Program för Malmö Open
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 17
|
Tävling |
Malmö Open |
|
Utskriftsdatum |
10 februari 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Malmö |
|
Utskriftstid |
13:06 |
|
|
Arrangör |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
11 februari 2018 |
|
|
|
|
Gren 17, 50m Fjäril Damer S1-S14 |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
105 |
3 |
Lisa Sjölin |
1982 |
|
MASS |
|
25m |
|
DS |
82 |
4 |
Emma Danielsson |
2002 |
|
NACKA HIF |
|
25m |
|
S9 |
89 |
5 |
Glödis Olafsdottir |
1998 |
|
ÖSP |
|
25m |
|
DS |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
2 |
Kristun Helga Thordadottir |
2005 |
|
FJORDUR |
|
25m |
|
S14 |
81 |
3 |
Liv Wikman-Gandré |
2004 |
|
NACKA HIF |
|
25m |
|
S9 |
205 |
4 |
Gunbjörg Sol Sigfusdottir |
0 |
|
FJORDUR |
|
25m |
|
S10 |
198 |
5 |
Camilla Bitz Witt |
0 |
|
DHIF |
|
25m |
|
S9 |
188 |
6 |
Rakel Aradottir |
0 |
|
ÖSP |
|
25m |
|
S14 |
93 |
7 |
Katrin Anna Heidarsdottir |
1997 |
|
ÖSP |
|
25m |
|
S14 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
163 |
2 |
Sigrun Kjartansdottir |
0 |
|
FJORDUR |
|
25m |
|
S14 |
214 |
3 |
Mille Dige From |
0 |
|
DHIF |
|
25m |
|
S9 |
141 |
4 |
Isabelle Hocanin |
1997 |
|
ÖSA |
|
25m |
1:21.35 |
S5 |
232 |
5 |
Louise Bast Aaby |
1998 |
|
DHIF |
|
25m |
|
S8 |
221 |
6 |
Signa Var Davadottir Naes Joensen |
1998 |
|
FÄRÖARNA |
|
25m |
|
S14 |
223 |
7 |
Stine Nersting |
0 |
|
DHIF |
|
25m |
|
DS |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
129 |
2 |
Emelia Yr Gunnarsdottir |
2005 |
|
FJORDUR |
|
25m |
1:06.36 |
S14 |
146 |
3 |
Maria Carlsson |
1983 |
|
NJURUNDA |
|
25m |
1:04.51 |
DS |
126 |
4 |
Anna Philipsson |
2003 |
|
GÄVLE SS |
|
25m |
1:01.34 |
S10 |
134 |
5 |
Viktoria Lind Karenadottir |
2002 |
|
FJORDUR |
|
25m |
1:03.54 |
S14 |
132 |
6 |
Anna Rosa Thrastardottir |
2004 |
|
FJORDUR |
|
25m |
1:04.98 |
S14 |
171 |
7 |
Kristlaug Lilja Halldorsdottir |
0 |
|
NES |
|
25m |
1:12.14 |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
170 |
2 |
Heiörun Eva Gunnarsdottir |
0 |
|
NES |
|
25m |
58.00 |
S14 |
9 |
3 |
Agnes Kramer |
1998 |
|
FALKENBERG |
|
25m |
49.12 |
S8 |
152 |
4 |
Lina Nilsson |
0 |
|
OSBY SS |
|
25m |
44.92 |
S14 |
6 |
5 |
Edit Sjöstrand |
1991 |
|
VARBERG HI |
|
25m |
48.43 |
S14 |
136 |
6 |
Sigridur Anita Rögnvaldsdottir |
2001 |
|
FJORDUR |
|
25m |
55.20 |
S14 |
116 |
7 |
Nicola St Clair Maitland |
2003 |
|
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
58.48 |
S8 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
Funktionsnedsättning |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
225 |
2 |
Malin Lundström |
0 |
|
SK RAN |
|
25m |
42.14 |
S10 |
233 |
3 |
Felicia Andersson |
0 |
|
KOMETERNA |
|
25m |
37.35 |
S14 |
53 |
4 |
Pernilla Lindberg |
1994 |
|
GÖTEBORG |
|
25m |
32.39 |
S14 |
70 |
5 |
Maja Reichard |
0 |
|
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
35.51 |
S11 |
43 |
6 |
Linnea Bäckman |
1989 |
|
SOLENS IF |
|
25m |
38.01 |
S14 |
114 |
7 |
Josefine Busk |
1997 |
|
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
44.22 |
S14 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Skapad av WinGrodan 1.26.00 |
Utskriftsdatum |
10 februari 2018 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb |
Utskriftstid |
13:06 |
|