Program for Sigma Allerød Open 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 23
|
Stvne navn |
Sigma Allerd Open |
|
Udskriftsdato |
04 februar 2018 |
|
|
Stvne by |
Allerd |
|
Udskriftstidspunkt |
08:51 |
|
|
Arrangr |
Sigma Swim Allerd |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
03 februar 2018 |
|
|
|
|
Lb 23, 200m Frisvmning Damer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 10:44 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
99 |
2 |
Zenia Englund |
2008 |
0868AE |
KVIK |
|
25m |
|
121 |
3 |
Mollie Kaustrup Lindemose |
2007 |
0798AI |
KVIK |
|
25m |
|
211 |
4 |
Anne-Maj Framke |
2008 |
0832AB |
ALLERD |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
219 |
1 |
Laura Bach Mindested |
2008 |
0876AA |
ALLERD |
|
25m |
|
104 |
2 |
Sophie Harborg Fuchs |
2007 |
0762AJ |
KVIK |
|
25m |
|
107 |
3 |
Sofie Ravn Herche |
2007 |
0766AE |
KVIK |
|
25m |
|
213 |
4 |
Alma Geneser |
2008 |
0862AE |
ALLERD |
|
25m |
|
22 |
5 |
Mejse Jakobsen |
2007 |
0712AA |
KGE |
|
25m |
|
281 |
6 |
Naja-Amalie Hallengreen |
2008 |
0848AC |
KORSR |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
88 |
1 |
Emma Andersen |
2007 |
0768AM |
KVIK |
|
25m |
|
295 |
2 |
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
0828AD |
BIRKERD |
|
25m |
3:25.94 |
58 |
3 |
Lucca Kanstrup-Clausen |
2006 |
0662AH |
HELSINGR |
|
25m |
3:19.08 |
257 |
4 |
Amalie Rose Sndergaard |
2006 |
0618AF |
HRSHOLM |
|
50m |
3:24.06 |
210 |
5 |
Anja Englert |
2008 |
0866AE |
ALLERD |
|
25m |
3:52.01 |
298 |
6 |
Freja Fyller Jacobsen |
2007 |
0774AJ |
KVIK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
103 |
1 |
Isabella Fam |
2006 |
0622AN |
KVIK |
|
25m |
3:15.97 |
191 |
2 |
Rskva Rosenbohm |
2007 |
0772AA |
BIRKERD |
|
25m |
3:07.95 |
127 |
3 |
Laura Pedersen |
2007 |
0776AD |
KVIK |
|
25m |
3:03.94 |
72 |
4 |
Mathilde Ramsgaard |
2005 |
0578AH |
HELSINGR |
|
25m |
3:06.34 |
234 |
5 |
Anna Bruun-Mller |
2007 |
0746AI |
HRSHOLM |
|
25m |
3:14.67 |
217 |
6 |
Linnea Funk Larsen |
2007 |
0792AA |
ALLERD |
|
25m |
3:16.36 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
241 |
1 |
Amalie Busch Erhardi |
2006 |
0602AL |
HRSHOLM |
|
25m |
2:59.14 |
239 |
2 |
Isabella El-Nagdy |
2005 |
0526AY |
HRSHOLM |
|
25m |
2:53.68 |
12 |
3 |
Anna Hjorth Christensen |
2006 |
0652AI |
KGE |
|
25m |
2:50.95 |
70 |
4 |
Ida Sophie Hinsch Olsen |
2004 |
0432AU |
HELSINGR |
|
25m |
2:52.69 |
153 |
5 |
Liva Wissing |
2006 |
0642AC |
ALLERD |
|
25m |
2:54.40 |
151 |
6 |
Laura Lind-Christensen |
2006 |
0636AC |
ALLERD |
|
25m |
3:03.70 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
152 |
1 |
Cecilie Rud |
2006 |
0694AC |
ALLERD |
|
25m |
2:40.83 |
270 |
2 |
Natacha Munch |
2005 |
0506AD |
SOLRD |
|
25m |
2:32.85 |
60 |
3 |
Amalie Kolstrup-Timm |
2003 |
0314AK |
HELSINGR |
|
25m |
2:27.56 |
271 |
4 |
Sofia Levisen |
2002 |
0258AE |
SOLRD |
|
25m |
2:32.11 |
252 |
5 |
Emma Philip |
2005 |
0538AN |
HRSHOLM |
|
25m |
2:40.28 |
96 |
6 |
Martine Damborg |
2007 |
0742AF |
KVIK |
|
25m |
2:48.75 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
04 februar 2018 |
Licens til Sigma Swim Allerd |
Udskriftstidspunkt |
08:51 |
|