   
45  Penttinen Liisa  2003  NumKis  03A389  25 m  5:32.51  5:40.51   
46  272  Rantanen Kerttu  2007  ÅSK  07A146  25 m  5:34.73  5:42.73   
47  397  Sauhula Mirella  2006  AUi  06A551  25 m  5:35.73  5:43.73   
48  346  Kolari Peppi  2003  AUi  03A985  25 m  5:46.91  5:54.91   
49  232  Korvonen Kaisla  2006  ÅSK  06A473  25 m  5:47.31  5:55.31   
50  319  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  25 m  5:49.49  5:57.49   
51  343  Kinnunen Laura  2002  AUi  02B267  25 m  5:49.50  5:57.50   
52  44  Kallio Pinja  2004  KU  04A146  25 m  5:49.54  5:57.54   
53  63  Känkänen Hilla  2006  PUS  06A139  25 m  5:51.51  5:59.51   
54  88  Heinonen Rita  2006  RaisU  06A034  25 m  5:52.20  6:00.20   
55  215  Heikiö Mathilda  2006  ÅSK  06A212  25 m  5:56.54  6:04.54   
56  287  Turpeinen Wilma  2006  ÅSK  06A089  25 m  5:57.55  6:05.55   
57  375  Müürsepp Mia Karolina  2006  AUi  06A436  25 m  5:58.36  6:06.36   
58  202  Aaltonen Tilda  2006  ÅSK  06A311  25 m  5:59.20  6:07.20   
59  243  Laine Aino  2007  ÅSK  07A013  25 m  5:59.80  6:07.80   
60  211  Grimbaum Kristina  2005  ÅSK  05A266  25 m  6:03.48  6:11.48   
61  121  Rakhimova Sabina  2005  RaisU  05A752  25 m  6:06.33  6:14.33   
62  Oksa Sofia  2007  NumKis  07A269  25 m  6:24.44  6:32.44   
63  188  Salmelin Malva  2006  SalU  06A091  25 m  6:29.07  6:37.07   
64  204  Alho Mea  2006  ÅSK  06A256  25 m  6:30.05  6:38.05   
65  240  Laaksonen Kerttu  2006  ÅSK  06A271  25 m  6:31.77  6:39.77   
66  154  Soini Aliisa  2007  RaUS  07A282  25 m  6:32.62  6:40.62   
67  413  Vartiainen Iida  2006  AUi  06A559  50 m  6:41.20  6:41.20   
68  45  Berg Aada  2004  PoPy  04A552  50 m  6:42.22  6:42.22   
69  50  Salminen Ella  2006  PoPy  06A634  25 m  6:46.23  6:54.23   
70  416  Vilska Ronja  2006  AUi  06A239  50 m  7:00.35  7:00.35   
71  250  Loo Emma  2004  ÅSK  04B129  50 m  7:12.18  7:12.18   
72  49  Manner Aino  2004  PoPy  04B215  50 m  7:16.22  7:16.22   
73  297  Tähkänen Emilia  2007  Ui-Va  07A206  25 m  7:20.48  7:28.48   
74  330  Jokioinen Ella  2006  AUi  06A872  25 m  7:37.68  7:45.68   
75  11  Viinikka Nea  2002  NumKis  02B298  25 m       
76  12  Vuorisalo Marikki  2005  NumKis  05B081  25 m       
77  53  Heikkilä Kerttu  2006  PUS  06A618  25 m       
78  119  Peltola Tuuli  2007  RaisU  07A060  25 m       
79  129  Sihvo Julia  2006  RaisU  06A269  25 m       
80  165  Heinä Kerttu  2006  SalU  06A261  25 m       
81  276  Ruusumo Agnes  2007  ÅSK  07A278  25 m       
82  281  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  25 m       
83  288  Valdolin Ella  2007  ÅSK  07A285  25 m       
84  295  Mattila Tiia  2008  Ui-Va  08A105  25 m       
85  348  Koski Linnea  2007  AUi  07A075  25 m       
86  400  Suomalainen Aino  2007  AUi  07A281  25 m       
87  510  Siukonen Kaisa  2001  UiTa  01A802  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
4_S
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
103  Kuusisto Elias  1999  RaisU  99A373  25 m  4:03.15  4:11.15   
116  Paatos Roope  2002  RaisU  02A108  25 m  4:04.11  4:12.11   
19  Lantta Taneli  2001  SiWa  01A493  25 m  4:04.32  4:12.32   
148  Martikainen Emil  1997  RaUS  97A535  50 m  4:14.89  4:14.89   
219  Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  25 m  4:13.46  4:21.46   
534  Envalds Kasper  2001  Vanders  01A496  25 m  4:14.53  4:22.53   
95  Kaila Aku  2003  RaisU  03A054  25 m  4:14.78  4:22.78   
244  Laine Elias  2002  ÅSK  02A521  25 m  4:20.75  4:28.75   
300  Nyman Eetu  1999  VeUS  99A620  50 m  4:29.03  4:29.03   
10  256  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  25 m  4:23.56  4:31.56   
11  506  Roine Leo  2001  UiTa  01B182  25 m  4:26.28  4:34.28   
12  210  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  25 m  4:27.38  4:35.38   
13  33  Rasinmäki Matias  2003  Cetus  03A961  25 m  4:33.90  4:41.90   
14  443  Nieminen Severi  1999  Gladius  99B298  25 m  4:38.19  4:46.19   
15  227  Konttinen Akira  2003  ÅSK  03A546  25 m  4:45.59  4:53.59   
16  471  Kallio Konsta  2004  UiTa  04A610  25 m  4:48.41  4:56.41   
17  117  Pastucha Seweryn  2004  RaisU  04A100  25 m  4:51.71  4:59.71   
18  383  Pihlava Jaakko  2004  AUi  04A845  25 m  4:52.06  5:00.06   
19  453  Castagno Riccardo  2004  UiTa  04A401  25 m  4:52.73  5:00.73   
20  483  Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  50 m  5:05.95  5:05.95   
21  484  Lyytinen Urho  2003  UiTa  03A229  25 m  5:09.81  5:09.81   
22  447  Väkeväinen Heikki  2002  Gladius  02B021  25 m  5:08.26  5:16.26   
23  114  Nurminen Otto  2004  RaisU  04A804  25 m  5:17.86  5:25.86   
24  257  Mäenpää Eero  2005  ÅSK  05A377  25 m  5:26.00  5:34.00   
25  241  Laaksonen Luka  2005  ÅSK  05A517  25 m  5:26.28  5:34.28   
26  83  Cavrag Matias  2005  RaisU  05A828  25 m  5:27.62  5:35.62   
27  136  Arponen Joonas  2005  RaUS  05A559  25 m  5:28.01  5:36.01   
28  410  Vainio Konsta  2005  AUi  05A299  25 m  5:32.36  5:40.36   
29  289  Valdolin Veeti  2005  ÅSK  05A284  25 m  5:37.66  5:45.66   
30  307  Amosov Maksim  2005  AUi  05A932  25 m  5:38.53  5:46.53   
31  442  Mäkivuokko Otso  2003  Gladius  03A331  50 m  5:52.36  5:52.36   
32  86  Heikkinen Kasperi  2005  RaisU  05A084  25 m  5:44.84  5:52.84   
33  248  Linderborg Aarni  2005  ÅSK  05A268  25 m  5:45.47  5:53.47   
34  194  Tuomainen Roope  2004  SalU  04A583  50 m  5:58.86  5:58.86   
35  10  Utulahti Aaron  2002  NumKis  02A344  25 m  5:53.50  6:01.50   
36  205  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  25 m  5:55.05  6:03.05   
37  167  Hyrsylä Aku  2003  SalU  03A838  25 m  6:00.41  6:08.41   
38  245  Laine Tomas  2006  ÅSK  06A077  25 m  6:02.87  6:10.87   
39  207  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  25 m  6:15.33  6:23.33   
40  352  Kovalchuk Ivan  2005  AUi  05A878  25 m  6:17.66  6:25.66   
41  178  Nurminen Miika  2005  SalU  05A624  25 m  6:51.94  6:59.94   
42  79  Aho Lauri  2006  RaisU  06A014  25 m       
43  113  Nurminen Aapo  2006  RaisU  06A431  25 m       
44  130  Suojasto Ville  2006  RaisU  06A272  25 m       
45  185  Saarinen Matias  2006  SalU  06A268  25 m       
46  216  Holmberg Santeri  2006  ÅSK  06A484  25 m       
47  266  Pakomäki Lauri-pekka  2006  ÅSK  06A235  25 m       
48  294  Kuisma Onni  2004  Ui-Va  04B294  25 m       
49  311  Davie Joonatan  2006  AUi  06A283  25 m       
50  374  Mukkulainen Alex  2006  AUi  06A534  25 m       
51  476  Koskinen Walentin  2000  UiTa  00A343  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
5_S
Laji 5, 50m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
382  Peltola Paula  2001  AUi  01B032  50 m  26.68  26.68   
389  Rantakokko Reetta  2001  AUi  01A311  50 m  26.86  26.86   
96  Kallio Anniina  2002  RaisU  02A207  50 m  27.21  27.21   
231  Kortetjärvi Hilla  1996  ÅSK  96A676  25 m  26.25  27.25   
515  Virta Nea  1996  UiTa  96A141  50 m  27.76  27.76   
356  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  27.96  27.96   
271  Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  25 m  27.00  28.00   
451  Auvinen Armi  2000  UiTa  00A811  50 m  28.27  28.27   
62  Känkänen Heta  2001  PUS  01A001  50 m  28.30  28.30   
10  312  Degenhardt Daniela  2003  AUi  03A442  50 m  28.33  28.33   
11  218  Hurskainen Miia  1992  ÅSK  92A228  50 m  28.99  28.99   
12  139  Heine Emmi  2002  RaUS  02A604  25 m  28.05  29.05   
13  Kokko Noora  2001  HU  01A853  50 m  29.09  29.09   
14  481  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  25 m  28.10  29.10   
15  516  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  25 m  28.19  29.19   
16  301  Saarinen Elli-Kaisa  2001  VeUS  01A680  50 m  29.25  29.25   
17  468  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  25 m  28.32  29.32   
18  128  Sihvo Emilia  2004  RaisU  04A098  25 m  28.34  29.34   
19  183  Pyykkö Fiia  2001  SalU  01A381  50 m  29.48  29.48   
20  541  Nikkanen Milla  2002  Vanders  02A124  50 m  29.76  29.76   
21  493  Määttä Enni  1999  UiTa  99A335  50 m  29.80  29.80   
22  537  Louhikoski Liia  2001  Vanders  01A312  50 m  29.86  29.86   
23  411  Vainio Maarit  1980  AUi  80A112  50 m  29.87  29.87   
24  224  Kalliomäki Sanni  2000  ÅSK  00A820  50 m  29.90  29.90   
25  Partanen Lotta Linnea  2001  NumKis  01A819  25 m  28.91  29.91   
26  22  Taskinen Sara  2000  SiWa  00A711  50 m  30.11  30.11   
27  17  Kallas Agneta  2002  SiWa  02A988  25 m  29.21  30.21   
28  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  25 m  29.36  30.36   
29  189  Salokannel Ada  2002  SalU  02A444  25 m  29.65  30.65   
30  158  Vähämaa Saana  2002  RaUS  02A743  25 m  29.74  30.74   
31  349  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  50 m  30.74  30.74   
32  163  Heikkilä Sini  2003  SalU  03A899  50 m  30.75  30.75   
33  498  Palojärvi Elina  2002  UiTa  02A435  25 m  29.91  30.91   
34  445  Syväniemi Ella-maija  2004  Gladius  04A654  25 m  29.97  30.97   
35  125  Rintala Wilma  2002  RaisU  02A052  50 m  31.16  31.16   
36  480  Kylmämetsä Noora  2004  UiTa  04A592  25 m  30.19  31.19   
37  237  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  50 m  31.27  31.27   
38  486  Majuri Emilia  2001  UiTa  01A799  25 m  30.79  31.79   
39  489  Marishina Daria  2001  UiTa  01B191  50 m  31.89  31.89   
40  363  Lehtonen Jenni Micaela  2000  AUi  00B080  25 m  31.04  32.04   
41  452  Auvinen Soile  2002  UiTa  02A259  25 m  31.18  32.18   
42  501  Pesu Venla  2002  UiTa  02A174  25 m  31.22  32.22   
43  286  Tanskanen Heinä  2003  ÅSK  03A829  50 m  32.58  32.58   
44  15  Hörkkö Ella  2001  SiWa  01B185  50 m  32.92  32.92   
45  76  Suonsivu Noora  2005  PUS  05A064  50 m  33.20  33.20   
46  462  Hirvonen Aurora  2000  UiTa  00B059  50 m  33.25  33.25   
47  521  Kallio Aino  2003  LUS  03A807  25 m  32.29  33.29   
48  197  Villanen Aino  2003  SalU  03A334  25 m  32.37  33.37   
49  40  Vahtola Inka  2005  Cetus  05A401  25 m  32.39  33.39   
50  101  Korhonen Anni  2003  RaisU  03A471  25 m  32.86  33.86   
51  123  Rantanen Aada  2004  RaisU  04A372  25 m  32.97  33.97   
52  211  Grimbaum Kristina  2005  ÅSK  05A266  25 m  33.03  34.03   
53  513  Töyrylä Ida  2004  UiTa  04A450  50 m  34.23  34.23   
54  31  Peill Kukka  2005  Cetus  05A112  50 m  34.40  34.40   
55  155  Törmänen Anni  2005  RaUS  05B035  25 m  33.69  34.69   
56  500  Peltonen Sanna  2002  UiTa  02A177  25 m  33.94  34.94   
57  144  Lehto Saara  2007  RaUS  07A352  25 m  34.05  35.05   
58  463  Huttunen Kaisa  2002  UiTa  02A434  25 m  34.20  35.20   
59  545  Ele Veera  2006  LUS  06A310  50 m  35.98  35.98   
60  55  Heino Ida  2000  PUS  00B157  25 m  35.28  36.28   
61  523  Kallio Iida  2004  LUS  04A705  50 m  36.32  36.32   
62  304  Tuominen Senni  2003  VeUS  03B134  50 m  36.59  36.59   
63  141  Huttunen Enni  2005  RaUS  05A919  25 m  35.61  36.61   
64  105  Liven Elisa  2004  RaisU  04A466  50 m  36.85  36.85   
65  73  Ramsten Vea Victoria  2005  PUS  05A407  25 m  35.97  36.97   
66  320  Haapanen Emma  2006  AUi  06A249  50 m  37.16  37.16   
67  238  Kurki Aino  2005  ÅSK  05A264  50 m  37.30  37.30   
68  70  Nordström Meeri  2006  PUS  06A633  25 m  37.30  38.30   
69  242  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  50 m  38.70  38.70   
70  385  Pirttijärvi Emilia  2000  AUi  00B303  25 m  38.44  39.44   
71  53  Heikkilä Kerttu  2006  PUS  06A618  25 m  38.71  39.71   
72  406  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  50 m  39.90  39.90   
73  360  Laitinen Jasmiina  2008  AUi  08A100  25 m  39.09  40.09   
74  48  Järvensivu Jenni  2006  PoPy  06A734  25 m  40.83  41.83   
75  61  Känkänen Helka  2008  PUS  08A009  25 m  41.11  42.11   
76  551  Ele Lumia  2008  LUS  08A058  50 m  42.81  42.81   
77  74  Ranne Nelli  2007  PUS  07A138  25 m  42.12  43.12   
78  42  Inkeroinen Emilia  2009  KoU  09A052  25 m  42.98  43.98   
79  252  Luotola Lotta  2008  ÅSK  08A400  25 m  43.23  44.23   
80  309  Constable Elsa  2009  AUi  09A141  25 m  43.31  44.31   
81  330  Jokioinen Ella  2006  AUi  06A872  25 m  43.50  44.50   
82  255  Maude Sofia  2008  ÅSK  08A146  25 m  43.91  44.91   
83  122  Rakhimova Sagdiana  2008  RaisU  08A244  25 m  44.31  45.31   
84  284  Syrjänen Selma  2009  ÅSK  09A058  25 m  44.41  45.41   
85  Oksa Helmi  2009  NumKis  09A137  25 m  45.11  46.11   
86  278  Salokorpi Maija  2007  ÅSK  07A627  25 m  45.74  46.74   
87  267  Pakomäki Saara  2008  ÅSK  08A225  25 m  46.51  47.51   
88  394  Räikkönen Saga  2008  AUi  08A396  25 m  47.53  48.53   
89  432  Leinonen Emilia  2007  UiKaa  07A332  25 m  47.87  48.87   
90  67  Lettosunti Peppiina  2008  PUS  08A178  25 m  49.71  50.71   
91  414  Viitala Aino  2006  AUi  06A557  25 m  50.81  51.81   
92  421  Yilmaz Yasemin  2007  AUi  07A532  25 m  52.27  53.27   
93  407  Toivonen Laura  2010  AUi  10A035  25 m  54.91  55.91   
94  145  Leinonen Annika  2008  RaUS  08A265  25 m  55.43  56.43   
95  321  Halkosaari Amelie  2009  AUi  09A138  25 m  57.05  58.05   
96  258  Mäenpää Selma  2007  ÅSK  07A661  25 m  59.13  1:00.13   
97  436  Sandell Brianna  2008  UiKaa  08A317  25 m  1:02.91  1:03.91   
98  52  Wessman Neela  2005  PoPy  05B139  25 m       
99  206  Andersen Annika  2008  ÅSK  08A401  25 m       
100  226  Karimäki Emma  2009  ÅSK  09A219  25 m       
101  236  Kurittu Saana  2006  ÅSK  06B003  25 m       
102  333  Kahlos Iida  2010  AUi  10A057  25 m       
103  335  Kajonen Sanni  2007  AUi  07A777  25 m       
104  351  Koskinen Sofia  2007  AUi  07A770  25 m       
105  354  Kunttu Aliisa  2008  AUi  08A303  25 m       
106  430  Kanervo Aada  2009  UiKaa  09A217  25 m       
107  525  Koivisto Iina  2010  LUS  10A054  25 m       
108  532  Toivonen Vilma  2008  LUS  08A504  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
6_S
Laji 6, 50m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
542  Nurmi Erik  2001  Vanders  01A470  25 m  23.72  24.72   
65  Lehti Leevi  2000  PUS  00A000  25 m  24.07  25.07   
540  Mäkinen Kalle  2002  Vanders  02A088  25 m  24.32  25.32   
219  Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  50 m  25.49  25.49   
441  Koski Henri  2000  Gladius  00A803  25 m  24.60  25.60   
124  Rintala Waltteri  1998  RaisU  98A699  25 m  24.75  25.75   
38  Suomalainen Topi  1998  Cetus  98A418  50 m  26.31  26.31   
536  Hjelm Matias  2002  Vanders  02A098  50 m  26.66  26.66   
469  Kaarlenkaski Artturi  1997  UiTa  97A304  50 m  27.32  27.32   
10  494  Naarajärvi Henri  2002  UiTa  02A893  25 m  26.38  27.38   
11  180  Pesonen Davi-esra  2002  SalU  02B125  25 m  26.40  27.40   
12  223  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  50 m  27.54  27.54   
13  470  Kaarlenkaski Verneri  1999  UiTa  99A192  25 m  26.68  27.68   
14  56  Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS  02A816  25 m  26.71  27.71   
15  497  Nyrhinen Eetu  2000  UiTa  00A005  50 m  27.79  27.79   
16  520  Jokinen Mikael  2001  LUS  01B302  50 m  27.81  27.81   
17  13  Gardberg Ali  2001  SiWa  01B128  50 m  28.16  28.16   
18  458  Hakala Akseli  2003  UiTa  03A023  50 m  28.37  28.37   
19  201  Saren Veikka  2002  SomE  02A809  25 m  27.38  28.38   
20  499  Peltonen Sami  2001  UiTa  01A498  25 m  27.67  28.67   
21  299  Nieminen Nico  2002  VeUS  02B008  50 m  29.07  29.07   
22  366  Leppänen Juuso  2004  AUi  04A791  50 m  29.17  29.17   
23  220  Juven Janne  2001  ÅSK  01A319  50 m  29.28  29.28   
24  478  Kotiniitty Visa  2003  UiTa  03A284  25 m  28.35  29.35   
25  485  Länsipuro Valtteri  2000  UiTa  00A604  50 m  29.36  29.36   
26  415  Viitala Niko  2003  AUi  03A518  25 m  28.63  29.63   
27  502  Peura Olli  2001  UiTa  01A202  25 m  28.74  29.74   
28  446  Talvitie Pyry  2002  Gladius  02A929  25 m  29.27  30.27   
29  313  Ezzat Ajjuub  2005  AUi  05A108  25 m  29.49  30.49   
30  Holopainen Kasper  2003  NumKis  03A423  25 m  29.73  30.73   
31  438  Varonen Jeremia  2004  UiKaa  04A513  25 m  30.45  31.45   
32  444  Ruotsi Daniel  2002  Gladius  02A968  25 m  30.65  31.65   
33  479  Kylliäinen Markus  2002  UiTa  02B168  25 m  30.73  31.73   
34  167  Hyrsylä Aku  2003  SalU  03A838  25 m  31.40  32.40   
35  132  Veisi Raman  2004  RaisU  04A615  50 m  33.87  33.87   
36  329  Jokinen Oliver  2005  AUi  05B022  50 m  35.55  35.55   
37  196  Vienonen Nuutti  2005  SalU  05A328  25 m  34.92  35.92   
38  405  Tikka Ossi  2007  AUi  07A328  50 m  36.84  36.84   
39  43  Kallio Juho  2007  KU  07A032  25 m  36.33  37.33   
40  422  Yli-Salomäki Alex  2006  AUi  06A458  50 m  37.67  37.67   
41  292  Virtanen Kaapo  2008  ÅSK  08A295  25 m  38.24  39.24   
42  423  Yli-Salomäki Max  2006  AUi  06A459  50 m  39.35  39.35   
43  298  Ahinko Santeri  2004  VeUS  04B029  25 m  38.63  39.63   
44  193  Tuomainen Kaapo  2008  SalU  08A063  25 m  39.29  40.29   
45  372  Manner Romeo  2008  AUi  08A104  50 m  40.56  40.56   
46  191  Savolainen Viljam  2008  SalU  08A137  25 m  39.64  40.64   
47  427  Hannula Aaron  2005  UiKaa  05A690  25 m  40.27  41.27   
48  325  Hyvärinen Max  2007  AUi  07A608  25 m  40.32  41.32   
49  373  Maranzani Romeo  2006  AUi  06A592  25 m  40.95  41.95   
50  340  Kanninen Peter  2006  AUi  06A587  25 m  41.59  42.59   
51  347  Korvela Thomas  2005  AUi  05B071  50 m  43.03  43.03   
52  338  Kankare Alvar  2007  AUi  07A252  50 m  43.31  43.31   
53  303  Salo Elias  2007  VeUS  07A366  25 m  42.52  43.52   
54  104  Käär Roope  2007  RaisU  07A184  50 m  43.69  43.69   
55  290  Varonen Eemeli  2009  ÅSK  09A038  25 m  42.93  43.93   
56  283  Sulonen Joel  2007  ÅSK  07A203  25 m  43.19  44.19   
57  370  Lusenius Marco  2007  AUi  07A609  25 m  44.36  45.36   
58  47  Jakonen Jasper  2006  PoPy  06A110  25 m  45.19  46.19   
59  377  Nurmi Aleksi  2006  AUi  06A541  25 m  46.93  47.93   
60  302  Saarinen Kaapo  2007  VeUS  07A347  25 m  47.96  48.96   
61  395  Saarinen Oiva  2008  AUi  08A339  25 m  48.61  49.61   
62  386  Polari Eino  2006  AUi  06A879  25 m  50.37  51.37   
63  310  Constable Erik  2008  AUi  08A503  25 m  50.60  51.60   
64  285  Takolander Jerry  2008  ÅSK  08A307  25 m  50.64  51.64   
65  399  Silfver Juuso  2007  AUi  07A547  25 m  51.30  52.30   
66  387  Pukki Robert  2007  AUi  07A716  25 m  51.42  52.42   
67  412  Vantala Wille  2009  AUi  09A203  25 m  51.60  52.60   
68  187  Sahla Elias  2007  SalU  07A567  25 m  53.07  54.07   
69  433  Lintula Eliel  2007  UiKaa  07A564  25 m  54.34  55.34   
70  261  Niskala Akseli  2007  ÅSK  07A696  25 m  54.75  55.75   
71  428  Heinonen Topi  2008  UiKaa  08A404  25 m  58.11  59.11   
72  318  Gonzalez Caton Ian  2008  AUi  08A328  50 m  59.26  59.26   
73  230  Korpinen Sisu  2006  ÅSK  06A993  25 m       
74  355  Kunttu Ilmari  2006  AUi  06A836  25 m       
75  358  Laine Nikke  2007  AUi  07A548  25 m       
76  364  Lehtonen Veikka  2008  AUi  08A403  25 m       
77  391  Rautala Oliver  2007  AUi  07A782  25 m       
78  420  Visuri Niko  2007  AUi  07A783  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
7_S
Laji 7, 100m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
106  Luoto Rebekka  2003  RaisU  03A191  50 m  1:12.52  1:12.52   
368  Liven Emilia  2002  AUi  02A205  50 m  1:14.11  1:14.11   
439  Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  25 m  1:11.46  1:14.46   
448  Ala-Karvia Siiri  2004  UiTa  04A363  25 m  1:14.36  1:17.36   
440  Himanto Iiris  2001  Gladius  01A922  25 m  1:16.69  1:19.69   
14  Hottinen Vilma  2002  SiWa  02A532  25 m  1:17.22  1:20.22   
259  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  25 m  1:17.34  1:20.34   
158  Vähämaa Saana  2002  RaUS  02A743  50 m  1:21.78  1:21.78   
60  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  50 m  1:23.72  1:23.72   
10  125  Rintala Wilma  2002  RaisU  02A052  25 m  1:21.35  1:24.35   
11  306  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  50 m  1:24.82  1:24.82   
12  312  Degenhardt Daniela  2003  AUi  03A442  50 m  1:25.07  1:25.07   
13  324  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  50 m  1:25.21  1:25.21   
14  472  Koivula Eveliina  2003  UiTa  03A192  25 m  1:22.95  1:25.95   
15  510  Siukonen Kaisa  2001  UiTa  01A802  50 m  1:25.98  1:25.98   
16  467  Jokiniemi Viivi  2001  UiTa  01A795  25 m  1:23.00  1:26.00   
17  23  Uusikumpu Petra  2001  SiWa  01A644  25 m  1:23.10  1:26.10   
18  398  Setälä Janette  2001  AUi  01A847  25 m  1:23.13  1:26.13   
19  218  Hurskainen Miia  1992  ÅSK  92A228  50 m  1:26.19  1:26.19   
20  225  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  25 m  1:23.53  1:26.53   
21  34  Rinne Sofia  2005  Cetus  05A850  25 m  1:24.39  1:27.39   
22  454  Ekman Ella  2003  UiTa  03A645  25 m  1:24.81  1:27.81   
23  58  Karismaa Sofia  2002  PUS  02B130  25 m  1:25.39  1:28.39   
24  87  Heinonen Helmi  2002  RaisU  02A204  50 m  1:28.73  1:28.73   
25  26  Karpela Iisa  2004  Cetus  04A632  25 m  1:26.38  1:29.38   
26  176  Metsäkonkola Kiia  2005  SalU  05A633  25 m  1:28.48  1:31.48   
27  199  Yli-Jama Riikka  2000  SalU  00A685  25 m  1:28.70  1:31.70   
28  504  Pätiälä Noora  2004  UiTa  04A436  25 m  1:29.50  1:32.50   
29  449  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  25 m  1:29.82  1:32.82   
30  118  Peltola Mette  2005  RaisU  05A136  25 m  1:30.91  1:33.91   
31  66  Lehtonen Merituuli  2003  PUS  03B170  25 m  1:31.02  1:34.02   
32  204  Alho Mea  2006  ÅSK  06A256  50 m  1:34.10  1:34.10   
33  Seppälä Saara  2005  NumKis  05A504  25 m  1:31.12  1:34.12   
34  232  Korvonen Kaisla  2006  ÅSK  06A473  25 m  1:31.25  1:34.25   
35  55  Heino Ida  2000  PUS  00B157  50 m  1:35.37  1:35.37   
36  500  Peltonen Sanna  2002  UiTa  02A177  25 m  1:33.65  1:36.65   
37  265  Pakkanen Emilia  2006  ÅSK  06A115  50 m  1:36.74  1:36.74   
38  72  Rahola Emilia  2006  PUS  06A253  25 m  1:34.14  1:37.14   
39  214  Halava Vilma  2004  ÅSK  04A975  25 m  1:34.46  1:37.46   
40  254  Maude Ronja  2005  ÅSK  05A886  25 m  1:34.52  1:37.52   
41  171  Korpela Erika  2003  SalU  03A851  50 m  1:37.88  1:37.88   
42  31  Peill Kukka  2005  Cetus  05A112  25 m  1:35.18  1:38.18   
43  75  Simsek Ronja  2005  PUS  05A544  25 m  1:35.42  1:38.42   
44  211  Grimbaum Kristina  2005  ÅSK  05A266  25 m  1:35.51  1:38.51   
45  Kivelä Kia  2003  NumKis  03A685  25 m  1:35.57  1:38.57   
46  168  Isotalo Liina-milana  2003  SalU  03A849  25 m  1:35.76  1:38.76   
47  28  Kousa Laura  2005  Cetus  05A332  25 m  1:36.02  1:39.02   
48  59  Karismaa Viola  2005  PUS  05B056  25 m  1:37.10  1:40.10   
49  272  Rantanen Kerttu  2007  ÅSK  07A146  25 m  1:37.81  1:40.81   
50  413  Vartiainen Iida  2006  AUi  06A559  25 m  1:38.15  1:41.15   
51  50  Salminen Ella  2006  PoPy  06A634  25 m  1:38.71  1:41.71   
52  416  Vilska Ronja  2006  AUi  06A239  25 m  1:39.33  1:42.33   
53  182  Pyykkö Essi  2006  SalU  06A100  25 m  1:40.92  1:43.92   
54  463  Huttunen Kaisa  2002  UiTa  02A434  25 m  1:41.05  1:44.05   
55  44  Kallio Pinja  2004  KU  04A146  25 m  1:41.26  1:44.26   
56  202  Aaltonen Tilda  2006  ÅSK  06A311  25 m  1:42.79  1:45.79   
57  397  Sauhula Mirella  2006  AUi  06A551  25 m  1:42.92  1:45.92   
58  141  Huttunen Enni  2005  RaUS  05A919  25 m  1:43.19  1:46.19   
59  155  Törmänen Anni  2005  RaUS  05B035  25 m  1:43.33  1:46.33   
60  77  Törmä Hanna  2007  PUS  07A117  25 m  1:43.38  1:46.38   
61  287  Turpeinen Wilma  2006  ÅSK  06A089  25 m  1:43.43  1:46.43   
62  71  Rahola Amanda  2003  PUS  03A071  25 m  1:43.74  1:46.74   
63  215  Heikiö Mathilda  2006  ÅSK  06A212  25 m  1:44.59  1:47.59   
64  235  Kumlander Minea  2007  ÅSK  07A507  25 m  1:45.23  1:48.23   
65  238  Kurki Aino  2005  ÅSK  05A264  25 m  1:45.44  1:48.44   
66  320  Haapanen Emma  2006  AUi  06A249  25 m  1:46.29  1:49.29   
67  243  Laine Aino  2007  ÅSK  07A013  25 m  1:47.35  1:50.35   
68  291  Vesterkvist Gabriella  2006  ÅSK  06A381  25 m  1:48.36  1:51.36   
69  375  Müürsepp Mia Karolina  2006  AUi  06A436  25 m  1:49.41  1:52.41   
70  57  Järvi Lyyli  2007  PUS  07A623  25 m  1:50.30  1:53.30   
71  406  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  50 m  1:53.47  1:53.47   
72  69  Meskanen Aada  2006  PUS  06A171  25 m  1:52.01  1:55.01   
73  45  Berg Aada  2004  PoPy  04A552  50 m  1:55.14  1:55.14   
74  164  Heikkilä Sonja  2006  SalU  06A509  25 m  1:54.69  1:57.69   
75  228  Korkiakoski Alexa  2006  ÅSK  06A789  25 m  1:54.76  1:57.76   
76  526  Koivisto Kiia  2007  LUS  07A314  25 m  1:55.54  1:58.54   
77  177  Nurminen Maija  2005  SalU  05A597  25 m  1:56.30  1:59.30   
78  277  Salmivaara Iina  2006  ÅSK  06A731  25 m  1:56.40  1:59.40   
79  184  Raduly Baka Diana  2006  SalU  06A543  25 m  1:56.62  1:59.62   
80  84  Hautamäki Veera  2006  RaisU  06A779  25 m  1:57.14  2:00.14   
81  179  Peltonen Saima  2007  SalU  07A481  25 m  1:57.79  2:00.79   
82  74  Ranne Nelli  2007  PUS  07A138  25 m  1:58.37  2:01.37   
83  70  Nordström Meeri  2006  PUS  06A633  25 m  1:59.67  2:02.67   
84  293  Vuori Amanda  2007  ÅSK  07A289  25 m  2:00.69  2:03.69   
85  240  Laaksonen Kerttu  2006  ÅSK  06A271  25 m  2:00.81  2:03.81   
86  144  Lehto Saara  2007  RaUS  07A352  25 m  2:00.93  2:03.93   
87  100  Kinos Josefiina  2009  RaisU  09A082  25 m  2:01.53  2:04.53   
88  426  Danska Sofia  2009  UiKaa  09A016  25 m  2:01.67  2:04.67   
89  288  Valdolin Ella  2007  ÅSK  07A285  25 m  2:02.39  2:05.39   
90  90  Häjänen Emilia  2006  RaisU  06A890  25 m  2:04.28  2:07.28   
91  81  Aittokallio Iiris  2006  RaisU  06A888  25 m  2:04.32  2:07.32   
92  61  Känkänen Helka  2008  PUS  08A009  25 m  2:04.76  2:07.76   
93  367  Lilja Laura  2004  AUi  04B140  50 m  2:08.17  2:08.17   
94  274  Riquelme Mac Donald Ada  2006  ÅSK  06A833  25 m  2:05.72  2:08.72   
95  414  Viitala Aino  2006  AUi  06A557  25 m  2:10.65  2:13.65   
96  246  Leo Naomi  2007  ÅSK  07A306  25 m  2:10.76  2:13.76   
97  82  Anttonen Malandra  2007  RaisU  07A464  25 m  2:12.21  2:15.21   
98  233  Koskinen Elsa  2006  ÅSK  06A390  25 m  2:14.28  2:17.28   
99  437  Sulanterä Aava  2007  UiKaa  07A155  25 m  2:15.98  2:18.98   
100  48  Järvensivu Jenni  2006  PoPy  06A734  25 m  2:19.59  2:22.59   
101  327  Imponen Nella  2007  AUi  07A517  25 m  2:31.21  2:34.21   
102  85  Heikkinen Kaisa  2008  RaisU  08A047  25 m       
103  175  Loimusto Viivi  2007  SalU  07A094  25 m       
104  309  Constable Elsa  2009  AUi  09A141  25 m       
105  326  Hyvärinen Nella  2004  AUi  04B245  25 m       
106  332  Järvinen Miisa  2007  AUi  07A468  25 m       
107  342  Ketola Noora  2003  AUi  03B235  25 m       
108  351  Koskinen Sofia  2007  AUi  07A770  25 m       
109  354  Kunttu Aliisa  2008  AUi  08A303  25 m       
110  376  Nirkkonen Inka  2004  AUi  04B260  25 m       
111  407  Toivonen Laura  2010  AUi  10A035  25 m       
112  421  Yilmaz Yasemin  2007  AUi  07A532  25 m       
113  429  Järveläinen Mona  2007  UiKaa  07A629  25 m       
114  512  Tamminiemi Emmi  2002  UiTa  02A271  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
8_S
Laji 8, 100m Rintauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
542  Nurmi Erik  2001  Vanders  01A470  25 m  1:03.32  1:06.32   
209  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  25 m  1:04.59  1:07.59   
508  Sievers Jakob  2000  UiTa  00A730  25 m  1:07.29  1:10.29   
473  Korhonen Joona  2000  UiTa  00A464  50 m  1:10.65  1:10.65   
210  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  25 m  1:10.37  1:13.37   
533  Einto Eetu  2001  Vanders  01A927  25 m  1:11.15  1:14.15   
229  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  25 m  1:13.33  1:16.33   
339  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  25 m  1:13.75  1:16.75   
475  Kortteinen Joona  2003  UiTa  03A195  25 m  1:14.00  1:17.00   
10  477  Koskinen Wäinö  2002  UiTa  02A267  25 m  1:14.18  1:17.18   
11  41  Vainio Luukas  2003  Cetus  03A099  50 m  1:18.73  1:18.73   
12  220  Juven Janne  2001  ÅSK  01A319  25 m  1:16.26  1:19.26   
13  494  Naarajärvi Henri  2002  UiTa  02A893  25 m  1:16.76  1:19.76   
14  408  Toppinen Tuomas  2005  AUi  05A167  25 m  1:20.06  1:23.06   
15  471  Kallio Konsta  2004  UiTa  04A610  25 m  1:21.77  1:24.77   
16  299  Nieminen Nico  2002  VeUS  02B008  25 m  1:21.85  1:24.85   
17  507  Sainio Samuel  2005  UiTa  05A041  25 m  1:22.12  1:25.12   
18  506  Roine Leo  2001  UiTa  01B182  25 m  1:22.56  1:25.56   
19  54  Heinikangas Reino  2002  PUS  02A377  25 m  1:24.23  1:27.23   
20  371  Mamandi Sharo  2002  AUi  02B262  25 m  1:25.54  1:28.54   
21  266  Pakomäki Lauri-pekka  2006  ÅSK  06A235  25 m  1:27.31  1:30.31   
22  298  Ahinko Santeri  2004  VeUS  04B029  50 m  1:30.57  1:30.57   
23  78  Törmä Juho  2005  PUS  05A183  25 m  1:32.15  1:35.15   
24  479  Kylliäinen Markus  2002  UiTa  02B168  25 m  1:32.93  1:35.93   
25  474  Korhonen Karri  2002  UiTa  02A759  25 m  1:34.74  1:37.74   
26  307  Amosov Maksim  2005  AUi  05A932  25 m  1:35.85  1:38.85   
27  365  Leppähaara Axel  2004  AUi  04A425  50 m  1:40.95  1:40.95   
28  150  Mäkinen Tuomas  2005  RaUS  05A515  25 m  1:39.14  1:42.14   
29  196  Vienonen Nuutti  2005  SalU  05A328  25 m  1:39.39  1:42.39   
30  248  Linderborg Aarni  2005  ÅSK  05A268  25 m  1:40.71  1:43.71   
31  205  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  25 m  1:42.69  1:45.69   
32  207  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  25 m  1:43.68  1:46.68   
33  161  Falkstedt Elmeri  2004  SalU  04A941  25 m  1:44.35  1:47.35   
34  245  Laine Tomas  2006  ÅSK  06A077  25 m  1:45.58  1:48.58   
35  279  Sandblom Frans  2006  ÅSK  06A101  25 m  1:47.12  1:50.12   
36  216  Holmberg Santeri  2006  ÅSK  06A484  25 m  1:47.41  1:50.41   
37  280  Seppä Matias  2006  ÅSK  06A462  25 m  1:49.05  1:52.05   
38  46  Elers Tommi  2006  PoPy  06A639  25 m  1:49.59  1:52.59   
39  378  Orenshtein Nardi Gabriel  2005  AUi  05B076  25 m  1:51.19  1:54.19   
40  459  Halonen Mikael  2003  UiTa  03A969  25 m  1:53.38  1:56.38   
41  251  Lummaa Eelis  2007  ÅSK  07A384  25 m  1:53.84  1:56.84   
42  198  Yli-Jama Kalle  2006  SalU  06A108  25 m  1:56.09  1:59.09   
43  431  Laine Leo  2007  UiKaa  07A012  25 m  1:57.03  2:00.03   
44  108  Murumäe Margo  2006  RaisU  06A889  25 m  2:00.41  2:03.41   
45  249  Linderborg Ilari  2006  ÅSK  06A532  25 m  2:04.20  2:07.20   
46  347  Korvela Thomas  2005  AUi  05B071  25 m  2:04.60  2:07.60   
47  208  Edelman Christian  2007  ÅSK  07A367  25 m  2:06.89  2:09.89   
48  247  Linde Julius  2007  ÅSK  07A322  50 m  2:18.10  2:18.10   
49  169  Kaipainen Ville  2000  SalU  00A494  25 m       
50  172  Kotilainen Matias  2006  SalU  06A524  25 m       
51  201  Saren Veikka  2002  SomE  02A809  25 m       
52  203  Ahlholm Lennart  2005  ÅSK  05A826  25 m       
53  318  Gonzalez Caton Ian  2008  AUi  08A328  25 m       
54  355  Kunttu Ilmari  2006  AUi  06A836  25 m       
55  358  Laine Nikke  2007  AUi  07A548  25 m       
56  359  Lairola Joni  1992  AUi  92A232  25 m       
57  369  Lumiainen Urho  2008  AUi  08A333  25 m       
58  377  Nurmi Aleksi  2006  AUi  06A541  25 m       
59  387  Pukki Robert  2007  AUi  07A716  25 m       
60  399  Silfver Juuso  2007  AUi  07A547  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
9_S
Laji 9, 200m Perhosuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
231  Kortetjärvi Hilla  1996  ÅSK  96A676  25 m  2:15.30  2:19.30   
409  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  25 m  2:26.46  2:30.46   
317  Gagnon Karine  1985  AUi  85A154  25 m  2:38.95  2:42.95   
21  Sjölund Emilia  2002  SiWa  02A760  25 m  2:40.92  2:44.92   
51  Santavirta Milja  2004  PoPy  04B153  25 m       
305  Aho Lotta  2000  AUi  00B236  25 m       
543  Rissanen Aada  2004  Vanders  04A305  50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
10_S
Laji 10, 200m Perhosuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
156  Varho Eemil  1997  RaUS  97A537  25 m  2:03.34  2:07.34   
256  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  25 m  2:12.47  2:16.47   
322  Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  50 m  3:03.53  3:03.53   
173  Lehtovaara Verneri  2004  SalU  04A252  25 m       
388  Puustinen Jani-petteri  1979  AUi  79A120  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
11_S
Laji 11, 400m Sekauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  25 m  5:23.75  5:33.75   
481  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  25 m  5:37.98  5:47.98   
448  Ala-Karvia Siiri  2004  UiTa  04A363  25 m  5:42.39  5:52.39   
39  Wacklin Ciara  2004  Cetus  04A037  25 m  5:44.56  5:54.56   
513  Töyrylä Ida  2004  UiTa  04A450  25 m  5:46.67  5:56.67   
27  Kasvio Louna  2006  Cetus  06A151  50 m  6:20.08  6:20.08   
524  Kangastalo-Hoda Kristiina  1978  LUS  78A132  50 m  7:52.59  7:52.59   
29  Kovanen Saga  2004  Cetus  04A113  25 m       
32  Pippuri Tuuli  2005  Cetus  05A146  25 m       
10  35  Rossi Lumi  2005  Cetus  05A779  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
12_S
Laji 12, 400m Sekauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
534  Envalds Kasper  2001  Vanders  01A496  25 m  4:46.42  4:56.42   
244  Laine Elias  2002  ÅSK  02A521  50 m  5:07.10  5:07.10   
478  Kotiniitty Visa  2003  UiTa  03A284  25 m  5:39.53  5:49.53   
Holopainen Kasper  2003  NumKis  03A423  25 m  5:40.87  5:50.87   
41  Vainio Luukas  2003  Cetus  03A099  25 m       
446  Talvitie Pyry  2002  Gladius  02A929  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
13_S
Laji 13, 50m Perhosuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
382  Peltola Paula  2001  AUi  01B032  50 m  28.10  28.10   
96  Kallio Anniina  2002  RaisU  02A207  50 m  28.13  28.13   
281  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  29.36  29.36   
271  Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  50 m  29.58  29.58   
456  Grönvall Fanny  2000  UiTa  00A574  50 m  29.75  29.75   
503  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  50 m  29.93  29.93   
487  Manner Mila  2001  UiTa  01A167  50 m  30.06  30.06   
460  Hammar Heini  1999  UiTa  99A148  50 m  30.26  30.26   
538  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  50 m  30.57  30.57   
10  440  Himanto Iiris  2001  Gladius  01A922  50 m  31.36  31.36   
11  349  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  50 m  31.46  31.46   
12  22  Taskinen Sara  2000  SiWa  00A711  50 m  31.47  31.47   
13  317  Gagnon Karine  1985  AUi  85A154  50 m  32.05  32.05   
14  493  Määttä Enni  1999  UiTa  99A335  50 m  32.07  32.07   
15  Partanen Lotta Linnea  2001  NumKis  01A819  25 m  31.20  32.20   
16  Kokko Noora  2001  HU  01A853  50 m  32.24  32.24   
17  411  Vainio Maarit  1980  AUi  80A112  50 m  32.26  32.26   
18  468  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  25 m  31.43  32.43   
19  14  Hottinen Vilma  2002  SiWa  02A532  50 m  32.95  32.95   
20  353  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  50 m  33.08  33.08   
21  537  Louhikoski Liia  2001  Vanders  01A312  25 m  32.51  33.51   
22  455  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  25 m  32.59  33.59   
23  480  Kylmämetsä Noora  2004  UiTa  04A592  25 m  32.63  33.63   
24  363  Lehtonen Jenni Micaela  2000  AUi  00B080  25 m  32.85  33.85   
25  323  Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  50 m  34.52  34.52   
26  425  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  50 m  34.54  34.54   
27  58  Karismaa Sofia  2002  PUS  02B130  25 m  33.93  34.93   
28  312  Degenhardt Daniela  2003  AUi  03A442  50 m  35.14  35.14   
29  368  Liven Emilia  2002  AUi  02A205  50 m  35.22  35.22   
30  454  Ekman Ella  2003  UiTa  03A645  25 m  34.34  35.34   
31  304  Tuominen Senni  2003  VeUS  03B134  50 m  35.61  35.61   
32  40  Vahtola Inka  2005  Cetus  05A401  50 m  37.29  37.29   
33  76  Suonsivu Noora  2005  PUS  05A064  25 m  36.31  37.31   
34  154  Soini Aliisa  2007  RaUS  07A282  50 m  37.36  37.36   
35  504  Pätiälä Noora  2004  UiTa  04A436  25 m  36.58  37.58   
36  489  Marishina Daria  2001  UiTa  01B191  50 m  38.18  38.18   
37  64  Laaksonen Nelli  2005  PUS  05A602  50 m  38.21  38.21   
38  272  Rantanen Kerttu  2007  ÅSK  07A146  25 m  37.86  38.86   
39  462  Hirvonen Aurora  2000  UiTa  00B059  50 m  38.86  38.86   
40  463  Huttunen Kaisa  2002  UiTa  02A434  25 m  38.51  39.51   
41  348  Koski Linnea  2007  AUi  07A075  25 m  38.60  39.60   
42  521  Kallio Aino  2003  LUS  03A807  25 m  39.05  40.05   
43  500  Peltonen Sanna  2002  UiTa  02A177  25 m  39.59  40.59   
44  243  Laine Aino  2007  ÅSK  07A013  25 m  40.59  41.59   
45  59  Karismaa Viola  2005  PUS  05B056  25 m  40.91  41.91   
46  44  Kallio Pinja  2004  KU  04A146  25 m  41.24  42.24   
47  73  Ramsten Vea Victoria  2005  PUS  05A407  25 m  41.90  42.90   
48  400  Suomalainen Aino  2007  AUi  07A281  25 m  44.25  45.25   
49  242  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  25 m  44.39  45.39   
50  276  Ruusumo Agnes  2007  ÅSK  07A278  25 m  45.02  46.02   
51  49  Manner Aino  2004  PoPy  04B215  25 m  46.49  47.49   
52  126  Saarimäki Vilma  2007  RaisU  07A277  25 m  46.64  47.64   
53  51  Santavirta Milja  2004  PoPy  04B153  25 m  46.85  47.85   
54  297  Tähkänen Emilia  2007  Ui-Va  07A206  25 m  47.68  48.68   
55  57  Järvi Lyyli  2007  PUS  07A623  25 m  47.74  48.74   
56  53  Heikkilä Kerttu  2006  PUS  06A618  25 m  48.27  49.27   
57  235  Kumlander Minea  2007  ÅSK  07A507  25 m  49.38  50.38   
58  385  Pirttijärvi Emilia  2000  AUi  00B303  50 m  51.02  51.02   
59  529  Nirhamo Nea  2008  LUS  08A142  25 m  50.17  51.17   
60  360  Laitinen Jasmiina  2008  AUi  08A100  50 m  52.38  52.38   
61  67  Lettosunti Peppiina  2008  PUS  08A178  25 m  51.80  52.80   
62  293  Vuori Amanda  2007  ÅSK  07A289  25 m  52.28  53.28   
63  246  Leo Naomi  2007  ÅSK  07A306  25 m  53.14  54.14   
64  69  Meskanen Aada  2006  PUS  06A171  25 m  53.38  54.38   
65  74  Ranne Nelli  2007  PUS  07A138  25 m  57.03  58.03   
66  120  Pihlaja Iina  2008  RaisU  08A067  25 m  57.27  58.27   
67  70  Nordström Meeri  2006  PUS  06A633  25 m  59.35  1:00.35   
68  327  Imponen Nella  2007  AUi  07A517  50 m  1:00.40  1:00.40   
69  133  Vesma Minni-maria  2007  RaisU  07A480  25 m  1:00.04  1:01.04   
70  551  Ele Lumia  2008  LUS  08A058  25 m  1:02.60  1:03.60   
71  321  Halkosaari Amelie  2009  AUi  09A138  25 m       
72  341  Karling Jessica  2006  AUi  06A975  25 m       
73  350  Koskinen Netta  2005  AUi  05B144  25 m       
74  522  Kallio Essi  2008  LUS  08A044  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
14_S
Laji 14, 50m Perhosuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
156  Varho Eemil  1997  RaUS  97A537  50 m  25.10  25.10   
542  Nurmi Erik  2001  Vanders  01A470  50 m  25.83  25.83   
314  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  50 m  26.43  26.43   
359  Lairola Joni  1992  AUi  92A232  50 m  27.25  27.25   
393  Rokka Rene  1992  AUi  92A690  50 m  27.28  27.28   
65  Lehti Leevi  2000  PUS  00A000  25 m  26.32  27.32   
38  Suomalainen Topi  1998  Cetus  98A418  50 m  27.85  27.85   
268  Pilpola Lauri  1993  ÅSK  93A193  50 m  28.26  28.26   
533  Einto Eetu  2001  Vanders  01A927  50 m  28.26  28.26   
10  536  Hjelm Matias  2002  Vanders  02A098  25 m  27.69  28.69   
11  469  Kaarlenkaski Artturi  1997  UiTa  97A304  50 m  28.99  28.99   
12  262  Nokkala Johannes  1986  ÅSK  86A099  50 m  29.26  29.26   
13  210  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  50 m  29.64  29.64   
14  470  Kaarlenkaski Verneri  1999  UiTa  99A192  25 m  28.69  29.69   
15  461  Hepojoki Kalle  2000  UiTa  00A826  50 m  29.87  29.87   
16  499  Peltonen Sami  2001  UiTa  01A498  25 m  29.34  30.34   
17  520  Jokinen Mikael  2001  LUS  01B302  50 m  30.60  30.60   
18  475  Kortteinen Joona  2003  UiTa  03A195  25 m  29.97  30.97   
19  484  Lyytinen Urho  2003  UiTa  03A229  50 m  31.31  31.31   
20  229  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  50 m  31.33  31.33   
21  366  Leppänen Juuso  2004  AUi  04A791  25 m  30.66  31.66   
22  299  Nieminen Nico  2002  VeUS  02B008  25 m  30.71  31.71   
23  117  Pastucha Seweryn  2004  RaisU  04A100  25 m  32.63  33.63   
24  136  Arponen Joonas  2005  RaUS  05A559  25 m  32.82  33.82   
25  485  Länsipuro Valtteri  2000  UiTa  00A604  25 m  33.02  34.02   
26  371  Mamandi Sharo  2002  AUi  02B262  50 m  34.15  34.15   
27  54  Heinikangas Reino  2002  PUS  02A377  25 m  33.55  34.55   
28  438  Varonen Jeremia  2004  UiKaa  04A513  25 m  33.92  34.92   
29  266  Pakomäki Lauri-pekka  2006  ÅSK  06A235  25 m  35.88  36.88   
30  114  Nurminen Otto  2004  RaisU  04A804  25 m  36.01  37.01   
31  150  Mäkinen Tuomas  2005  RaUS  05A515  25 m  37.60  38.60   
32  459  Halonen Mikael  2003  UiTa  03A969  25 m  39.32  40.32   
33  374  Mukkulainen Alex  2006  AUi  06A534  25 m  41.81  42.81   
34  216  Holmberg Santeri  2006  ÅSK  06A484  25 m  42.63  43.63   
35  245  Laine Tomas  2006  ÅSK  06A077  25 m  43.09  44.09   
36  247  Linde Julius  2007  ÅSK  07A322  25 m  43.71  44.71   
37  102  Koskela Roope  2007  RaisU  07A255  25 m  44.30  45.30   
38  172  Kotilainen Matias  2006  SalU  06A524  25 m  44.93  45.93   
39  43  Kallio Juho  2007  KU  07A032  25 m  45.85  46.85   
40  46  Elers Tommi  2006  PoPy  06A639  25 m  46.57  47.57   
41  422  Yli-Salomäki Alex  2006  AUi  06A458  50 m  49.05  49.05   
42  423  Yli-Salomäki Max  2006  AUi  06A459  50 m  49.52  49.52   
43  251  Lummaa Eelis  2007  ÅSK  07A384  25 m  51.18  52.18   
44  373  Maranzani Romeo  2006  AUi  06A592  50 m  1:02.30  1:02.30   
45  249  Linderborg Ilari  2006  ÅSK  06A532  25 m       
46  310  Constable Erik  2008  AUi  08A503  25 m       
47  329  Jokinen Oliver  2005  AUi  05B022  25 m       
48  338  Kankare Alvar  2007  AUi  07A252  25 m       
49  370  Lusenius Marco  2007  AUi  07A609  25 m       
50  386  Polari Eino  2006  AUi  06A879  25 m       
51  395  Saarinen Oiva  2008  AUi  08A339  25 m       
52  405  Tikka Ossi  2007  AUi  07A328  25 m       
53  514  Valkonen Niklas  1997  UiTa  97B255  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
15_S
Laji 15, 100m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
134  Weuro Olivia  2002  RaisU  02A822  25 m  56.16  58.16   
106  Luoto Rebekka  2003  RaisU  03A191  25 m  56.50  58.50   
99  Kazi Sara  1999  RaisU  99A752  50 m  59.56  59.56   
409  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  50 m  59.91  59.91   
439  Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  50 m  59.91  59.91   
270  Puolakka Tiia  1998  ÅSK  98A086  50 m  1:00.39  1:00.39   
515  Virta Nea  1996  UiTa  96A141  50 m  1:00.49  1:00.49   
239  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  25 m  58.76  1:00.76   
356  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  25 m  58.78  1:00.78   
10  60  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  50 m  1:00.99  1:00.99   
11  110  Mäkilä Irene  2004  RaisU  04A289  25 m  59.38  1:01.38   
12  516  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  50 m  1:01.64  1:01.64   
13  460  Hammar Heini  1999  UiTa  99A148  50 m  1:01.91  1:01.91   
14  92  Iisalo Vilma  2001  RaisU  01A560  50 m  1:02.03  1:02.03   
15  398  Setälä Janette  2001  AUi  01A847  50 m  1:02.04  1:02.04   
16  505  Rantanen Iida-Maria  1998  UiTa  98A373  50 m  1:02.48  1:02.48   
17  451  Auvinen Armi  2000  UiTa  00A811  50 m  1:02.59  1:02.59   
18  128  Sihvo Emilia  2004  RaisU  04A098  25 m  1:00.73  1:02.73   
19  503  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  50 m  1:03.19  1:03.19   
20  139  Heine Emmi  2002  RaUS  02A604  50 m  1:03.47  1:03.47   
21  449  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  50 m  1:03.58  1:03.58   
22  16  Ingberg Emma  1999  SiWa  99B209  50 m  1:04.41  1:04.41   
23  301  Saarinen Elli-Kaisa  2001  VeUS  01A680  25 m  1:02.54  1:04.54   
24  224  Kalliomäki Sanni  2000  ÅSK  00A820  50 m  1:04.93  1:04.93   
25  32  Pippuri Tuuli  2005  Cetus  05A146  25 m  1:03.20  1:05.20   
26  80  Aho Roosa  2003  RaisU  03A060  50 m  1:05.38  1:05.38   
27  488  Manninen Emmi  2004  UiTa  04A011  25 m  1:03.63  1:05.63   
28  23  Uusikumpu Petra  2001  SiWa  01A644  25 m  1:03.84  1:05.84   
29  541  Nikkanen Milla  2002  Vanders  02A124  25 m  1:03.87  1:05.87   
30  404  Taponen Kerttu  2005  AUi  05A538  25 m  1:04.00  1:06.00   
31  127  Salospohja Sofia  2004  RaisU  04A153  25 m  1:04.17  1:06.17   
32  472  Koivula Eveliina  2003  UiTa  03A192  50 m  1:06.18  1:06.18   
33  183  Pyykkö Fiia  2001  SalU  01A381  50 m  1:06.27  1:06.27   
34  493  Määttä Enni  1999  UiTa  99A335  50 m  1:06.43  1:06.43   
35  401  Suomäki Helka  2003  AUi  03A548  50 m  1:06.52  1:06.52   
36  29  Kovanen Saga  2004  Cetus  04A113  25 m  1:04.73  1:06.73   
37  349  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  50 m  1:06.73  1:06.73   
38  305  Aho Lotta  2000  AUi  00B236  25 m  1:04.93  1:06.93   
39  543  Rissanen Aada  2004  Vanders  04A305  25 m  1:04.98  1:06.98   
40  498  Palojärvi Elina  2002  UiTa  02A435  25 m  1:05.23  1:07.23   
41  17  Kallas Agneta  2002  SiWa  02A988  50 m  1:07.51  1:07.51   
42  282  Sirkiä Oona  2004  ÅSK  04A596  50 m  1:07.58  1:07.58   
43  418  Vira Elsa  2006  AUi  06A033  25 m  1:05.76  1:07.76   
44  58  Karismaa Sofia  2002  PUS  02B130  25 m  1:05.86  1:07.86   
45  18  Kanerva Noora  2000  SiWa  00A317  50 m  1:07.92  1:07.92   
46  26  Karpela Iisa  2004  Cetus  04A632  25 m  1:05.97  1:07.97   
47  260  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  25 m  1:06.11  1:08.11   
48  157  Viitasalo Helmi  2002  RaUS  02A628  25 m  1:06.36  1:08.36   
49  98  Karttunen Milla  2005  RaisU  05A220  25 m  1:06.80  1:08.80   
50  501  Pesu Venla  2002  UiTa  02A174  25 m  1:06.86  1:08.86   
51  445  Syväniemi Ella-maija  2004  Gladius  04A654  25 m  1:07.08  1:09.08   
52  237  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  25 m  1:07.20  1:09.20   
53  465  Inkilä Kiona  2004  UiTa  04B098  25 m  1:07.38  1:09.38   
54  486  Majuri Emilia  2001  UiTa  01A799  50 m  1:09.55  1:09.55   
55  452  Auvinen Soile  2002  UiTa  02A259  25 m  1:07.77  1:09.77   
56  189  Salokannel Ada  2002  SalU  02A444  25 m  1:08.01  1:10.01   
57  263  Oinas Odelia  2003  ÅSK  03B095  50 m  1:10.11  1:10.11   
58  489  Marishina Daria  2001  UiTa  01B191  50 m  1:10.34  1:10.34   
59  495  Nieminen Viivi  2002  UiTa  02A457  25 m  1:08.80  1:10.80   
60  28  Kousa Laura  2005  Cetus  05A332  25 m  1:09.12  1:11.12   
61  346  Kolari Peppi  2003  AUi  03A985  25 m  1:09.25  1:11.25   
62  264  Oinas Olivia  2003  ÅSK  03B093  25 m  1:09.56  1:11.56   
63  232  Korvonen Kaisla  2006  ÅSK  06A473  25 m  1:09.62  1:11.62   
64  337  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  25 m  1:10.26  1:12.26   
65  343  Kinnunen Laura  2002  AUi  02B267  25 m  1:11.25  1:13.25   
66  31  Peill Kukka  2005  Cetus  05A112  25 m  1:11.27  1:13.27   
67  76  Suonsivu Noora  2005  PUS  05A064  50 m  1:14.04  1:14.04   
68  Penttinen Liisa  2003  NumKis  03A389  25 m  1:12.61  1:14.61   
69  123  Rantanen Aada  2004  RaisU  04A372  25 m  1:13.41  1:15.41   
70  154  Soini Aliisa  2007  RaUS  07A282  25 m  1:13.61  1:15.61   
71  155  Törmänen Anni  2005  RaUS  05B035  50 m  1:16.02  1:16.02   
72  215  Heikiö Mathilda  2006  ÅSK  06A212  25 m  1:14.02  1:16.02   
73  66  Lehtonen Merituuli  2003  PUS  03B170  25 m  1:15.05  1:17.05   
74  211  Grimbaum Kristina  2005  ÅSK  05A266  25 m  1:15.10  1:17.10   
75  512  Tamminiemi Emmi  2002  UiTa  02A271  25 m  1:15.64  1:17.64   
76  287  Turpeinen Wilma  2006  ÅSK  06A089  25 m  1:16.42  1:18.42   
77  319  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  25 m  1:16.59  1:18.59   
78  413  Vartiainen Iida  2006  AUi  06A559  25 m  1:16.96  1:18.96   
79  77  Törmä Hanna  2007  PUS  07A117  25 m  1:17.00  1:19.00   
80  375  Müürsepp Mia Karolina  2006  AUi  06A436  25 m  1:17.14  1:19.14   
81  545  Ele Veera  2006  LUS  06A310  25 m  1:17.45  1:19.45   
82  188  Salmelin Malva  2006  SalU  06A091  25 m  1:17.86  1:19.86   
83  342  Ketola Noora  2003  AUi  03B235  25 m  1:18.00  1:20.00   
84  202  Aaltonen Tilda  2006  ÅSK  06A311  25 m  1:18.23  1:20.23   
85  71  Rahola Amanda  2003  PUS  03A071  25 m  1:18.58  1:20.58   
86  523  Kallio Iida  2004  LUS  04A705  25 m  1:18.74  1:20.74   
87  416  Vilska Ronja  2006  AUi  06A239  25 m  1:18.76  1:20.76   
88  168  Isotalo Liina-milana  2003  SalU  03A849  50 m  1:21.24  1:21.24   
89  72  Rahola Emilia  2006  PUS  06A253  25 m  1:19.41  1:21.41   
90  73  Ramsten Vea Victoria  2005  PUS  05A407  25 m  1:19.78  1:21.78   
91  518  Holma Venla  2008  LUS  08A016  25 m  1:20.14  1:22.14   
92  400  Suomalainen Aino  2007  AUi  07A281  25 m  1:20.33  1:22.33   
93  144  Lehto Saara  2007  RaUS  07A352  25 m  1:20.40  1:22.40   
94  320  Haapanen Emma  2006  AUi  06A249  50 m  1:22.40  1:22.40   
95  49  Manner Aino  2004  PoPy  04B215  25 m  1:21.03  1:23.03   
96  240  Laaksonen Kerttu  2006  ÅSK  06A271  25 m  1:21.83  1:23.83   
97  45  Berg Aada  2004  PoPy  04A552  50 m  1:24.33  1:24.33   
98  141  Huttunen Enni  2005  RaUS  05A919  25 m  1:22.34  1:24.34   
99  250  Loo Emma  2004  ÅSK  04B129  25 m  1:22.71  1:24.71   
100  204  Alho Mea  2006  ÅSK  06A256  25 m  1:23.04  1:25.04   
101  242  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  25 m  1:23.15  1:25.15   
102  376  Nirkkonen Inka  2004  AUi  04B260  25 m  1:23.51  1:25.51   
103  531  Ristimäki Venla  2004  LUS  04B221  25 m  1:23.76  1:25.76   
104  50  Salminen Ella  2006  PoPy  06A634  25 m  1:24.06  1:26.06   
105  12  Vuorisalo Marikki  2005  NumKis  05B081  25 m  1:24.28  1:26.28   
106  70  Nordström Meeri  2006  PUS  06A633  25 m  1:24.39  1:26.39   
107  276  Ruusumo Agnes  2007  ÅSK  07A278  25 m  1:24.40  1:26.40   
108  361  Lehtinen Aino  2005  AUi  05B147  25 m  1:24.73  1:26.73   
109  238  Kurki Aino  2005  ÅSK  05A264  25 m  1:24.86  1:26.86   
110  126  Saarimäki Vilma  2007  RaisU  07A277  25 m  1:25.31  1:27.31   
111  51  Santavirta Milja  2004  PoPy  04B153  50 m  1:27.57  1:27.57   
112  246  Leo Naomi  2007  ÅSK  07A306  25 m  1:25.64  1:27.64   
113  175  Loimusto Viivi  2007  SalU  07A094  25 m  1:25.80  1:27.80   
114  327  Imponen Nella  2007  AUi  07A517  25 m  1:26.27  1:28.27   
115  182  Pyykkö Essi  2006  SalU  06A100  25 m  1:26.84  1:28.84   
116  179  Peltonen Saima  2007  SalU  07A481  25 m  1:26.91  1:28.91   
117  291  Vesterkvist Gabriella  2006  ÅSK  06A381  25 m  1:27.00  1:29.00   
118  334  Kajonen Aino  2005  AUi  05A833  25 m  1:27.16  1:29.16   
119  517  Hoda Rianna  2006  LUS  06A326  25 m  1:27.44  1:29.44   
120  277  Salmivaara Iina  2006  ÅSK  06A731  25 m  1:27.68  1:29.68   
121  228  Korkiakoski Alexa  2006  ÅSK  06A789  25 m  1:28.34  1:30.34   
122  69  Meskanen Aada  2006  PUS  06A171  25 m  1:28.53  1:30.53   
123  293  Vuori Amanda  2007  ÅSK  07A289  25 m  1:28.89  1:30.89   
124  90  Häjänen Emilia  2006  RaisU  06A890  25 m  1:29.42  1:31.42   
125  84  Hautamäki Veera  2006  RaisU  06A779  25 m  1:29.52  1:31.52   
126  11  Viinikka Nea  2002  NumKis  02B298  25 m  1:29.88  1:31.88   
127  526  Koivisto Kiia  2007  LUS  07A314  25 m  1:29.96  1:31.96   
128  184  Raduly Baka Diana  2006  SalU  06A543  25 m  1:30.82  1:32.82   
129  330  Jokioinen Ella  2006  AUi  06A872  25 m  1:31.34  1:33.34   
130  57  Järvi Lyyli  2007  PUS  07A623  25 m  1:31.56  1:33.56   
131  122  Rakhimova Sagdiana  2008  RaisU  08A244  25 m  1:32.98  1:34.98   
132  192  Suonio Sara  2006  SalU  06A654  25 m  1:33.33  1:35.33   
133  367  Lilja Laura  2004  AUi  04B140  25 m  1:33.45  1:35.45   
134  326  Hyvärinen Nella  2004  AUi  04B245  25 m  1:34.08  1:36.08   
135  133  Vesma Minni-maria  2007  RaisU  07A480  25 m  1:34.23  1:36.23   
136  332  Järvinen Miisa  2007  AUi  07A468  50 m  1:36.63  1:36.63   
137  274  Riquelme Mac Donald Ada  2006  ÅSK  06A833  25 m  1:35.03  1:37.03   
138  61  Känkänen Helka  2008  PUS  08A009  25 m  1:36.74  1:38.74   
139  233  Koskinen Elsa  2006  ÅSK  06A390  25 m  1:37.13  1:39.13   
140  406  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  50 m  1:39.44  1:39.44   
141  85  Heikkinen Kaisa  2008  RaisU  08A047  25 m  1:39.76  1:41.76   
142  42  Inkeroinen Emilia  2009  KoU  09A052  25 m  1:39.83  1:41.83   
143  120  Pihlaja Iina  2008  RaisU  08A067  25 m  1:40.25  1:42.25   
144  82  Anttonen Malandra  2007  RaisU  07A464  25 m  1:40.50  1:42.50   
145  426  Danska Sofia  2009  UiKaa  09A016  25 m  1:41.07  1:43.07   
146  164  Heikkilä Sonja  2006  SalU  06A509  25 m  1:41.57  1:43.57   
147  48  Järvensivu Jenni  2006  PoPy  06A734  25 m  1:42.55  1:44.55   
148  255  Maude Sofia  2008  ÅSK  08A146  25 m  1:43.12  1:45.12   
149  267  Pakomäki Saara  2008  ÅSK  08A225  25 m  1:45.28  1:47.28   
150  81  Aittokallio Iiris  2006  RaisU  06A888  25 m  1:47.45  1:49.45   
151  170  Keskimäki Siiri  2006  SalU  06A668  25 m  1:48.95  1:50.95   
152  174  Lindholm Ella  2008  SalU  08A163  25 m  1:49.81  1:51.81   
153  432  Leinonen Emilia  2007  UiKaa  07A332  25 m  1:51.67  1:53.67   
154  414  Viitala Aino  2006  AUi  06A557  25 m  1:52.14  1:54.14   
155  67  Lettosunti Peppiina  2008  PUS  08A178  25 m  1:52.99  1:54.99   
156  186  Saarinen Matilda  2008  SalU  08A116  50 m  1:59.62  1:59.62   
157  421  Yilmaz Yasemin  2007  AUi  07A532  25 m  1:59.39  2:01.39   
158  437  Sulanterä Aava  2007  UiKaa  07A155  25 m  2:01.10  2:03.10   
159  252  Luotola Lotta  2008  ÅSK  08A400  25 m       
160  284  Syrjänen Selma  2009  ÅSK  09A058  25 m       
161  341  Karling Jessica  2006  AUi  06A975  25 m       
162  350  Koskinen Netta  2005  AUi  05B144  25 m       
163  354  Kunttu Aliisa  2008  AUi  08A303  25 m       
164  429  Järveläinen Mona  2007  UiKaa  07A629  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
16_S
Laji 16, 100m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
124  Rintala Waltteri  1998  RaisU  98A699  50 m  54.25  54.25   
508  Sievers Jakob  2000  UiTa  00A730  25 m  52.86  54.86   
540  Mäkinen Kalle  2002  Vanders  02A088  25 m  53.43  55.43   
315  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  25 m  53.44  55.44   
148  Martikainen Emil  1997  RaUS  97A535  50 m  55.80  55.80   
300  Nyman Eetu  1999  VeUS  99A620  50 m  56.18  56.18   
549  Haimi Lassi  2003  HSS  03A559  25 m  54.49  56.49   
314  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  50 m  57.09  57.09   
473  Korhonen Joona  2000  UiTa  00A464  50 m  57.49  57.49   
10  441  Koski Henri  2000  Gladius  00A803  25 m  55.77  57.77   
11  534  Envalds Kasper  2001  Vanders  01A496  50 m  57.94  57.94   
12  477  Koskinen Wäinö  2002  UiTa  02A267  25 m  57.28  59.28   
13  458  Hakala Akseli  2003  UiTa  03A023  25 m  57.73  59.73   
14  56  Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS  02A816  25 m  57.86  59.86   
15  443  Nieminen Severi  1999  Gladius  99B298  25 m  58.03  1:00.03   
16  533  Einto Eetu  2001  Vanders  01A927  25 m  58.03  1:00.03   
17  483  Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  25 m  58.22  1:00.22   
18  180  Pesonen Davi-esra  2002  SalU  02B125  50 m  1:00.28  1:00.28   
19  497  Nyrhinen Eetu  2000  UiTa  00A005  50 m  1:00.65  1:00.65   
20  494  Naarajärvi Henri  2002  UiTa  02A893  25 m  58.81  1:00.81   
21  201  Saren Veikka  2002  SomE  02A809  25 m  59.09  1:01.09   
22  461  Hepojoki Kalle  2000  UiTa  00A826  50 m  1:01.14  1:01.14   
23  339  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  25 m  59.79  1:01.79   
24  117  Pastucha Seweryn  2004  RaisU  04A100  25 m  1:00.28  1:02.28   
25  13  Gardberg Ali  2001  SiWa  01B128  50 m  1:02.55  1:02.55   
26  366  Leppänen Juuso  2004  AUi  04A791  25 m  1:00.65  1:02.65   
27  227  Konttinen Akira  2003  ÅSK  03A546  25 m  1:02.01  1:04.01   
28  408  Toppinen Tuomas  2005  AUi  05A167  50 m  1:04.39  1:04.39   
29  499  Peltonen Sami  2001  UiTa  01A498  25 m  1:02.42  1:04.42   
30  453  Castagno Riccardo  2004  UiTa  04A401  25 m  1:02.65  1:04.65   
31  502  Peura Olli  2001  UiTa  01A202  25 m  1:02.69  1:04.69   
32  383  Pihlava Jaakko  2004  AUi  04A845  25 m  1:02.84  1:04.84   
33  54  Heinikangas Reino  2002  PUS  02A377  50 m  1:04.97  1:04.97   
34  415  Viitala Niko  2003  AUi  03A518  25 m  1:03.82  1:05.82   
35  313  Ezzat Ajjuub  2005  AUi  05A108  25 m  1:03.92  1:05.92   
36  169  Kaipainen Ville  2000  SalU  00A494  25 m  1:05.87  1:07.87   
37  114  Nurminen Otto  2004  RaisU  04A804  25 m  1:06.77  1:08.77   
38  322  Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  25 m  1:06.91  1:08.91   
39  181  Pohjola Joona  2004  SalU  04A607  25 m  1:07.02  1:09.02   
40  507  Sainio Samuel  2005  UiTa  05A041  50 m  1:09.06  1:09.06   
41  479  Kylliäinen Markus  2002  UiTa  02B168  25 m  1:07.19  1:09.19   
42  136  Arponen Joonas  2005  RaUS  05A559  25 m  1:07.75  1:09.75   
43  444  Ruotsi Daniel  2002  Gladius  02A968  50 m  1:09.93  1:09.93   
44  241  Laaksonen Luka  2005  ÅSK  05A517  50 m  1:10.65  1:10.65   
45  194  Tuomainen Roope  2004  SalU  04A583  50 m  1:11.31  1:11.31   
46  474  Korhonen Karri  2002  UiTa  02A759  25 m  1:09.48  1:11.48   
47  528  Nieminen Marko  1977  LUS  77A129  25 m  1:09.74  1:11.74   
48  442  Mäkivuokko Otso  2003  Gladius  03A331  25 m  1:10.86  1:12.86   
49  257  Mäenpää Eero  2005  ÅSK  05A377  25 m  1:11.27  1:13.27   
50  248  Linderborg Aarni  2005  ÅSK  05A268  25 m  1:11.61  1:13.61   
51  379  Palmu Einari  2004  AUi  04A395  50 m  1:13.97  1:13.97   
52  78  Törmä Juho  2005  PUS  05A183  25 m  1:13.57  1:15.57   
53  410  Vainio Konsta  2005  AUi  05A299  25 m  1:14.56  1:16.56   
54  289  Valdolin Veeti  2005  ÅSK  05A284  25 m  1:14.59  1:16.59   
55  132  Veisi Raman  2004  RaisU  04A615  25 m  1:14.64  1:16.64   
56  365  Leppähaara Axel  2004  AUi  04A425  50 m  1:17.44  1:17.44   
57  311  Davie Joonatan  2006  AUi  06A283  25 m  1:15.74  1:17.74   
58  205  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  25 m  1:15.90  1:17.90   
59  178  Nurminen Miika  2005  SalU  05A624  25 m  1:18.37  1:20.37   
60  185  Saarinen Matias  2006  SalU  06A268  25 m  1:19.19  1:21.19   
61  329  Jokinen Oliver  2005  AUi  05B022  25 m  1:20.46  1:22.46   
62  161  Falkstedt Elmeri  2004  SalU  04A941  25 m  1:20.56  1:22.56   
63  280  Seppä Matias  2006  ÅSK  06A462  25 m  1:21.19  1:23.19   
64  46  Elers Tommi  2006  PoPy  06A639  50 m  1:25.18  1:25.18   
65  207  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  25 m  1:23.20  1:25.20   
66  43  Kallio Juho  2007  KU  07A032  25 m  1:23.34  1:25.34   
67  422  Yli-Salomäki Alex  2006  AUi  06A458  25 m  1:23.76  1:25.76   
68  378  Orenshtein Nardi Gabriel  2005  AUi  05B076  25 m  1:24.42  1:26.42   
69  279  Sandblom Frans  2006  ÅSK  06A101  25 m  1:26.84  1:28.84   
70  392  Rautava Paavo  2004  AUi  04B222  50 m  1:29.60  1:29.60   
71  372  Manner Romeo  2008  AUi  08A104  50 m  1:31.77  1:31.77   
72  427  Hannula Aaron  2005  UiKaa  05A690  25 m  1:30.63  1:32.63   
73  292  Virtanen Kaapo  2008  ÅSK  08A295  25 m  1:31.78  1:33.78   
74  193  Tuomainen Kaapo  2008  SalU  08A063  25 m  1:31.91  1:33.91   
75  340  Kanninen Peter  2006  AUi  06A587  50 m  1:35.48  1:35.48   
76  198  Yli-Jama Kalle  2006  SalU  06A108  50 m  1:36.02  1:36.02   
77  108  Murumäe Margo  2006  RaisU  06A889  25 m  1:34.92  1:36.92   
78  527  Nieminen Jasu  2007  LUS  07A443  25 m  1:34.96  1:36.96   
79  347  Korvela Thomas  2005  AUi  05B071  25 m  1:34.99  1:36.99   
80  249  Linderborg Ilari  2006  ÅSK  06A532  25 m  1:37.61  1:39.61   
81  208  Edelman Christian  2007  ÅSK  07A367  25 m  1:37.88  1:39.88   
82  431  Laine Leo  2007  UiKaa  07A012  25 m  1:39.67  1:41.67   
83  191  Savolainen Viljam  2008  SalU  08A137  25 m  1:40.08  1:42.08   
84  325  Hyvärinen Max  2007  AUi  07A608  25 m  1:41.91  1:43.91   
85  290  Varonen Eemeli  2009  ÅSK  09A038  25 m  1:42.37  1:44.37   
86  283  Sulonen Joel  2007  ÅSK  07A203  25 m  1:42.50  1:44.50   
87  203  Ahlholm Lennart  2005  ÅSK  05A826  50 m  1:47.17  1:47.17   
88  387  Pukki Robert  2007  AUi  07A716  25 m  1:48.21  1:50.21   
89  302  Saarinen Kaapo  2007  VeUS  07A347  50 m  1:51.21  1:51.21   
90  395  Saarinen Oiva  2008  AUi  08A339  25 m  1:49.98  1:51.98   
91  369  Lumiainen Urho  2008  AUi  08A333  25 m  1:52.46  1:54.46   
92  377  Nurmi Aleksi  2006  AUi  06A541  25 m  1:54.89  1:56.89   
93  433  Lintula Eliel  2007  UiKaa  07A564  25 m  1:57.32  1:59.32   
94  187  Sahla Elias  2007  SalU  07A567  25 m  1:59.37  2:01.37   
95  318  Gonzalez Caton Ian  2008  AUi  08A328  25 m  2:02.01  2:04.01   
96  89  Hellström Henri  1997  RaisU  97A430  25 m       
97  209  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  25 m       
98  303  Salo Elias  2007  VeUS  07A366  25 m       
99  355  Kunttu Ilmari  2006  AUi  06A836  25 m       
100  358  Laine Nikke  2007  AUi  07A548  25 m       
101  412  Vantala Wille  2009  AUi  09A203  25 m       
102  530  Piironen Roope  2007  LUS  07A584  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
17_S
Laji 17, 200m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
368  Liven Emilia  2002  AUi  02A205  50 m  2:41.69  2:41.69   
281  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  25 m  2:48.06  2:54.06   
32  Pippuri Tuuli  2005  Cetus  05A146  25 m  2:53.94  2:59.94   
158  Vähämaa Saana  2002  RaUS  02A743  50 m  3:01.48  3:01.48   
40  Vahtola Inka  2005  Cetus  05A401  25 m  2:58.25  3:04.25   
492  Mätäsjärvi Siiri  2004  UiTa  04A412  25 m  3:02.22  3:08.22   
467  Jokiniemi Viivi  2001  UiTa  01A795  25 m  3:02.27  3:08.27   
39  Wacklin Ciara  2004  Cetus  04A037  50 m  3:08.64  3:08.64   
306  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  25 m  3:03.47  3:09.47   
10  34  Rinne Sofia  2005  Cetus  05A850  25 m  3:08.32  3:14.32   
11  66  Lehtonen Merituuli  2003  PUS  03B170  25 m  3:19.18  3:25.18   
12  Seppälä Saara  2005  NumKis  05A504  25 m  3:19.34  3:25.34   
13  199  Yli-Jama Riikka  2000  SalU  00A685  25 m  3:20.20  3:26.20   
14  55  Heino Ida  2000  PUS  00B157  25 m  3:20.66  3:26.66   
15  265  Pakkanen Emilia  2006  ÅSK  06A115  50 m  3:27.92  3:27.92   
16  72  Rahola Emilia  2006  PUS  06A253  25 m  3:21.95  3:27.95   
17  75  Simsek Ronja  2005  PUS  05A544  25 m  3:23.77  3:29.77   
18  Kivelä Kia  2003  NumKis  03A685  25 m  3:25.62  3:31.62   
19  214  Halava Vilma  2004  ÅSK  04A975  50 m  3:32.67  3:32.67   
20  462  Hirvonen Aurora  2000  UiTa  00B059  50 m  3:36.59  3:36.59   
21  176  Metsäkonkola Kiia  2005  SalU  05A633  50 m  3:44.17  3:44.17   
22  524  Kangastalo-Hoda Kristiina  1978  LUS  78A132  50 m  3:50.37  3:50.37   
23  31  Peill Kukka  2005  Cetus  05A112  25 m       
24  52  Wessman Neela  2005  PoPy  05B139  25 m       
25  59  Karismaa Viola  2005  PUS  05B056  25 m       
26  254  Maude Ronja  2005  ÅSK  05A886  25 m       
27  537  Louhikoski Liia  2001  Vanders  01A312  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
18_S
Laji 18, 200m Rintauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
209  Elomaa Lauri  2000  ÅSK  00A761  25 m  2:20.80  2:26.80   
220  Juven Janne  2001  ÅSK  01A319  25 m  2:50.45  2:56.45   
415  Viitala Niko  2003  AUi  03A518  25 m  3:05.84  3:11.84   
447  Väkeväinen Heikki  2002  Gladius  02B021  25 m  3:06.50  3:12.50   
371  Mamandi Sharo  2002  AUi  02B262  50 m  3:18.73  3:18.73   
298  Ahinko Santeri  2004  VeUS  04B029  50 m  3:19.26  3:19.26   
33  Rasinmäki Matias  2003  Cetus  03A961  25 m       
146  Leinonen Santeri  2005  RaUS  05A725  25 m       
181  Pohjola Joona  2004  SalU  04A607  25 m       
10  374  Mukkulainen Alex  2006  AUi  06A534  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
19_S
Laji 19, 50m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
231  Kortetjärvi Hilla  1996  ÅSK  96A676  25 m  28.23  29.23   
271  Pärnänen Emilie  2002  ÅSK  02A541  25 m  28.73  29.73   
456  Grönvall Fanny  2000  UiTa  00A574  25 m  28.78  29.78   
382  Peltola Paula  2001  AUi  01B032  50 m  30.06  30.06   
92  Iisalo Vilma  2001  RaisU  01A560  25 m  29.19  30.19   
109  Mäki Laura  1997  RaisU  97A073  50 m  31.30  31.30   
356  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  31.43  31.43   
Kokko Noora  2001  HU  01A853  25 m  30.66  31.66   
541  Nikkanen Milla  2002  Vanders  02A124  25 m  31.31  32.31   
10  301  Saarinen Elli-Kaisa  2001  VeUS  01A680  25 m  31.93  32.93   
11  259  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  25 m  32.24  33.24   
12  538  Louhikoski Liinu  2004  Vanders  04A046  25 m  32.27  33.27   
13  225  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  25 m  32.40  33.40   
14  139  Heine Emmi  2002  RaUS  02A604  25 m  32.74  33.74   
15  101  Korhonen Anni  2003  RaisU  03A471  25 m  32.76  33.76   
16  449  Arjanmaa Siiri  2004  UiTa  04A173  25 m  32.86  33.86   
17  468  Kaarlenkaski Adeliina  2004  UiTa  04A139  25 m  32.90  33.90   
18  440  Himanto Iiris  2001  Gladius  01A922  25 m  32.95  33.95   
19  213  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  50 m  34.28  34.28   
20  472  Koivula Eveliina  2003  UiTa  03A192  25 m  33.60  34.60   
21  15  Hörkkö Ella  2001  SiWa  01B185  25 m  33.74  34.74   
22  457  Hakala Aada  2004  UiTa  04A041  25 m  34.43  35.43   
23  455  Ekman Frida  2004  UiTa  04A550  25 m  34.49  35.49   
24  80  Aho Roosa  2003  RaisU  03A060  25 m  35.08  36.08   
25  495  Nieminen Viivi  2002  UiTa  02A457  25 m  35.49  36.49   
26  183  Pyykkö Fiia  2001  SalU  01A381  50 m  36.54  36.54   
27  197  Villanen Aino  2003  SalU  03A334  50 m  38.78  38.78   
28  368  Liven Emilia  2002  AUi  02A205  50 m  38.99  38.99   
29  504  Pätiälä Noora  2004  UiTa  04A436  25 m  38.14  39.14   
30  264  Oinas Olivia  2003  ÅSK  03B093  50 m  40.28  40.28   
31  76  Suonsivu Noora  2005  PUS  05A064  25 m  39.45  40.45   
32  545  Ele Veera  2006  LUS  06A310  50 m  42.17  42.17   
33  344  Koistinen Amanda  2005  AUi  05A535  25 m  41.87  42.87   
34  44  Kallio Pinja  2004  KU  04A146  25 m  42.62  43.62   
35  254  Maude Ronja  2005  ÅSK  05A886  50 m  44.24  44.24   
36  327  Imponen Nella  2007  AUi  07A517  25 m  43.71  44.71   
37  360  Laitinen Jasmiina  2008  AUi  08A100  50 m  45.94  45.94   
38  385  Pirttijärvi Emilia  2000  AUi  00B303  25 m  45.00  46.00   
39  330  Jokioinen Ella  2006  AUi  06A872  50 m  46.89  46.89   
40  51  Santavirta Milja  2004  PoPy  04B153  25 m  46.29  47.29   
41  320  Haapanen Emma  2006  AUi  06A249  25 m  46.29  47.29   
42  45  Berg Aada  2004  PoPy  04A552  25 m  46.31  47.31   
43  228  Korkiakoski Alexa  2006  ÅSK  06A789  50 m  47.53  47.53   
44  242  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  50 m  47.55  47.55   
45  49  Manner Aino  2004  PoPy  04B215  25 m  46.63  47.63   
46  529  Nirhamo Nea  2008  LUS  08A142  25 m  47.08  48.08   
47  165  Heinä Kerttu  2006  SalU  06A261  25 m  47.39  48.39   
48  192  Suonio Sara  2006  SalU  06A654  25 m  48.12  49.12   
49  69  Meskanen Aada  2006  PUS  06A171  25 m  48.22  49.22   
50  522  Kallio Essi  2008  LUS  08A044  25 m  48.51  49.51   
51  426  Danska Sofia  2009  UiKaa  09A016  25 m  48.54  49.54   
52  50  Salminen Ella  2006  PoPy  06A634  50 m  49.69  49.69   
53  406  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  50 m  49.73  49.73   
54  255  Maude Sofia  2008  ÅSK  08A146  25 m  49.76  50.76   
55  429  Järveläinen Mona  2007  UiKaa  07A629  25 m  49.91  50.91   
56  332  Järvinen Miisa  2007  AUi  07A468  50 m  50.92  50.92   
57  274  Riquelme Mac Donald Ada  2006  ÅSK  06A833  50 m  51.28  51.28   
58  233  Koskinen Elsa  2006  ÅSK  06A390  25 m  50.47  51.47   
59  85  Heikkinen Kaisa  2008  RaisU  08A047  25 m  50.90  51.90   
60  122  Rakhimova Sagdiana  2008  RaisU  08A244  25 m  51.17  52.17   
61  120  Pihlaja Iina  2008  RaisU  08A067  25 m  52.32  53.32   
62  Oksa Helmi  2009  NumKis  09A137  25 m  52.44  53.44   
63  100  Kinos Josefiina  2009  RaisU  09A082  25 m  52.87  53.87   
64  267  Pakomäki Saara  2008  ÅSK  08A225  25 m  54.17  55.17   
65  414  Viitala Aino  2006  AUi  06A557  25 m  54.30  55.30   
66  186  Saarinen Matilda  2008  SalU  08A116  25 m  54.96  55.96   
67  48  Järvensivu Jenni  2006  PoPy  06A734  25 m  56.17  57.17   
68  284  Syrjänen Selma  2009  ÅSK  09A058  25 m  57.22  58.22   
69  42  Inkeroinen Emilia  2009  KoU  09A052  25 m  57.49  58.49   
70  252  Luotola Lotta  2008  ÅSK  08A400  25 m  57.55  58.55   
71  551  Ele Lumia  2008  LUS  08A058  50 m  58.75  58.75   
72  278  Salokorpi Maija  2007  ÅSK  07A627  25 m  58.36  59.36   
73  437  Sulanterä Aava  2007  UiKaa  07A155  25 m  59.85  1:00.85   
74  354  Kunttu Aliisa  2008  AUi  08A303  25 m  1:03.10  1:04.10   
75  421  Yilmaz Yasemin  2007  AUi  07A532  25 m  1:03.76  1:04.76   
76  145  Leinonen Annika  2008  RaUS  08A265  25 m  1:03.81  1:04.81   
77  436  Sandell Brianna  2008  UiKaa  08A317  25 m  1:04.11  1:05.11   
78  28  Kousa Laura  2005  Cetus  05A332  25 m       
79  105  Liven Elisa  2004  RaisU  04A466  25 m       
80  174  Lindholm Ella  2008  SalU  08A163  25 m       
81  206  Andersen Annika  2008  ÅSK  08A401  25 m       
82  226  Karimäki Emma  2009  ÅSK  09A219  25 m       
83  236  Kurittu Saana  2006  ÅSK  06B003  25 m       
84  467  Jokiniemi Viivi  2001  UiTa  01A795  25 m       
85  525  Koivisto Iina  2010  LUS  10A054  25 m       
86  532  Toivonen Vilma  2008  LUS  08A504  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
20_S
Laji 20, 50m Selkäuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
314  Ezzat Ibrahim  2002  AUi  02A249  25 m  26.53  27.53   
540  Mäkinen Kalle  2002  Vanders  02A088  25 m  27.48  28.48   
315  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  50 m  28.65  28.65   
219  Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  50 m  29.05  29.05   
506  Roine Leo  2001  UiTa  01B182  25 m  28.22  29.22   
229  Korpinen Leevi  2001  ÅSK  01A491  25 m  29.07  30.07   
476  Koskinen Walentin  2000  UiTa  00A343  25 m  29.60  30.60   
89  Hellström Henri  1997  RaisU  97A430  50 m  30.64  30.64   
533  Einto Eetu  2001  Vanders  01A927  25 m  29.66  30.66   
10  443  Nieminen Severi  1999  Gladius  99B298  25 m  29.70  30.70   
11  536  Hjelm Matias  2002  Vanders  02A098  25 m  29.80  30.80   
12  514  Valkonen Niklas  1997  UiTa  97B255  25 m  29.88  30.88   
13  458  Hakala Akseli  2003  UiTa  03A023  25 m  29.99  30.99   
14  223  Kallio Samu Petteri  2002  ÅSK  02A516  25 m  30.21  31.21   
15  210  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  50 m  33.03  33.03   
16  313  Ezzat Ajjuub  2005  AUi  05A108  25 m  33.51  34.51   
17  502  Peura Olli  2001  UiTa  01A202  50 m  36.67  36.67   
18  438  Varonen Jeremia  2004  UiKaa  04A513  25 m  35.80  36.80   
19  444  Ruotsi Daniel  2002  Gladius  02A968  50 m  38.66  38.66   
20  102  Koskela Roope  2007  RaisU  07A255  25 m  38.84  39.84   
21  378  Orenshtein Nardi Gabriel  2005  AUi  05B076  50 m  43.51  43.51   
22  372  Manner Romeo  2008  AUi  08A104  50 m  44.41  44.41   
23  43  Kallio Juho  2007  KU  07A032  50 m  45.28  45.28   
24  329  Jokinen Oliver  2005  AUi  05B022  25 m  44.60  45.60   
25  365  Leppähaara Axel  2004  AUi  04A425  50 m  45.93  45.93   
26  104  Käär Roope  2007  RaisU  07A184  25 m  45.45  46.45   
27  422  Yli-Salomäki Alex  2006  AUi  06A458  25 m  46.04  47.04   
28  347  Korvela Thomas  2005  AUi  05B071  50 m  47.30  47.30   
29  292  Virtanen Kaapo  2008  ÅSK  08A295  25 m  46.45  47.45   
30  405  Tikka Ossi  2007  AUi  07A328  50 m  47.76  47.76   
31  427  Hannula Aaron  2005  UiKaa  05A690  25 m  46.92  47.92   
32  283  Sulonen Joel  2007  ÅSK  07A203  25 m  47.12  48.12   
33  193  Tuomainen Kaapo  2008  SalU  08A063  25 m  48.28  49.28   
34  373  Maranzani Romeo  2006  AUi  06A592  50 m  49.70  49.70   
35  340  Kanninen Peter  2006  AUi  06A587  50 m  50.47  50.47   
36  423  Yli-Salomäki Max  2006  AUi  06A459  50 m  50.52  50.52   
37  392  Rautava Paavo  2004  AUi  04B222  50 m  50.67  50.67   
38  208  Edelman Christian  2007  ÅSK  07A367  25 m  50.11  51.11   
39  302  Saarinen Kaapo  2007  VeUS  07A347  25 m  50.73  51.73   
40  303  Salo Elias  2007  VeUS  07A366  50 m  52.30  52.30   
41  431  Laine Leo  2007  UiKaa  07A012  25 m  52.98  53.98   
42  527  Nieminen Jasu  2007  LUS  07A443  25 m  53.25  54.25   
43  290  Varonen Eemeli  2009  ÅSK  09A038  25 m  53.38  54.38   
44  338  Kankare Alvar  2007  AUi  07A252  50 m  54.41  54.41   
45  47  Jakonen Jasper  2006  PoPy  06A110  50 m  54.70  54.70   
46  395  Saarinen Oiva  2008  AUi  08A339  50 m  55.16  55.16   
47  530  Piironen Roope  2007  LUS  07A584  25 m  54.41  55.41   
48  203  Ahlholm Lennart  2005  ÅSK  05A826  50 m  56.35  56.35   
49  355  Kunttu Ilmari  2006  AUi  06A836  25 m  55.81  56.81   
50  377  Nurmi Aleksi  2006  AUi  06A541  50 m  58.61  58.61   
51  433  Lintula Eliel  2007  UiKaa  07A564  25 m  58.20  59.20   
52  318  Gonzalez Caton Ian  2008  AUi  08A328  25 m  58.30  59.30   
53  358  Laine Nikke  2007  AUi  07A548  25 m  59.75  1:00.75   
54  285  Takolander Jerry  2008  ÅSK  08A307  25 m  1:02.23  1:03.23   
55  428  Heinonen Topi  2008  UiKaa  08A404  25 m  1:07.57  1:08.57   
56  261  Niskala Akseli  2007  ÅSK  07A696  25 m  1:10.11  1:11.11   
57  10  Utulahti Aaron  2002  NumKis  02A344  25 m       
58  38  Suomalainen Topi  1998  Cetus  98A418  25 m       
59  387  Pukki Robert  2007  AUi  07A716  25 m       
60  485  Länsipuro Valtteri  2000  UiTa  00A604  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
21_S
Laji 21, 100m Perhosuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
109  Mäki Laura  1997  RaisU  97A073  50 m  1:02.72  1:02.72   
409  Uusküla Emma  2002  AUi  02A310  25 m  1:03.57  1:05.57   
505  Rantanen Iida-Maria  1998  UiTa  98A373  25 m  1:04.67  1:06.67   
503  Pollari Ina  2002  UiTa  02A035  25 m  1:05.19  1:07.19   
389  Rantakokko Reetta  2001  AUi  01A311  25 m  1:05.36  1:07.36   
451  Auvinen Armi  2000  UiTa  00A811  50 m  1:07.38  1:07.38   
460  Hammar Heini  1999  UiTa  99A148  25 m  1:05.70  1:07.70   
345  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  50 m  1:07.74  1:07.74   
60  Kaunisto Emmi  2002  PUS  02A031  25 m  1:06.72  1:08.72   
10  516  Von Dickoff Emma  2002  UiTa  02A117  50 m  1:08.92  1:08.92   
11  213  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  50 m  1:09.22  1:09.22   
12  282  Sirkiä Oona  2004  ÅSK  04A596  50 m  1:10.38  1:10.38   
13  317  Gagnon Karine  1985  AUi  85A154  25 m  1:08.65  1:10.65   
14  481  Lahtinen Enni  2002  UiTa  02A363  25 m  1:09.87  1:11.87   
15  543  Rissanen Aada  2004  Vanders  04A305  25 m  1:10.12  1:12.12   
16  22  Taskinen Sara  2000  SiWa  00A711  25 m  1:12.51  1:14.51   
17  29  Kovanen Saga  2004  Cetus  04A113  25 m  1:13.53  1:15.53   
18  27  Kasvio Louna  2006  Cetus  06A151  25 m  1:13.55  1:15.55   
19  32  Pippuri Tuuli  2005  Cetus  05A146  25 m  1:13.63  1:15.63   
20  513  Töyrylä Ida  2004  UiTa  04A450  25 m  1:14.23  1:16.23   
21  260  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  25 m  1:14.40  1:16.40   
22  480  Kylmämetsä Noora  2004  UiTa  04A592  25 m  1:14.54  1:16.54   
23  448  Ala-Karvia Siiri  2004  UiTa  04A363  25 m  1:15.51  1:17.51   
24  498  Palojärvi Elina  2002  UiTa  02A435  25 m  1:17.87  1:19.87   
25  465  Inkilä Kiona  2004  UiTa  04B098  25 m  1:17.99  1:19.99   
26  418  Vira Elsa  2006  AUi  06A033  25 m  1:18.56  1:20.56   
27  23  Uusikumpu Petra  2001  SiWa  01A644  50 m  1:21.19  1:21.19   
28  26  Karpela Iisa  2004  Cetus  04A632  25 m  1:20.90  1:22.90   
29  35  Rossi Lumi  2005  Cetus  05A779  25 m  1:23.85  1:25.85   
30  66  Lehtonen Merituuli  2003  PUS  03B170  25 m  1:28.46  1:30.46   
31  232  Korvonen Kaisla  2006  ÅSK  06A473  25 m  1:31.82  1:33.82   
32  155  Törmänen Anni  2005  RaUS  05B035  25 m  1:32.51  1:34.51   
33  265  Pakkanen Emilia  2006  ÅSK  06A115  25 m  1:37.33  1:39.33   
34  287  Turpeinen Wilma  2006  ÅSK  06A089  25 m  1:37.44  1:39.44   
35  73  Ramsten Vea Victoria  2005  PUS  05A407  25 m  1:38.56  1:40.56   
36  215  Heikiö Mathilda  2006  ÅSK  06A212  25 m  1:39.75  1:41.75   
37  71  Rahola Amanda  2003  PUS  03A071  25 m  1:41.23  1:43.23   
38  177  Nurminen Maija  2005  SalU  05A597  50 m  1:45.08  1:45.08   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
22_S
Laji 22, 100m Perhosuinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
315  Ezzat Mohamed  2001  AUi  01A613  25 m  55.89  57.89   
508  Sievers Jakob  2000  UiTa  00A730  25 m  59.07  1:01.07   
65  Lehti Leevi  2000  PUS  00A000  25 m  1:00.07  1:02.07   
300  Nyman Eetu  1999  VeUS  99A620  25 m  1:00.94  1:02.94   
477  Koskinen Wäinö  2002  UiTa  02A267  25 m  1:01.34  1:03.34   
476  Koskinen Walentin  2000  UiTa  00A343  25 m  1:01.97  1:03.97   
441  Koski Henri  2000  Gladius  00A803  25 m  1:03.47  1:05.47   
41  Vainio Luukas  2003  Cetus  03A099  25 m  1:03.55  1:05.55   
470  Kaarlenkaski Verneri  1999  UiTa  99A192  25 m  1:05.52  1:07.52   
10  366  Leppänen Juuso  2004  AUi  04A791  25 m  1:07.30  1:09.30   
11  13  Gardberg Ali  2001  SiWa  01B128  25 m  1:07.51  1:09.51   
12  33  Rasinmäki Matias  2003  Cetus  03A961  25 m  1:08.24  1:10.24   
13  453  Castagno Riccardo  2004  UiTa  04A401  25 m  1:08.63  1:10.63   
14  339  Kankare Eemil  2003  AUi  03A474  25 m  1:09.46  1:11.46   
15  478  Kotiniitty Visa  2003  UiTa  03A284  25 m  1:10.77  1:12.77   
16  322  Hirsiniemi Mikael  2004  AUi  04A196  25 m  1:12.93  1:14.93   
17  117  Pastucha Seweryn  2004  RaisU  04A100  25 m  1:14.56  1:16.56   
18  446  Talvitie Pyry  2002  Gladius  02A929  25 m  1:14.85  1:16.85   
19  Holopainen Kasper  2003  NumKis  03A423  25 m  1:16.94  1:18.94   
20  114  Nurminen Otto  2004  RaisU  04A804  25 m  1:19.03  1:21.03   
21  408  Toppinen Tuomas  2005  AUi  05A167  50 m  1:21.78  1:21.78   
22  241  Laaksonen Luka  2005  ÅSK  05A517  25 m  1:25.08  1:27.08   
23  442  Mäkivuokko Otso  2003  Gladius  03A331  25 m  1:27.08  1:29.08   
24  352  Kovalchuk Ivan  2005  AUi  05A878  25 m  1:27.56  1:29.56   
25  132  Veisi Raman  2004  RaisU  04A615  50 m  1:39.09  1:39.09   
26  205  Allén Max  2005  ÅSK  05A484  25 m  1:42.89  1:44.89   
27  248  Linderborg Aarni  2005  ÅSK  05A268  25 m       
28  311  Davie Joonatan  2006  AUi  06A283  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
23_S
Laji 23, 200m Sekauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
231  Kortetjärvi Hilla  1996  ÅSK  96A676  25 m  2:16.36  2:21.36   
487  Manner Mila  2001  UiTa  01A167  25 m  2:21.05  2:26.05   
270  Puolakka Tiia  1998  ÅSK  98A086  25 m  2:21.75  2:26.75   
356  Kuusisto Sylvia  2003  AUi  03A137  50 m  2:29.19  2:29.19   
239  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  25 m  2:26.03  2:31.03   
417  Vira Anna  2002  AUi  02A074  25 m  2:26.09  2:31.09   
134  Weuro Olivia  2002  RaisU  02A822  25 m  2:27.61  2:32.61   
439  Einiö Siiri  2003  Gladius  03A357  25 m  2:29.17  2:34.17   
110  Mäkilä Irene  2004  RaisU  04A289  25 m  2:31.65  2:36.65   
10  Käräjämies Juulia  2003  NumKis  03A037  25 m  2:35.33  2:40.33   
11  501  Pesu Venla  2002  UiTa  02A174  25 m  2:39.17  2:44.17   
12  40  Vahtola Inka  2005  Cetus  05A401  25 m  2:40.34  2:45.34   
13  454  Ekman Ella  2003  UiTa  03A645  25 m  2:40.89  2:45.89   
14  488  Manninen Emmi  2004  UiTa  04A011  25 m  2:42.37  2:47.37   
15  492  Mätäsjärvi Siiri  2004  UiTa  04A412  25 m  2:43.76  2:48.76   
16  237  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  25 m  2:44.63  2:49.63   
17  Partanen Lotta Linnea  2001  NumKis  01A819  25 m  2:44.88  2:49.88   
18  457  Hakala Aada  2004  UiTa  04A041  25 m  2:45.19  2:50.19   
19  17  Kallas Agneta  2002  SiWa  02A988  50 m  2:50.32  2:50.32   
20  401  Suomäki Helka  2003  AUi  03A548  50 m  2:52.16  2:52.16   
21  98  Karttunen Milla  2005  RaisU  05A220  25 m  2:47.38  2:52.38   
22  34  Rinne Sofia  2005  Cetus  05A850  25 m  2:47.79  2:52.79   
23  127  Salospohja Sofia  2004  RaisU  04A153  25 m  2:48.72  2:53.72   
24  306  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  25 m  2:49.02  2:54.02   
25  445  Syväniemi Ella-maija  2004  Gladius  04A654  25 m  2:49.37  2:54.37   
26  363  Lehtonen Jenni Micaela  2000  AUi  00B080  25 m  2:50.78  2:55.78   
27  15  Hörkkö Ella  2001  SiWa  01B185  50 m  2:56.44  2:56.44   
28  323  Hirsiniemi Mirelle  2007  AUi  07A001  50 m  2:57.61  2:57.61   
29  28  Kousa Laura  2005  Cetus  05A332  25 m  2:54.25  2:59.25   
30  452  Auvinen Soile  2002  UiTa  02A259  25 m  2:54.51  2:59.51   
31  337  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  50 m  3:00.59  3:00.59   
32  111  Mäkilä Sini  2006  RaisU  06A201  25 m  2:56.81  3:01.81   
33  31  Peill Kukka  2005  Cetus  05A112  25 m  3:00.54  3:05.54   
34  319  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  50 m  3:05.87  3:05.87   
35  397  Sauhula Mirella  2006  AUi  06A551  50 m  3:06.67  3:06.67   
36  272  Rantanen Kerttu  2007  ÅSK  07A146  25 m  3:01.83  3:06.83   
37  Seppälä Saara  2005  NumKis  05A504  25 m  3:02.66  3:07.66   
38  123  Rantanen Aada  2004  RaisU  04A372  25 m  3:03.48  3:08.48   
39  486  Majuri Emilia  2001  UiTa  01A799  25 m  3:05.07  3:10.07   
40  Penttinen Liisa  2003  NumKis  03A389  25 m  3:05.11  3:10.11   
41  202  Aaltonen Tilda  2006  ÅSK  06A311  50 m  3:10.33  3:10.33   
42  263  Oinas Odelia  2003  ÅSK  03B095  25 m  3:06.52  3:11.52   
43  129  Sihvo Julia  2006  RaisU  06A269  25 m  3:09.59  3:14.59   
44  243  Laine Aino  2007  ÅSK  07A013  25 m  3:10.12  3:15.12   
45  413  Vartiainen Iida  2006  AUi  06A559  50 m  3:15.74  3:15.74   
46  346  Kolari Peppi  2003  AUi  03A985  25 m  3:11.41  3:16.41   
47  Kivelä Kia  2003  NumKis  03A685  25 m  3:11.43  3:16.43   
48  348  Koski Linnea  2007  AUi  07A075  25 m  3:11.57  3:16.57   
49  154  Soini Aliisa  2007  RaUS  07A282  50 m  3:16.90  3:16.90   
50  118  Peltola Mette  2005  RaisU  05A136  25 m  3:13.93  3:18.93   
51  55  Heino Ida  2000  PUS  00B157  25 m  3:14.20  3:19.20   
52  63  Känkänen Hilla  2006  PUS  06A139  25 m  3:14.43  3:19.43   
53  343  Kinnunen Laura  2002  AUi  02B267  25 m  3:14.68  3:19.68   
54  72  Rahola Emilia  2006  PUS  06A253  25 m  3:17.16  3:22.16   
55  Oksa Sofia  2007  NumKis  07A269  50 m  3:22.24  3:22.24   
56  250  Loo Emma  2004  ÅSK  04B129  50 m  3:22.24  3:22.24   
57  416  Vilska Ronja  2006  AUi  06A239  25 m  3:17.46  3:22.46   
58  119  Peltola Tuuli  2007  RaisU  07A060  50 m  3:23.60  3:23.60   
59  121  Rakhimova Sabina  2005  RaisU  05A752  25 m  3:20.59  3:25.59   
60  77  Törmä Hanna  2007  PUS  07A117  50 m  3:26.16  3:26.16   
61  204  Alho Mea  2006  ÅSK  06A256  50 m  3:27.90  3:27.90   
62  375  Müürsepp Mia Karolina  2006  AUi  06A436  50 m  3:28.49  3:28.49   
63  344  Koistinen Amanda  2005  AUi  05A535  50 m  3:29.20  3:29.20   
64  242  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  50 m  3:30.46  3:30.46   
65  144  Lehto Saara  2007  RaUS  07A352  50 m  3:32.56  3:32.56   
66  214  Halava Vilma  2004  ÅSK  04A975  50 m  3:32.56  3:32.56   
67  545  Ele Veera  2006  LUS  06A310  50 m  3:33.90  3:33.90   
68  291  Vesterkvist Gabriella  2006  ÅSK  06A381  25 m  3:29.89  3:34.89   
69  240  Laaksonen Kerttu  2006  ÅSK  06A271  50 m  3:43.67  3:43.67   
70  288  Valdolin Ella  2007  ÅSK  07A285  25 m  3:39.04  3:44.04   
71  400  Suomalainen Aino  2007  AUi  07A281  25 m  3:42.99  3:47.99   
72  518  Holma Venla  2008  LUS  08A016  50 m  3:52.10  3:52.10   
73  53  Heikkilä Kerttu  2006  PUS  06A618  25 m       
74  57  Järvi Lyyli  2007  PUS  07A623  25 m       
75  74  Ranne Nelli  2007  PUS  07A138  25 m       
76  163  Heikkilä Sini  2003  SalU  03A899  25 m       
77  224  Kalliomäki Sanni  2000  ÅSK  00A820  25 m       
78  235  Kumlander Minea  2007  ÅSK  07A507  25 m       
79  277  Salmivaara Iina  2006  ÅSK  06A731  25 m       
80  361  Lehtinen Aino  2005  AUi  05B147  25 m       
81  510  Siukonen Kaisa  2001  UiTa  01A802  25 m       
82  517  Hoda Rianna  2006  LUS  06A326  25 m       
83  531  Ristimäki Venla  2004  LUS  04B221  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
24_S
Laji 24, 200m Sekauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
473  Korhonen Joona  2000  UiTa  00A464  25 m  2:11.56  2:16.56   
201  Saren Veikka  2002  SomE  02A809  25 m  2:21.10  2:26.10   
210  Enroth Hugo  2001  ÅSK  01A477  25 m  2:22.11  2:27.11   
219  Hynynen Oskari  2001  ÅSK  01A113  50 m  2:29.43  2:29.43   
483  Leinonen Eemeli  2002  UiTa  02A681  50 m  2:33.05  2:33.05   
56  Jäntti Lauri-luukas  2002  PUS  02A816  25 m  2:28.49  2:33.49   
484  Lyytinen Urho  2003  UiTa  03A229  25 m  2:29.44  2:34.44   
471  Kallio Konsta  2004  UiTa  04A610  25 m  2:30.55  2:35.55   
475  Kortteinen Joona  2003  UiTa  03A195  25 m  2:31.23  2:36.23   
10  173  Lehtovaara Verneri  2004  SalU  04A252  25 m  2:34.41  2:39.41   
11  507  Sainio Samuel  2005  UiTa  05A041  50 m  2:47.73  2:47.73   
12  371  Mamandi Sharo  2002  AUi  02B262  50 m  2:57.17  2:57.17   
13  410  Vainio Konsta  2005  AUi  05A299  50 m  2:58.84  2:58.84   
14  266  Pakomäki Lauri-pekka  2006  ÅSK  06A235  25 m  2:54.31  2:59.31   
15  379  Palmu Einari  2004  AUi  04A395  25 m  2:54.89  2:59.89   
16  79  Aho Lauri  2006  RaisU  06A014  50 m  3:00.16  3:00.16   
17  257  Mäenpää Eero  2005  ÅSK  05A377  50 m  3:02.55  3:02.55   
18  438  Varonen Jeremia  2004  UiKaa  04A513  25 m  2:57.76  3:02.76   
19  289  Valdolin Veeti  2005  ÅSK  05A284  50 m  3:04.46  3:04.46   
20  307  Amosov Maksim  2005  AUi  05A932  50 m  3:06.80  3:06.80   
21  83  Cavrag Matias  2005  RaisU  05A828  25 m  3:03.57  3:08.57   
22  78  Törmä Juho  2005  PUS  05A183  50 m  3:14.65  3:14.65   
23  150  Mäkinen Tuomas  2005  RaUS  05A515  50 m  3:16.65  3:16.65   
24  86  Heikkinen Kasperi  2005  RaisU  05A084  25 m  3:12.48  3:17.48   
25  352  Kovalchuk Ivan  2005  AUi  05A878  25 m  3:15.38  3:20.38   
26  374  Mukkulainen Alex  2006  AUi  06A534  25 m  3:15.61  3:20.61   
27  216  Holmberg Santeri  2006  ÅSK  06A484  25 m  3:20.20  3:25.20   
28  113  Nurminen Aapo  2006  RaisU  06A431  50 m  3:25.60  3:25.60   
29  102  Koskela Roope  2007  RaisU  07A255  25 m  3:22.62  3:27.62   
30  130  Suojasto Ville  2006  RaisU  06A272  50 m  3:27.77  3:27.77   
31  207  Arnell Eemeli  2005  ÅSK  05A327  25 m  3:24.95  3:29.95   
32  43  Kallio Juho  2007  KU  07A032  25 m  3:25.20  3:30.20   
33  245  Laine Tomas  2006  ÅSK  06A077  50 m  3:31.32  3:31.32   
34  46  Elers Tommi  2006  PoPy  06A639  25 m  3:38.14  3:43.14   
35  104  Käär Roope  2007  RaisU  07A184  25 m  3:50.51  3:55.51   
36  38  Suomalainen Topi  1998  Cetus  98A418  25 m       
37  247  Linde Julius  2007  ÅSK  07A322  25 m       
38  251  Lummaa Eelis  2007  ÅSK  07A384  25 m       
39  279  Sandblom Frans  2006  ÅSK  06A101  25 m       
40  280  Seppä Matias  2006  ÅSK  06A462  25 m       
41  461  Hepojoki Kalle  2000  UiTa  00A826  25 m       
42  497  Nyrhinen Eetu  2000  UiTa  00A005  25 m       
43  514  Valkonen Niklas  1997  UiTa  97B255  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
25_S
Laji 25, 1500m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
62  Känkänen Heta  2001  PUS  01A001  25 m  17:43.95  18:13.95   
425  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  50 m  20:14.66  20:14.66   
137  Haanpää Ella-noora  1998  RaUS  98A028  25 m  20:34.72  21:04.72   
21  Sjölund Emilia  2002  SiWa  02A760  25 m       
27  Kasvio Louna  2006  Cetus  06A151  25 m       
36  Salokorpi Essi  2003  Cetus  03A199  25 m       
64  Laaksonen Nelli  2005  PUS  05A602  25 m       
75  Simsek Ronja  2005  PUS  05A544  25 m       
115  Paatos Aino-kaisa  2004  RaisU  04A144  25 m       
10  157  Viitasalo Helmi  2002  RaUS  02A628  25 m       
11  195  Tuomainen Roosa  2005  SalU  05A304  25 m       
12  213  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  25 m       
13  225  Kangas Kaisla  2002  ÅSK  02A491  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 
26_S
Laji 26, 1500m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
19  Lantta Taneli  2001  SiWa  01A493  25 m  16:20.44  16:50.44   
244  Laine Elias  2002  ÅSK  02A521  50 m  17:59.66  17:59.66   
256  Mäenpää Arttu  2003  ÅSK  03A892  25 m  17:51.31  18:21.31   
148  Martikainen Emil  1997  RaUS  97A535  25 m  19:48.44  20:18.44   
548  Myllynen Aarne  2002  JUK  02A328  25 m  21:49.88  22:19.88   
162  Havia Olli  2004  SalU  04A584  25 m       
227  Konttinen Akira  2003  ÅSK  03A546  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  09:05 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner